FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
  najgorszy film, jaki widzieliscie ;)
Wersja do druku
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 10:46   

Niet, serialu nie oglądałam, po seansie filmu stwierdziłam, że to by już pod masochizm podchodziło.

Cytat:
Ale, przyznać musisz, muzyka i charakteryzacja, zwłaszcza Geralta, były świetne.

Geralt akurat im wyszedł, to chyba jedyne, co mi się z tego filmu podobało. No dobra, jeszcze Jaskier i Yennefer ujdą w tłoku. Ale i tak nic i nikt nie pobije strzygi, na nią po prostu słów brakuje.

A byłoby tak pięknie, gdyby ktoś zekranizował sagę z takim rozmachem jak LOTRa...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-07-2012, 10:54   

Silla napisał/a:
A byłoby tak pięknie, gdyby ktoś zekranizował sagę z takim rozmachem jak LOTRa...

Z Jaskrem robiącym sobie deskorolkę z tarczy? Podziękuję ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 10:56   

Cytat:
Ale i tak nic i nikt nie pobije strzygi, na nią po prostu słów brakuje.

Robot kuchenny, który wcielił w Ciri i tak niszczył wszystko. C-3PO ze Star Wars miał lepszą mimikę.
I ten smok... Ech, naszła mnie jakaś masochistyczna ochota, by rzucić raz jeszcze okiem na wspomniane sceny. Ktoś powinien zrobić "The best od Wiedźmin".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-07-2012, 11:01   

Cytat:
Ale, przyznać musisz, muzyka i charakteryzacja, zwłaszcza Geralta, były świetne.


... Jeśli pominąć ciemną brodę do białych włosów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-07-2012, 11:01   

Cytat:
I ten smok...

To przecież najlepsza scena w filmie była! Polski Monty Python dosłownie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 11:15   

Cytat:
Z Jaskrem robiącym sobie deskorolkę z tarczy? Podziękuję ;p

Nie z tarczy! Z lutni! :P

Właśnie odpaliłam sobie na YT 7 odcinek serialu. Wytrzymałam jakieś 8 min, wymiękłam po zobaczeniu Dudusia. Bałam się oglądać dalej.


Ostatnio zmieniony przez Silla dnia 01-07-2012, 11:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 11:18   

A wy wiecie, że ktoś na YT wrzucił ten serial z angielskimi subami? Wyobrażam sobie minę gościa z zachodu, który, ujarany grą, rzuca się na to dzieło polskiej kinematografii...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-07-2012, 11:27   

Silla - w serialu udało im się zmieścić o wiele więcej wuteefów. Ja wymiękłem na odcinku, w którym Geralt spotyka małoletnią jeszcze Renfri (!) i proponuje jej, że zabierze ją do zamku gdzie szkolą wiedźminki (!!!).

Urawa - zabawne jest to, że Filmiszcze nawet wyszło u Anglosasów, jako The Hexer. Bez głębszego szperania fani fantasy mogli się nawet nie domyślić, że obie produkcje miały ten sam pierwowzór.

Cytat:
Geralt akurat im wyszedł, to chyba jedyne, co mi się z tego filmu podobało.


Anna Dymna jako Nenneke była genialna. I jako jedyna przemyciła do filmu trochę oryginalnego humoru z książki ("coś ci upadło, synku").

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 01-07-2012, 12:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Aino Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Mar 2012
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 12:28   

Ja oglądałam tylko serial - nie wszystkie odcinki (nie dałam rady), ale jeśli można, to z chęcią dopiszę się do listy tych (łagodnie mówiąc) zawiedzionych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 01-07-2012, 14:18   

A ja lubię ten film. Miał swoje tragiczne strony, ale nadrabiał muzyką, Yennefer i Geraltem, moim zdaniem miał całkiem porządny klimat. Oczywiście mogę być trochę nieobiektywny bo hype miałem podbity średniowiecznym eventem na polach mokotowskich zorganizowanym w ramach promocji filmu i tym, że papierowy RPG z wiedźmina był moim pierwszym podręcznikiem i nabyłem go na tymże evencie, ale i tak uważam że jak na polskie budżety i warunki zaskakująco spora część filmu była naprawdę OK. Soundtrack miałem na kasecie i słuchałem w kółko tygodniami, a to już jest jedna mocna strona.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-07-2012, 14:53   

Ysengrinn napisał/a:


Urawa - zabawne jest to, że Filmiszcze nawet wyszło u Anglosasów, jako The Hexer. Bez głębszego szperania fani fantasy mogli się nawet nie domyślić, że obie produkcje miały ten sam pierwowzór.



Osobiście posiadam film, w niemieckiej wersji. I tak, sąsiadom zza Odry udało się uczynić cud, zaprawdę.



Jest gorzej.



Vodh
, zatwardziałe sapki zgadzają się w dwóch pozytywach - mordzie Żebrowskiego i muzyce właśnie. Co nie zmienia faktu iż podobnie jak wrocławski fandom sapkowskiego, wyszedłem tak po ośmiu minutach od rozpoczęcia projekcji...Do dziś nie zdołałem obejrzeć w całości jednym ciurkiem ==

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-07-2012, 21:06   

No dobra, przyznaję, soundtrack był świetny i ciężko mu coś zarzucić. Z twórców filmu tylko gość od muzyki nie rozminął się z materiałem źródłowym.

Vodh napisał/a:
A ja lubię ten film. Miał swoje tragiczne strony, ale nadrabiał muzyką, Yennefer i Geraltem [...]


Yennefer może i nie była najgorsza (pomijając, że bardzo zdecydowanie miała wąsy, co nie pomagało mi w odbiorze postaci), ale jako czarodziejka-matka Polka. Nie podejmuję się oceniać czarodziejki-matki Polki, bo byłem nastawiony na czarodziejkę-złośliwą choleryczkę.

Vodh napisał/a:
ale i tak uważam że jak na polskie budżety i warunki zaskakująco spora część filmu była naprawdę OK.


Z polskim budżetem i w polskich warunkach można było zrobić o wiele lepszy film. W zasadzie nawet reżyseria by uszła, choć nie prezentowała nic wybitnego, ale scenarzysta ewidentnie miał Wizję - Wizję wymagającą zgwałcenia charakterów większości postaci i wypreparowania wszystkiego, co było siłą książek. Ze szczególnym uwzględnieniem humoru.

O dziwo Róża pokazuje, że facet nawet umie pisać i wychodzą mu nietuzinkowe rzeczy. Po prostu zupełnie nie zrozumiał na czym polegała siła prozy Sapkowskiego i zupełnie ją zarżnął.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2012, 21:28   

I tak btw, pytanie mam - od kiedy to wiedźmini potrafią znikać? Kto był taki mądry inaczej i coś takiego wymyślił?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 00:05   

melanek napisał/a:

2. 120 dni sodomy - nie dałam rady obejrzeć tego do końca, jednak zbyt obrzydliwe, książka była bardziej 'strawna' ;p


WOW, to ktoś to jeszcze oglądał :D! Muszę przyznać, że film faktycznie był słaby i przesadzony, też nie obejrzałam całości. Przede wszystkim był nudny. W takim razie musze przeczytać też książkę... tylko trochę głupio mi o nią pytać w bibliotece hehe.

A najgorszy film jaki widziałam to chyba "Szkoła uczuć". Co za słitaśne badziewie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
melanek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Cze 2012
Skąd: Takie tam koło Warszawy
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2012, 16:14   

Zawsze można przeczytać ebooka ;) W książce jest więcej o libertynizmie na pewno, ale już za bardzo jej nie pamiętam, bo większość jego książek była mniej więcej o tym samym i gubię się w szczegółach.

do mojej listy mogłabym dorzucić też Adrenalinę 2, kto widział ten wie dlaczego :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group