FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
  najgorszy film, jaki widzieliscie ;)
Wersja do druku
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-11-2005, 21:40   najgorszy film, jaki widzieliscie ;)

Siedze sobie wlasnie w domu, przy parapecie i bezskutecznie probuje sie jakos ogrzac. Z nudow wymyslilam temat najgorszego filmu.
Czasem przydaje sie male ostrzezenie, zeby nie wyrzucic kilkunastu zl w bloto...

1. "Bad Santa". Film ogladalam etapami, gdyz po prostu nie moglam zdzierzyc patrzenia na ten chlam dluzej niz kilka minut. Nie wiem sama, czemu w ogole probowalam obejrzec go do konca. Humor zenujacy, przeslanie filmu takie typowo amerykanskie i budzace niesmak. Zdziwilam sie, co widziala w nim moja znajoma, ktora zachwalala ten film jako lepszy od "Zatoichiego".
2. Walczaca Ginewra. Nie, moment, tytul brzmial chyba "Krol Artur". Zenada. Pod wzgledem historycznym. Nie wymagam, zeby realia byly odzwierciedlone w 100%... ale sa pewne limity glupoty rezysera, ktore jestem w stanie zniesc.
3. "Wiedzmin" wbrew pozorom bardzo mnie smieszyl. Yennefer [co oni zrobili z moja Yennefer...], elementy aikido, plastikowe smoki i "Nie pokonasz milosci"? Czy cokolwiek. W kazdym badz razie milosci. Sepie milosci. Prawie jak Wisniewski ;)
4. "Przelamujac fale". Larsowi von Trier zdarzaly sie lepsze filmy, np. "Idioci". Chory pomysl, obrzydliwe momenty np. dogadzanie mezczyznie na tylach autobusu oraz scena na statku. Nigdy wiecej.

...oraz wszelakie komedie amerykanskie dla nastolatkow, na ktorych chce mi sie plakac raczej niz smiac.
Plus komedie anime. Az sie boje wymieniac, gdyz kiedys dostalam po glowie, jak moge nie lubic pewnej wspanialej serii ;)

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-11-2005, 22:20   

Zdecydowanie najbliżej pierwszego miejsca jest "Blade", obojętnie który. To jest niesamowite, biją się, skaczą po ścianach, spalają, mordują... A widz ziewa. Do tego naprawdę trzeba mieć talent. Do tego 100%-owo hamerykański, filmowy humor, za który mam ochotę pobawić się żyletką i twarzą twórcy.

"Ali G in da house". Widziałem początek filmu i już miałem ochotę zakładać komórkę terrorystyczną w celu wykończenia głównego bohatera w wyjątkowo obrzydliwy sposób. Nienawidzę raperów. A białych raperów mam ochotę rzucić mrówkom na pożarcie.

Cytat:
2. Walczaca Ginewra. Nie, moment, tytul brzmial chyba "Krol Artur".


Hehe, Hamerykanie są uroczy - dorabiają legendom wersje prawdopodobne historycznie, które są ni w cholerę nieprawdopodobne historycznie. Żeby to jeszcze chociaż nie było nudne, a tu guzik. A KA jest najgorszy, bo tu nawet nie biją się fajnie, jak w "Troi" czy "Gladiatorze".

Cytat:
3. "Wiedzmin"


Taaak, to jest takie dno, że już nikt nie może zapukać od spodu(C by Teklak, autor streszczeń Szczerbialu). Jak na razie przynajmniej w czołówce.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2005, 13:26   

Zdecydowanie nienawidzę filmów typu Aniołki Charliego itp. jak widze jak babka leje kolosa po ryju swoją maleńką piąstką to aż mnie roznosi ze śmiechu. Bez przesady, dobra gość upadł ale żeby w między czasie fikołki przy tym robić to ja dziękuję:/
Red Eye, żałosny film, niewypał roku, babka wciska gościowi długopis w szyję ten sobie go wyciąga i jeszcze ją goni przez 10 minu O_o, rewelka. Ogólnie nie lubię filmów - "głupich"
Powrót do góry
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-11-2005, 00:55   

"Doom". Bezsprzecznie. Bo to chyba najgłupszy, najbardziej pozbawiony fabuły, sensu i logiki film jaki w życiu widziałem. Ma tylko jedną zaletę - jest świetną komedią, jeżeli się to ogląda w grupie, wrzeszcząc ze śmiechu na całe kino ;p

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2005, 00:40   

Triple X 2 (pozal sie boze gra aktorska + fabula)
Dungeon and Dragons 2 (kicz!)
N.Y. Taxi (totalny plagiat 3 czesci Taxi ..)

troche tego bylo ale te 3..

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2005, 14:37   

Dla mnie może nie film, ale serial "Moda na sukces". Powiem szczerze, że pierwsze 100 odcinków (nie oglądałam, więc nie wiem) mogło być fajne, ale teraz to chyba wyczerpały się im pomysły. Jak tylko widzę "Mode na sukces" to wyłaczam telewizor.

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2005, 14:46   

"Moda na suces" jest wieczna .. koniec swiata bedzie .. a moda na suces bedzie leciec w telewizji dzien po koncu swiata :P

Moda na suces to przyklad wariacji z powtorzeniami ze n zwiazkow z m postaci (gdzie n = m - (ci ktorzy umarli)) innymi slowy kazdy z kazdym :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-11-2005, 12:30   

Amerykańsko-japońska "Klątwa". Film, na którym przez większosć czasu ryczałem ze śmiechu, a to zamierzeniem twórców z pewnością nie było. Film klasy wiedźmina....
Powrót do góry
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-11-2005, 17:27   

besmirch napisał/a:
"Moda na suces" jest wieczna .. koniec swiata bedzie .. a moda na suces bedzie leciec w telewizji dzien po koncu swiata :P

Tia... producent ma najwidoczniej niekonczace sie natchnienie. Ciekawe, czy przecietny widz pamieta jeszcze zdarzenia z pierwszych 100 odcinkow... ;)
Dobrze, ze nie wpadam juz regularnie do babci, jak kiedys, gdy czekalam na zajecia dodatkowe... Pewnego razu strescila mi z 200 odcinkow "Mody na sukces". Przezylam traume.

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2005, 23:29   

tak .. babcia i jej moda na suces jak nie obejrzy to .. jakby nei odmowila rozanca :P Jak bylem mlodszy (taki naprawde mlodszy) to mi kazali ogladac to z babcia .. -.- nie wiem czy za kare czy w nagrode .. w kazdym razie nasjgorsze chwile w moim zyciu ^^

200 odcinkow .. to jakby nie patrzec to jedynie malutka czesc calej "SAGI" ja nei wiem czy sami tworcy pamietaja co w odcinkach 100- sie dzialo :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-11-2005, 23:56   

A co to jest pierwsze sto odcinków? Moja babcia I dziadek! wiedza co było w pierwszych dziesięciu.
A drażac.
Wisi dziewczyna na oknie i planuje samozejscie.
wchodzi do pokoju jej matka. Laska od drzwi.
Mamo zgwałcili mnie.
Matka Kochanie co się stalo?!

Konkluzja pietnastolatki. Nic takiego głupia kurtyzano!!!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 25-11-2005, 17:55   

A pamięta ktoś jeszcze te dwa filmy na podstawie Big Brothera polskiego? Chyba nie ma nic głupszego. Stop, cofam. Jeszcze głupsze jest American Pie- wszystkie części. Nie zapominajmy też o "Legalnej blondynce".
Jak widzę takie filmy, to zastanawiam się, czy ci ludzie kiedykolwiek widzieli PRAWDZIWEGO nastolatka w jego naturalnym środowisku, czy po prostu wycięli sobie z kartonu i obserwowali przez kilka dni jak gnije na deszczu==

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2005, 18:07   

Alira14 napisał/a:
A pamięta ktoś jeszcze te dwa filmy na podstawie Big Brothera polskiego? Chyba nie ma nic głupszego. Stop, cofam. Jeszcze głupsze jest American Pie- wszystkie części. Nie zapominajmy też o "Legalnej blondynce".
Jak widzę takie filmy, to zastanawiam się, czy ci ludzie kiedykolwiek widzieli PRAWDZIWEGO nastolatka w jego naturalnym środowisku, czy po prostu wycięli sobie z kartonu i obserwowali przez kilka dni jak gnije na deszczu==


eh, temat jest troszke nie na miejscu. Każdy ma inny gust. To, że lubie American Pie nie znaczy, że jestem wypapranym z jakichkolwiek emocji człowiekiem.
O gustach się nie dyskutuje i temat trochę schodzi na "mnie sie podoba a to nie bo jest bebe".
Powrót do góry
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2005, 22:13   

Mnie sie American Pie podobalo, i Bad Santa tez:) Najgorszy film? Trudno wybrac jakis konkretny tytuł wiec moze wymienie ostatnie najgorsze jakie widzialem:Spartan, Hide and Seek, Łowcy Umysłów, W 80 dni do okola świata i Sllepy Hollow.

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2005, 23:06   

Sllepy Hollow?! Toż to jeden z moich ulubionych filmów!!!

Taki film o wezach. nawet ie wiem jak się nazywał, nie zainteresowałam się. W kazdym razie chodziło o to ze "złe weże" zalęgły się w jakiejś góże i tzrba było je zabić.
B-E-Z-M-U-Z-G-O-W-I-E
I napisalam to co chciałam.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 12 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group