FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
  najgorszy film, jaki widzieliscie ;)
Wersja do druku
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-07-2010, 22:22   

TRL napisał/a:
Jim Carrey pokazuje światu raz jeszcze, jaki to wspaniały jest w robieniu z siebie żałosnego idioty na oczach milionów ludzi. Nie ważne, ze film był tak wyreżyserowany. Jego gra aktorska to istna żenada, tak jak scenariusz tego filmu.

Jim Carrey UMIE powtarzam UMIE grać co udowodnił w "Truman Show". Ma jednak ten problem co większość Hollywodzkich sława z lat 80 i 90-tych. Mianowicie szufladkowanie. Zagrał w "Ace Ventura" i "Mask" i od tej pory jest osadzany w tego typu produkcjach. Inni aktorzy też mają z tym problem. Pan Schwarcy zdołał uciec ( lub starał się, zależy jak patrzeć) od wizerunku twardziela grając w komediach. Z kolei taki Robin Williams utknął w odgrywaniu na przemian: komediantów, humanistycznych wrażliwców albo połączeniu jednego z drugim. Znalazłoby się ich jeszcze parę ale wiadomo o co chodzi.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TRL Płeć:Mężczyzna
Człowiek


Dołączył: 07 Lip 2010
Skąd: Z Piekielnych Otchłani! xP
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 15:42   

Kaltresos, tej dalszej części nawet nie oglądałem, bo i po co? Musiał bym być masochista, a jestem? Nie.
BTW. Kierowca Pani Daisy, lol =D

Karel, nie ma co ukrywać, że ja J.C. po prostu nie znoszę. Co do Truman Show, może i racja, chociaż sądzę, że był to jednorazowy przebłysk... w sumie jest jeszcze Numer 23, który akurat bardzo mi przypadł do gustu. Jednakowoż[!] nie podważałem nigdzie jego zdolności aktorskich... a może i tak. Ale dlaczego? Ponieważ dał się zwerbować do takich filmów jak właśnie Ace Ventura czy Bruce Wszechmogący w których naprawdę robił z siebie idiotę. Co do Arnolda, to próbował uciec od swojego wizerunku grając w komediach, tak... i tu najlepsze - aby zmienić swój wizerunek bezmózgiego twardziela, zagrał w komedii... bezmózgiego twardziela xD Mówię tu o roli Jacka Slatera w filmie Bohater Ostatniej Akcji, istna żenada swoją drogą.
W sumie coś mi się wydaje, że mam złe nastawienie do wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcji... chyba jednak tylko mi się wydaje ^^

_________________
"Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3849328
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 09-07-2010, 14:44   

TRL napisał/a:
Karel, nie ma co ukrywać, że ja J.C. po prostu nie znoszę. Co do Truman Show, może i racja, chociaż sądzę, że był to jednorazowy przebłysk...

Radzę zerknąć na Człowieka z Księżyca i I Love You Phillip Morris (jak się nie speszysz:p), daje tam pokaz naprawdę świetnego aktorstwa. W tych filmach podobał mi się nawet bardziej niż w Trumanie, ale, co tu ukrywać, ja Carreya lubię, chociaż komedie w których grał do mnie nie trafiają.
No i jeszcze nie zapominaj, że J.C., to nie tylko aktor, ale i komik^^

A Freeman był boski w roli Boga X3

A w temacie: nie jestem w stanie wybrać jednego "dzieła" z produkcji, które oglądałam, ale do listy najgorszych filmów niedawno dodałam nową "Drużynę A". Nie mam szczególnych wspomnień związanych z serialem, ale Drużyna z 2010 okazała się wyjątkowo ciężkostrawnym łubudu.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Trawka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2010
Skąd: Szczecinek
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2010, 01:38   

Jak dla mnie niedościgniony pierwowzór stanowi Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną 4 - Nowa Generacja. Brak mi słów, żeby cokolwiek o tym powiedziec. Nie widziałem nic gorszego od tego filmu, a trochę szmir widziałem.

TRL napisał/a:

- Terminatory/Ramby/Obce/Predatory XXXXX - typowe, hollywoodzkie szmiry, mające na celu dużą ilością brutalnych, krwawych scen walki i milionem Arnolduf Szwarcekeruf, którzy przecież są cool, zarobienie jak największej ilości $. Takie materiały wideo, bo to nie filmy, nie zawierają żadnego przekazu poza - "O, tak, teraz on uderzył go kranem, cóż za pomysłowość"


Tu absolutnie się nie zgadzam, Terminator, Obcy czy Predator(chodzi głównie o części pierwsze) to klasa sama w sobie. Zresztą recenzje mówią same za siebie. Tu nie chodzi o przekaz, tylko o klimat, a ten jest po prostu miażdżący. To jest czyste kino akcji, nie dramat psychologiczny. To tak jakby powiedziec, że gry fps i oglądanie sportu to idiotyzm, bo nie ma w tym żadnego przekazu. Ale jeśli chodzi o ostatnie części terminatora(3,4), AVP czy aliena(w szczególności 4) to zgadzam się z tobą całkowicie, szmiry nastawione na $$$ i odcinanie kuponów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10044338
Silence Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2010, 18:30   

Jak dla mnie to największym dramatem tego świata jest cała saga "Zmierzch", ale o tym, to nawet pisać mi się nie chce. Zaraz leci jest połowa komedii romantycznych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
godofblackmetal Płeć:Mężczyzna
Boku wa shinimasen!


Dołączył: 19 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2010, 22:29   

Jak dla mnie, jest jeden tytuł przez który spać nie mogę.
Dragon Ball: Ewolucja
Aż żal ściska cztery litery.

_________________
Madao: road of gintama.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ruda Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2011, 19:51   

godofblackmetal napisał/a:
Jak dla mnie, jest jeden tytuł przez który spać nie mogę.
Dragon Ball: Ewolucja
Aż żal ściska cztery litery.


Oj tak. To było tak kiepskie, że .. No nie mam słów.

Step up 3D - pomijam fakt, że jak na moje to wszystkie filmy o tańcu (przynajmniej te współczesne) nie różnią się od siebie niczym. Jednak pierwszą i drugą cześc z cyklu STEP UP obejrzałam bez szału, ale w razie nudy - może byc. Jednak 3 częśc pobiła wszystko, jak leci. Kiepskie układy, aktorka z Disneya, ckliwa historia, "zdradziłam cie, ale wybacz mi bo w końcu jesteśmy fajni", układy, których bohaterowie znac nie powinni, ale jednak znają.. Wrr.. Dostałam białej gorączki podczas seansu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kayuuri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Maj 2011
Skąd: z Łodzi
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 12:31   

Paranormal Activity
Jako wielka miłośniczka horrorów wielce się zawiodłam, tym bardziej, że po opisie i zwiastunie zapowiadało się na naprawdę ciekawy film. Byłam przyzwyczajona, że początki zazwyczaj bywają nudne, ale myślałam, że przynajmniej w połowie się rozkręci. A tu klapa.
Wytrwale czekałam na koniec, aby stwierdzić, że równie dobrze mogłabym pooglądać brata przechadzającego się po domu i gadającego, że coś jest nie tak, bo to by było na równi "ciekawe" co PA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kako Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Cze 2011
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2011, 21:20   

''Paranormal Activity'' akurat mi się podobał ze względu na specyficzny klimat ;) (pomijam ostatnią scenę, wyrwaną zupełnie z innej bajki). A jeśli chodzi o najgorszy film... hm, to zależy czego się oczekuje. Dwa typy, które mnie całkowicie rozczarowały to przykładowo - ''Królestwo niebieskie'' (miałam duże oczekiwania) i ''Van Helsing'' (za całokształt) :/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2011, 22:15   

Wiedźmin.
Ale uwaga. Nie klasyczny, znany nam Wiedźmin, z kin i ekranów telewizorów. Nie.
Wiedźmin.
Z niemieckim dubbingiem.
Ómarłem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2011, 14:13   

Najgorszy film? Tu akurat nie mam z tym problemu. Film który bezapelacyjnie uważam za najgorszy to: Iluzjonista. Nudny film, w którym akurat nic ciekawego się nie działo. Sama fabuła mnie nudziła, nie umiałam się skupić na filmie. POstacie też były jakieś takie bez wyrazu i nudne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
melanek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Cze 2012
Skąd: Takie tam koło Warszawy
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2012, 20:26   

byczusia zgadzam się z Tobą, kiepski film i momentami nie wiedziałam o co chodzi (może dlatego, że przysypiałam?)

moje najgorsze to:
1. Cradle Of Fear - eksperyment nagrany przez blackmetalowy (?!) zespół Cradle Of Filth, okazało się po prostu głupie.
2. 120 dni sodomy - nie dałam rady obejrzeć tego do końca, jednak zbyt obrzydliwe, książka była bardziej 'strawna' ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2012, 23:36   

Wiedźmin. Tego "dzieła" polskiej kinematografii nie zapomnę do końca życia, po jego obejrzeniu miałam koszmary... Przy tym czymś nawet Tłajlajt to film no najmniej na miarę Oscara.

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-07-2012, 00:30   

Ach. Witaj w klubie pokrzywdzonych przez Filmiszcze. Serial (czy raczej "Szczerbial", jak był w swoim czasie nazywany) też oglądałaś?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 01-07-2012, 07:04   

Silla napisał/a:
Wiedźmin. Tego "dzieła" polskiej kinematografii nie zapomnę do końca życia, po jego obejrzeniu miałam koszmary... Przy tym czymś nawet Tłajlajt to film no najmniej na miarę Oscara.


Fani stosują dwa podejścia - czystą nienawiść lub mantrą znaną fanom Typemoon - Nie ma filmu Wiedźmin. Nie ma.

Ale, przyznać musisz, muzyka i charakteryzacja, zwłaszcza Geralta, były świetne.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group