FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Saga o Ludziach Lodu
Wersja do druku
anaaaa
Gość
PostWysłany: 24-07-2007, 12:04   

Saga jest jedwabista!! jest ktos kto moze pozyczyc od 27 czesci??? napewno oddam !! NAjlepsza jest Vinga i Heike!!!!
Przejdź na dół
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-07-2007, 12:16   

Chciałabym zauważyć, że na forum obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów.

A na allegro patrzyłaś? Ponadto Fakt bodajże właśnie wydaje "Sagę", poszukaj w kiosku...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Arwenka
Gość
PostWysłany: 10-08-2007, 11:09   

czy ktos w koncu nakreci jakios film?? bo jestem na 12 tomie i jakos mnie juz od 1 kusi by w koncu ktos sie wzial za ekranizacje
Powrót do góry
Arwenka
Gość
PostWysłany: 10-08-2007, 11:12   

tak w Fakcie wydaja tomy ale tylko chyba do 15 tomu maja byc choc od pewnego czlowueczka slyszalam ze fakt przymierza sie do wydania wszystkich 47 to by mi zaoszczedzilo czasu na szukaniu w necie kolejnych ksiazek:) no i cena tez przystepna 8,90 co to jest!!!wychodza w kazdy piatek lub czwartek az sama z tego wszystkiego nie pamietam. Pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 11-08-2007, 19:17   

Z tego, co słyszałam Fakt wyda kolejne tomy, jeśl pierwszych piętnaście będzie się dobrze sprzedawało.

Gość napisał/a:
czy ktos w koncu nakreci jakios film?? bo jestem na 12 tomie i jakos mnie juz od 1 kusi by w koncu ktos sie wzial za ekranizacje

Pewnie nikt się nie pokusi. Wyszedłby z tego tasiemiec a la 'Moda na sukces'. I co by się wtedy stało z jednym z ulubionych tematów fanów Sagi, czyli jacy aktorzy mogliby zagrać poszczególne postacie?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2007, 21:56   

Dida napisał/a:
Wyszedłby z tego tasiemiec a la 'Moda na sukces'.


w dodatku oznaczony czerwonym kółeczkiem "od lat 18" i emitowany po północy albo mocno pocięty przez cenzurę.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arwenka
Gość
PostWysłany: 13-08-2007, 14:31   

no coz poswiecilabym sie i czekalabym do tej polnocy :) i moglabym ogladac a la moda na scukces bo jest lepsza akcja :) a co do faktu a i owszem wydaja kolejne tomy to juz postanowione od 16 do 25 jesli zamowi sie od razu kosztuje 80 zl to tam niby 10% taniej wychodzi jak ktos by chcial moge podac nr na infolinie do nich. No i tez na allegro mozna dostac caly komplet widzialam za 312 zl lub taniej ale nie ktore ksiazki z tej tanszej wersji sa albo zaplamione albo polamany grzbiet maja. Aha i mozna tez kupic pojedyncze egzemplarze ktore byly w fakcie za ok nawet 4 zl:) tak wiec pozdrawiam to koniec mojego wywodu :)

aaaa i jeszcze cos jesli chodzi o film ...... to moglby wziasc sie za to Peter Jackson ten od wladcy pierscieni moglby cos z tego wyczarowac spokojnie np 5 tomow w jednym filmie na 1 rok jakos by sie to znioslo :):):):):)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group