FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
  Kreskówki NIE pochodzące z Japonii
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2003, 19:31   

Ja tam tez lubie te agentki, i atomówki, a nawet x-men ewolucja :P Ale dzieciak ze mnie ^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2003, 20:06   

X-men ewolucja!!!!!!!!! Ci X-meni byli zajefajni, nie to, co ci na Fox Kids...

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2003, 20:10   

Jest przeciez od wczoraj nowa seria, więc nie byli, tylko są ^^ Dobra, koniec z tym tematem, zapraszamy do off-topic!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Pico Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2003
Skąd: Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2003, 20:16   

Ta i macie się jej słuchać pożądek (żołądek =p dop. PDS) musi być :!:

_________________
Wiele osób myśli że jestem dziwny... mają racje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4126141
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2003, 22:26   

Ale X-Meni z Fox Kids trzymaja sie(luzno, ale jednak) fabuly z komiksu, czego nie mozna powiedziec o mutantach z Cartoon Network. Pozycja z CN jedynie postaciami nawiazuje do X-menow, nic poza tym.
Zreszta zawsze mnie smieszy, gdy Wolverine mowi cos w stylu:"No to teraz sie zabawimy!", wyciaga te swoje ostrza poczym wszystkich oklada z kopniakow wogole nie uzywajac pazurkow.

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2003, 23:02   

Judash napisał/a:

Ja niedawno dowiedzialem sie, ze Transformersi sa produkcja japonczykow. Juz chyba nic mnie nie zadziwi na tym swiecie. Pamietam jak za mlodu ogladalem zdaje sie film kinowy i byl jakis moment, ktorego bardzo sie balem w tym filmie. Uraz chyba do dzisiaj mi zostal ^_^


Nie wiem jak film i serial, ale w komiks zamieszany jest Marvel i Hasbro. Zresztą serial i komiks róznią się od siebie dość znacznie. A co do filmu kinowego... masz na myśli ten, w którym Megatron zabija Prime'a i gdzie pojawiają się Galvatron (Megatron v2.0) i Unicron (ten wielki, którego zabijają matrycą)? Oglądałem go jakieś 7 lat temu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 04-06-2003, 12:12   

Judash napisał/a:
Ale X-Meni z Fox Kids trzymaja sie(luzno, ale jednak) fabuly z komiksu, czego nie mozna powiedziec o mutantach z Cartoon Network.


Z tego co mi wiadomo, większość serii Marvela (Spiderman, X-men, Daredevil i inne) zostały w ostatnich latach odnowione i są wydawane od nowa - te same postacie i założenia, ale inna fabuła, historie postaci, ich osobowości itp. Wydaje mi się że wersja z CN powstała właśnie na bazie tej nowej serii (ale nie jestem pewien, komiksu nie czytałem)

{edit=Avellana} Temat przeniesiony zgodnie z życzeniem Xenipha. Zapraszamy do kontynuowania dyskusji

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 15:12   

Bambosh_Rider --> Tak to napewno ten. Pamietam go jak przez mgle, bo ogladalem go majac z 9-10 latek. Jak dla mnie to byl dosyc brutalny film. Przypomina mi sie jeszcze jakas arena z kwasem bodajze(czy tez moze cala wypelniona woda?) gdzie wrzucono Transformersow i mieli za zadanie tam przezyc walczac z innymi robotami. Ach, lezka mi sie w oku zakrecila. Czuje ta nutke nostalgii... Musze skoczyc do wypozyczalni i jeszcze raz ogladnac ten film
Gratuluje za dobra pamiec :) Gdy moi rodzice poraz pierwszy zapisali sie do wypozyczalni to podobno non-stop bralem 101 dalmatynczykow, no podobno bardzo mi sie podobal. Dzis nic z tego filmu nie pamietam

Xeniph --> Calkiem mozliwe. Wiesz, kiedys widzialem na Fox Kids taka jakby nowa, odnowiona wersje Zolwi Ninja, ktore walczyly z jakimis smokami. Szczur nie nazywal sie Sprinter(czy jakos tak) a Splinter, Rafaello byl Rafael i dodali jeszcze jakiegos zolwia-kobiete, co chyba Venus sie zwala. Czyzby praw nie wykupili? I moze to samo dzieje sie wlasnie z X-Menami?

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 16:13   

Tak na marginesie, to przypomniała mi się "Królewna Śnieżka", która leciała, czy też nawet może leci, na Polonii1. Przecie to nie było zgodnie z baśnią, a jednak to Królewna Śnieżka (oczywiście malowniczo podkolorowana przez naszych kochanych Japończyków :))
A co do tych już X-menów, to ja i tak zawsze powiem, że fajniejsi są z CN. Bardziej młodzieżowe i takie pełne życia. Dla mnie to tam jest śmieszniej! (pamiętam odcinek, gdzie nasi bohaterowie pojechali na obóz "Żelazny Tyłek" :))

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 16:18   

a ja myslałam ze tylko ja ogladam X-men'ów na cartonie ^^

-->Dark_Saturn,pamietam ten odcinek,tio jeden z moich ulubionych ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 16:43   

Hie hie.... Moja kuzynka, Mariselle, uwielbia tych na Fox Kids. Więc skontaktujcie się z nią, jak chcecie :)

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gargoyle

Dołączył: 24 Sty 2003
Skąd: z Iraku
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 16:45   

Btw, jesli ktos mialby nagrane na video odcinki "Starla i costam" (Starla & the Jewel Riders), to bylbym bardzo wdzieczny i w ogole. Znaczy sie, prosba o mejla na priv. Buk zaplac.

_________________
I no breasts ~ Maria Kawamura in response to cosplaying as Naga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer ICQ
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 17:19   

Hiehie, czy wy tez zauwazyliscie to samo? W poniedziałek w X-menach na CN przebijały spod dubbingu angielskie dialogi, a wczoraj juz zupełnie zapomnieli dac polskiego nakładu :D Czyzby robili dla dzieci przyspieszony kurs angielskiego? ^^

A co do tej wersji z Fox Kids - racja, ci nowi są bardziej młodziezowi i bardziej dają sie lubic, zresztą ja na tych starych nie moge patrzec po prostu, ta kreska jest OCHYDNA!!! I w starej wersji nie ma Kitty, a ona jest tam najfajniejsza jak dla mnie :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 17:24   

Tak na Starzy X mają okropna kreske ==

Kitty z tych nowych X-ów ma majny styl wygłaszania swoich wypowiedxi ten,no jak ona ten mówiła to? 8)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 04-06-2003, 17:27   

Ja lubię Kurta^^. Mój ulubiony odcinek top ten jak Kurt dostał się do międzystrefy czy jakoś tak to się nazywało^ ~

K: To jak daleko sięga ten międzyświat? (zaciera łapki, patrząc się na drzwi damskiej szatni)
Jakiś koleś którego nie pamiętam imienia: Do drzwi przebieralni damskiej. Niefart, co?

Ci co widzieli minę Kurta zrozumią :D
Ja tych starych też lubię, ale moją Jubilee( dobrze napisałamO_o?) zawsze traktowali po macoszemu=.= no i kreska jakaś dziwna, no bo ile człowiek może na sobie zmieścić mięśni podmięśni i podpodmięśni? (patrz: Wolverine bez koszulki <--- czemu on prawie zawsze bez niej występuje a nie np. taki Cyklop?:D)
Kat_ka- wiesz to możliwe...^^ Ja słabo znam angielski (uwierzycie, że nauczycielka daje innym mnie jako przykład, bo w mojej klasie jestem najlepsza z Englisha?=.= ) ale na szczęście mam tłumacza (czyt. brat).
Hmmmm... Może dlatego mój bratoid jak słyszy, że mam nowe anime ale z angielskimi napisami to za chiny ludowe nie chce ze mną oglądać?:D

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group