FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  pkt.15 regulaminu
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-01-2009, 15:06   

Lila napisał/a:
A można pisać do Cracka? :P

Z doświadczenia wiem, że tak.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-01-2009, 15:17   

@Ryuzaki - nie musisz się unosić - po prostu jestem lekko przeczulony, bo z autopsji wiem, że niektórzy ludzie (nie piję tu do nikogo kto aktualnie wypowiada się w tym temacie) mają nawyk czytania cytatów i odpowiedzi BEZ zerkania do postów. W takim przypadku sens mojej wypowiedzi zostaje całkowicie przeinaczony. Tylko tyle i aż tyle.

Co do reszty twoich uwag, to pozwolę się wypowiedzieć (a miałem zamiar ten temat zostawić w spokoju...).

D'abord, mógłbyś nie mieszać tu Multiświata. Wiem, że pracujecie ciężko na to, żeby was utożsamiać z multiświatową grupą, jednak przynajmniej ja bronię się jeszcze przed tym rękami i nogami, mimo że skutecznie mi to utrudniacie.

Demokracja na forum się nie sprawdza. Nie i już. Na forum oświecony absolutyzm jest dużo lepszy. Po prostu dlatego, że większość użytkowników to w tym aspekcie skrajni anarchiści (lub też jak kto woli - trolle). Forum bez zasad prędzej, czy później pada. Poza tym forum jest prywatną własnością Avellany i Cracka. Z jakiej więc racji miałaby tu panować demokracja?

Nie, Avellana nie jest nieomylna, ale właśnie z tego powodu - jak zostało to wyjaśnione - taki sprawy zazwyczaj uzgadnia cała moderacja. Demokracja jest tu w mojej skromnej opinii niepotrzebna.

A jeśli nie widzisz wrogów Tanuka to najbliżej masz podpis Slovy, dalej niektóre komentarze na anime.com.pl, a jak się postarasz to wyłapiesz niektóre komentarze przy recenzjach zanim moderacja je usunie.

I przypuszczam, że jeśli uda Ci się zebrać do poparcia swojego wniosku tyle procent aktywnych użytkowników ile wynosi frekwencja w wyborach parlamentarnych, to administracja prawdopodobnie (bo nie ode mnie to zależy) weźmie to pod uwagę.

I na tym swoje wypowiedzi w tym temacie kończę, bo mam lepsze rzeczy do roboty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-01-2009, 16:02   

Heh, widzę zaproszenie do wojny na cytowanki.

Ryuzaki napisał/a:
2. To, że nikomu nie zależy nie świadczy, że ludzie nie powinni mieć pewnych praw.


Ależ zależy - zależy na tym, by tego typu kloaka dla trolli nie powstawała i by dalej panował święty spokój. Moshi, Lila, Morg i Dembol (ja w zasadzie też), wszyscy spoza "ekipy Tanuki", wyraźnie stwierdzili, że nie widzą w obecnym stanie nic złego i nie życzą sobie tematu dla pieniaczy. Ciebie popiera tylko MAC.

Niespodzianka - każdy rozsądny użytkownik wie, że jego wrogiem nie są Tyrańscy Moderatorzy TM, ale wywołujący burdy prowokatorzy. Tak samo jak każdy rozsądny obywatel wie, że jego wrogiem są dresy, a nie policja. Wy zaś na przekór chcecie dać obywatelom prawo oporu w przypadku aresztowania, z którego w oczywisty sposób korzystać będą tylko i wyłącznie dresy.

Velg napisał/a:
Sądzę też (acz pewien nie jestem - nie mam doświadczenia), iż przy minimalnym wysiłku trolle można byłoby eliminować jeszcze przed ich konsolidacją.


Jeśli istniałby sposób na "eliminację trolli przy minimalnym wysiłku" to na forum nie istniałby ani system ostrzeżeń, ani punkt 15. Pisałem już, że był okres gdy starczały słowne upomnienia moderacji, a który skończył się z rozrostem forum i pojawieniem się trolli. Tak więc sam widzisz, że nie istnieją warunki na wprowadzenie takiego tematu, a gdyby istniały byłby on najzwyczajniej niepotrzebny.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-01-2009, 16:36   

Ysengrinn, porównanie całkowicie nietrafione. Ryuzaki'emu chodziło raczej o możliwość publicznej obrony własnego dobrego imienia, niżeli protestu podczas aresztowania, bo tak czy inaczej aresztowanym się jest.

PS. Nie mieszaj do tej dyskusji grup. Jeżeli ktoś z MAC wypowiada się tutaj w obronie Ryuzakiego, to tylko i wyłącznie z własnej nieprzymuszonej woli. Ja nigdy nikomu swojego zdania i poglądów w MAC nie zarzucałem, więc jeśli łaskaw...

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2009, 16:49   

Cytat:
Demokracja jest bardzo przeraklamowana, bo do głosu dopuszcza się idiotów. Niestety nie da się za bardzo zorganizować lepszego ustroju (w teorii i o wszem, al w teorii nawet komunizm jest fajny)


Timokracja to jest właśnie demokracja bez idiotów.

Ryuzaki napisał/a:
Z całym szacunkiem dla Avellany pozwól, ze zapytam: Czy uważasz ją za osoba idealną, nieomylną i wręcz omnipotentną? Jeżeli ktoś zdecyduje się na upublicznienie swojego problemu (co kazdy podkreśla, że pewnie byłoby sprawą sporadyczną, więc tak na prawde mówimy tu o drobnej, wręcz kosmetycznej poprawce) to w jego sprawie ma możliwość wypowiedzieć się każdy i Avellana nie tylko słyszy zdania moderatorów i skarżącej się osoby, ale każdego kto ma coś do powiedzenia, a gdzięki temu łatwiej jej będzie podjąć słuszną decyzję.


Otóż tak, uważam Avellanę za osobę idealną, nieomylną i wręcz omnipotentną, zwłaszcza w kwestiach forum. Choćby dlatego, że - jeśli zdecyduje się nie wykładać ze swojej kieszeni kasy na serwerownie - to wszystko diabli wezmą. Dlatego też musimy być dla niej mili, grzeczni i całować ją po rączkach, albo poszukać sobie innego forum.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ryuzaki Płeć:Mężczyzna
Smok Samurai


Dołączył: 12 Lis 2008
Skąd: nie wiem
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-01-2009, 16:54   

Morg napisał/a:
@Ryuzaki - nie musisz się unosić - po prostu jestem lekko przeczulony, bo z autopsji wiem, że niektórzy ludzie (nie piję tu do nikogo kto aktualnie wypowiada się w tym temacie) mają nawyk czytania cytatów i odpowiedzi BEZ zerkania do postów. W takim przypadku sens mojej wypowiedzi zostaje całkowicie przeinaczony. Tylko tyle i aż tyle.

Ty też nie musiałeś się unosić wcześniej. Widziałeś, że nie próbowałem przeinaczyc Twojej wypowiedzi, a jednak wolałeś na mnie ironicznie naskoczyć.

Morg napisał/a:
D'abord, mógłbyś nie mieszać tu Multiświata. Wiem, że pracujecie ciężko na to, żeby was utożsamiać z multiświatową grupą, jednak przynajmniej ja bronię się jeszcze przed tym rękami i nogami, mimo że skutecznie mi to utrudniacie.

Dlaczego zacząłeś mieszać Multiświat do tego co się poza nim dzieje? Tak jak juz nie jedna osoba słusznie zauważyła po mojej stronie stanęły osoby należące do grupy "MAC". Jeżeli używam tej nazwy to tylko jako skrótu myślowe, ale NIE MIESZAM DO TEGO MULTI! Jak zawsze w takiej sytuacji wypomnę tylko, że to ja jako pierwszy naskoczyłem na Kica w temacie "ZUO" uważając, ze sie czepia, więc nei wmawiaj mi czegoś co jest kompletna bzdurą.

Morg napisał/a:
Demokracja na forum się nie sprawdza. Nie i już. Na forum oświecony absolutyzm jest dużo lepszy. Po prostu dlatego, że większość użytkowników to w tym aspekcie skrajni anarchiści (lub też jak kto woli - trolle). Forum bez zasad prędzej, czy później pada. Poza tym forum jest prywatną własnością Avellany i Cracka. Z jakiej więc racji miałaby tu panować demokracja?
A kto tu mówi o braku zasad?! Grzecznie tylko zwróciłem uwagę na to, ze na forum panuje częściowa cenzura, a przecież prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Skoro wszyscy uważają, że forum się zawali jak tylko uzytkownicy dostana możliwość napisania tego co myślą (w ramach netykiety) to proszę bardzo. Nie doceniacie sie trochę, ale wasza sprawa. Potrafię się dostosować.

Ysengrinn napisał/a:
Niespodzianka - każdy rozsądny użytkownik wie, że jego wrogiem nie są Tyrańscy Moderatorzy TM, ale wywołujący burdy prowokatorzy. Tak samo jak każdy rozsądny obywatel wie, że jego wrogiem są dresy, a nie policja. Wy zaś na przekór chcecie dać obywatelom prawo oporu w przypadku aresztowania, z którego w oczywisty sposób korzystać będą tylko i wyłącznie dresy.

Znowu to myslenie binarne! Tak, dresy są zagrożeniem, ALE policja musi przestrzegać standardów. Niech policjant ma prawo spałować kibola, który chce w niego rzucić cegłą, ale niech policjant staje przed sądem za łamanie prawa, wymuszanie zeznań, naduzywanie władzy itp. Nikt nie może być świętą krową, ani policjant, ani dres - Nie ma w tym żadnych metafor. Odniosłem się w formie offtopicu do dosłownego sensu wypowiedzi Ysengrinna.

Ogólnie to na prawdę skończmy to już. Zaczynam powoli czuć się tutaj zaszczuty. Wystarczająco wyraźnie określiłem swoje intencje. Pomysł nie uzsykał aprobaty to nie. Zachowywałem wszelkie zasady kultury i netykiety, ale niestety część osób które się ze mną nie zgadzały nie mogły sobie podarować kilku osobistych wycieczek do mnie. W takim razie ja juz podziękuję nim rozkręci się flame i wszystko będzie na mnie, albo na osoby które maja to samo zdanie co ja.

pozdrawiam wszystkich gorąco i serdecznie,
Ryuzaki

EDIT:
Jeszcze jedno:
Zegarmistrz napisał/a:
Otóż tak, uważam Avellanę za osobę idealną, nieomylną i wręcz omnipotentną, zwłaszcza w kwestiach forum. Choćby dlatego, że - jeśli zdecyduje się nie wykładać ze swojej kieszeni kasy na serwerownie - to wszystko diabli wezmą. Dlatego też musimy być dla niej mili, grzeczni i całować ją po rączkach, albo poszukać sobie innego forum.

Mylisz pojęcia. Oczywiście, że zamierzam być i jestem dla Avellany miły i grzeczny. Ostateczny głos nalezy do niej i tego nie zamierzam podważać. Nie mniej jednak wszechwiedząca nie jest i możliwość wysłuchania zdania większej ilości osób może jej tylko pomóc. Zatem moja propozycja jest takim metaforycznym pocałowaniem jej w rękę ;)

_________________
10 razy upaść, 11 razy wstać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7793866
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-01-2009, 17:02   

kic napisał/a:
Ysengrinn, porównanie całkowicie nietrafione. Ryuzaki'emu chodziło raczej o możliwość publicznej obrony własnego dobrego imienia, niżeli protestu podczas aresztowania, bo tak czy inaczej aresztowanym się jest.


Kic, chyba na palcach jednej ręki można policzyć ludzi, którzy otrzymali osta niesłusznie. Piszę "chyba", bo szczerze powiedziawszy nie pamiętam ani jednego takiego przypadku. Bo dla mnie "możliwość obrony własnego dobrego imienia" to przywilej dla osób niesłusznie oskarżonych, a takich jak napisałam wcześniej, daaaawno nie widziałam. Zresztą na 99% taki ost szybko zostałby cofnięty, a sprawa wyjaśniona przez PW.

Ja nadal nie widzę sensu w publicznym praniu brudów, zwłaszcza w przypadku osób, które sobie na ostrzeżenie zapracowały. Ich prywatna sprawa, a wciąganie w to osób trzecich, czy tworzenie "kółka obrony uciśnionych" wprowadzi na Forum niepotrzebny bajzel, a i tak w niczym nie pomoże.

Zresztą dla kogo konkretnie miałby powstać taki temat? Pokażcie mi tych nieszczęśników, prześladowanych przez złą moderację. Zresztą naprawdę sądzicie, że obchodzi mnie, jako użytkowniczkę tego forum, czyjś ost czy ban? Z doświadczenia wiem, że prędzej poproszę kogoś z moderacji o wystawienie komuś ostrzeżenia, niż będę publicznie bronić jakiegoś trolla. A skoro obie rzeczy mogę zrobić szybko, łatwo i przyjemnie za pomocą PW lub IRCa, to po diabła zaśmiecać forum i prowokować głupie i jałowe dyskusje?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2009, 17:02   

Ryuzaki napisał/a:
Znowu to myslenie binarne! Tak, dresy są zagrożeniem, ALE policja musi przestrzegać standardów. Niech policjant ma prawo spałować kibola, który chce w niego rzucić cegłą, ale niech policjant staje przed sądem za łamanie prawa, wymuszanie zeznań, naduzywanie władzy itp. Nikt nie może być świętą krową, ani policjant, ani dres


A Moderacja też musi przestrzegać pewnych standardów. W tym wypadku: Regulaminu. Moderator też nie jest świętą krową. Za jego łamanie natomiast leci ze stanowiska. Ja i Ysen możemy być na to żywymi dowodami.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-01-2009, 17:18   

As Zeg said. Dodam, że w obydwu przypadkach łby poleciały nie za faktyczne przewinienia, a za samo podejrzenie stronniczości.

Cytat:
Skoro wszyscy uważają, że forum się zawali jak tylko uzytkownicy dostana możliwość napisania tego co myślą (w ramach netykiety) to proszę bardzo. Nie doceniacie sie trochę, ale wasza sprawa. Potrafię się dostosować.


Z łaski swojej nie insynuuj nam wydumanych poglądów, bo zaczynasz przekraczać granice dobrego smaku.

Cytat:
Tak, dresy są zagrożeniem, ALE policja musi przestrzegać standardów. Niech policjant ma prawo spałować kibola, który chce w niego rzucić cegłą, ale niech policjant staje przed sądem za łamanie prawa, wymuszanie zeznań, naduzywanie władzy itp.


Kluczowym słowem tu jest "sąd". Otóż może nie wiesz, ale sąd wydaje wyroki w imieniu suwerena - czyli w przypadku państwa w imieniu narodu. Suwerenem forum jest jednak nie ogół użytkowników, a Avellana, toteż logicznie rzecz biorąc forum jest monarchią. Administratorka dzierży władzę wykonawczą, ustawodawczą i sądowniczą, a próba odebrania jej władzy na rzecz "ludu" to nic innego jak próba uzurpacji. Tym bardziej, że sam "lud" sobie wyraźnie tego nie życzy i traktuje całą aferę jako zagrożenie swych interesów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-01-2009, 17:27   

Temat został wyczerpany, proponuję zakończyć dyskusję i nie łapać się dalej za słówka.

W razie czego powołam się na pkt. 15 ;)

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 17:37   

Zgadzam się z Crackiem. Wydaje mi się, że posty moje, Teukrosa i wa-totema w wystarczającym stopniu wyjaśniły nasze stanowisko w tej sprawie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-01-2009, 17:39   

moshi_moshi napisał/a:
Bo dla mnie "możliwość obrony własnego dobrego imienia" to przywilej dla osób niesłusznie oskarżonych

Każdy ma prawo bronić się, kiedy zostaje się zaatakowany. Nieważne czy jest się winny, czy też nie...
moshi_moshi napisał/a:
Ja nadal nie widzę sensu w publicznym praniu brudów

Taki temat kreuję PR i dzięki temu pokazuję otwartość administracji na wspólny dialog. IMHO poprawne przygotowanie takiego działania może przynieść tylko korzyści. Taki temat nie dość, że mógłby być jak otwarta sala sądowa, to jeszcze w międzyczasie łatwo i skutecznie można byłoby wybijać trolle, które wtykają nos w nie swoje sprawy. W razie potrzeby można byłoby również ograniczyć dialog do jedynie obu stron konfliktu, czyli ukaranego i krającego.
Zegarmistrz napisał/a:
Otóż tak, uważam Avellanę za osobę idealną, nieomylną i wręcz omnipotentną, zwłaszcza w kwestiach forum. Choćby dlatego, że - jeśli zdecyduje się nie wykładać ze swojej kieszeni kasy na serwerownie - to wszystko diabli wezmą. Dlatego też musimy być dla niej mili, grzeczni i całować ją po rączkach, albo poszukać sobie innego forum.

Ja myślałem, że uznania kupić się nie da. Jak dla mnie pieniądz to za mało aby ktoś był w stanie zasłużyć na czyjąś dobre zdanie i tego się będę trzymał. Co do nieomylność... jednak nie jestem w stanie uznać Twojego poglądu Zegarmistrzu.

Ysengrinn, ponowię proszę Cię o zachowanie spokoju.
Crack, dziękuję za wymowną ironię...

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2009, 17:48   

A ja to ujmę krótko: zgadzaliście się na regulamin podczas rejestracji? Zgadzaliście. Możecie mieć więc pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Administracja jasno określiła swoje (małe zresztą w mojej opinii) wymagania na samym początku, można się było zastanowić. Co więcej - dalej można dokonać wyboru i się wycofać, nikt was nie pociągnie do odpowiedzialności. Decyzja należy do was. Druga opcja to podporządkowanie się regulaminowi, co jest róznoznaczne z końcem tej dyskusji. Natomiast PR to forum ma już nieźle wykreowane, dzięki za troskę.

Można już zamknąć temat?

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-01-2009, 17:52   

kic napisał/a:

Każdy ma prawo bronić się, kiedy zostanie się zaatakowany. Nieważne czy jest się winny, czy też nie...

Ost to nie atak, tylko kara za przewinienie i nieprzestrzeganie regulaminu. Każda osoba zapisująca się na forum musi go zaakceptować, a skoro to zrobiła, to po jego naruszeniu i otrzymaniu stosownej kary, nie powinna marudzić.

kic napisał/a:
Taki temat kreuję PR i dzięki temu pokazuję otwartość administracji na wspólny dialog. IMHO poprawnie przygotowane takiego działania może przynieść tylko korzyści. Taki temat nie dość, że mógłby być jak otwarty sala sądowa, to jeszcze w międzyczasie łatwo i skutecznie można byłoby wybijać trolle, które wtykają nos w nie swoje sprawy. W razie potrzeby można byłoby również ograniczyć dialog do jedynie obu stron konfliktu, czyli ukaranego i krającego.

Tanuki nie potrzebuje takiego PR. A z trollami moderacja jak narazie doskonale daje sobie radę i bez sali sądowej. Zaś obie (zainteresowane) strony konfliktu mogą prowadzić dialog przez PW - gwarantuje im to spokój i ciszę.

Jak dla mnie wszystkie sensowne argumenty za i przeciw dawno już padły. Moderacja i administracja wyraziła swoją opinię. Ja również podpisuję się pod wnioskiem Cracka :)

Temat zamknięty.

Zuy Crack

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group