FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
  Tanuki Czytelnia (Fanfiki)
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-09-2005, 22:41   

Yomiko mi się bardziej podoba od tanuka ^v^;;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-09-2005, 23:26   

Generalnie wygląda rewelacyjnie! DarkRael, jesteś wielki po prostu! I Yomisia na przyciskach jest absosmerfnie urocza.

Za to pół dnia sie zastanawiałam, co mi nadal nie pasuje w liście fików... I wreszcie wymyśliłam (genialne dziecko z opóźnionym zapłonem - -"). Czy dałoby się zrobić dwie wersje - pełną (czyli taką jak w projekcie DarkRaela), i taką minimalistyczną listę w paseczki do wyboru (coś jak teraz na głównej?). Powiedzmy autor, tytuł cyklu, seria, ocena. Z tym, że w przypadku wielu serii może wtawić po prostu "crossover" i wymienić je w alt, czy jakimś takim wyskakującym okienku... Kurczę, ja nie mam pojęcia, jak to upakować, ale w takiej liście znacznie łatwiej szuka się czegoś konkretnego.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2005, 12:02   

Tzn tak, jesli odwrocimy krzyzyk do gory nogami to moze bedzie predzej :-) Powaznie to jest sliska sprawa, chyba ikonka tego nie rozwiazemy.

Rozyczka yaoi, no byl taki magazyn o yaoi, ktory sie nazywal barazoku. podobno redaktor tego magazynu przypadkiem wynalazl nazwe dla gatunku yuri :-) Oba kwiaty wiec dlaczego nie. Ale wiadomo ze ikonki nie zawsze mowia co i jak, wiec tez raczej bym został jednak przy tekstach.

przycisk do klikniecia z prawej zamiast linku na gorze. No nie widze nic w tym zdroznego, i tak trzeba kliknac, a z Yomiko zapraszajaca niejako do czytania, to taki sympatyczny element. Jesli beda jeszcze jakies inne przyciski, moze sie cos znajdzie, to zapelnimy te prawa strone. Oczywiscie przycisk ten jest wymuszony, ale dla celow wygladowych robi sie czesto takie zabiegi.

Serika, faktycznie jak sie otworzy duza taka liste to jest wrazenie sporego natloku, mozna pomyslec o krotszej formie.

Jak rozumiem pole ocena byloby wyliczane ze wszystkich ocen jako srednia? Czyli potrzebne miejsce na jeden zestaw gwiazdek?

Wa-totem, az sie boje co by bylo gdybym tam wstawil chidori :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-09-2005, 15:58   

Jeśli do obrazka doda się atrybut title to po najechaniu myszką pojawi się odpowiedni tekst, w ten sposób można sprawdzać co oznaczają obrazki. Przykład macie choćby w obrazkach pod postami (profil/pw itd.).

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2005, 17:21   

Tak, oczywiscie mozna, ale jednak nie kazdy ma ten nawyk zeby najechac i sprawdzic. Czego nie widac od razu tego dla wielu prawie nie ma. Jest to rozwiazanie, ale chyba nie idealne, gdyby ikonki byly wieksze, moze wtedy daloby sie je podpisac drobnym druczkiem. Ale glowny problem, ja tego po prostu nie narysuje. Kiedys probowalem do azunime, zalamalem sie przy ikonce do ecchi i fanservisu :D Jesli Tsuneki zechce to mozemy probowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-09-2005, 18:38   

darkrael napisał/a:
glowny problem, ja tego po prostu nie narysuje.

Czego? Ikonki dla ecchi i fanserwisu? A nie wystarczy ikonka o postaci białych Pantsu? _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2005, 19:39   

pantsu, pantsu, pantsu kudasai!

No, ale wez to narysuj jak nimasz talentu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-09-2005, 20:38   

darkrael napisał/a:
pantsu, pantsu, pantsu kudasai!
No, ale wez to narysuj jak nimasz talentu...

Hmmmm??? Naruhodo...

W takim razie, proszę bardzo. Mogą być różowe stringi?
Różowe, bo tło w projekcie jest białe...
Żeby ciebie nie pozbawiać zabawy, kwestie rozmiaru, ewentualnego obrócenia o parę stopni i dodania cienia zostawiam tobie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-09-2005, 23:29   

A ja wyprodukowałam, przy pomocy IKi, wstępniaka. Nic szczególnego, obawiam się... Jeśli ma ktoś pomysł, co w nim należy zmienic/poprawić, niech mówi teraz, lub zamilknie na wieki :)

Cytat:
Miło nam powitać Was na kolejnej polskiej stronie zbierającej na swoich łamach rozmaite opowiadania i fanfiki (a więc twórczość wykorzystującą światy lub postacie pochodzące z twórczości innych). Mamy nadzieję, że nasz zbiór umożliwi Czytelnikom ciekawe spędzenie czasu, a Twórcom - dotarcie do jak największej liczby odbiorców.

Strona jest częścią serwisu Tanuki skupiającego się na japońskiej kulturze popularnej. Mamy nadzieję, że nie zostanie to uznane za ograniczenie - z chęcią przyjmiemy zarówno teksty nawiązujące do rozmaitych książek, filmów czy komiksów, jak i twórczość własną, nie bazującą na żadnych źródłach.

Nasza strona umożliwia segregację tekstów znajdujących się w Czytelni pod kątem tematyki. Postaraliśmy się także wskazać pozycje, na które naszym zdaniem warto zwrócic uwagę. Właśnie do tego służy system ocen - zarówno redakcji, jak i innych użytkowników. Przypominamy przy tym, że oceny zawsze pozostają w pełni subiektywne - a więc nasza negatywna lub pozytywna ocena nie oznacza, że tekst jest "dobry" lub "zły" - oznacza jedynie, że bardziej lub mniej nam się podobał. Każdy może mieć inny gust i inne zdanie, więc prosimy, żebyście nie brali sobie naszej opinii za bardzo do serca.

Na stronie funkcjonuje także system komentarzy, umożliwiający podzielenie się z autorem i innymi użytkownikami swoją opinią na temat danego tekstu. Z góry zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających niekonstruktywną krytykę lub wulgaryzmy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-09-2005, 00:01   

...przyjemne spędzenie czasu.

Tanuki, skupiającego

nawiązujące do dowolnych

lub komiksów

zwrócić uwagę

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 08-09-2005, 14:28   

Z rzeczy najpilniejszych:

- layout do formularzy - przede wszystkim kolorystyka, w paru miejscach przydałyby się buttony.
- układ strony, z uwzględnieniem umieszczenia tam ocen, do widoku fika.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2005, 21:29   

Tzn jesli chodzi Ci o formularze administracyjne to nie mam dostepu, pisz co konkretnie potrzeba. Na podstronie wyszukiwania nic ciekawego raczej nie wymysle, poza przyciskiem szukaj, ale pomysle cos ogolnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 08-09-2005, 21:53   

Nie, nie chodzi mi o formularze administracyjne... Mi chodzi o formularze WOGÓLE: w wyszukiwarce, pisaniu komentarzy i tak dalej - potrzebne mi są kolory tła i obramowania w polach i buttonach.

Co do obrazka na przycisku "szukaj" - nie ma go na Anime, więc i u nas nie powinno go być. Więc jeśli już, to albo zrobić po jednym dla każdego serwisu, albo wogóle.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 08-09-2005, 22:48   

To ja poświęciłem tej stronie najwięcej czasu i wysiłku. Nie wy.

To ja zaniedbałem inne rzeczy, które powinienem był zrobić. Nie wy.

Poprosiłem was o pomoc przy tym, czego nie potrafiłem zrobić sam. I co?

To JA mam prawo narzekać. To JA mam prawo być wściekły. Nie wy.

Kto wynagrodzi mi zmarnowany czas i wysiłek? Pewnie też nie wy...

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-09-2005, 23:09   

ja tylko mówię... tak łatwo sie nie poddam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group