FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Do zrobienia na Czytelni
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-04-2006, 18:14   

ikony raz jeszcze...


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 11-04-2006, 19:43, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-04-2006, 19:42   

Errata do punktu/linka "Jak zamieścic opowiadanie?"

Aktualnie opowiadanie można zamieścić na dwa sposoby:
a) przez użycie [prostego/klarownego/dokładnego* niepotrzebne skreślić] formularza, który jest dostepny po zarejestrowaniu się na Czytelni - użytkownik ze swojego profilu otrzymuje możliwość własnoręcznego dodania utworu do bazy;

b) przez wysłanie swojego opowiadania na adres redakcyjny: czytelnia.tanuki@gmail.com, przy czym w mailu należy podać: 1) gatunek 2) ograniczenie wiekowe 3) serię do której nawiązuje - jeśli jest to twórczość własna, prosimy o zaznaczenie tego;

Po wprowadzeniu do bazy i zaakceptowaniu przez grono redakcyjne, opowiadanie zostanie udostępnione czytelnikom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-05-2006, 15:02   

Przepraszam, ja mam jedną ważną sprawę

Fiki Grisznaka. Nie mam bladego, kto je dodawał, ale 1. nie ma gatunków, 2. Są jako twórczość własna, podczas gdy powinny być do Final Fantasy...

Pytanie brzmi: czy to Grisznak czegoś nie dopisał w formularzu, jest jakiś byk w formularzu, czy też może błąd człowieka? Pytanie o tyle istotne, że ja to teraz muszę poprawiać, a mi się nie chce...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-05-2006, 19:50   

No właśnie ja miałam się dopytać o to Final Fanttasy, bo cos mi nie grało.. O FF nie mam bladego pojęcia, ale mimo to jestem prawie pewna, że to jednak postacie z gry.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-09-2006, 20:44   

Otrzymałam właśnie maila o Jednorogini, ktra zapytuje, czy i jak mozna zedytowac swojego fica, ponieważ... no właśnie. W panelu użytkownika nie ma tej opcji i trzebaby ją dodać.

Ja widzę to nastepująco:
Przez "Edytuj" wchodzi użytkownik do uproszczonego panelu, w którym może zmienić jedynie:
- tekst
- tytuł
- gatunek
- słowa kluczowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-09-2006, 23:13   

Z IKą przyszedł nam do głowy pomysł, na razie luźny i na dalszą przyszłość, na dział krytyki-recenzowania. Jeszcze nie mam wizji jak to miałoby wyglądać, raczej jednak operowałoby na tym, co mamy w bazie, oczywiście jeśli autorzy wyraziliby chęć bycia obiektem badań.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-09-2006, 09:43   

chyba nie uznam tego za najlepszy pomysl - nie pzez wzglad na to ze autorzy ktorych ocenimy sie obraza - tylko ci nowi, ktorzy mieliby cos przyslac, zobacza jak krytykujemy innych i raczej zrezygnuja.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-09-2006, 09:35   

Należałoby cos zrobić z opowiadaniami odrzuconymi, które blokują kolejne wejścia:

>> mamy 5 części opowiadania, 6 została odrzucone i potem ponownie dodane przez autora <dostało nr 7, chociaż jest to 6ty rozdział>
>> po akceptacji - brak ciagłości z poprzednimi częściami - bo brakuje tego z nr 6.
>> przy próbie zamiany tej nieszczęsnej numeracji, wyskakuje błąd mówiący, że rozdział 6 jest zajęty i nie można zdublować.
>> problem rozwiązany przez danie odrzuconemu nr wyższego - wtedy ta właściwa 6cz może mieć przypisany WŁAŚCIWY nr.
W ten sposob można się bawić do upadłego. Ale sa opowiadanie jednorozdziałowe, a raczej błędne wpisy, które powinny zostać usunięte, ponieważ są powiązane z błądnymi wpisami (dublującymi się) przy seriach, pozostałe z czasów, kiedy "trenowało" się wstawiane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-09-2006, 11:21   

wnioski z wczorajszego noco-wieczoru:

1)opowiadania odrzucone całkowicie przez redakcję - powinny zniknąć całkiem z bazy

2) opowiadania wycofane przez autora - dalej są na liście i w Czytelni - ma 48 godzin na zastanowienie się, czy na pewno, po tym czasi wywalamy trwale.

komunikat:

EDIT:

"Utwór [tytuł] zostanie wycofany z listy ogólnodostępnych tekstów przez [nick autora].

Jeśli tekst został usunięty przez pomyłkę, lub został usunięty przez osobę do tego nieupoważnioną, autor ma 48 godzin na jego przywrócenia poprzez użycie opcji "Wycofaj" w "Edycji fików". Tekst zostaje wycofany z listy usunietych i uzyskuje oznaczenie "Edytowany". Na listę utworów zostanie wprowadzony w przeciągu 24 godzin od daty edycji.

Jeśli w przeciągu 48 godzin tekst nadal będzie oznaczony jako "Wycofany przez autora", zostanie on trwale usunięty z bazy Czytelni."


Uwagi poproszę, czy to jest logiczne i zgodne z prawda.


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 11-09-2006, 14:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-09-2006, 11:46   

Tak, tylko zaznaczam, że gdzieś trzeba napisać o tym, że autor może przywrócić plik z wycofanych i jak to może zrobić. Ludzie nie są jasnowidzami.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-09-2006, 16:07   

IKa, STAC!!!!!!! - a chociazby korona i inne tymczasowo wycofane (bo pewnie beda)?
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-09-2006, 17:59   

okej, cofam punkt pierwszy... zapomniałam o Koronie.... w sumie chodziło mi głównie o te błedne wpisy, i potworki typu opowiadanie Tenkony...
co do 48 godzin - czy oni muszą wiedzieć, że one nadal tam są?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-09-2006, 22:46   

wnioski kolejne:
<Xeniph> problem - mozna w ten sposób wycofać fik, który nie został zaakceptowany i przywrócić go już jako "zaakceptowany"
<Ysengrinn> może wyłączyć wycofanie niezaakceptowanym?
<IKa> ja: może ograniczyć całą edycję do tylko zaakceptowanych, skoro i nie zatwierdzone i te po edycji i tak czekają w kolejce
<IKa> a wtedy mamy pewnośc, że nie wejdzie na czytelnię coś, co stojąc w kolejce, jakiś badziew typu tenkony, zostało przez autora wycofane, a potem stwierdził on, że jednak przywróci.... i tym sposobem wylądowało na 1 stronie.
<IKa> z pominięciem Redakcji
pytanie: czy pomysł Ysena jest do zrobienia? żeby ficom niezaakceptowanym, z poczekalni wyłaczyć Wycofaj

Fic losowy na stronie:
1) zobaczyc jak wyglądają dwa
2) zmniejszyć top 10 do top 5 i dać powyżej top 5 losowego fica.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-09-2006, 13:48   

IKa, 2 odpada - czlowiek chce zeby mu dac pomysl co przeczytac. w odroznieniu od anime, najczesciej czytane sa nie fiki najnowsze, tylko wlasnie te "najwyzej ocenione". Wiec danie zamiast nich 5 losowych ma szanse dac skutek odwrotny od zamierzonego.

nie wiem tez czy 1 ma sens - bo tak to sie zwraca uwage, a jesli ich bedzie 2 to ma szanse sie rozmywac.....
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-09-2006, 15:17   

ad 1) pomysł z losowym jest bardzo dobry, tylko, że niestety po prawej stronie jest pusto i lay w tym momencie wygląda jak niedokończony - należy to czymś zapełnić, a nie widzę tu miejsca dla kolejnego adesensa.

ad2) na litość, kocie, nie pięciu losowych - pięciu najwyżej ocenionych (top5) a powyżej tego losowego fica - sztuk jeden.

ewentualnie możnaby zmniejszyć komentarze do ośmiu sztuk, zostawić top 10 i nad nim dać jeszcze losowego fanfika.

Cały czas mi chodzi o to, że w tej postaci jest po prostu ŁYSO. I jakoś to należy zmienić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group