FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Do zrobienia na Czytelni
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-09-2006, 15:21   

IKa, wiesz, adsensa to nie - tam kawalek pod juz jest jeden. Ale nie wiem czy 2 sie oplaca........ moze dac "losowy fik" i "losowy autor (fikow X)"? znaczy wybierajac autorow z X>0
Przejdź na dół
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-10-2006, 17:40   

button do artykułow
paseczek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-10-2006, 11:39   

Kolejne rzeczy, które by się przydały:
- potrzebny jest dostęp do wszystkich komentarzy z poziomu panelu administracyjnego - jest ich coraz więcej i nie można do nich wejść inaczej niż przez główną lub z utworu;

- trzeba gdzieś umieścić butonki i bannerki do obejrzenia i pobrania dla potencjalnych wymieniaczy;

- implementacja buttonków pod menu głównym, niedługo może ich przybyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-11-2006, 15:06   

pytanie: czy nie chcemy zaczac co 2 dzien wydawac 2 kawalki tekstu? bo mamy permanentny zapas ponad 40 sztuk..... i chyba wypadaloby go troche zmniejszyc
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-11-2006, 00:12   

Cytat:
<Ysengrinn> ehm...
<Ysengrinn> czy to przypadek, że prawie zawsze jak wchodzę na czytelnię...
<Ysengrinn> to w "losowym utworze" jest dzieło któregoś z nas albo naszych znajomych?
<Mai_chan> Ja też tak mam...
<Mai_chan> Gorzej, najczęściej to ja _^_
<Ysengrinn> nom
<Ysengrinn> potwierdzam
<Ysengrinn> co drugi losowy to Maieczka

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2006, 01:24   

Zdaje ci się.
to JEST losowe, przy KAŻDYM odświeżeniu XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-11-2006, 16:34   

Kolejno wyskakiwały:

Exterminacja, Stupid Slayers (Maieczka), Opowieść Kruka (Saerie), Odchodzę(Maieczka), Exterminacja, Wybór (Miya), Samotna (Maieczka), Znowu Wybór, Death (Maieczka), Flame (Maieczka), Ja Tańczę (Maieczka), Podanie do Raju (Mizuumi), Flashback (Miya), znowu Opowieść Kruka, znowu Stupid Slayers, znowu Flame, znowu Death, Podarunek Chaosu (Seri).

Zajedwabiście ciekawa losowość. ANI RAZU nie wyskoczyło coś, czego nie napisał nikt z nas ani bliższych, dalszych czy byłych znajomych.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-11-2006, 19:22   

wiecie, cos w tym chyba jest - otworzylo mi sie 7 maieczkow pod rzad....
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-11-2006, 19:25   

Weźcie mnie nie dobijajcie, co? Ten zalew Maieczków dobija głównie najbardziej zainteresowaną...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2006, 20:16   

Zwierzęciem byłeś - alira, opowieśc kruka - saerie, wybór - Miya, Lunarnyj matros - grisznak, Wybór - miya, Mruczek - zeg, Samotna - mai, wybór, Natural born sailors - samuel, Zwierzęciem byłes, jednym zaklęciem (mój), ja tańczę - mai, opowieśc kruka sp1 -saerie, opowieści kruka - saerie, rzecz o banitce - mai, Runiczne opowieći - tamaya, Wybór, Eksperyment - seri, Samotna, Historia Polski reload, Death - mai, Zwierzęciem byłeś, rzecz o banitce, eksterminacja, wybór, ja tańcze, flashback, short stories - samuel, samotna, death, podarunek chaosu, flame, ***, HPR, Samotna twierdza - moonlight, Arole's diary2, lunarnyj matros, eksterminacyjny przypadek pana X....

hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 14-01-2007, 21:14   

Rzeczy do przemyślenia:

- Po modernizacji każdy utwór będzie miał zarówno cykl, jak i rozdziały. Część z informacji do tej pory przypisanych rozdziałom będzie można zatem spokojnie przerzucić do cykli.

Cykl: na pewno będzie zawierać pola: Tytuł (wymagany), właściciele (użytkownicy, którzy mogą dodawać rozdziały do cyklu, może być więcej niż jeden), słowa kluczowe (przypisywanie ich do każdego z rozdziałów osobno powoduje tylko niepotrzebny bałagan), jakie jeszcze pola można tu przerzucić? Czy jest sens dodawać pole "Data założenia"?

Rozdział: tytuł (opcjonalnie, przy jego braku rozdziały będą numerowane automatycznie), autor, status, data wysłania (akceptacji?). Które pola jeszcze zostawić?

- Oprócz fików te same grupy cykl-rozdziały będą służyć do obsługi newsów, artykułów i części strony (wstępniak, faq)

- Newsy też będą mieć swoje kategorie (np. techniczny, behind the scenes, wieści ze świata, konkurs). Ile powinno ich być i jakie? Czy ta liczba będzie stała, czy będzie się na bieżąco zwiększać? Wykorzystanie do tego celu istniejących pól przy fikach...

- Do Statusów będą dodane nowe: cześć strony, część strony (nieaktywna), news, news (w budowie)

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-01-2007, 21:23   

Xeniph napisał/a:
Cykl: na pewno będzie zawierać pola: Tytuł (wymagany), właściciele (użytkownicy, którzy mogą dodawać rozdziały do cyklu, może być więcej niż jeden), słowa kluczowe (przypisywanie ich do każdego z rozdziałów osobno powoduje tylko niepotrzebny bałagan), jakie jeszcze pola można tu przerzucić? Czy jest sens dodawać pole "Data założenia"?

gatunek przypadkiem nie wchodzi w cykl tez?


Xeniph napisał/a:
Rozdział: tytuł (opcjonalnie, przy jego braku rozdziały będą numerowane automatycznie), autor, status, data wysłania (akceptacji?). Które pola jeszcze zostawić?

dalbys rade zrobic numerache 2-stopniowa, zbey mozna bylo powiedzielic rozdzial i zrobic opcjonalnie od 1 albo od prologu


Xeniph napisał/a:
- Newsy też będą mieć swoje kategorie (np. techniczny, behind the scenes, wieści ze świata, konkurs). Ile powinno ich być i jakie? Czy ta liczba będzie stała, czy będzie się na bieżąco zwiększać? Wykorzystanie do tego celu istniejących pól przy fikach...

na pewno beda sie zwiekszac
Powrót do góry
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 14-01-2007, 21:31   

Bianca napisał/a:
gatunek przypadkiem nie wchodzi w cykl tez?


Teoretycznie, ktoś mógłby zrobić każdy rozdział w innych klimatach -> inny gatunek. Dlatego to jest do zastanowienia.

Bianca napisał/a:
dalbys rade zrobic numerache 2-stopniowa, zbey mozna bylo powiedzielic rozdzial i zrobic opcjonalnie od 1 albo od prologu


Możliwość zaczynania cyklu od 1-go lub od zerowego rozdziału powinna załatwić sprawę ;)


Bianca napisał/a:
na pewno beda sie zwiekszac

A więc wykorzystamy pole "serie"

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-01-2007, 22:27   

Xeniph napisał/a:
Rozdział: tytuł (opcjonalnie, przy jego braku rozdziały będą numerowane automatycznie), autor, status, data wysłania (akceptacji?). Które pola jeszcze zostawić?
Zostawić datę zmian, ale tak, żeby się pojawiała TYLKo przy tych, gdzie wprowadzono zmiany.

Xeniph napisał/a:
Czy ta liczba będzie stała, czy będzie się na bieżąco zwiększać?

na pewno

Co do kategorii. Trzeba by się zastanowić jaki mają być - > jutro podam propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 15-01-2007, 19:44   

Dwie rzeczy, o których zapomniałem w poprzednim poście:

Rozdział - pole "język". Możliwość istnienia jednocześnie dwóch wesji tego samego rozdziału, różniących się językiem.

Pole "tytuł" przy fiku: będzie zawierać tytuły w formacie xxxTytuł, rozdzielone separatorem. Gdzie xxx - trzyliterowe oznaczenie języka.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group