FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
  Warte polecenia, czyli WBA Hit!
Wersja do druku
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 23-11-2004, 22:37   

Przecież wszystkie ktoe właśnie wymieniłeś są... (Z wyjątkiem LU, które zdecydowanie niczym na wyróżnienie nie zasługuje)

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-11-2004, 22:54   

A jest Evangelion?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2004, 23:10   

Ja podtrzymuje kandydature Rurouni Kenshin OAV i Totoro. FMA mnie zawiódł, Ebichu nikt nie zsubował do końca, a ZOE i Memories nikt nie napisał :(
Z nowszych polecam Paranoia Agent

Ysen - sprawdź sam http://www.wanime.pro24.pl/strony/anime?noalt=1&sort=title&page=full

i jeśli już jest NGE, to powinien być End - z normalną końcówką seria wygląda znacznie lepiej

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-11-2004, 08:20   

Xen - jak wczoraj patrzyłem to gwiazdke miało tylko 3x3 Eyes które teraz jej nie ma XD - sprawdzałem to 2 razy i nie wiem z czego to wynikało, ale tak było XD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Ysen
Gość
PostWysłany: 24-11-2004, 08:27   

Dzięki. Myślę, że X jak najbardziej zasłużył na wyróżnienie.

Natomiast zupełnie nie rozumiem gwiazdki dla Scrapped Princess:]. Poza openingiem i endingiem nic mi tam nie pasowało, postacie nieciekawe, efekty komputerowe nachalne, a kreska schematyczna i jakaś taka bez wyrazu:/.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2004, 08:35   

Czyli na razie do kandydatur dochodzą:
- Ruroni Kenshin OAV (nie widziałam, więc zgodzę się z werdyktem innych)
- Tonari no Totoro (w sumie każde Ghibli zasługuje na gwiazdkę... Ja się bałam, że to trochę "za dziecinne" dla szerszej publiczności.
- End of Evangelion (nie dałam, bo uznałam, że ma sens tylko oglądany razem z serią. Ale mogę dać się przekonać)
- X (nie widziałam, nie wypowiem się)
- Millennium Actress (no i pewnie tylko ja ją oglądałam, ale wydaje mi się, że to świetny film)

Daerian - dziiiiiwne, bo 3x3 Eyes gwiazdki nawet w celach testowych nie dostało. Może masz jakąś dziwną przeglądarkę? Spróbuj jeszcze raz tę listę obejrzeć.

Ysengrinn - akurat Scrapped Princess miała mocne poparcie - oglądało ją ładne kilka osób i wszystkie optowały za wyróżnieniem. Wyjątkowo porządny kawałek fantasy... Widocznie akurat Tobie nie podpasował. Nie ma absolutnej gwarancji, że wszystko z listy wyróżnionych musi się każdemu spodobać, w sumie ta lista ma służyć jako rodzaj przewodnika, na co można zwrócić uwagę.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2004, 08:51   

Avellana napisał/a:


Ysengrinn - akurat Scrapped Princess miała mocne poparcie - oglądało ją ładne kilka osób i wszystkie optowały za wyróżnieniem. Wyjątkowo porządny kawałek fantasy... Widocznie akurat Tobie nie podpasował. Nie ma absolutnej gwarancji, że wszystko z listy wyróżnionych musi się każdemu spodobać, w sumie ta lista ma służyć jako rodzaj przewodnika, na co można zwrócić uwagę.


Gdzie w tym anime fantasy jest, no gdzie ? >P

Ale tez optuje za wyroznieniem. Zdecydowanie. Glosno. Dobitnie.
Powrót do góry
Ysen
Gość
PostWysłany: 24-11-2004, 10:30   

Ok ok, rozumiem, że inni mogą mieć inny guste ode mnie. Po prostu mnie do tego stopnia nie wciagnęło, że nawet dialogów nie chciało mi sie czytaćXD. Aha i konie wyglądały jak psy:P(ale to typowe bolączka anime).

Cytat:
- Tonari no Totoro (w sumie każde Ghibli zasługuje na gwiazdkę... Ja się bałam, że to trochę "za dziecinne" dla szerszej publiczności.


Ja co prawda nie oglądałem, ale z tego co widziałem to podoba się nawet zupełnie dojrzałym ludziom, całe forum Sapkowskiego jest tym zachwycone:).

Cytat:
- End of Evangelion (nie dałam, bo uznałam, że ma sens tylko oglądany razem z serią. Ale mogę dać się przekonać)


Owszem, tylko z serią, ale jeśli ten film nie zasługuje na gwiazdkę to moim zdaniem żaden nie zasługuje:>. Może nie jest najlepszy, ale najściślejsza czołówka na pewno.

Cytat:
Daerian - dziiiiiwne, bo 3x3 Eyes gwiazdki nawet w celach testowych nie dostało.


Bardzo dziwne, bo i ja tę gwiazdkę widziałem:>. Teraz jej zresztą już nie ma.

Cytat:
Ale tez optuje za wyroznieniem. Zdecydowanie. Glosno. Dobitnie.


Dobra, ale napisz mi na priva co jest w tym takiego fajnego, bo ja tam nic nie widzę;P.
Powrót do góry
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2004, 12:13   

Avellana napisał/a:
Millennium Actress (no i pewnie tylko ja ją oglądałam, ale wydaje mi się, że to świetny film)

Popieram - zwłaszcza że to ten sam styl co Paranoia Agent

Ysen napisał/a:
Natomiast zupełnie nie rozumiem gwiazdki dla Scrapped Princess:]. Poza openingiem i endingiem nic mi tam nie pasowało, postacie nieciekawe, efekty komputerowe nachalne, a kreska schematyczna i jakaś taka bez wyrazu:/.


Mnie też niczym nie zachwyciło - takie to nijakie strasznie...

X (TV oczywiście, bo kinówka jest fatalna) podobał mi się, ale oglądałem go dość dawno i nie wiem jak bym to teraz ocenił - choć muzyki nadal słucham z przyjemnością.

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 24-11-2004, 13:54   

Z mojej strony poleciłbym Full Metal Panic Fumoffu (jak na razie najlepsze anime z czystych komedii/parodii które widziałem) oraz OMG Movie. Zastanowiłbym się jeszcze nad Crest of the Stars i może nad Armitage OAV.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-11-2004, 15:41   

Daerian napisał/a:
Xen - jak wczoraj patrzyłem to gwiazdke miało tylko 3x3 Eyes które teraz jej nie ma XD - sprawdzałem to 2 razy i nie wiem z czego to wynikało, ale tak było XD

Daerian, nie wanime.czad.org, a wanime.pro24.pl. Ten pierwszy to wersja rozwojowa, w której najpierw pojawiają się nowe funkcje, ale NIE MA, powtarzam NIE MA tam prawidłowej bazy. Można się tam przykładowo teraz dowiedzieć, że za 3x3 Eyes odpowiadało studio Qmqm, a projekt i scenariusz jest autorstwa niejakiego Ugi Czaki.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-11-2004, 17:11   

Hmmm.. fakt XD
Trzeba zmienić linka u Inai w ulubionych XD U siebie poprawiłem, u niej zapomniałem ^^' i stąd nieporozumienie XD
PS: Xen, ale Trigun nie ma gwiazdki... a jego też zgłaszałem ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Bianca
Gość
PostWysłany: 25-11-2004, 09:37   

millenium actress tez popieram, do tego kino no tabi, x i tokyo babylon, crest of the stars
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2004, 09:46   

<Z zadowolenien zauwaza recenzje Sutepri> Scrapped Princess. Zdecydowanie.
No i serie oav Tenchi Muyo!
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-11-2004, 09:53   

A dowiem się wreszcie, czym ta seria zasłużyła sobie na uznanie czy sie nie dowiem;>?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group