FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Sailor Moon
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-08-2006, 18:34   

Oczywiście.
Możesz pojechać do Tokio i nabyć.
Alternatywnie, możesz poszukać na eBayu wydania amerykańskiego, albo skorzystać z cdjapan.co.jp oraz karty kredytowej.

Przypominam że pytanie i podawanie tych "innych" źródeł jest na tym forum niemile widziane.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-11-2006, 15:53   

Grisznak napisał/a:
(czyż Ami nie wygląda super z tą książką do góry nogami?)

Yup, i z rumieńcem na twarzy usilnie udająca, że ten przystojniak za jej plecami nic a nic ją nie obchodzi... XD
Beryl napisał/a:
Ależ był... jak to w Księzycowym Królestwie grano matrymonialnie w butelkę... Wszystko autor wyjaśnił i parki z arta i sytuację z anime.^^

A tego nie znam, jakieś namiary może? :)
Beryl napisał/a:
Fakt, że one były z innych planet i księżycowe zakazy mogły ich nie obowiązywać, ale nie robiłby księżniczce takiego świństwa, spotykając się z podwładnymi faceta, z którymi ona się spotykać nie może, na planecie, na którą jej wybrać się nie wolno.

Po pierwsze Serenity w głębokim poważaniu miała zakazy i spotykała się z Endymionem mimo wszystko, a i Venus nie była lepsza.^^ A skoro mamy już dwie to nie widzę przeszkód. Jupiter to Jupiter, ona też do sztywno trzymających się reguł nie należy. Mars robi zawsze to co chce, jeśli trzeba nagiąć reguły to się nie zastanawia ani chwili. Jedna Merkury by się bardzo wzdragała ale przykład koleżanek mógł podziałać i na nią. :P Tak więc moim zdaniem Serenity i Venus były pierwsze, potem Jupiter, za jej przykładem Mars a wreszcie ostatnia i trochę wbrew sobie Mercury. :)
Mai_chan napisał/a:
Modzi się nie gniewają, modzi przypatrują się z zadowoleniem.

Kryć się! XD

A co do pairingów to ostatni klasyczny z LH:
Keitaro Urashima + Naru Narusegawa

Po zastanowieniu dodam też jeszcze jedną parkę z Ichigo:

Manaka Junpei + Satsuki Kitaooji
(Szczególnie podobały mi się te liczne sceny kiedy Satsuki usiłowała wrobić Junpeia w intymną sytuację! Wie dziewczyna czego chce, nie ma co! XD)

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2006, 18:41   

Heh, arty to arty, nawet te oficjalne to czesto kwestia wyobraźni autorki. W końcu jest sporo oficjalnych artów, na których główne bohaterki SM sie obciskują, niekiedy dość dwuznacznie (i nie mówię tu o H&M). I czy to coś sugeruje?
Powrót do góry
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-11-2006, 14:42   

Grisznak napisał/a:
W końcu jest sporo oficjalnych artów, na których główne bohaterki SM sie obciskują, niekiedy dość dwuznacznie (i nie mówię tu o H&M). I czy to coś sugeruje?

Ale w mandze żadnych śladów tego typu ne ma... :P A jednak w kwestii sailorek i generałów coś tam jest przebąkiwane niewyraźnie. Tak więc to nie tak, że jest tylko art i tylko na jego podstawie wysnuwam wnioski.

Poza tym dziewczyny chyba trochę inaczej do tego podchodzą niż faceci i granica w tym wypadku jest trochę mniej wyraźna... Ale ja tylko takie mam wrażenie i mogę się mylić. :P

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2006, 15:18   

Nie? A ten z Miną i Usą? I sugestie Miny, że Rei się chciała z nią całować?^^

Cytat:
A tego nie znam, jakieś namiary może? :)

"Pamiętnik znaleziony w Duppie" niejakiego Kyoshiro. Ale to dawno było i posiadam jedynie wersję papierową.
Cytat:
Tak więc moim zdaniem Serenity i Venus były pierwsze, potem Jupiter, za jej przykładem Mars a wreszcie ostatnia i trochę wbrew sobie Mercury. :)

Tak, ale w mandze nic na ten temat nie znajdziemy. Jak dla mnie art był artem ot, tak sobie, dla sztuki.^^

Nadto nie sugerowałabym się za bardzo obecnymi charakterami. Sa przesłanki ku temu, by uważać, że w poprzednich wcieleniach nieco się charakter panienek od obecnego różnił.

A w ogóle, to chyba tu trochę przeszkadzamy. Chodź to tematu o sailorkach, posnujemy sobie teorie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2006, 15:32   

No właśnie, tomik bodajże czwarty (musze uzupełnić braki w kolekcji), tam też jest taki rysunek z Minako i Usagi,w którym Mina trzyma Usę tu i ówdzie, a obok jest jeszcze serduszko. Sugestywne, nieprawdaż?

Pomijam już fakt, że w poczatku S każda z Sailorek, poza Ami (widać, ze głos rozsądku) przeżywała etap zakochania w Haruce. To można wytłumaczyć zauroczeniem.
Powrót do góry
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-11-2006, 17:15   

Odpowiedzi z tematu o parach w anime. ^___^

Beryl napisał/a:
"Pamiętnik znaleziony w Duppie" niejakiego Kyoshiro.

No tak. Uwielbiam być ostatni. :> Kyoshiro's Venus Chamber widziałem raptem kilka razy tuż zanim padła a New Venus Chamber długo nie podziałało. A na tanuku tylko ostatnia część jest, buu... T_T
Beryl napisał/a:
A ten z Miną i Usą? I sugestie Miny, że Rei się chciała z nią całować?^^

Grisznak napisał/a:
No właśnie, tomik bodajże czwarty (musze uzupełnić braki w kolekcji), tam też jest taki rysunek z Minako i Usagi,w którym Mina trzyma Usę tu i ówdzie, a obok jest jeszcze serduszko.

Cóż, Usagi to Usagi -za bystra to ona nie jest i łatwo nią manipulować, coś tam mogło się wydarzyć między Usą i Minako oraz Minako i Rei (Mako zawsze raczej interesowała się chłopakami a i Ami skłaniała się w tym kierunku -przypomnijcie sobie aferę z Merkuriuszem :] ), ale niekoniecznie zaraz musiał być to gorący romans, zwłaszcza Usagi na dłuższą metę nie była tym pewnie zainteresowana. Poza tym kiedy dziewczyny się obejmują to ciężko powiedzieć zaraz na tej podstawie, że mają romans, kiedy zaś chłopak obejmuje dziewczynę to sprawa jest raczej oczywista, prawda? :)
Beryl napisał/a:
Tak, ale w mandze nic na ten temat nie znajdziemy.

Nie twierdzę, że coś jest wyraźnie powiedziane. Można się tylko domyślać. Bo że między Kunzite i Venus coś było to raczej pewne.
Grisznak napisał/a:
Pomijam już fakt, że w poczatku S każda z Sailorek, poza Ami (widać, ze głos rozsądku) przeżywała etap zakochania w Haruce. To można wytłumaczyć zauroczeniem.

Raz że Harukę jednak znały z poprzedniego życia i mogły pamiętać podświadomie. Dwa, że to było tylko zauroczenie, co się zdarzało nawet Usagi choć "formalnie" cały czas kochała Mamoru. Usa zresztą nawet miała ciche dni z Mamoru z powodu sławetnego pocałunku z Haruką.^^
Beryl napisał/a:
Nadto nie sugerowałabym się za bardzo obecnymi charakterami. Sa przesłanki ku temu, by uważać, że w poprzednich wcieleniach nieco się charakter panienek od obecnego różnił.

O, a o tego nie zauważyłem. Jakieś szczegóły może? ^__^

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-11-2006, 17:40   

Posty przeniesione z tematu o "Parach w anime"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-11-2006, 18:43   

LunarBird napisał/a:
No tak. Uwielbiam być ostatni. :> Kyoshiro's Venus Chamber widziałem raptem kilka razy tuż zanim padła a New Venus Chamber długo nie podziałało. A na tanuku tylko ostatnia część jest, buu... T_T

Bo ostatnia część nie jest autorstwa Kyoshiro, do którego kontaktu nie udalo nam się znaleźć... A wielka szkoda, bo ja bym bardzo, bardzo wiele dała za to jego cyberpunkowe opowiadania z Hotaru w roli głownej (nawet nie pamiętam, jaki miało tytuł...). Za to z tych Samuelowskich fików dumni jesteśmy straszliwie :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-11-2006, 19:23   

Cytat:
Ami skłaniała się w tym kierunku -przypomnijcie sobie aferę z Merkuriuszem

Tam chodziło o rywalizację, miłość była raczej żartem w tytule, a za "miłością" stał de facto demon. Dużo bardziej na serio była związana z Ami sprawa w grze, gdzie jej "sympatia" była jednym z pierwszych epizodów. Zresztą w "Another Story" każda z bohaterek (poza Haruką i Michiru, z wiadomych względów, oraz Hotaru i Setsuną) przeżywała romans i miała adoratora, Minako nawet kilkunastu. dodatkowo rozwinięto jeszcze wątek Rei/Mamoru.

Cytat:
Poza tym kiedy dziewczyny się obejmują to ciężko powiedzieć zaraz na tej podstawie, że mają romans

Obejmują - owszem. Obmacują - to już chyba inna bajka, nieprawdaż? Chociaż nie jestem dziewczyną, nie wiem.
Powrót do góry
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-11-2006, 19:30   

Serika napisał/a:

. A wielka szkoda, bo ja bym bardzo, bardzo wiele dała za to jego cyberpunkowe opowiadania z Hotaru w roli głownej (nawet nie pamiętam, jaki miało tytuł...).

"Kryształowe szaleństwo"? To, gdzie Haruka opiekuje się dzieciaczkami, a Michiru lata w skórzanej bieliźnie? Głowy nie dam, ale w wersji papierowej widziałam je chyba jakiś czas temu w mangowej szafce ŚKFu... Możnaby przeklepać do Worda, ale co na to autor?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-11-2006, 20:27   

Serika napisał/a:
Bo ostatnia część nie jest autorstwa Kyoshiro, do którego kontaktu nie udalo nam się znaleźć...

Może gdyby tak poszperać i popytać tu u ówdzie... ^^ Chociaż ja jestem żuczek i pewnie i tak nic nie znajdę skoro tacy giganci jak wy nie dali sobie rady...
A chwilkę. Na Stronie Demonka w dziale manga->Ryouko Page jest fic autorstwa Kyoshiro z notką, że może będzie ciąg dalszy... Wprawdzie strona jest ciut nieaktualna ale może autor witryny miałby z Kyoshiro jakiś kontakt?
Grisznak napisał/a:
Dużo bardziej na serio była związana z Ami sprawa w grze, gdzie jej "sympatia" była jednym z pierwszych epizodów. Zresztą w "Another Story" każda z bohaterek (poza Haruką i Michiru, z wiadomych względów, oraz Hotaru i Setsuną) przeżywała romans i miała adoratora, Minako nawet kilkunastu. dodatkowo rozwinięto jeszcze wątek Rei/Mamoru.

Powiedzmy, że do gier i anime podchodzę raczej z przymrużeniem oka bo trudno je posądzić o to, że podają tę samą wersję wydarzeń, co manga i że są równie konsekwentne... :)
Grisznak napisał/a:
Tam chodziło o rywalizację, miłość była raczej żartem w tytule, a za "miłością" stał de facto demon.

Odnoszę wrażenie, że Ami właśnie taka jest. Ona może się zakochać tylko w kimś, kto jej pod jakimś względem zaimponuje. Najlepiej na polu naukowym właśnie. A że mogła coś czuć do Zoisite, to można tłumaczyć tym, że przez te wszystkie lata priorytety troszkę jej się pozmieniały... ^^

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2006, 11:47   

Cytat:
Odnoszę wrażenie, że Ami właśnie taka jest. Ona może się zakochać tylko w kimś, kto jej pod jakimś względem zaimponuje. Najlepiej na polu naukowym właśnie

A w tym akurat nie ma nic dziwnego (zerka w lustro z ukosa). Szkoda tylko, że nie wyjaśniono w czym który z jenerałów się specjalizował. Wtedy można by to jakoś sensownie uzadadnić. Jeszcze by wyszło, że Zoisite robił za "mózg" tamtego teamu.
Cytat:
Powiedzmy, że do gier i anime podchodzę raczej z przymrużeniem oka bo trudno je posądzić o to, że podają tę samą wersję wydarzeń, co manga i że są równie konsekwentne... :)

Tu sie zgadzamy, niemniej Another Story, jako oficjalna gra i rpg, rozwijała niektóre wątki znane z mangi i anime - między innymi przeszłości czarodziejek.
Powrót do góry
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-11-2006, 15:06   

Grisznak napisał/a:
Jeszcze by wyszło, że Zoisite robił za "mózg" tamtego teamu.

Jeżeli faktycznie sailorki z Silver Millennium miały nieco inne charaktery, to Ami mogła mieć wtedy nieco inne priorytety. ^^

Niemniej fakt istnienia pobocznych zauroczeń nie koliduje z całością, jak już mówiłem. Życia bywa czasem dość skomplikowane... Zresztą Mako miała adroratora nawet w mandze tyle że niewiele z tego wyszło summa summarum... :]

Grisznak napisał/a:
Obejmują - owszem. Obmacują - to już chyba inna bajka, nieprawdaż?

No właśnie mówię, że granica wcale nie jest taka oczywista, bo dziewczyny nie wystrzegają się przytulania tak skrupulatnie jak chłopcy. Poza tym gdyby przyjąć istnienie Mamoru jako obserwatora całej sceny... Możnaby wytłumaczyć całość chęcią "zbudowania nastroju" pomiędzy Usagi i Mamoru. Coś takiego byłoby w stylu zwariowanej Minako.^^ Powiedzmy, że Mina sugestywnie przytula się do Usagi przez czas jakiś, ta zaskoczona nie protestuje. A potem Minako dyskretnie się ulatnia pozostawiając dwoje ludzi sam na sam w dość gorącym nastroju... Moim zdaniem niezły sposób by pomiędzy Usą i Mamoru wreszcie do czegoś doszło. Biorąc pod uwagę nieśmiałość Usagi i typowy dla Mamoru brak inicjatywy mogło to się okazać logiczym wyjściem. Mogli po prostu mieć ciche dni i Minako w ten sposób mogła próbować ich pogodzić... :P

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Monikorin
Gość
PostWysłany: 21-12-2006, 13:00   

Trochę Off Topickowo, ale w wątku tym została napomknięta kwestia Teatru Takarazuka i pomyślałam, że tych czy owych mogłoby zainteresować następujące miejsce:

Takarazuka Forum PL

Niniejszym mam przyjemność zaprosić wszystkich na nowo powstałe, pierwsze polskie forum poświęcone Teatrowi Takarazuka. Forum ma dopiero kilka dni i jeszcze raczkuje dlatego proszę o wyrozumiałość. Obiecuję jednak wkrótce zadbać o jego zawartość i atrakcyjność. W tzw.: międzyczasie zapraszam wszystkich zainteresowanych do postowania.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group