FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2006, 01:13   

Taaak... Wiesz Vanny, on by chyba wolał degradację do krawężnika. Przynajmniej na początku zadania...

Z dwojga złego lepsze takie wypełniacze niż to, co nam serwowali w najgorętszych miejscach Soul Society Arc: Kon & spółka.

Elt: trzech?! Ja się chyba doliczyć jednego nie mogę...

Cytat:
Urahara, Kurosaki i? Yoruichi była kapitanem? Kurcze pieczone, nie pamiętam ><!

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-01-2006, 09:06   

GoNik napisał/a:

Urahara, Kurosaki i? Yoruichi była kapitanem? Kurcze pieczone, nie pamiętam ><!



Cytat:
Z tego co wiem to tak. Soi Fong jest jej następczynią.

Info ze strony http://www.bleachportal.net/bleach/information/gotei13_guide

"Former 2nd Divison Captain: Shihouin Yoruichi

Former Captain of the Second Division. Born into the noble Shihouin family, Yoruichi quickly rose to the rank of captain, and was apparently quite talented at the job.

However, the day came when Urahara Kisuke was exiled, which prompted Yoruichi to help him and follow him to the mortal world. She has since stayed near Urahara, though in the form of a black cat (this seems to be a unique talent of hers).

Yoruichi is smart, sarcastic, and extremely confident, bordering on arrogance. She does not hesitate to show off her impressive talents (nor apparently her impressive body, at least to Ichigo). However, she is quite well aware of her limitations, and is content to retreat to gain a tactical advantage.

She does not seem to wield a zanpaku-to (circumstantial evidence suggests that Soi Fong's Suzumebachi was once Yoruichi's), but her talent in combat is impressive. She has mastered kidou, and is possibly the most talented practitioner of shunpo in history. These combine to make her a lethal opponent easily capable of taking on a captain-class enemy, even without a zanpaku-to."


Narazie to jeszcze nie są wypełniacze, tylko zawiązanie akcji. Wypełniacze będą, jeśli nic się w najbliższym czasie nie zmieni ;-)

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-01-2006, 09:53   

Dobra... A ja zapytam tak.

Żle wam? Nie podobaja się odcinki? Czy tylko chwilowo nie macie pojecia o co chodzi?

ekhem... A czy ktoś zauważył jaka mieszanka została przydzielona do tego zadania?
Cytat:

Kapitan ktory ma sklonnosci do bezerkowania w toważystwie wroga. I jest niestabilny psychicznie chwilowo.

Jago porucznik ktorą chyba coś dziwnego lączyło z kolejnym głównym złym. A która ma zwyczaj zapijać się na smierć wieczorami.

Drugi poruczik który bardzo wyrźnie i na calej linii sprzeciil sie swojemu kapitanowi i nawet wyzwał go na pojedynek. [A co do degradacji to JA na miejscu Dziada bym go degradowala. Dla nauczki. Dla nauczenia odrobiny pokory przed objęciem stanowiska kapitana]

Dwaj oficerowie z jedynastej dywizji ktora może być potencjalnie niebezpieczna w czasach zagrożenia bo, patrząc w pewien konkretny sposób, stanowi regularne wojsko. Pozbycie się ich na rzecz Ziemi bylo mądre o tyle, o ile nie można było wyslac kapitana z poruczikiem.

Dziewczyna która wcześniej spędziła na ziemi kupę czasu nadprogramowo i, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, że jeśli z naszym sztucznym shingamem stanie się coś złego to I TAK na ziemię poleci.


Starałam się to analizowac tak, jakby mógl analizować Dziad.
Jak widzicie takiej znowu elity nie posłał.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-01-2006, 17:11   

Ale, droga IT., nam bynajmniej nie chodzi o to, co obecnie dzieje się w mandze, tylko w anime.... a tego, co jest w anime, w mandze nie ma. (i odbija się to niestety na jakości, przynajmniej moim zdaniem... Po prostu kłuje mnie, że mieszają za bardzo w świecie wyznaczonym przez Tite, a to trochę komplikuje zrozumienie tegoż świata, imho)

Co do elity, nie miałam właściwie na myśli samych wyznaczonych, tylko wagę zadania... A gdyby Dziad rzeczywiście myślał w ten sposób, to nie lepiej by było zostawić ich na miejscu? Chociażby panią porucznik właśnie, zamiast ryzykować jej spotkania z tymże złym i ewentualnej dezercji.

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-01-2006, 18:25   

nie mogłam się powstrzymać, ten facet od początku mnie bawi niesamowicie. To, co tu macie, to jest upgraded Kaname Tousen, prosto z chaptera 212!
Czyż on nie jest słodki? Te patyczkowate łapki górne, te patyczkowate łapki dolne.... i ta mina... I jak się porusza [na następnych stronach :P]

Vanille, zgadzam się z tobą co do jakości ostatnich odcinków. Zastanawiam się też jak mają zamiar rozplątać co namotali w fabule. Wg ANN ep68 ma być godzinnym specialem, może wtedy? Ale nadal jestam ciekawa w jaki sposób to zrobią. I czy w ogóle... [a to już będzie zupełna porażka jeżeli dalej bedą ciągnąć swoje własne pomysły]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2006, 07:37   

Sm00k moje! Widziałeś 212? Moje! Sytuacja nierozstrzygnięta ne?

Cytat:
Imho to on posłal jednostki... cóż tu kryć, stratne. Maksymalnie ograniczyl mozliwosć chwilowego ataku na SS posyłając na ziemię jednostki potężne ale jadnak... ich utrata jest możliwa do przyjęcia. Jednostki naprawdę przydatne pozostały w SS żeby bronić go przed pewnym atakiem. Toka est czy główny zły istotnie chce SS czy czegoś innego. Bo, jak się okazuje ostatnio wykiwał wszystkich.


A wiecie co mnie wlasnie zabolało po przeczytaniu 212? Piętnascie lat. Góra szesnaście. Dlaczego autor tak zaniżył wiek!?

Cytat:
Tousen jest glupi, dziala z zemsty [zobaczymy kto się okaże tym shingamem który tak okrutnie potraktowal jego ukochaną. Zobaczymy] i własciwie całkiem słaby jest. Ale kogo jeszcze ma Aizen do wykozystania? Gin jest o drobinę zbyt nieprzewidywalny na posłańca albo cokolwiek i wogule zastanawiam się czy TrueIndygo serio mu ufa... i całą masę na wpół szalonych, dziurawych psychopatów... a poza tym... Czyż Szczeka nie jest podobny, trochę, do kazdego dostepnego fajnego bochatera? i jak autor mialby go ukatrupić?


Nie mrtwcie się. Twórcy anime zrobią wszystko żeby wrucić w tory mangi. Nie ma siły na tym świecie która by ich od tego powstrzyamała. To się nie opłaca na dłóższą metę.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-01-2006, 12:28   

Vanille napisał/a:
Po prostu kłuje mnie, że mieszają za bardzo w świecie wyznaczonym przez Tite
Zapomniałaś że Kubo Tite współpracuje przy anime?
spoiler napisał/a:
A po mojemu, to ta trójka ma coś wspólnego z Vaisaado.
A. Nowa końcówka RZĄDZI! xD Normalnie spadłem z fotela!
spoiler napisał/a:
A sądząc z endingu, nowych postaci jeszcze nieco przybędzie. Może zwyczajnie pierwszy raz anime wyprzedza mangę?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 12:46   

Akcja łuku wypełniaczowego jak na razie optymistycznie mnie nie nastraja. Można mieć tylko nadzieję, że albo szybko skończą, albo Kubo Tite jednak coś im dopracował i tylko tak nieciekawie się zaczyna.

Nowy ending natomiast jest faktycznie powalający :D

Cytat:
Tak nawiasem mówiąc, nie uważacie, że jeden z tych gości z endingu nie przypomina dość mocno Szczęki?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-01-2006, 15:29   

Bezimienny: naah... za brzydki n___n Szczęka to klasa sama w sobie [to co że nieco psychicznie skrzywiona, nawet jak na Arancara]

Nie mogę się doczekać PVrip pełnego endingu. Pewnie bez animacji to nie będzie to samo, jak z 'Ichirin no Hana', ale mimo to chcę go mieć.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-01-2006, 16:48   

GoNik napisał/a:
Nie mogę się doczekać PVrip pełnego endingu.
Ja tam nie mogę się doczekać PV ;D Miejmy nadzieję że zostawią tą animację albo jeszcze lepiej - że w PV będzie "czysta" - no wtedy to muszę ten klip mieć xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-01-2006, 18:13   

Totem - nie wiem, jak jest w przypadku Bleach, ale zwykle twórcy mang nie wtrącają się w tworzenie anime... jak na przykład w przypadku One Piece, gdzie autora mangi poproszono tylko o scenariusz do pierwszej kinówki - cała reszta była robotą Toei Animation.

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-01-2006, 19:58   

A skąd ci się wzięło 'zwykle'?
Bo ja autorów mang/twórców 'źródeł' ciągle widzę grzebiących jako konsultanci przy produkcji anime i raczej to jest dla mnie 'zwykłe'. Zwłaszcza że oni sprzedają prawa do tytułu, i mogą to obwarować warunkami. Mam na biurku kontrakt wydawniczy, wprawdzie na książkę, ale to nie jest tak że jak autor mangi/książki sprzedaje prawa, to tak jak ze sprzedażą auta - studio może robić co chce. No chyba, że kupili tylko prawo do tytułu i postaci, ale to raczej rzadkość. Nie wszyscy mają talent scenarzystów, więc prawie zawsze tą (czarną) robotę odwala fachura, ale prawie zawsze twórca zastrzega się prawo do opiniowania scenariusza.
I tak Kubo Tite działa przy bleachu, Hiroyuki Morioka działał przy Seikai (Crest/Banner of the Stars), Shouji Gatou działał przy wszystkich częściach Full Metal Panic... A taki Kosuke Fujishima przez całe lata nie chciał się zgodzić na ekranizację AMG! Odkąd zaczęła się pojawiać seria TV, nie ustają spekulacje co do jego poprzednich wypowiedzi że zgodzi się na serial TV jak będzie miał koniec mangi "w zasięgu wzroku"...

EDIT:
A tak poza tym, nowy ED, czyli "my pace" (ミイペース) grupy SunSet Swish ma wyjść 1 marca... DOPIERO! >.< Na szczęście, PV powinno być sporo wcześniej...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2006, 19:00   

ch 212. <Składa Kubo pokłon>

Brawo za rozwiązanie sytuacji. Brawo za fanservice. Panie wolałyby co prawda tego bardziej uśmiechniętego,
Cytat:
but Tousen is fine too.



A z innej beczki, czy mi się wydaje, czy manga robi się coraz ładniejsza? Rysunek oczywiście.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-01-2006, 19:25   

I owszem Sm00ku, i owszem. Pan Tite ogólnie coraz lepiej rysuje, kolorowe arty tez są ostatnio lepsze.
A Ichigo nadal ma 15 lat.
I na tyle wygląda.
Wszyscy wyglądają.




A najbardziej to chyba Chad...
Ew Inoue ma wymiary TYPOWEJ piętnastolatki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-01-2006, 22:00   

Ejże, czy ja mówię o "zgodności z rzeczywistością"?
Nah, mówię o wrażeniach wizualncych. A te robią się coraz bardziej sycące.
A to, iż obsada za chiny demokratyczne nie wygląda na swój wiek. Cóż...specyfika rysunku >]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group