FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2010, 01:34   

Tak jak napisałem tak zrobiłem. Zobaczyłem epa ze względu na niebywale dobrą opinię o openingu i animacji. Jeśli chodzi o piosenkę to klapa jak zawsze, zdecydowanie lepszy był opening przed przedostatni. Studio słabe piosenki dobiera to samo można zresztą powiedzieć o Naruto choć tam są naprawdę wyjątki, które potwierdzają regułę. Natomiast animacja całkiem nieźle, w openingu również. Jak na to, że przypominali wydarzenia to całkiem nieźle gdyby nie "Kurosaki-kun". Tyle czasu poświęcili tej lasce, a w ten czas zobaczyłbym od nowa walkę Starka i Kyouraku! Graficznie Bleach od kilkudziesięciu epów ładnie się prezentuje z małym "ale". Mowa tutaj o ustach postaci w szczególności Orihime, nieładnie to wygląda, mnie drażni. Podsumowując, od strony graficznej anime całkiem dobrze się prezentowało i daję w skali szkolnej 4 a niech stracę 4+ za to, że postarali się przy Yama-ji!

Ten cały "Ulquś" (matko jak to brzmi) nudny jak zawsze, nie wiem co w nim widzicie. Pusta postać.

PS: Nie masz szans przez wybielacza się nie wyśpię w 100%

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
kesake
Gość
PostWysłany: 15-04-2010, 22:07   

266... jakbym kurde chciał obejrzeć powtórke to bym powrócił do wcześniejszych odcinków... żenujący odcinek ...
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2010, 15:53   

Zgodzę się z s3shir0 co do Ulquiorry.
Spoiler: pokaż / ukryj
Całe szczęście niedługo się go pozbędzie Truskaw.

Co do Inoue, czy ona zawsze tak wyglądała? Tak... marnie? Przyznaję, że nie widziałem ostatnich 8 odcinków, ale przed filerami wyglądała chyba nieco ładniej i naturalniej.

Co do oceny odcinka to mimo wszystko oceniam go pozytywnie. Lepsze to niż te z ostatniego filera. Nie mogę się doczekać walki Kyoraku z Starrkiem. Poza tym chciałbym zobaczyć ten power-up Ichigo. Dawno nie widziałem żadnego i się stęskniłem.\
A openingi i endingi od dłuższego czasu mi nie podchodzą z Bleacha, tak jest również z tymi. Graficznie ładnie, ale nie preferuje takich dźwięków.

_________________


Ostatnio zmieniony przez 0rdi dnia 16-04-2010, 16:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-04-2010, 15:59   

0rdi napisał/a:
Zgodzę się z s3shir0 co do Ulquiorry. (...)


Może schowaj w spoilerze? Chyba nie wszyscy są obeznani z manga, i a nóż widelec ktoś się rozzłości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2010, 16:01   

Mam to chować w spoilerze, bo zgodziłem się co do opinii iż jest nudny i w ogóle? Nie wiem co tu jest zespoilerowane.

Poza tym sam nie jestem na bieżąco z mangą. (~35chapter?)

Edit; dobra, zauważyłem co zespoilerowałem. Mój błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi.

_________________


Ostatnio zmieniony przez 0rdi dnia 16-04-2010, 16:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-04-2010, 16:02   

0rdi napisał/a:
Mam to chować w spoilerze, bo zgodziłem się co do opinii iż jest nudny i w ogóle? Nie wiem co tu jest zespoilerowane.

Oj,
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć Ulqa
. Tekst z cytatu wyciąłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2010, 23:03   

Dla mnie Ulquiorra wcale nie jest nudny. Moim zdaniem jest dobrze zrobiony jako postać. Zapewne dla większości nudny nie jest Grimmjow - wulgarny, agresywny i tak dalej. Więc wszystkie postacie mają takie być? To właśnie byłoby nudne.
Jako, że
Spoiler: pokaż / ukryj
aspektem śmierci Ulquiorry jest nihilizm,

on sam też jest nihilistą, wyraża to mówiąc o tym, że ludzie są słabi, bo uważa ich żywot jako zbędny i... on jest inny niż te postacie właśnie typu Grimmjowa.
Jest po prostu opanowany, ma swój charakter i osobowość.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2010, 23:29   

Mirror napisał/a:
on sam też jest nihilistą, wyraża to mówiąc o tym, że ludzie są słabi, bo uważa ich żywot jako zbędny i... on jest inny niż te postacie właśnie typu Grimmjowa.
Jest po prostu opanowany, ma swój charakter i osobowość.


W pełni się zgadzam z Mirror.
Osobiście uważam że Ulqa jest jedną z najlepiej zrobionych postaci Bleacha.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2010, 02:48   

Mirror napisał/a:
Jest po prostu opanowany, ma swój charakter i osobowość.


No właśnie brak osobowości ;/ Opanowany to może być Shunsui, który ma osobowość.

Mirror napisał/a:
Zapewne dla większości nudny nie jest Grimmjow - wulgarny, agresywny i tak dalej. Więc wszystkie postacie mają takie być? To właśnie byłoby nudne.


Jest nudne, cieszę się, że już go z nami nie ma! Dodajmy do tej całej grupy Tośka i mamy dream team.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2010, 20:52   

Truskaw oszalał. Po 272 odcinku takie jest moje zdanie w jego sprawie. Inaczej tego nie mogę nazwać.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ten hollow mu mózg wyżarł do końca. Dobrze, że Ulquiorra się rozsypał, by byśmy mieli coś w stylu serialu Chirurdzy.

Rany... Tak oczekiwałem powrotu do HM a tu same rozczarowania. Poza tym w jednym ujęciu Ulq wygląda jakby spuszczono z niego powietrze. Masakra.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2010, 06:36   

Dwa ostatnie odcinki ... wrażenia marne , nie tego się spodziewałem . Gwoździem do trumny była szczypta bezsensownej pseudo-cenzury (czytający mangę powinni wiedzieć o co chodzi).

Wybielacz mnie zmęczył i szczerze mówiąc nie wiem czy powodem tego są nowe odcinki czy zwyczajnie seria trwa już za długo . Nie chce mi się porównywać odcinków od strony technicznej, ani też pod kątem "ładności" , ale w moim odczuciu ten tasiemiec po prostu stracił klimat .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kesake
Gość
PostWysłany: 27-05-2010, 13:11   

Dokładnie takie samo mam zdanie na ten temat. Bleach się wypalił... odziwo Naruto się rozkręcił(o).
Powrót do góry
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 18-08-2010, 16:27   

4 film Blicza ma nosić podtytuł Jigoku-Hen (Hell Chapter), powstawać pod okiem Kubo i okazać się 4 grudnia w japońskich kinach. Jak się zapewne domyślacie, będzie opowiadać o piekle, czyli motywie, który jest zagwozdką dla wielu fanów Wybielacza.

"Piekło jest miejscem, do którego trafiają osoby, które popełniły za życia brutalne zbrodnie. Shinigami nie mogą tam wchodzić. Pewnego dnia więźniowie (żyjący w piekle) buntują się i uciekają do Karakura. Ichigo i jego przyjaciele są pokonywani przez więźniów posiadających przytłaczającą moc. Pojawia się tajemniczy Kokutoo, który ich ratuje. Z Kokutoo na czele Ichigo, Rukia, Uryuu i Renji wkraczają do Piekła aby uratować świat."

http://www.youtube.com/watch?v=6yIVUiUNQc4 - coś w stylu trailera.
http://www.tv-tokyo.co.jp/bleach/ - Strona oficjalna, na której widać.

Zasłyszane na dość znanej anglojęzycznej stronie o Bleachu (stamtąd pochodzi też ten krótki opis fabuły), choć nie wiem, czy mogę podać jej adres.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2010, 20:57   

Czy któryś z fanów Bleacha byłby tak miły i powiedział mi, czy filmy Bleach da się zrozumieć bez znajomości anime? Czy mogę je oglądać, jeśli nie widziałam serii TV?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Makaroniara Płeć:Kobieta
Can you hear me? So I am.


Dołączyła: 01 Paź 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2010, 21:02   

Co nieco może i by się zrozumiało, ale trzeba byłoby przynajmniej wiedzieć cokolwiek o shinigami, zanpaktou, hollowach i takich tam bajerach. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
Jak+ładnie+poprosisz.+:3
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 54 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group