FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
  Full Metal Panic

Która część Full Metal Panic jest najlepsza?
Full Metal Panic
25%
 25%  [ 22 ]
Fummofu?!
51%
 51%  [ 45 ]
The Second Raid
23%
 23%  [ 21 ]
Głosowań: 88
Wszystkich Głosów: 88

Wersja do druku
marmolada
Gość
PostWysłany: 10-12-2008, 07:20   

dzieki, w ogole to dobrze bo z ostatniego odcinka TSR wynika ze sagara czuje cos do tessy
Przejdź na dół
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-12-2008, 12:30   

Tak? Chodzi o jego przeprosiny? W sumie, postacie w FMP są dość proste i faktycznie można to tak odebrać. Ale jakoś ja w ogóle nie skojarzyłem tego w tą stronę. Od pierwszych odcinków pierwszej serii było jasne kto zaprząta mu głowę, zresztą, cała konstrukcja wszystkich serii nie pozostawia wątpliwości, że Tessa od szans nie ma.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kou_s
Gość
PostWysłany: 11-12-2008, 15:01   

W pełni się z gadzam...ale jak na razie największą zagadką pozostaje dla mnie L. Tesstarossa - brat Tessy
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-12-2008, 18:48   

O nim niestety nie da się napisać nic, co by nie było spoilerem.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 18-12-2008, 02:13   

Wie ktos moze, czy nie zabieraja sie czasem do wypuszczenia kolejnej(4) serii FMP??
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-12-2008, 12:00   

O ile mi wiadomo nie ma żadnych komunikatów na ten temat.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 18-12-2008, 12:54   

A myslisz, ze kiedys sie to stanie? Ja juz chyba nie..
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-12-2008, 12:57   

Nie wiem. Nie wykluczył bym tego, FMP było dość popularną serią, z kontynuacji na pewno dało by się wycisnąć trochę grosza. Choć biorąc pod uwagę konkurencje jaką robią obecnie w studiu Kyoto inne produkcje, to faktycznie, w najbliższej przyszłości raczej nie ma się co łudzić.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 18-12-2008, 13:02   

A orientujesz sie moze co to za produkcje?
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-12-2008, 13:18   

Tutaj masz recenzje gotowych produkcji Kyoko Animations. Teraz wydawany jest nowy Clannad, a także Munto w wersji TV. Szczerze mówiąc nie interesowałem się bliżej ich dalszym planem wydawniczym, więc nie jestem pewien co dokładnie w nim jest zawarte (choć na pewno nie ma tam obecnie FMP, taką informacje wyłowił bym na pewno), ale jeżeli cię to interesuje, to możesz poszukać informacji na ten temat przez google.

Niestety, ale tutaj fani domagają się kontynuacji dla Air, Kanona jak i Suzumiya Haruhi no Yuuutsu dość intensywnie. O FMP też się mówi, ale nie tak głośno jak tych poprzednich. Dlatego bardziej realne jest jednak oczekiwanie na kroki w tamtym kierunku.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 18-12-2008, 14:25   

hmm.. rozumiem. zwrocilem uwage na te tytuly, ktore sa wydawane i oczekiwane. jak dla mnie, to w sumie na jednym sie opieraja. FMP laczyl tez niezla akcje(oczywiscie FMP i FMP SR). to wlasnie mi sie podoba. a znasz moze jakies tytuly godne polecenia ''w stylu'' FMP??
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-12-2008, 18:43   

Szczerze mówiąc, to jakoś nie mogłem znaleźć anime, które z czystym sercem nazwał bym podobnym do FMP. To w sumie dość prosty schemat - szkoła, mechy, humor i do tego trójkąt miłosny. Teoretycznie powinno być łatwo znaleźć coś w tym guście, ale jakoś ciężko mi porównać do tego konkretny tytuł. Jest temat na forum odnoszący się konkretnie do odnajdywania tytułów podobnych do jakiś innych, możesz spróbować tam. Choć pewnie skończy się to poleceniem kanonu wszelakich opowieści o mechach.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
Gość
PostWysłany: 19-12-2008, 01:57   

Jak dla mnie FMP wysoko zawiesil poprzeczke w kategorii anime. Musi byc naprawde dobra pozycja, zebym sie zainteresowal jakims tytulem. Jak bedziesz cos wiedzial odnosnie FMP donos jak najszybciej ;) Wspolczuje tym co wczesniej juz obejrzeli serie FMP, bo ja calkiem niedawno skonczylem. Jak ktos czeka dalej na kontynuacje od 2005r to ma moj szacunek. A wlasnie: polecilbys mi moze jakies dobre anime Costly??
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-12-2008, 03:19   

"Dobre anime" to bardzo szerokie pojęcie. W anime masz w końcu cały wachlarz gatunkowy, od lekkich komedii romantycznych po ciężkie horrory. Dobrych produkcji można wymienić bez końca, ale i tak nie gwarantuje to, że wpadną w twój gust - po prostu zupełnie nie wiem czego dokładnie szukasz. No ale, możemy spróbować. Jeżeli spodobało ci się FMP!, to zaryzykuje stwierdzenie, że podejdzie ci także: Tengen Toppa Gurren Lagann, Code Geass, Chrno Crusade, Cowboy Bebop, Vandread, Utawarerumono. Te pozycje dość mocno różnią się między sobą, ale mają mniej więcej podobny ciężar co FMP i przeznaczone są dla mniej więcej tej samej widowni. Choć nie tylko (patrz, Cowboy Bebop). Coś z tej listy na pewno ci podejdzie. Tak a propos - na przyszłość takie pytania lokuj w odpowiednim temacie, jest wydzielony temat do takich rzeczy.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-12-2008, 07:10   

według mnie kontynuacja FMP to jedynie kwestia czasu - anime nie zostało skończone, wiele spraw nie jest rozwikłanych, wątek miłosny Chidori i Souske (bo o Tessie nie ma chyba sensu wspominać), musi wyjaśnić się sprawa z kochanym braciszkiem Tessy. Studio Kyoto Animation ma na razie na głowie Clannad oraz Haruhi 2, po tych dwóch seriach powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat kontynuacji FMP, czyli rok 2009 powinien to wszystko wyjaśnić chociaż niepokoi mnie aż 4-letnia przerwa od TSR.
Anime dochodowe i popularne (nie spotkałem innego, które człowiek tak chłonie, wspaniałe postaci, humor, walka to wszystko sprawia, że FMP to jedne z najlepszych anime. Zostawienie TSR bez konkretnego zakończenia (a dałoby się to zrobić, jeden odcinek więcej i po wszystkim; pocałunek Chidori z Sagarą i zapewne większość uznałaby anime za skończone) na pewno daje do myślenia jeśli chodzi o kontynuacje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group