FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Następny
  Naruto - temat ogólny o serii i filmach (pl/eng/jp)
Wersja do druku
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2007, 20:41   

Bezimienny napisał/a:

Prawdopodobnie chodzi o Temari.

Niemożliwe - skąd wiedziałaś? Choć i Shizune jest fajna. I Kurenai (czy mnie się wydaje, czy to jest pierwsze anime, w którym cenzura dorobiła kobicie większy biust, niż miała w oryginale?). I moja ulubienica, choć stanowczo za rzadko się pojawia nawet jak na postać z piątego planu - Ayame.^^

Deidara też była fajna. Tylko ten kretyn autor zrobił z niej faceta.^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 27-02-2007, 09:19   

Beryl napisał/a:
Prawdopodobnie chodzi o Temari.


Ona jest gruba ;/

widzialam pierwszy odcinek na Jetixie... Zamordowala bym i Tlumacza i Lektorow !! ZAMORDUJE !!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-02-2007, 11:43   

Lila z której strony Temari jest gruba, chyba na uszach, reszta bohaterek wypada przy niej co najmniej blado. Z tego co pamiętam to ona jest rok starsza od Naruto i całej tej bandy, trzeba przyznać że jest dosyć kobieca jak na swój wiek, poza tym w przeciwieństwie do pozostałych dziewczyn nie stanowi dekoracji - potrafi walczyć i ma charakter.

Podziwiam wytrzymałość wszystkich, że też oglądacie jeszcze tą okaleczoną wersję, traktujecie to jako ciekawostkę przyrodniczą?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shiori Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Lut 2007
Skąd: Piekary Śląskie
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2007, 12:30   

Cytat:
Podziwiam wytrzymałość wszystkich, że też oglądacie jeszcze tą okaleczoną wersję, traktujecie to jako ciekawostkę przyrodniczą?

ekhm, ja już nie oglądam. Po zobaczeniu dwóch odcinków myślałam że umrę.

_________________
Tutaj staram się być zabawna: http://altefcztery.blogspot.com/
Moja galeria: http://orenei.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-02-2007, 17:22   

Cytat:
Podziwiam wytrzymałość wszystkich, że też oglądacie jeszcze tą okaleczoną wersję, traktujecie to jako ciekawostkę przyrodniczą?


Żebyś Ty widziała grupowy seans Elfen Lied, albo zbiorowe czytanie opowiadania z celofyzami w tle...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-02-2007, 19:59   

Nadal nikt mi nie odpowiedział. Czy Wy wszyscy jesteście naprawdę takimi ignorantami czy tylko takich udajecie?... bo to już się robi podejrzane. Musieliście to chyba u kogoś podpatrzeć... a, pewnie duma Wam nie pozwala udzielać odpowiedzi. Hmm, zrozumiałe... No, gratuluję.
Tak, to jest eksperyment. Ostatnio lubię testować fandom m&a. Cóż... miałam nadzieję że przynajmniej to forum będzie bardziej cywilizowane. Co za szkoda.

Właśnie sobie przypomniałam o Anko. Ciekawa postać, ale stanowczo za mało czasu jej poświęcili.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-02-2007, 20:29   

Crofesima wybacz, Haku przemówił w dzisiejszym odcinku - beznadziejny miał głos, trochę spóźniona ta odpowiedź, ale liczą się intencje :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-02-2007, 20:30   

Oh well, ja nie oglądałam Naruto i nie mam zielonego pojęcia kiedy słychać jego głos po raz pierwszy (i czy w ogóle go słychać!) więc do ignorancji się przyznaję i podpisuję wszystkim kończynami ^^'

Natomiast co do oglądania w wersji polskiej: tak moshi, to jest ciekawostka przyrodnicza. W dodatku fazogenna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-02-2007, 20:52   

Nareszcie~! *ściska moshi i IKę*

Trochę straciłam cierpliwość, wybaczcie, ale po prostu NIE CIERPIĘ gdy jestem namiętnie lekceważona. Ah.

Niestety raczej nie ułyszę głosu Haku - co za szkoda.

Ale za to mogę Wam powiedzieć, że Naruto stało się całkiem popularne. Już nie wspominam o tym, że niemal codziennie słyszę od znajomych z internetu jak to ich młodsze rodzeństwo się wciągnęło... ostatnio nawet jadąc autobusem słyszałam rozmowę uczniów podstawówki (chociaż pies wie do jakiej oni szkoły uczęszczają... ostatnio mam problemy z rozróżnianiem wieku.) o SasUKE.

Oby to 'młodsze pokolenie' się kiedyś bardziej wciągnęło w m&a i sięgnęło po ambitniejsze tytuły.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2007, 13:39   

Ja nie oglądałam przez tydzień ale chyba się nie zgubię w fabule ;)
A mój bratanek też ogląda...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-02-2007, 14:02   

No cuz...Mozna bylo sie spodziewac ze zrabia to anime. Mi osobiscie nie podoba sie Naruto z Jetixa. Ale jak sie nudzi to troche sie popatrzy.Dubbing...za pierwszym razem wysmialam rozwala mnie troche. Moze gdybym ogladala pierwszy raz w telewizji...to relacje bylyby bardziej przyjemne.

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Akuma_Yushi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2007, 16:08   

Z tego co pamiętam, to Haku przemówił w zeszłym tygodniu. W czwartek bodajże. Och, piękny głos. Kobiety w średnim wieku...
Albo głos Sasuke. Może małżonka wyżej wymienionej? xP
Ach, jak cudownie, iż od ponad dwóch tygodni możemy sie "zachwycac" polską wersją "Naruto". I ta cenzura. Ten dubbing. Oraz tłumaczenie dialogów. Jak np. Ludwicz... ekhm, Kakashowe "Jeżeli nie oszaleję do końca tego treningu, to będzie cud." A ja bym powiedziała jednak inaczej. Jeżeli ja, i byc może także inni widzowie, nie oszaleję do końca aktualnie wykupionych epizodów, to będzie dopiero cud. Jak menopauzy pragnę. ^^
Zapoznałam się też z krótkim opisem tego anime w gazecie "To & Owo". Pozwolę sobie nawet zacytowac.
Cytat:
Naruto, uczeń prestiżowej akademii ninja, pragnie zostac przywódcą klanu. Nie będzie to jednak możliwe z powodu pewnego wydarzenia z czasów jego dzieciństwa. Gdy wiele lat temu pewien demon pustoszył kraj, ówczesny przywódca klanu pokonał go, ukrywając jego ducha w nowo narodzonym dziecku. Był nim Naruto - z tego powodu wyklęty przez mieszkańców wioski.

Jak fajnie. Mamy nowy klan. Klan Konoha. Już mniejsza o to, iż większa wzmianka o "Naruto" pojawiła się po dziesięciu epizodach. Ale... Podoba mi się ta wzmianka. Szalenie mnie bawi. Prawie jak nasza polska wersja. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 22:04   

Ale wkurzający ten JetX Wracałem do domu z uczelni niestey nie zdązyłem na 19.25 na naruto więc nie przejołem się tym bardzo bo powtórka 21.09 a tu co Dark Oracle ehh co za życie :/ Wie ktos skąd mozna sciągnac ten odcinek ?? Nawet w wersji jap??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 22:16   

Uroki oglądania anime w telewizji. Ja na ten przykład oglądałem Paranoia Agent na Hyperze i pewnego dnia włączam jak codzień o 21.00, a tu jakaś gierka komputerowa. Zaglądam do gazety, a tu PA dopiero o 23.00, a rano trzeba o 5.00 wstać i niestety przegapiłem :((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-03-2007, 22:41   

Grygus napisał/a:
Wie ktos skąd mozna sciągnac ten odcinek ?? Nawet w wersji jap??

Moderacja przypomina, że zarówno pytanie o źródła do ściągania, jak i ich podawanie jest zabronione. Punkt 2 i 3 Konstytucji Forum.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group