FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Następny
  Naruto - temat ogólny o serii i filmach (pl/eng/jp)
Wersja do druku
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2007, 21:11   

Bo to wciąga ale strasznie mnie wkurza ponieważ po misji z zabuzą lub po tym jak Sasuke stchurzył a naruto się popisał :) dalsze wydażenia toczą się tak jakby nie było poprzednich :/ naruto dalej ciamajdowady nic się nie nauczył itd.. wszystcy dalej i tak go mają za frajera :D Miałem nadzieje że naruto będzie troche podobne do DB tzn wkońcu szlak go trafi użyje mocy lisa i rozniesie wszystko a tu te akcje z lisem są kruciutkie :/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-03-2007, 21:55   

Nie czaruj się, Naruto pozostanie takim dzieciakiem do końca serii - niestety, ale znacznie poprawi umiejętności, radzę oglądać egzamin na chunina. Poza tym cała zabawa w Naruto polega na tym, żeby nauczył się korzystać z mocy lisa z głową, a nie bezmyślnie rozwalił całą okolicę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2007, 23:03   

To mnie martwisz :/ ja naruto oglądałem od 198 - 220 odcinka to już nie robił z siebie aż takiego frajera :P Ale lisa w nich wogóle nie używał. Ale wiare w naruto przywruciła mi nowa seria shioupuden czy jakoś tak nieźle się zaczyna ale to przedłużanie akcji żeby wyrobić te 24 minuty to mnie dobija wręcz :D Moshi możesz mi tylko powiedzieć kiedy będzie walka gary z naruto bo w którymś z odcinków ostatnich było coś takjakby wspomnienia i tam widziałem że naruto się wykazał. Czy to będzie przy tym egzaminie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Luna Płeć:Kobieta
Gdzieś tam...


Dołączyła: 25 Lis 2006
Skąd: dom mój tam, gdzie serce me
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-03-2007, 23:38   

Cytat:
...Naruto dalej ciamajdowady nic się nie nauczył itd.. wszystcy dalej i tak go mają za frajera...


A poczekaj sobie na walke z Orochimaru A potem z Neji :P Radze go nie nazywac Frajerem :P- Co do 200+ nie wypowiadaj sie lepiej :P Szkoda slow, jak nie wiesz o co chodzi... Ma powody nie uzywania Lisa...
Spoiler: pokaż / ukryj
Ale pieknie Sasuke wyglada jako Sound Ninja !! I te wloski :D I Thunder Katana !! Rozplywam sie ! A Sakura jako Great Medic ? Albo Neji jako ANBU ? :D Kocham Tez garre jako przywodce wioski !!

_________________
Leżę i czekam aż zło przeminie, jak nie przeminie... Poleżę jeszcze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-03-2007, 08:22   

A ja wczoraj, będąc w empiku wziałem do ręki mangę...fuuuu...dawno nie widziałem tak zwyczjnaie brzydko narysowanej pozycji. Kreska nierówna, sztywna, tła okropne, postacie karykaturalne...jejku, jak się tym można tak zachwycać? Toć to w anime wygladają lepiej...
Powrót do góry
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2007, 10:37   

Grisznak napisał/a:
jejku, jak się tym można tak zachwycać?

Widać można xD.

Grisznak napisał/a:
Toć to w anime wygladają lepiej...

Z tym się muszę nie zgodzić.

A z ciekawości, który tom wylosowałeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-03-2007, 11:34   

Ostatni, któy leżał w nowościach. Tsunade miała w nim zostać szefem wioski.
Powrót do góry
Luna Płeć:Kobieta
Gdzieś tam...


Dołączyła: 25 Lis 2006
Skąd: dom mój tam, gdzie serce me
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2007, 12:32   

No to lipny... i to bardzo... zobacz sobie taki z testami i walkami :P To jest piekne :D

_________________
Leżę i czekam aż zło przeminie, jak nie przeminie... Poleżę jeszcze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-03-2007, 12:48   

Grygus zacznij oglądać od 68 odcinka, oglądałam to dawno temu i nie pamiętam dokładnie kiedy zaczyna się właściwa walka Naruto i Gaary, na pewno w 68 rozpoczyna się całe przedstawienie, pewnie będzie tego ze dwadzieścia odcinków :) Popieram Lunę, warto zobaczyć walkę Naruto i Nejiego, to będzie chyba 60 odcinek.
Luna słoneczko nie oburzaj się tak, nie każdy kocha Naruto tak jak Ty, Grygus też ma prawo do swojego zdania, poza tym przecież widzisz że chłopaka wciągnęło :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2007, 15:28   

Dzięki moshi narazie oglądnołem 36 Wreszcie naruto się popisał i wzbudził podziw reszty mam nadzieje że o tym niezapomną :D Jeszcze jutro wykłady i mam nadzieje że na weekendzie dojde do tego 68 odcinka.

A ty Luna słuchaj się moshi :D i nieoburzaj się. Pozatym Luna jeśli chodzi o męska część to co tam Sasuke czy Neji I tak najlepiej wyglądał Haku :D

A tak pozatym wie ktoś może jak się zwie taka ładna melodyjka z naruto gdy zaczyna się jakaś akcja z jego udziałem??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Luna Płeć:Kobieta
Gdzieś tam...


Dołączyła: 25 Lis 2006
Skąd: dom mój tam, gdzie serce me
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-03-2007, 15:38   

Toshiro Masuda - The Raising Fighting Spirit. Daj Maila, to ci wysle to :D

Uno - ale wy wiecie, że to średnio legalne?
Dos - załatwiajcie takie sprawy privem!
Mai

_________________
Leżę i czekam aż zło przeminie, jak nie przeminie... Poleżę jeszcze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2007, 23:31   

Czyli zobaczyłeś już wyrobioną kreskę Kishimoto, Grisz.... a idź Ty! :D.... tak pojechałeś po Naruto, że się fanowskie serce kraje T_T

Hehe, żartuję. Cóż, tak to z grubsza wygląda, dalej kreska niewiele się zmienia, chociaż w Part 2 jest więcej dynamicznych paneli i parę naprawdę ładnych dizajnów, poza tym bohaterowie zostali postarzeni o dwa lata, co widać na przykładzie młodszego pokolenia, które generalnie wyładniało. Mnie odpowiada kreska w Naruto, jest prosta, ale zgrabna. Taka troszkę "cute". Jak dla mnie w sam raz, no ale to już kwestia gustu.

Szkoda, że Cię tak odrzuciło, Grisznak, bo dyskusje w fandomie Naruto, to jest naprawdę świetna zabawa, jak się już człowiek wciągnie w ten świat, który nawiasem mówiąc, jest spójniejszy niż świat w Bleachu (jeśli jest to dla Ciebie jakaś miarą). Naruto ma naprawdę wiele zalet, sympatyczne postacie, ciekawe strategicznie walki, humor, wartości oraz bla bla bla bla (bełkot fana).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-03-2007, 09:17   

Wiesz, de gustibus...ale Kishimoto rysuje po prostu brzydko. Kiedy zobaczyłem Tsunade z obwisłymi piersiami czy Sakurę, która wyglada jak facet, to...Do tej pory Naruto znałem głownie z artów na DA i serialu na jetix. Tak więc po zobaczeniu rzeczy takich jak ta:
http://www.deviantart.com/deviation/27800891/ (yuri warning) - oczekiwałem czegoś więcej, a tu dostałem coś, co wygląda jak niedopracowany szkicownik. Jeśłi tak to wygląda w 20 tomie, to naprawdę strach się bać pierwszych, bo musiały stac na poziomie statystycznego użytkownika DA.

Może i jestem przerważliwiony, ale gdy dla kogoś ideałem mangowego twórcy sa Riyoko Ikeda, Kaori Yuki albo Kohta Hirano, ewentualnie Kenichi Sonoda, to takie potworki jak te, które tworzy Kishimoto są po prostu brzydkie. Tym bardziej, że obejrzałem sobie kilka stron z artbooków i im także daleko do takich cudeniek jak choćby ta - http://www.deviantart.com/deviation/27800813/
Powrót do góry
Grygus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Lut 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2007, 14:51   

100 odcinków na weekendzie chyba zwariowałem :D Mam tak sprany mózg przez naruto że już świąt się niemoge doczekać aby odpocząć :P Swoją drogą to naruto jest czasem strasznie nudne, że aż się oglądać niechce a czasem już niemożna się następnego odcinka doczekać. Ale jednak czegoś mi w tym anime brakuje jakiejś lepszej akcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3171957
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2007, 21:20   

ghostface napisał/a:

Hehe, żartuję. Cóż, tak to z grubsza wygląda, dalej kreska niewiele się zmienia, chociaż w Part 2 jest więcej dynamicznych paneli i parę naprawdę ładnych dizajnów, poza tym bohaterowie zostali postarzeni o dwa lata, co widać na przykładzie młodszego pokolenia, które generalnie wyładniało.

Wyładniało? Miałam ostatnio to nieszczęście, żeby zajrzeć do któregoś z aktualnych rozdziałów i mnie pokarało za oglądanie piratów boleśnie. Jakie potworki autor szanowny zrobił z tych uroczych postaci... Gorsze to było nawet od clampowskich postaci w Sakurze.(hmm, trend jakiś ostatnio? Żeby do rysowania postaci używać dwóch kresek góra i odziewać je w blachę?).
Pewnie jak się czyta po kolei to się człowiek przyzwyczaja, ale taki przeskok to był szok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group