FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
  Melancholy of Haruhi Suzumiya
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-07-2009, 13:53   

Slova napisał/a:
Enjoy your HARUHIISM.

XD

Ale czy nie mylą ci się meme?
To się komentuje: "KyoAni, trolling 2ch since 2008" :P

Swoją drogą, aż dziwne. Co odcinek cała obsada żeńska w innych yukatach i mizugi, istna rewia mody... a ci protestują? Nawet Koizumi różową wstążkę przymierzał... XD


Slova napisał/a:
szczerze... Teraz już nie mam pojęcia, jak się to zakończy...
Ja mam, bo czytałem nowelki. I co z tego...

2ch zresztą już przełknął pigułę, teraz wszyscy czekają na nieuniknioną moefikację Nagato. Chyba że obecny odcinek powtórzą jeszcze 8 razy. To byłby dopiero megatroll. Kfiiik!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-07-2009, 14:07   

wa-totem napisał/a:
Ale czy nie mylą ci się meme?

Nie, specjalnie to napisałem, tak sam z siebie.

wa-totem napisał/a:
To byłby dopiero megatroll. Kfiiik!

Po roku wszyscy by uwielbiali za to KyoAni. Z resztą, jak nie mogli porozrzucać odcinków gdzie popadnie (bo nie wierzę, że oni to układali z rozmysłem w pierwszej serii, pewnie grali w marynarza) to musieli coś innego zrobić...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2009, 14:53   

Ja nie wiem, co twórcy chcieli osiągnąć odcinkiem czwartym, ale wiem jedno: coraz mniej mam ochotę to oglądać.

Czyli co, w piątym odcinku dostaniemy powtórkę z rozrywki, z tą różnicą, że...

Spoiler: pokaż / ukryj
Kyon w końcu raczy odrobić pracę domową?

Szczerze, nie mam pojęcia, jak oni zamierzają to zakończyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-07-2009, 15:06   

Urufu, nie.


Spoiler: pokaż / ukryj
Tym, czego Haruhi brakuje do "spełnienia" oczekiwań od letnich wakacji (i czego brakuje na jej liście), jest wariacka, zbiorowa sesja z odrabianiem pracy domowej na ostatnią chwilę. A powodem pętli jest fakt, że jako geniusz, Haruhi zawsze miała odrobione zawczasu i nie potrafiła postawić się w roli kogoś przeciętniejszego. Winny całej sytuacji oczywiście jest Kyon, który sprawę olewa i przez 15'499 powtórzeń nie "zniżył się" do tego by poprosić o pomoc... XD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2009, 15:22   

wa-totem napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
Winny całej sytuacji oczywiście jest Kyon, który sprawę olewa i przez 15'499 powtórzeń nie "zniżył się" do tego by poprosić o pomoc... XD

Ach, ta męska duma...

No, ale mnie trochę pocieszyłeś - może nie zaziewam się na śmierć przy kolejnym odcinku. Chociaż szkoda, że tak bezsensownie zmarnowali jeden odcinek.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-07-2009, 16:50   

Mnie to tylko podsyca apetyt.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 03-07-2009, 17:11   

Odcinek trzeci był świetny. Drugie ukazanie nam pętli czasowej było o wiele ciekawsze niż pierwszy odcinek Endless Eight, który był zwyczajnie głupi. Dobra, moją opinię możecie zrzucić na garb Koizumiego, którego dość wredne zagrywki względem Kyona w charakterystycznej dla niego optymistycznej i uprzejmej oprawie potwornie mnie rozbawiły^^ (choćby przymierzanie kokardek, naprawdę nie wiem co on ma w głowie, pogrywa sobie). Zastanawia mnie też według jakiego porządku Nagato kupuje maski, bo na pewno kupiła już wszystkie i musiała zacząć od nowa.
Czwarty odcinek był zuy! Nudny, znaczy się. Pierwszy raz w życiu tak niecierpliwie czekam na odrabianie pracy domowej. Przy czym uważam, że Kyon jest w pewien sposób niesamowity - żeby mieć tyle szans i ani razu nie odrobić zadania. Podziwiam jego lenistwo.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-07-2009, 17:17   

Nie chodzi o odrobienie zadania, ale o odrabianie.



Bo nie o to chodzi by złapać Króliczka, ale by gonić go... ale by gonić go... ale by gonić, gonić goooooooo...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2009, 22:45   

Przyznam że jestem nieco wkurzony :P
Dobra, od dawna wiadomo że twórcy anime to albo trolle albo frustraci z depresja. Oni chcą przebić dzień świstaka, dranie.

Kilka spraw co do odcinka. Bez zdradzenia rozwiązania z noweli.

Spoiler: pokaż / ukryj

- Twórcy chyba liczą że będziemy to odbierać jak Koyzumi. Ja odbieram to jak Yuki.
- Yuki, błagam cię, zrób coś w końcu do cholery, bo jeżeli Kyon nie dowie się że to już trzeci raz zdają sobie sprawy że to pętla to w życiu nie domyśli się co należy zrobić.
- Wcześniej było 15498, teraz 15499. To miło że japońce lubią okrągłe liczby, ale nie mogło być szybciej?
- Czy kiedy po raz drugi Kyon usłyszał że to pętla to tylko u mnie czy w ogóle był nagły efekt jakby byłoby przełączenie kanału w telewizorze?


Mam nadzieję że przynajmniej zrobią więcej niż 12 odcinków. Nie po 3 latach, natychmiast. Optymistyczne zakładając że w końcu to załatwią to na inne zostanie 7 odcinków.
Czy twórca nowel nie może ich zwyczajnie zdzielić? Stary, oni marnotrawią twoje dzieło i rozbijają je na drobne! Ja bym piany na pysku dostał.

Ale za to mi zapłacą. Zamierzałem uczciwie sobie kupić całą Haruhi na DVD. Już nie zamierzam, o!

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-07-2009, 07:54   

Gamer2002 napisał/a:
Czy twórca nowel nie może ich zwyczajnie zdzielić?

A to nie była twórczyni?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-07-2009, 10:54   

wa-totem napisał/a:
Easnadh napisał/a:
to odcinek czwarty

Trzeci Eas, TRZECI.
Okej, dzisiaj w nocy mnie olśniło. Totem, to nie był czasem czwarty? Pierwszy był... no, nie pamiętam o czym, w każdym bądź razie był tam fragment z wypisywaniem życzeń na karteczkach. A teraz trzy pod rząd z "endless eight".

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-07-2009, 11:14   

pierwszy odcinek drugiej serii czyli 8smy odcinek Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2009 nosił tytuł: "Bamboo Leaf Rhapsody" i był właśnie o święcie Tanabaty i podróży w czasie Kyona i Mikuru 3 lata wstecz.
Kolejne 3 odcinki (Odcinki nr 12, 13, 14 Suzumiya Haruhi no Yuuutsu 2009) to seria: "Endless Eight", czyli niemal 3x ten sam epizod pod rząd ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-07-2009, 12:46   

Nie no oni chyba sobie w kulki lecą. Ja głupia nie przewijałam praktycznie, bo liczyłam, że coś się zmieni, że coś się wydarzy, aleee nieee, bo po co lepiej powtórzyć to co było. Grrr wkurzam się. A ja myślę, że oni czekaj, aż Yuki sama wszystko powie już na początku. Chyba nawet ona ma swoją cierpliwość... No i trzeba zauważyć, że dodali jeszcze kilka zajęć do swojej listy, jak choćby oglądanie filmów, czego wcześniej zdaje się nie było. A więc, przynajmniej choć trochę się starają. Ale jak następny odcinek tego nie rozstrzygnie, to walnę na zwał...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-07-2009, 12:53   

piotrekplay napisał/a:
drugiej serii
There is no spoon.
Errm, znaczy... there is no second series :)

Nowe odcinki fabularnie i chronologicznie stanowią nieodłączną, a dotychczas tylko pominiętą część całości, i w dodatku są emitowane wraz z i pomiędzy powstałymi wcześniej odcinkami. Nic więc nie uprawnia do twierdzenia, że mamy do czynienia z "drugą serią".

Innymi słowy, piotrekplay ma rację, w tym sensie że jest to czwarty z nowych, wcześniej nie emitowanych odcinków, jednak przede wszystkim jest to trzeci odcinek poświęcony temu samemu rozdziałowi nowelek. Ergo, trzeci. Ponieważ będzie jeszcze co najmniej jeden, oznacza to że 4 z 12 odcinków będą poświęcone tej historii... szkoda, bo wystarczyłyby dwa...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-07-2009, 13:19   

Kurczę przeczytałabym nowelki Haruhi, doszłam nawet do końca jednego tomu. Tylko tak beznadziejnie czyta się na komputerze, że połowę przyjemności mi to zabiera. Już nwet nie chodzi o to, że po angielsku, bo na tym tak źle nie wychodzę...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 25, 26, 27  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group