FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
  Valkyria Chronicles
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-07-2009, 15:57   

Z komentarzy do mojego AMV na amv.com.pl

Cytat:
brakowało mi w amv troszkę więcej scen z postaciami jadącymi w czołgu żegnających ich ludzi trochę śmierci itd. takiej dramaturgi rozstania się z ojczyzną rodzinnym domem...

No, to widać, żeś prawde powiedział, że słabo znasz anime...
W czołgu jest strasznie mało dobrych ujęć, ŚMIERCI PRAKTYCZNIE WCALE NIE MA. Zamiast dramaturgii jest komedia. Z resztą, takie sceny były w oryginale?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-07-2009, 17:12   

Swoją drogą, sięgnąłem do OSTa z gry i się rozczarowałem.

Ta muzyka raczej się "nie broni" bez obrazu, mimo że do serii pasuje... i NIE MA tego ślicznego tematu towarzyszącego zakupom Isary i Ramahla w 16 odcinku... pozostaje mieć nadzieję że będzie osobno wydany OST do anime...

Buu.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-08-2009, 16:52   

Odcinki 18-20
Kiedy już zaczęli ginąć tu bohaterowie, to całymi seriami. Co prawda w przypadku Alici sprawia jest jasna, ale zagłada całego oddziału, choć zrozumiała, to jednak zdecydowanie za dużo. Nie, żebym uważał, iż na wojnie się nie ginie, ale przez pierwsze 17 odcinków trupów praktycznie nie było, a tu, przez trzy odcinki posypały się równie gęsto co w Punisherze.
Spoiler: pokaż / ukryj
Szkoda Ramala, szkoda...


Dobra, przed nami ostatni łuk, czyli Alicia biegająca po polu bitwy z tym samym co wiedźma, do tego Luljusz Cezar z wielkim działem i jeszcze większym czołgiem, oraz wreszcie finał całej historii.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-08-2009, 12:07   

Odcinek 21 - lwią część zajmowało masakrowanie armii galijskiej przez Selverię i budzenie Alici, ale kiedy już wstała i polazła na pole bitwy, to zrobiła porządek ze wszystkim i wszystkimi, po czym wzięła i zemdlała. Czyli wszystko, czego można się było spodziewać, łącznie z pojedynkami godnymi Saint Seiya. Dobrze, że już coraz bliżej koniec.
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-08-2009, 17:33   

Szczerze mówiąc od dwóch sezonów propaganda na temat dzielnych Celtów (Tears to Tiara) i Galów (Valkyria) mnie dobija. Celtowie walczą ze wszystkimi, o wszystko i o nic, ale nigdy się nie poddają i cały czas są mili i szlachetni jak dziesięciu Galahadów. Z kolei w Valkyrii od dwóch odcinków Galowie, prani niemiłosiernie przez Selvarię, dzielnie stawiali opór i nie poddawali się. W odcinku 21. Selvaria na dzień dobry rozwaliła sporo czołgów i nic, Galowie dalej walczyli, ocierając pot i krew z czoła. A pod koniec pojawiła się Alicia, rozwaliła tylko ze 4 wraże czołgi - i wojska Imperium nagle podkuliły ogony i uciekły, bo się przestraszyły (a Maximilian musiał wracać z buta xD). No na litość...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-08-2009, 17:36   

W zasadzie było to rozsądne - lepiej się wycofać niż stracić całą armię. A co jak co, ale Imperium wiedziało, co taka potrafi. Skoro zaś Alicia pokazała, że jest mocniejsza od Selverii, to nawet logiczne, że nikt nie chciał sprawdzać, co by zrobiła z całą armią. Luljusz Cezar nie miał tak znowu źle, wracał wsparty o Selverię i jej przesłanie. Ciekawe, czy w kolejnych odcinkach będzie patent z gry, kiedy biega po polu bitwy z działem większym od niego w ręce.
Powrót do góry
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2009, 22:38   

Pomimo tego że bywają momenty kiedy na 25 min odcinka akcja dzieje sie przez 5, ale i tak bardzo przyjemnie mi się ogląda. Tak jak tu już wspomniano grafika jest bardzo ładnie zrobiona, na prawde cieszy oko kształtami kolorem i precyzją. Tak samo obejrzałem do tej pory wszystkie odcinki i ze zniecierpliwieniem oczekuje następnych ;-] o ile dobrze przypuszczam to wychodzi ok co tydzień tak ?

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 31-08-2009, 21:38   

Kouta90 napisał/a:
wychodzi ok co tydzień tak

Tak, ale już finisz się zbliża.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2009, 20:07   

jakby ktoś znał namiary na stronkę z konkretnymi informacjami odnoście anime to chętnie poznam ;-]. Bo na wikipedi to nie ma co szukać

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-09-2009, 20:24   

Polecam anime news network.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2009, 19:02   

Odcinek 22
Po kilku odcinkach strzelania znowu mamy romansidło, teraz dorzucono obowiązkowy wątek przymusowego rozstania (że powtórzę za Totemem - Welkinie Guntherze umrzyj!). Jako bonus mamy jeszcze mhroczną i thragiczną przeszłość Alicii, z którą oczywiście związana jest Selveria. Ech, jeszcze tylko cztery odcinki...
Powrót do góry
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2009, 19:28   

Cytat:
jeszcze tylko cztery odcinki...

No niestety. Co ja bede oglądał potem ;-( równolegle jeszcze oglądam
Spoiler: pokaż / ukryj
Requiem For The Phantom
ale też jakoś ze cztery odcinki zostały ;-[

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2009, 19:35   

Powiedziałbym, że na szczęście już tylko cztery. Niestety, ta seria jest kanonicznym przykładem tego, że coś, co dobrze sprawdza się jako scenariusz gry video, wcale nie musi się dobrze sprawdzać jako szkielet anime. Powstała seria miałka, z mało interesującymi postaciami, niezbyt dynamiczna, niekonsekwentna - po prostu słaba.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-09-2009, 19:46   

Jakby dali więcej wojny, a w to skutecznie wplątali romans, byłoby o niebo lepiej. Obecnie jest niby-wojna i słaby romans jako osobne wątki, które łączą jedynie ci sami bohaterowie.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2009, 22:40   

Owszem, ale tak musiało być z prostej przyczyny - w grze te wszystkie wątki są wstawkami między toczonymi przez nas bitwami. Siłą rzeczy gros czasu zajmują bitwy. Tu zaś jest dokładnie na odwrót. To, co było całkiem fajnym tłem dla kolejnych starć absolutnie nie broni się jako osobna historia.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group