FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
  Darker Than BLACK
Wersja do druku
nmrc Płeć:Mężczyzna
Człowiek Idealny


Dołączył: 10 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 18:39   

Jedno z moich ulubionych anime, o ile nie ulubione. Oczywiście mam na myśli pierwszą serie, którą oglądnąłem w 1dzień :D . Niestety jeśli chodzi o drugą to zostawiłem ją po 3odcinkach.

Za nr.1 - 10/10
Za nr.2 (po 3 odcinkach : p) - 5/10
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2011, 22:32   

hmm, ale co ci się nie podobało w drugim sezonie? Jeśli nie wiedziałeś co się dzieje, to lepiej obejrzeć Ove http://myanimelist.net/anime/7338/Darker_than_Black:_Kuro_no_Keiyakusha_Gaiden
Jest to wprowadzenie do drugiego sezonu. Mimo iż powstało później.
Właśnie początek drugiego sezonu był dla mnie najlepszy (uważam że nawet momentami lepiej mi się go oglądało niż 1 sezon), a to z powodu Hei'a stylizowanego na bad ass żula ^^.
+ Bardzo mi się podoba piosenka z openingu, jest wręcz wybitna!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2011, 23:15   

Gusta gustami. Większości osób bardziej podobała się jedynka od dwójki co jest faktem nie do podważenia.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
user-kun Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Paź 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2011, 10:24   

ghostface napisał/a:
Darker Than Black 01 Ładna, miękka kreska

Często spotykam się z takim określeniem i jest ono chyba troszkę zbyt za ogólne, a już na pewno jeśli chodzi o DTB. Pomijając już, że przecież de gustibus non est disputandum. Po pewnym przemyśleniu mogę chyba stwierdzić, że kreska jest poniekąd więzotwórcza. Nie wiem jaki jest odbiór u płci przeciwnej, ale te wszystkie subtelne zaokrąglenia na twarzy i aparycji postaci kobiecych sprawiają, że wydają się one atrakcyjne i budzą sympatię. To jest chyba jeden z kluczowych elementów anime, który pomaga widzowi odbierać je na poziomie emocjonalnym i z czasem przywiązuje go do tego gatunku. O ile S01 posiadał także dość spójną konstrukcję wydarzeń, o tyle S02, a zwłaszcza jego ostanie EPy spowodowały, przynajmniej u mnie, pewien dyskomfort intelektualny tak silnym parciem na determinizm. A wyobraźnia serwowała tyle znacznie fajniejszych możliwości. No cóż, trochę szkoda. Czy ktoś może polecić coś jeszcze podobnego do Darker Than Black?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group