FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
  Durarara!! [spoilery]
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-07-2010, 12:55   

To japoński z ruskim akcentem ;)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 26-07-2010, 20:54   

Obejrzałam anime w całości i muszę przyznać, że faktycznie nie było takie najgorsze. Wystawiałam 7/10, bo mimo wszystko nie było to coś, co do końca oczekiwałam. Coś to anime zgubiło po drodze. Jak na taki zestaw całkiem ciekawych postaci, to ich potencjał nie został do końca wykorzystany. Sama końcówka wyraźnie należała do młodych bohaterów. A myślałam, że będzie jeszcze pokazany Seiji Yagiri, zwłaszcza, że do końca miałam nadzieję, że jego wątek skrywa coś jeszcze. Jego siostra przez to stała się takim nudnym pionkiem głównej knuji. No jednak dylematy ostatnich odcinków typu "czy on/ona już wie, że jestem liderem tamtych?", "jak mu to powiedzieć?" kompletnie zagarnęły końcówkę. Też mnie trochę raziło, że dane grupy w ogóle jakoś nie miały celu swojego istnienia. Idea Dolarów brzmi pięknie, ale jednocześnie była kompletnie nienamacalna. I w tym wszystkim nadal brakowało mi tego całego szaleństwa. Taak, chciałam porażającej akcji i powiązania wszystkich postaci na koniec. A tu Celty nawet nie odzyskała głowy! Rozumiem, że tak się stało, bo w planach jest druga seria?

No i nie ma jak związek z dziewczyną (mam tu na myśli Saki), która odważyła się na takie kłamstwo. Wiem jaki cel jej przeświecał, ale mimo wszystko..

Zapomniałabym o Shizuo! Zdecydowanie było go za mało! Ta jego zdrowa złość na liczbę smsów..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-03-2011, 10:44   

Ciekawostka dla wszystkich zainteresowanych - parę dni temu pojawił się 25 odcinek. Jeszcze go nie widziałem, więc ciężko mi stwierdzić, czy jest warty oglądania.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2011, 10:58   

Keii napisał/a:
Jeszcze go nie widziałem, więc ciężko mi stwierdzić, czy jest warty oglądania.

W końcu zapomniałam spisać wrażenia z niego... JEST wart. Jak wrócę z zajęć to opiszę dokładnie co mi się w nim podobało. Poza tym, że Izaya i Shizuo wreszcie dostali porządną scenę starcia.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-03-2011, 12:59   

Zdecydowanie jest wart obejrzenia! Poprzedni odcinek specjalny był taki średni trochę, a to... To było... Najlepsze namahousou, jakie w życiu widziałam! xD

Wszystko w tym odcinku było absolutnie epickie. Począwszy od czatu ("Hej", "Cześć", "Dobry wieczór", "GIŃ!"), poprzez... y... las znaków drogowych, Simona z transparentem, reakcjami Celty na powiązania rodzinne, Mikado W Dresiku i jego kokuhaku od siedmiu boleści (sorry, to bardziej wyglądało jak wyznanie miłości skierowane do Kidy, na jego miejscu zaczęłabym się bać), siostrzyczki Izayi, które wreszcie się pojawiły (i yay, jakie mają fajne relacje z Shizuo, który traktował je trochę jak szmaciane laleczki xD), Erikę, która od dzisiaj jest moją Boginią (takiej fujoshi to ja jeszcze nie widziałam...), sposobem, w jaki wkurzona Celty radzi sobie z problemami, aż po moją ukochaną melodię "Green Memories" pod koniec odcinka.

Chociaż i tak najlepszym elementem odcinka był oczywiście Shizuo (to przegryzanie noża... matkojedyna, Shizuo, jesteś taki MRU i męski...). I Izaya. LOL. Tego się nie da opisać.

I ponownie utwierdziłam się w przekonaniu, że Shinra i Celty to zdecydowanie najbardziej uroczy, chwytający za serce i realistyczny pairing, jaki widziałam w jakimkolwiek anime.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-03-2011, 17:28   

Tren napisał/a:
Poza tym, że Izaya i Shizuo wreszcie dostali porządną scenę starcia.

Semeru! Ukeru! Semeru! Ukeru! kyaaaaaaaaa~

Świetny odcinek. Esencja tego co uwielbiam w DRRR!! Chaos w najczystszej postaci! Ogromna dawka akcji. Najbardziej mnie rozśmieszyła Erika z jej fangirlsowym piskiem, też mi ten pairing wpadł do głowy. Także Simon i jego próba zareklamowania sushi w telewizji, non stop. No i sam braciszek Shizuo i jego niewzruszona mina, a potem odnajdywał się w tysiącu ról i zmieniał programy ot tak... o___o Przeprażające. No i komentarze Kadoty i spółki w vanie. I ten knuja Izaya, co Cię tak nagle wzieło na ukochanie Shizuo? I siostrzyczki jego... urocze. I ich interrakcje z Shizuo, jak zasunął drzwi i dla pewności zasunał maszyna do napoków, kwik. I ten uroczy pairing Celty i doktorek. I nagłe wyznanie Mikado, ha ha. I Shizuo rozgryzający noże. I komentarz na Izayę skaczącego po znakach drogowych wbitych w budynki, że pojawił się człowiek, który neguje prawa fizyki, kwik. Ja chcę więcej~

Czy na samym końcu ten chłopaczek, na którego wpadł Mikado, to ten, jak mu było, Anba?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-03-2011, 18:33   

Zastanwiam się jakim cudem Mikado jeszcze się nie domyślił, że Anri siedzi na czacie... I dla ubarwienia pojawia się nowy uczestnik czatu solennie nienawidzący Izayi ^^

Nanami napisał/a:
No i sam braciszek Shizuo i jego niewzruszona mina, a potem odnajdywał się w tysiącu ról i zmieniał programy ot tak... o___o Przeprażające.

Tak, ja przy tym dostałam opadu szczęki, bo przyznaję, że do tej pory nie wierzyłam w jego zdolności aktorskie. A tutaj nagle zamiast stoika dostajemy entuzjastycznego młodzieńca, który poszukuje zakochanych par, krytyka kulinarnego i prowadzącego programu o zjawiskach nadnaturalnych. Error.

I tak, Simon. Mistrz drugiego planu.

Poza tym sam początek, gdzie Celty odkrywa, że Shizuo i Izaya mają rodzeństwo XD. A chwilę później fangirlujące siostrzyczki i Shizuo zasłaniający im widok. A potem jedno z wielu zastosowań automatu z napojami.

A potem Izaya rzucający kuna... to jest nożami. I przegryzający je Shizuo. I las znaków. Drogowych.

I towarzystwo z vana obserwujące wszystkie wydarzenia w telewizji :D.

Nanami napisał/a:
Czy na samym końcu ten chłopaczek, na którego wpadł Mikado, to ten, jak mu było, Anba?

Aoba, chyba mu było. I tak, też mnie to zastanawia (zróóóóbcie drugi sezon!).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2011, 20:34   

Taaa!!!
Dobrze że spojrzałem na temat bo ten odcinek by mi umknął.
Jeśli chodzi o Fabułę to nie ma achów i ochów ode mnie (jak końcówka pierwszej połowy pierwszego sezonu). Prosta historyjka, z życia miasta przypominająca starych znajomych, oraz przedstawiająca nowych. Ogólnie było milutko.
Bez nowego openingu ani endingu (przy okazji przypomniałem sobie jaki to fajny opening miało)
Grafika niestety nie zachwycała (O ile mając kasę na pełny sezon można rozdysponować gdzie walimy więcej funduszy, bo akcja tego wymaga, a gdzie starczy mniej funduszy, tutaj autorzy takiego wyboru nie mieli) - Szary tłum jest bardziej szary (do tego powtarzające się modele podczas wymyślania strategi prowadzenia programu, brr...). O ile pierwszy złapany nożyk w zęby był super, to dalej już słabiej. Izaya momentami wyglądał arcy sztucznie (moment w którym wskakiwał tyłem na jakiś budynek - czy ktoś mu za przeproszeniem Jet packa w tyłek wsadził?).
Siostrzyczki Izaya ma niezłe (niestety musiały się podzielić tym co Izaya dostał na własność - jedna dostała jego zdolności wywiadowcze, a druga niebywałą sprawność -> nic dziwnego, że Shizuo nie przepada za nimi) i do tego Yuri.

Jednak nostalgia pozostaje i chciało by się kolejny sezon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 09-03-2011, 21:09   

25 odcinek...
Ja byłem rozczarowany. Grafika słaba, elementy 'akcji' wyglądają jak z zupełnie innej bajki. Niby utrzymane w tym samym guście co w reszcie serii...ale brakuje tego klimatu. (Ja rozumiem rzucanie automatami ale kto to widział skakać po budynkach? xD )
Poza tym brakuje tego zagmatwania fabuły. Przynajmniej w ramach możliwości czasowych.

Podsumowując parę fajnych motywów pływających w przeciętnym jak dla mnie sosie.
Odcinek 12.5 był w moim odczuciu lepszy.

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2011, 00:25   

Hmm... muszę się zgodzić. Z jednej strony sporo akcji, dużo fajnych motywów. Ale czy to dobrze? Co za dużo to niezdrowo. Gubi się w tym wszystkim sens. Ale jako odcinek specjalny podsumowujący serię jest to jak najbardziej na miejscu. No i faktycznie coś złego się stało z grafiką. Ale pewnie to przez dużą ilość dynamicznych scen i ograniczony budżet.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Headless Płeć:Kobieta
for your entertainment


Dołączyła: 03 Sie 2011
Skąd: z nienacka!
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2011, 14:38   

A wiecie, że gdzieś w necie krąży petycja odnośnie drugiego sezonu? Ja się oczywiście podpisałam, bo moja obsesja na punkcie DRRR graniczy z szaleństwem.
Co ja będę dużo pisać, to jedyne anime, które obejrzałam już z dwa razy w całości. Nie licząc siódmego odcinka, tego o Shizuo, który mam na iPodzie i oglądam go co najmniej raz w tygodniu xD. Jestem totalnie zauroczona i bohaterami głównymi, i drugoplanowymi, i Ikebukuro i ogólnie wszystkim.
+ jest tu pairing hetero, który totalnie do mnie przemówił i go uwielbiam, chyba każdy wie o kim mówię <3.
Haha, nie wspominając o pewnej nie-hetero parze, którą kocham ponad życie, zupełnie jak Erika...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
37209209
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 12:25   

Drrr to naprawde świetne anime i do tego bardzo wyjątkowe ze względu na ilość bohaterów. Trudno powiedzieć kto jest tym najważniejszym, więc widz sam sobie wybiera tą postać która mu się najbardziej podoba :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
izaya_shin
Gość
PostWysłany: 04-08-2011, 22:19   

Według mnie najważniejszą postacią jest Izaya. W końcu to on jest wszechwiedzący i przewiduje wszystkie wydarzenia w mieście. Na dodatek jeśli chodzi o siłę jest na równi z "Shizusiem" i Simonem.
Powrót do góry
shokugana Płeć:Kobieta
The Dragon Girl


Dołączyła: 14 Lis 2011
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2011, 21:20   

Mmmmmmm :3 ....Izaya.....Chyba ja się w nim zakochałam xD! Anime też mnie urzekło swoimi historiami. Postacie nie rażą oczy. Kreska też. Fabuła jest ciekawa, bardzo chce mi się oglądnąć następne serie, tylko szkoda, że na razie nie mogę, ponieważ mi się słuchawki zepsuły TT^TT ....

_________________
Moje motto: "Jakby nie Die, Der, Das byli by Niemcy z nas"....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28910096
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2011, 22:57   

skokaguna, nie ma następnych sezonów...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 20 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group