FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Następny
  Gundam AGE
Wersja do druku
Broken Fang Płeć:Mężczyzna
Zeon Axis


Dołączył: 19 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 14:31   

Cytat:
Tylko że zrobienie własnego odpowiednika Zety twórcom SEEDa zajęło kolejne 50 odcinków :]

Tworząc najgorszą serie Gundam ever :P.

Eniłej. Jestem po 8 epizodzie i skwitować go można krótko: Gundam walczy w stylu Tetsujina 28 xD, po co broń "gołe pięści" wystarczą xD. Ogólnie bardzo fajny ep, zresztą jak i cały Age jak dotąd, który zaczyna mi się coraz bardziej podobać, raczej nie widzę tu nic super, ale podobny pułap jaki ma u mnie X powinien Age zdobyć bez problemu. Naprawdę fajne postacie i sporo wewnętrznego ciepła xD.

Szczerze dziwi mnie to narzekanie na ułomności Age'a, głównie przez ludzi lubiących SEEDa, w którym nie tyle jak zauważył kolega wyżej postacie są gorzej napisane, ale i boboli jest tam cała masa, a niby taka poważna seria jest :roll:. Zazdroszczą po prostu, bo sami doszli do konkluzji, że jedyną dobrą rzeczą jaką oferuje Cosmic Era to Stargazer :P.

_________________
Sieg ZEON!! For the glory of Haman Karn!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 16:33   

Odcinek 8
LOLOLOLOLOL... Gundam Tytus!!! A potem będą Gundam Romek i Gundam A'Tomek... Jeszcze tylko Vargasa na profesora T'Alenta przerobić, bo Grodkowi w sumie wiele do Papcia Chmiela nie brakuje...
Aha, z odcinka płynie cenna nauka - nawet gdy walczy się ze sztuczną inteligencją, to i tak najlepiej załatwić ją, sprzedając jej kopa w jaja.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-11-2011, 19:50   

Urawa napisał/a:
Odcinek 8
LOLOLOLOLOL... Gundam Tytus!!! A potem będą Gundam Romek i Gundam A'Tomek... Jeszcze tylko Vargasa na profesora T'Alenta przerobić, bo Grodkowi w sumie wiele do Papcia Chmiela nie brakuje...


Okej, teraz to jest czepianie się najbardziej pieprzonych szczegółów. Co, nie brzmi dość głęboko? Nazwać mecha po Cesarzu Rzymskim (a właściwie to nawet dwóch, dwóch generałach, słynnym centurionie i świętym) to za słabe i zbyt dziecinne?
Jeśli naprawdę chcesz nawijać jak to nie lubisz tej serii i chcesz byśmy to traktowali poważnie, to uczep się czegoś innego niż imię którego korzeni wyraźnie nie znasz. Rany, jak ja nienawidzę takiego nitpickingu.


Ostatnio zmieniony przez 616 dnia 29-11-2011, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 19:52   

Why so serious? Ta seria jest pozytywnie kopnięta, a ja po prostu podczas jej oglądania łapię fazę i dobrze się bawię. W odróżnieniu od takiego np. "Guilty Crown".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-11-2011, 20:01   

Urawa napisał/a:
Why so serious? Ta seria jest pozytywnie kopnięta, a ja po prostu podczas jej oglądania łapię fazę i dobrze się bawię. W odróżnieniu od takiego np. "Guilty Crown".


Jakoś twierdzisz, że dobrze się bawisz, ale w pozostałych postach czepiasz się wszystkiego tonem jakby było twoją święta misja udowodnić, że to najgorsza rzecz ever. Mogę byc po twojej stronie kiedy krytykujesz rzeczy warte krytyki, jak zabieranie dzieci przez Vargasa, ale jak nabijasz się z porządnego imienia i to jest jedyne po czym najwidoczniej oceniasz ten odcinek, to nie wnosisz nic wartościowego, nie brzmisz nawet jakby tak było, brzmisz za to głupio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 20:16   

Bo mnie bawi. Po prostu. Twoje sugestie o tym, że miałbym nie wiedzieć, skąd to imię wzięli, pominę milczeniem. Gdyby GA mnie nie bawił, to ciepnąłbym to, jak Horizona czy Guilty Crown, które nie są ani ciekawe ani wesołe. Zresztą, niedługo będę pisał reckę Age do Otaku, więc wyłuszczę dokładniej, co i jak z tym anime.
Co to znaczy "takim tonem"? Wydaje mi się, że prześmiewczy charakter powyższego posta był aż nazbyt jasny, ergo - branie go na poważnie jest nieporozumieniem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 20:25   

Urawa ty wyśmiewaczu cudzych projektów !!! Na krzyż !

Nawet nie obejrzałem dwóch ostatnich odcinków, ale samo czytanie postów mi wystarczy :D.


Co do seeda, okey miał masę bubli, ale ta masa bubli była pięknie ułożona, z jajem i klimatem. Tutaj to jakiś kid adventure. Pokemonom mówimy nie !

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 20:35   

Z jakichś powodów nie podoba mi się. Konwencja superrobots nie pasuje do tej serii. I to nie dlatego, że jakoś jej nie lubię. Zwyczajnie Gundam jest zbyt szajsowatym mechem na superrobota, nie ma rocket punchów, nie strzela energia z paszczy i ma tylko nędznego light sabera. Innymi słowy nie podobały się akcje typu: bohater krzyczy "superduper technika" => nasz mech znajduje się za mechem przeciwnika => mech przeciwnika zostaje zniszczony. Wyglądało to raczej żałośnie w porównaniu z klasyką gatunku, czy nawet nowym SRW OG2.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Broken Fang Płeć:Mężczyzna
Zeon Axis


Dołączył: 19 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 22:03   

Eee... G Gundam też był superrobots i wyszło im to całkiem nieźle, zamiast udawać, że twórcy są scenarzystami na miarę Tominio, to obrali inny kurs i wyszło im całkiem nieźle. Jak dla mnie Age raczej kwalifikuje się bardziej coś pomiędzy Superrobots a real niż jest typowym Super. Jak już 616 wspomniał sporo w tej serii retro (podobnie jak w Unicornie, ale tam nieco innego) i może dlatego mi się Age sumasumarum podoba. Bo nie lubię nowego anime.

Cytat:
Co do seeda, okey miał masę bubli, ale ta masa bubli była pięknie ułożona, z jajem i klimatem. Tutaj to jakiś kid adventure. Pokemonom mówimy nie !

Ee... Jak ułożone? Jaki klimat? Wole "kid adventure" niż bandę emo nastolatków gdzie przez 100 odcinków nie było nawet minimalnego rozwoju postaci (Fint bardziej się rozwinął niż Kira przez 100 epów). Kiłom i innym Astmom mówię nie! Reszta też nie była zachwycająca jedynie Pani Kapitan dawała radę (bo była klonem Marbet z Victory) i Mu (jeden z WIELU klonów Chara w tej serii). A ten drugi w masce był piękną autoironią. Jedyne jest świetne i bliskie ideału jest jedynie Stargazer resztę SEEDa można wywalić do śmieci. Wszystko co w nim pokazano wcześniej już było, ale podano to w gorszym guście.

_________________
Sieg ZEON!! For the glory of Haman Karn!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 23:31   

Cytat:
Co do seeda, okey miał masę bubli, ale ta masa bubli była pięknie ułożona, z jajem i klimatem. Tutaj to jakiś kid adventure. Pokemonom mówimy nie !

AGE jest dziecięco prosty, ma swoje buble, ale jest ułożony sympatycznie, żywo i z swojskim klimatem. SEED to jakiś gay nudziarstwo. Kastratom mówimy nie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-11-2011, 00:44   

Urawa napisał/a:
Bo mnie bawi. Po prostu. Twoje sugestie o tym, że miałbym nie wiedzieć, skąd to imię wzięli, pominę milczeniem. Gdyby GA mnie nie bawił, to ciepnąłbym to, jak Horizona czy Guilty Crown, które nie są ani ciekawe ani wesołe. Zresztą, niedługo będę pisał reckę Age do Otaku, więc wyłuszczę dokładniej, co i jak z tym anime.


Co? Ja się zgłaszałem do tej recenzji. I czemu chcesz recenzować coś, co nie jest nawet jeszcze na jednej piątej?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2011, 08:36   

Cytat:
I czemu chcesz recenzować coś, co nie jest nawet jeszcze na jednej piątej?

Technicznie ja wziąłem się za recenzowanie tego zanim było na jednej pięćdziesiątej :P
I jak sam powiedziałeś, też już się zgłosiłeś :P

Chyba że Urawa chce pisać recenzje TERAZ. Co jest dziwne.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2011, 09:13   

616, zarezerwowałem sobie recenzję już jakiś czas temu. Oczywiście, nie teraz, zaraz, ale czekanie do samego końca nie ma sensu. Magazyny papierowe mają trochę inną formułę niż Tanuk.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-11-2011, 09:41   

Urawa napisał/a:
616, zarezerwowałem sobie recenzję już jakiś czas temu. Oczywiście, nie teraz, zaraz, ale czekanie do samego końca nie ma sensu. Magazyny papierowe mają trochę inną formułę niż Tanuk.


Ja się zgłosiłem dwunastego października i dostałem odpowiedź, że jest jeszcze pozycja wolna i mogę pisać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-12-2011, 04:51   

Muszę przyznać, że jak dla mnie ta seria jest po prostu świetna i nie rozumiem narzekań na nią (chociaż z drugiej strony ja oczekuję serii dla dzieci od początku). Pokaz dyskusji trójki military otaku (przepraszam, dwóch inżynierów i pilota ;) ) był po prostu cudny :D
A nowo przedstawiona żona budowniczego G-Exes jest po prostu przeurocza ze swoimi komentarzami... nie ma to jak stare dobre małżeństwo.

Nawiasem mówiąc, o ile fabuła odcinka jest dość naciągana, o tyle zdanie "Okay, the captain approved it!" sprawiło, że dostałem banana na twarzy.
A poza tym - SYMMETRICAL DOCKING!

Evil child znowu wraca... równie znudzony jak poprzednio. I plot twist!

Oraz każdy kto chce może opuścić Divę... luk w kosmos jest otwarty i zachęcająco czeka ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group