FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 157, 158, 159  Następny
  Code Geass [SPOILERY!]
Wersja do druku
Tuner
Gość
PostWysłany: 03-08-2008, 21:59   

Racaja zachowanie suzaka nie jest leprze od brytyjczyka :/ cham bydle powinien zdechnąć jak najprędzej. co do lulu to ma racje z tym byłeś moim 1 i jedynym przyjacielem. all heil zero :P
Przejdź na dół
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2008, 22:46   

W tym odcinku narodził się sith, zatracił siebie, swoją dusze. No nic czy to dobrze ? Myśle, że nie, myśle że powinien mieć mimo wszystko jakąś wiare, wiare, którą teraz utracił ...

Jego przyznanie się do winy bez żadnych tłumaczeń, w końcu ani to ani to nie było bezpośrednio jego winą. Widać że ma jaja chłopak. Teraz tylko pytanie jak to będzie z nanally, w końcu rolo zabił shirley, a mimo to wysłał go by uratował siostre ? Bład moim zdaniem. No nic czekają nas dobre epizody CG, przynajmniej do końca wakacji. I niech ten żółty klaun w końcu zdechnie...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tuner
Gość
PostWysłany: 03-08-2008, 23:18   

żółty klaun?? Masz na mysli Vampira brytanii? czy rolke? Bo sie pogobiłem :P
Powrót do góry
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2008, 23:57   

Oczywiście, że Vampira ^^, hmm jeśli chodzi o psychopatycznych morderców na wysokich stanowiskach to geassowska brytania dorównuje III rzeszy ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gallek Anonim
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 01:30   

cesarz vedry napisał/a:
Oczywiście, że Vampira ^^, hmm jeśli chodzi o psychopatycznych morderców na wysokich stanowiskach to geassowska brytania dorównuje III rzeszy ^^


Ten akurat wydaje się takim typowym gościem do odstrzału. Choć już sam Orange-kun wydawał się takim typem w pierwszej serii, a popatrzcie jak daleko zawędrował.
Powrót do góry
Tuner
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 09:59   

No tak tylko popatrz kim jest/był vampir a kim był pomarancza Vampirek był dzieckiem z "dobrego" domu został przyjęty do Rounds bo lubił zabijać i za protekcja rodzinki a pomarancza był Strarznikiem Marriany wiec mentalnie ma wiekrza wartość :P
Powrót do góry
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2008, 10:14   

O rety, teraz Lulu wyzbył się chyba jakichkolwiek hamulców.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sirdagor
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 11:51   

Mnie dalej nurtują słowa Charlesa "Ponieważ ty jesteś mną, a ja tobą, W tym świecie istnieje tylko jeden człowiek,W przeszłości, teraźniejszości, przyszłości,jest i będzie tylko jeden człowiek w historii ludzkości...." A do tego dochodzi kolejne pytanie czemu imperator uruchamia ragnarok skoro to reaktywacja czy robił to w przeszłości?? Dziwnie pokrewne są powody działania jego i Lelucha on chce stworzyć prawdopodobnie świat bez kłamstwa, a leluch nowy świat dla swojej siostry.Mam głupie wrażenie ze w ostatnim odcinku zostanie uruchomiony ragnarok a w CG S3 będziemy oglądać konsekwencje tego czynu ...
Powrót do góry
OKIS
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 12:11   Mniej

Suzaku pokazał że jest chłopem fajnie dokopał Lulkowi w sumie się tylko dziwie dlaczego go nie zabił w końcu Lulu zabił kogoś kogo kochał .Chyba miał nadzieje na jego odkupienie no i dzięki niemu Lulu w końcu zaczął mniej kłamać . No trudno ciekawe co by się wydarzyło gdyby Suzaku nie był śledzony. Zaś sam odcinek mocno poniżej oczekiwań ale sądzę, że to dlatego bo koniec tuż ,tuż trzeba zostawić parę asów w rękawie po co marnować teraz.
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 04-08-2008, 13:25   

Już nie mogę się doczekać przyszłego odcinka - bitwa o Tokio, yay! Prawdopodobnie walka między Pomarańczką a Suzaku, yay! No to, na trzy-cztery: "O-ranż! <klask klask klask> O-ranż! <klask klask klask>", dopingujemy się wszyscy ;))

Mrrrr, opening nie kłamał, stawiając w jednym rzędzie Karolka, Lulu i Schneizela - oni sa jak demony, niebezbiecznie inteligentni. W momencie, kiedy Lulusz pod koniec krzyknął "Todou!", aż poczułam dreszcze. No to się zaczęło. A ta scena prawie na samym końcu, gdy Lulu ze łzami w oczach obiecuje sobie, że już nikomu nie uwierzy... Gratulacje, Suzaku, debilny dresie na imperatorskiej smyczy, właśnie stworzyłeś potwora. Szkoda mi Lulka w sumie, zwłaszcza porównując go z Suzaku, w tej scenie przy świątyni. Nie tłumaczył się, że nie chciał śmierci Euphie i Shirley, po prostu przyznał się do winy, wziął to na siebie - odważnie i po męsku, bo to była jego wina, tak po prawdzie. A ten okrzyk Suzaku: "Przywróć do życia Euphie!" - buahaha, no nie mogę. Suzaku, ty nekrofilu, bleeeeeh :/
A ten tekst Schneizela, że jak długo Suzaku pozwoli, by ciągnął sie ten łańcuch nieszczęść... Uuuu, naprawdę dobre zagranie. Głupi, prostoduszny Suzaku poczuł skurcz na serduszku i wszystko wyznał. Och, zaraza, chętnie bym temu pacanowi łeb ukręciła, jak można być aż tak naiwnym! Dobrali się, on i Euphie, teraz powinien tak jak i Euphie zginąć... Tylko że nie może, przez geass Lulu. Co prowadzi do interesujcej konkluzji - w przyszłym odcinku, jeśli dojdzie do walki Pomarańczki z Suzaku, Oranż nie będzie mógł go zabić raczej, więc Luluszowi chyba przyjdzie pożałować tego, że nałożył taki geass na Suzaku.

Mam wątpliwości co do słuszności wysłania Rolo na misję uratowania Nunnaly. To dość głupie jest, chyba że Lulu coś planuje, jak zwykle. Przecież wie, że to Rolo zabił Shirley, tylko nie wie, że z zazdrości. Więc aż strach myśleć, co może zrobić Nunnaly. Chyba że instynkt samozachowawczy nie całkiem u Rolki zaniknął i domyśli się, że Shirley Lulu mu może puścił płazem (teoretycznie), ale taki numer z Nunnaly już nie przejdzie.

Gino zachęcający Kallen do przejścia na stronę Brytanii. Nie, nie, powiedzcie, że tak się nie stanie. Nie zdzierżę zniszczenia drugiej takiej konkretnej kobiecej postaci. C.C. już odhaczona, teraz czas na Kallen?


A, i malutka rzecz, która mnie rozbawiła - zdjęcie Lulu grającego w koszykówkę. No jakbym siebie widziała ^^'

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VonHusarz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2008, 13:27   

Tuner napisał/a:
Racaja zachowanie suzaka nie jest leprze od brytyjczyka :/ cham bydle powinien zdechnąć jak najprędzej. co do lulu to ma racje z tym byłeś moim 1 i jedynym przyjacielem. all heil zero :P


Suzaku nieźle mu dokopał,zarówno psychicznie jak i fizycznie.
Ale chamem i bydlakiem to można nazwać Lulusza,on ma w dupie życie postronnych i większości swoich żołnierzy,kierują nim jego zachcianki.Niestety nawet świat który chce stworzyć Lulusz zostanie znisczony przez kolejną rewolucje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2008, 14:10   

Zacznijmy od tego że obydwaj Suzaku i lulu to podłe gnidy (świetny przykład jak wojna zmienia ludzi !!!), tylko która podła gnida nam bardziej pasuje. Ja o wiele bardziej wole lulu i gdybym mial wybierać wybrałbym go bez dwóch zdan. Bo wiem że Lulu do czegoś dojdzie i moje poswiecenie nie poszłoby na marne, a susaku bedzie bez celu walczył, aż w końcu zginie, a ja bym został na lodzie, z zero na karku i martwymi ideami w umyśle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2008, 14:40   

I stało się Lulusz a.k.a Anakin Skywalker przeszedł na ciemną stronę mocy. Gdyby nie to, że na forach coraz głośniej się mówi, że to ostatni sezon to mogła by powstać z tego niezła epopeja.

Ogólnie odcinek dla mnie smutny i nawet Lulu grający w kosza mnie nie rozśmieszył. Za to sprawdza się to co powiedziała CC. Lulu opuszcza coraz więcej osób.....tylko dlaczego Kallen !! Ja rozumiem, że Gino jest mniam, ale to nie powód żeby zmieniać fronty!

No i kolejny psychol w postaci pomarańczowego wampira z własnymi wydumałkami filozoficznymi w postaci tekstów "co dla ciebie jest najważniejsze? życie? oj a to klops" ehh kolejny do odstrzału.

CC doceniła plasterek na paluszku no "się wzruszyłam". Czyżby czekała ją śmierć z poświęcenia dla swego Pana? Litości !
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Liquid.pl
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 16:11   

Cytat:
CC doceniła plasterek na paluszku no "się wzruszyłam". Czyżby czekała ją śmierć z poświęcenia dla swego Pana? Litości !


dla mnie to wygladalo jakby patrzyla na pierscionek rozmazonymi oczkami.
(zreszta nadal twierdze ze prawdziwym zyczeniem CC bylo nie umrzec lecz byc kochana naprawde)

Lulu dostal powerupa, poprzez (niby) zdrade suzaku. (jak w dragon ballu, next lvl :D)
Powrót do góry
Tuner
Gość
PostWysłany: 04-08-2008, 17:24   

Super Zero? :P Teraz mamy potwora z wielką armią nieziemskim intelektem brak ograniczen.... ech bedzie ostro aha mnie ciekawi co sie stanie jak brytyjskie swinie powiedzą poblicznie ze Lulu to zero (jeśli) bedzie wielka przemowa obronna zero ze co jak co ale on nie jest juz księciem itp :P ciekawe nie?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 77 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group