FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Następny
  Jakiej muzyki procz J-Popu sluchacie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-05-2005, 13:31   

Clannadu nie miałem jeszcze czasu dokładnie przesłuchać, celtów tak o, Ruskie słuchałem, muzyka fajna, choć hermetyczna.

Mannowar - na tym się skupiłem. Zespół ma wady... Wiele piosenek to jakieś straszne ryki, nie za bardzo nadają się, by tego słuchać. Wiele piosenek to takie naiwne historyjki, o tym, że do wioski zajechali jacyś wojownicy, kradną mężczyzn, mordują kobiety i gwałcą dobytek. Wiele piosenek ma wydźwięk "zabijemy cię, jeśli nie będziesz słuchał metalu... Najlepiej naszego metalu!"

Nie mniej jednak są i fajne: Warriors ofthe World, Call to Arms (dynamiczna i agresywna), Dawn of War, Fight for Freedom (strasznie patetyczne, ale ma swój klimat) i wiele innych. Tak co czwarta jest bardzo dobra, reszta średniawa.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Stokrotka
Gość
PostWysłany: 25-05-2005, 09:48   

Uwielbiam Cradle of filth!!!!! Marze aby byc na ich koncercie ale mam dopiero 12,5 lat!Moge słuchac ich na okrągło!!!
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2005, 10:13   

Lubię przede wszystkim nieco starsze (lata 70-80) zespoły i wykonawców, choć i obecnie od czasu do czasu coś mi w ucho wpada.

Emerson, Lake & Palmer, Genesis (starsze płyty), Pink Floyd, Marillion/Fish, Budgie, the Police, Cranberries, Madness

a z polskich:
Collage/Satellite, Ankh, Annalist (płyta Memories), Sirrah

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-11-2005, 20:22   

gacek napisał/a:
ja słucham Blink 182, Jimmy Eat World, Limp Bizkit, LP, Korn, Slipknot,Avril Lavigne, Mudvayne,Incubus, In Flammes, Metallice, Iron Maiden,Nirvane, Foo Fighters,SOAD,Velvet Revolver,Papa Roach .... za duzo tego zeby wymieniac ale to lubie taki mjuzik. Ostatnio podoba mi sie piosenka na którą natrafiłem przpyadkowo sicagajac AMV. Sciagnalem jakis AMV z Gundam Wing i była spoko pioseneczka jej tytuł to Invicible cos takiego mowie wam super pioseneczka :)
TO JEST DE BEST PIOSENKA http://www.gametop.nl/games/game.php?id=487



cholerka, patrze na avatarka, na wymienione tytuły i widze siebie:D a tu zonk, nick sie nie zgadza:p ale numer:)

Ja podobne klimaty The Used, Blink182, Jimmy Eat World, My Chemical Romance, Yellowcard, Rise Against, Autopilot Off, Bad Religion, Killradio, Letter Kills. pewnie coś mi umkło ale takie klimaty są w mojej głowie.
Powrót do góry
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-11-2005, 07:34   

Do 15 roku zycia muzyka nie interesowalem sie wcale. Jak bylem w liceum mój kolega dal mi plyte WWO(on teraz nie slucha hip-hopu tylko Therion czy jakos tak) i od tamtego czasu moge powiedziec za muzyka zaczolem sie interesowac. Generalnie slucham wszystkiego co mi sie podoba, nie ma znaczenia jaki jest to gatunek muzyczny. Dla przykaldu podam fragment mojej ulubionej playlisty z winampa:
Naughty By Nature-Feel me flow
Rolling Stones-Paint it black
Lynyrd Skynrd-Sweet home alabama
Marek Grechuta-Dni których nie znamy
Fun Loving Criminals-Scoooby snacks
Nancy Sinatra-These boots are made for walking
Da.Octopus-Motors
Guano Apes-Lords of the boards
Wheathus-Theenage dirtbag
Jak widac moje preferencje muzyczne sa trudne do sprecyzowania. Slucham tego co mi sie podoba-tak to podsumuje:)

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2005, 22:07   

Od jakiegoś czasu bardzo lubię też słuchać Tańca Wampirów - to najlepszy musical jaki znam, poza Upiorem Opery.

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-12-2005, 00:20   

A oglądałaś Koty? Ja jestem wielką fanką tego musicalu od dawna, od kiedy tylko ściągnęłam sobie po raz pierwszy Memories, a jakieś pół roku temu dorwałam to na dvd (w Empiku po 30 złotych! *__*) i w dwa dni nauczyłam się całości na pamięć... Cudeńko.

*zapuszcza sobie w winampie i śpiewa po cichu (bo sąsiedzi śpią :D)*

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 09:49   

Czego ja słucham?... Muzyka elektroniczna (tzw. el-muzyka), trance, techno, d&b i tym podobne. Lubię też muzykę filmową i industrial :)
Od czasu do czasu metal (np. Nightwish, Rhapsody, Therion, etc)
Wykonawcy: Mike Oldfield, Jean Michel Jarre, Vangelis, Kraftwerk, Juno Reactor, Paul Oakenfold, the Prodigy, Chemical Brothers, Daft Punk, Depeche Mode, Einsturzende Neubauten, Rammstein, Kai Tracid, Tangerine Dream, Apollo 440, Orbital, the Future sounds of London, Astral Projection, Cosmosis... Ostatnio do tej grupy dołączyli Aphrodite, Pendulum, Bad Company i 4hero (drum & bass... ) :-]
A z polskich:
El_vis, AM Samurai, Jarosław Degórski, Polaris...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 29-01-2007, 18:36, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2005, 23:14   

Kotów nie oglądałam, chociaż bardzo bym chciała (nie dość, że o moich ulubionych zwierzakach, to jeszcze Webbera!) - ale cóż, nie bardzo mam jak. Nawet DVD sobie nie pooglądam, bo nie mam czym odtworzyć. ^^'

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Jolka20
Gość
PostWysłany: 23-01-2006, 19:29   

A ja slucham klimatow rock&blues.kocham takie zespoly jak Queen, Roxette,Guns N'Roses,IRA,TSA,otis Redding,Jeff Buckley(zachecam do odsluchania piosenki"Hallelujah"),Dawid Bowie itd.Ogolnie stare kawalki(stare=najlepsze).Pozdroweczki dla wszystkich!
Powrót do góry
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2006, 13:56   

Cytat:

Guns N'Roses

Kiedyś tego słuchałem. Rząąądzi :]
<śpiewa: take me down to the paradise city where grass is green and a girls are pretty...>
:)


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 30-01-2006, 12:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-01-2006, 17:52   

Gość napisał/a:
Guns N'Roses

Oh yeah.
No i oczywiście ZZ Top. Nieśmiertelni. I Aerosmith. Wooow... miałem ci ja nawet pióra, drzewiej... niedługo, ale jednak...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Linek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Lębork
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 10:12   

Przez ostatni okres ograniczyłam się jakoś do radia. Możliwe, że to co dawniej słuchałam troszulke mi zbrzydło. A m. in. było to: Matallica, Linkin Park, Guns N'Roses, Nirvana, B.B King, Charlie Parker, Eric Clapton i inni. A mówiąc ogólnie to słucham rock'a, blues'a, jazz'u, pop'u od biedy, a także muzyki celtyckiej i irlandzkiej. :)

_________________
Droga do nieba prowadzi poprzez chmury.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1303304
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2006, 12:55   

ja słucham (kolejność dowolna):
-rock
-hard rock
-heavy metal
-nu metal
-trash metal
-punk rock
-neopunk
-new age
-electro, synth itp. (poza techno i disco)
-alternative
-alternative rock
-industrial
-power metal
-crossover
-gothic
-gothic metal
i kilka innych gatunków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-02-2006, 13:52   

Nu metal? WTF to jest?

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group