FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-03-2012, 10:31   

Już ci to, Farfoclu, mówiłam - starzejemy się.

Debisaku
Na początku chciałabym zaznaczyć, że uwielbiam tego faceta. I to, jak za każdym razem widać, że tańczenie sprawia mu wiele radości. Plus jego zdystansowane podejście do tańczenia w ogóle, bo to co on robi z różnymi choreografiami czasem, to przechodzi ludzkie pojęcie xD
• Rasetsu? To to się da zatańczyć? O_o
Jak dla mnie było trochę za mało creepy, ale w sumie ta piosenka jest nie do końca creepy, ma też udawać zabawę, więc ogólnie choreografia jest dobra. Strasznie spodobał mi się moment, kiedy Debisaku się pochyla i tak jakby okręca wokół własnej osi.
• Leave in Summer - wiedziałam, że podlinkujesz tę choreografię! Zawsze mnie zastanawiało, jak Debisaku to robi, że układa dość dziewczęce choreografie (jak tutaj albo Hallo/How are you), które jednak w jego wykonaniu wyglądają zwyczajnie cool (podczas gdy przy większości żeńskich odorite odnosi się wrażenie, że one udają, że tańczą, a w ogóle to dreptają w miejscu i machają łapkami).

Ikura
Och. Jedna z naprawdę nielicznych żeńskich odorite, która potrafi tańczyć. Właśnie je sobie policzyłam i łącznie z Ikurą wyszło mi ich 5 (Ikura, Miume, DO@RAT, Kurokamiku i Watsuki).
W sumie nie ma się co dziwić, skoro Ikura uczęszczała kiedyś na lekcje baletu, więc naprawdę dobrze potrafi kontrolować swoje ciało, plus ma bardzo płynne ruchy (i jest śliczna, ale to tak na marginesie). Lubię porównywać jej taniec z drugą najpopularniejszą odorite z DANCEROIDu, Kozue, która tańczy dobrze (to muszę przyznać, chociaż jej nie lubię), ale mimo wszystko nie wybija się ponad przeciętność - całkiem nieźle widać to moim zdaniem w tym filmiku, gdzie Kozue tańczy dobrze, ale trochę kanciasto, podczas gdy płynne ruchy Ikury są po prostu całkiem seksowne (chodzi mi o te fragmenty, które dziewczyny tańczą osobno, po kolei, gdy są na dalszym planie).
• Megu Megu Fire Endless Night - a ta choreografia robi większe wrażenie, gdy tańczy się ją w grupie. Co nie znaczy, że Ikurze nie wyszło świetnie, bo wyszło, jak zawsze zresztą.

Mononoke napisał/a:
a w ogóle to piszę, żeby nie było, ze się na forum nie udzielam^^
...przytyk do mojej ostatniej uwagi? xD

------------------------------------

A w ogóle to - prezent dla członków community Osamuraisana:
Supernova wymruczana przez Osamuraja, hrnk. Jak on to robi, no JAK, że dobiera zawsze moje najukochańsze piosenki? ;A; Pięknie mu wyszło ;A;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-03-2012, 14:55   

Easnadh napisał/a:
Zawsze mnie zastanawiało, jak Debisaku to robi, że układa dość dziewczęce choreografie (jak tutaj albo Hallo/How are you), które jednak w jego wykonaniu wyglądają zwyczajnie cool (podczas gdy przy większości żeńskich odorite odnosi się wrażenie, że one udają, że tańczą, a w ogóle to dreptają w miejscu i machają łapkami).

Myślę, że dziewczyny za bardzo skupiają się na tym, żeby ładnie wyglądać i wypaść jak najbardziej słodko, a więcej wysiłku powinny włożyć w sam taniec. Poza tym jak się ma do wykonania jakieś szerokie ruchy rąk, albo cokolwiek co wymaga większej ekspresji, to nie wolno bać się tego zrobić, a mam wrażenie, że część z nich się boi. I przede wszystkim ruchy muszą być płynne, a znowu te dziewczyny co się nie boją, to machają tymi rękami jak łopatą, a nie własną częścią ciała. Debisaku nie musi się starać ładnie wyglądać, bo sam w sobie ładnie wyglądać nigdy nie będzie. Natomiast jego taniec sprawia, że staje się piękniejszy (wiecie co mam na myśli) czy też, jak to Easiu określiłaś, cool.
I to jednak widać, że ktoś ma jakieś doświadczenie, bo Debisaku 10 lat trenował gimnastykę artystyczną.

A Ikura faktycznie jest ładna (kocham jej włosy), choć strasznie chuda. Poza tym ma u mnie plusa, że potrafi się wysłowić w czasie wywiadów, podczas gdy pozostałe dziewczyny z DANCEROID tylko się chichrają albo nerwowo potakują głową. Widać nie bez powodu jest liderką grupy.
Żałuję, że piosenki do których tańczy i choreografie do nich nie pozwalają jej na pokazanie tego co naprawdę potrafi. Chętnie obejrzałabym jakieś baletowe wstawki w jej wykonaniu.

Easnadh napisał/a:
...przytyk do mojej ostatniej uwagi? xD

Nieeee... Skąd ^^


Mam nadzieję, że Eaś nie będzie jedyną osobą, która się wypowie <łyp>

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-03-2012, 17:57   

Mononoke napisał/a:
Mam nadzieję, że Eaś nie będzie jedyną osobą, która się wypowie <łyp>
Chyba jednak będzie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-03-2012, 20:28   

Jezus Mario, jak mnie tu długo nie było...!

Debisaku - kwik, piękne! Facet jest przeuroczy (ten uśmieszek na początku "Leave in Summer", :3) i fakt, dziewczęce te układy ma, ale gdyby tańczyły je dziewczyny faktyczne, byłoby nudno, a tak - fajne urozmaicenie. Ruchy ma bardzo płynne i dynamiczne, to na plus, ale z drugiej strony w niektórych momentach dynamika leci na pysk na rzecz dreptania, źle. Ale ogólnie to hnnnghn, fanserwis!

Ikura - ojejajej, ja chcę mieć taką figurę, proszę. Że ten filmik z Chinami w tytule mi się pięknie zacinał, to mogę się wypowiedzieć tylko o Megu Megu, i szczerze mówiąc... meh. To przecież dynamiczna piosenka jest, a ona ruszała się tak zwiewnie, delikatnie i mało... dynamicznie, no. Takie rytmiczne tuptuptup właśnie. Momentami, owszem, tańczy ładnie i pasująco do muzyki, ale przez większość czasu miałam wrażenie, że to nie jest taniec, a prezentacja modelki w różnych pozach.

A, no i
Cytat:
#11 Interviewer [Ren]

Uwiuelbiam głos Rena i uwielbiam tę piosenkę, więc rozpłynęlam się natychmiastowo, zwłaszcza że on tu ma taki ciepły głos, ach~

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 16-03-2012, 22:42   

Yay, Hisa :D

Hisayo napisał/a:
Ruchy ma bardzo płynne i dynamiczne, to na plus, ale z drugiej strony w niektórych momentach dynamika leci na pysk na rzecz dreptania, źle.

Masz rację, ale myślę, że to było specjalnie po to, żeby zaakcentować pewne zmiany w muzyce czy tekście. Ale mogę oczywiście nadinterpretować.

Hisayo napisał/a:
fanserwis!

lol, nigdy go tak nie postrzegałam xD

Hisayo napisał/a:
ale przez większość czasu miałam wrażenie, że to nie jest taniec, a prezentacja modelki w różnych pozach.

Cóż, to chyba wina choreografii. Niestety dotyczy to wielu popowych piosenek, do których tańczą DANCEROID i wiele innych żeńskich odorite.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group