FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
  Niiiico nico douga! ♫
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 10-03-2011, 17:39   

Ee tam. Nie postarał się dziadek Dasoku. Zdecydowane wolę covery zaśpiewane niższym, seksowniejszym tonem. Ta jest ok i tyle.

No i coś ostatnio sporo uploadów ciekawych. Ot, choćby dzisiejsze Mozaik Roll od Gero w band version. Nie wiem, po TYLU innych wersjach jego brzmi mi lekko dziwnie, no i troszkę spóźnione. Ale chłopcy ślicznie grają na instrumentach, a głos Gero jak zawsze Gerowaty.

Z ciekawostek wczoraj urodziny miał także G-san (JimuinG, on nie śpiewa, gra na pianinie i pokrewnych jakby ktoś jeszcze nie wiedział). Nie wiem, które, ale stawiam, że też gdzieś pod trzydzieste. Wszystkiego naj~

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-03-2011, 18:01   

Hisa, fajny rockowy kawałek. Faktycznie wpada w ucho. Ale jak dla mnie to głos Dasoka jest tu właśnie za słaby i psuje cały efekt. Może jakby to zaśpiewał Gero to efekt byłby lepszy


Co do rankuingu:
#21 (Wine Berry) - właśnie ostatnio znalazłam na zerochanie art z tej Pvki i zachodziłam w głowę z czego to jest. A tak w ogóle, to Miku z Gumi zaśpiewały więcej piosenek w duecie (oprócz Matryoshki)?
Crofe napisał/a:
#16 (Hachimitsu Honey) - nadal nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo... żywo GUMI brzmi w tej piosence.
truuuu
#14 (... shop) - lol, a tego wcześniej nie słyszałam, i Gumi tam pali O.o. Choć po Panda Hero to już mnie za bardzo nie dziwi ;)
#11 (Remote control) - jak bliźniaków nie lubię to ta piosenka wpadła mi w ucho. Ale po przesłuchaniu całości... hmmm wyrzućmy Lena i będzie super :D
#3 (jakaś strasznie długa nazwa) - co to to jest? to jest Gumi? i to jest na trzecim miejscu? jak dla mnie masakra

Czasami mam wrażenie, że jestem monotematyczna xD

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 10-03-2011, 20:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 10-03-2011, 18:15   

Hisayo napisał/a:
Crofesima napisał/a:
Crofesima napisał/a:
zDasokuje


Ktoś coś mówił?

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo lolnęłam kiedy zobaczyłam tweeta Dasoka reklamującego tą piosenkę.
Jego wybór utworów nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Ale cieszę się bardzo, muzyka jest boska (wiem, jestem monotematyczna, ale strasznie kojarzy mi się z wowakowym "Reversible Doll" z płyty SEVEN GIRLS' DISCORD), a wg mnie jego głos nadaje się do niej idealnie. I cieszy mnie, że się nie wydziera, bo on do wydzierania się NIE nadaje. Ilustracje też b. fajne, tylko ta klata jakaś podejrzanie duża... to wybrzuszenie powinno być niżej.

Swoją drogą nie minęły jeszcze nawet 24h, a piosenka już ma 5000 mylist... niezła konkurencja.

Nie zapominajmy o:
♠ Rapbeat x clear x ryo (supercell) - Ashita e (z comiketowej płyty TamStar) - lubię tą piosenkę! Chociaż fakt, jest niemal identyczna jak pewien kawałek GreeeeN. A rysunki Ohagi niedługo będą na mnie wyskakiwać z lodówki.
♠ Gero - Mozaik Role -Band Edition- - Gero znów oszukuje i współpracuje z takimi zespołami jak Moebius, Ouzoku Band i [Mint]. Efekt - 4,4k mylist w niecałe 4h.

Jeszcze się przewinęli gdzieś tam Pokota, Soraru, MinMin... ten tydzień. TEN TYDZIEŃ.

EDIT: ale mam zapłon, wybaczcie dziołchy, nie widziałam Waszych postów ^^;

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 10-03-2011, 19:13   

Plus NemP obwieścił wydanie nowej płyty Nem's Garden z takimi kwiatkami jak Dsk x Ren, Gero x Neru, Clear x Nero, Amu x Michan... er, okej, zabrakło logicznych pairingów. W każdym razie - nieźle. No i Neruutann, miło że się uaktywnia ale skupiłbyś się na parodiach, a nie....

A Asamacki nadal grają godzinami w ta niezrozumiała i nudna dla mnie gierke w pociągi. Pf. Jack to alkoholik, teraz się go powinno pytać czy przypadkiem wytrzeźwiał, a nie czy znów pił sake czy tantakatan... Dodatkowo Marutan kupił sobie nowy mikrofon AKG C214. Swoją drogą mógłby te swoje Adayume z JAM live wrzucić wreszcie na mylist.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-03-2011, 10:49   

O żesz. Ale tydzień...

Nieeee, Dasoku, tak się nie robi... Nie dasokuje się znowu utaranu. Fakt, dobra piosenka. Świetna muzyka (ta gitaraaaaaa). Dobrze dopasowany głos (Hisa, głos Dasoka zdecydowanie nie nadaje się do wydzierania, brzmi wtedy jak darte stare prześcieradło). Ale... Mam nadzieję, że w utaranie wyląduje przynajmniej na drugim miejscu, bo duet Miichana i Shamuona to zdecydowanie dalej mój faworyt i moim zdaniem najlepsza piosenka w tym tygodniu.

A to "Ashita e" jest takie... śliczne. Przy refrenie zrobiło mi się tak ciepło na sercu. Łaaaaa. Nie obrażając pozostałych dwóch panów - clear, uwielbiam cię i twój głos, jest cudowny w takich piosenkach *____*

Gero. Jak możesz? Jak mogłeś to zrobić? Mozaik Roll to piosenka tak idealna do JK, a tu... nic? A tak czekałam... No ale poza tym MRU, jakież to było zajedwabiste. Ta gitara. I przede wszystkim BAS. Nigdy nie zauważyłam, jaki potencjał ma linia basu w Mozaiku.

Spodobał mi się jeszcze ten cover BadBye. Fakt że jest ich od cholery i jeszcze trochę, ba, nawet poza tym konkretnym jest jeszcze jeden nowy, ale mam niezawodny sposób oceniania - po refrenie. Jak dla mnie ta piosenka musi być zaśpiewana z pewnym dramatyzmem, a nie smętnie, a nie każdemu się to udaje. Poza tym właśnie odkryłam, że ten utwór też ma absolutnie cudny bas. Coś mam dzisiaj z tymi basami, może to z przemęczenia.

A poza tym - LOL.

EDIT
Nanami napisał/a:
Plus NemP obwieścił wydanie nowej płyty Nem's Garden
O Boże. Ten avatar Rena. Ojej ojej.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 11-03-2011, 20:40   

Nanami napisał/a:
Amu x Michan

To całkiem ma sens, choćby Point Five teoretycznie dzieli się na clear+DSK, Marutan+Jack, Miichan+amu, PUPI+SunaP... ale nie o tym ja miałam. Dość śmieszy mnie fakt, że na tej Nemowej liście znalazł się Faneru. Inni utaite mają sens, bo już z nim współpracowali, a tu nagle... Faneru? Może dojść ktoś jeszcze, po cichu liczę na Marutana.


Easnadh napisał/a:
Mozaik Roll to piosenka tak idealna do JK, a tu... nic?

Ale przecież w sumie... on całą piosenkę JKował. Wolę sobie nie wyobrażać jak bardzo był potem spocony ;d chociaż fakt, żadnego 'zwykłego' wrzasku tym razem nie ma.


Easnadh napisał/a:
Spodobał mi się jeszcze ten cover BadBye.

cocolu jest świetna! Ma niezwykle silny wokal. Polecam też inne jej covery, np. "Make a wish" (niezły angielski akcent!)


Dobra, wiadomo co dzieje się w Japonii. Wygląda na to, że większość utaite/vocaloP/muzyków itd. ma się dobrze. Na DA ktoś zrobił listę wokalistów, którzy dali znak życia. Póki co największym zmartwieniem jest chyba AtarimeP, mixer...

UPDATE: Atarime jest okej według tej listy. Są na niej też vocaloP i muzycy.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-03-2011, 23:12   

Ano, większość utaite i ludzi powiązanych z NND zdaje się mieć dobrze, teraz głównie skupiają się na próbie dotarcia do domów, pomaganiu innym no i porozumieniu się z rodzinami. I te sklepowe półki czyste niczym za komuny... Mam wrażenie, że Japonia jako kraj przywykły do mniejszych trzęsień i ogólnie na wysokim poziomie na szczęście bardzo sprawnie sobie radzi jak na kataklizm na taką skalę.

Crofesima napisał/a:
Dość śmieszy mnie fakt, że na tej Nemowej liście znalazł się Faneru. Inni utaite mają sens, bo już z nim współpracowali, a tu nagle... Faneru? Może dojść ktoś jeszcze, po cichu liczę na Marutana.

No, ale jak się chłopak zdecydował na powrót do świata żywych, to czemu nie... sporo osób już zna z tej listy. I taaaak, fajnie by było jakby Marutan też wziął udział!

EDIT: Gsan wyszedł z propozycja, że chce znaleźć salę w Tokyo, która mieści conajmniej 500 osób, bo chce urządzić live i dochody ze sprzedaży biletów przeznaczyć na dotacje na poszkodowane regiony... Okazało się, że sporo z innych utaite też o tym myślało i chce wziąć w tym udział. Foo-san również popiera pomysł. Także myślę, że gdy już wszystko się uspokoi (wstrząsy, komunikacja, prąd...) to możemy się spodziewać czegoś na formę wielkeigo charytatywnego Daikaigi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-03-2011, 20:39   

Nanami napisał/a:
Także myślę, że gdy już wszystko się uspokoi (wstrząsy, komunikacja, prąd...) to możemy się spodziewać czegoś na formę wielkeigo charytatywnego Daikaigi.

Łoł, nie wiedziałam o tym, już gubię się wśród wszystkich informacji. Dzięki~

Znów bezczelna autoreklama, ale stwierdziłam, że zalewanie forum nie ma sensu. Na blogu zamieściłam garść informacji dot. ostatnich wydarzeń w Japonii.

W skrócie i na temat:
- ogromna większość osób związanych z vocaloidami ma się dobrze. Wynika to z faktu, że mieszkają oni głównie w Tokio, które znajduje się w dość sporej odległości od epicentrum.
- utaran się jutro pojawi. Vocaran ma dwutygodniową przerwę.


Przy okazji siedząc na chacie vocaloidowego google docs dowiedziałam się o nowej akcji 'policji 2ch', zakończonej oczywiście sukcesem. Osoby często odwiedzające pixiva kojarzą zapewne Haruichi, dziewczę od tych ogromnych artów z gazylionem szczegółów (o, takich). Otóż została zmuszona do odejścia, tj. usunięcia pixiva, twittera i pies wie czego jeszcze, bo internauci wykryli, że niektóre elementy swoich rysunków przerysowywała.... :|
Dobra, tym razem to PRZEGIĘCIE. Po pierwsze, przykładów jest względnie niewiele. Po drugie, w przeciwieństwie do takiej Yunomi/Kazuaki z tego co wiem nie sprzedawała swoich prac. Po trzecie... oni na serio nie mają życia. Drabinki mnie zabiły. A gry/rysunek Miku były przecież celowo przerysowane.
A tak lubiłam jej arty. :(


Wracając do NND. W tym tygodniu pojawił się jeszcze jeden fajny cover z absolutnie PRZECUDOWNYM PV:
Senka - "ピエロ / Piero" { nnd | youtube }
Jejkuś jejkuś, jak RAHWIA musiała się przy tym napracować, aż trudno sobie wyobrazić. Senkę ja osobiście lubię bardzo. Jego głos nie jest może idealny, ale... ciekawe i odważne rzeczy z nim robi, me likes. Na NND ktoś nareszcie rozszyfrował engrish w 2:48 - "If you wanna try, you can't stand me now, I know you lie all you do is make me cry". A, i tak, owszem, w trzeciej minucie to TEŻ jest Senka. Z tego zasłynął. Cudownie się ogląda ten filmik na NND z włączonymi komentarzami...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-03-2011, 21:30   

Oh wow. Mnie zawsze rozbrajają te akcje "ohnoes ona ZRYSOWYWOWUJE ZE ZDJĘĘĘĘĘĆ!!!". A z czego ma rysować gerbera, jak nie z żywego kwiatu, japier... Tudzież żyrafę. Sam sobie narysuj żyrafę z pamięci, 2chanowy nolifie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2011, 22:18   

DŻIZAS KRAJST SUPERSTAR jakież to sraszne i zasraszające. No okej, plagiatowała, szok i bulwers na trzy-cztery, ale pokażcie mi człowieka, który rysując nie wzorował się na czymś i nie jest przy tym Leonardem da Vinci/Picassem/jakimś innym tru ahtystą. No, czekam.
Już by się lepiej zajęci analizą psychologiczną laptopa Yunomi - podobno jest biały. Gasp!

A tak z innej beczki - Crofe, odświeżyłaś bloga czy mnie oczy mylą?! Nie sądziłam, że tego dożyję *A*

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!


Ostatnio zmieniony przez Hisayo dnia 23-05-2011, 15:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-03-2011, 18:29   

Tia. Chociaż z drugiej strony... wzorowanie się jest ok, ale czy tak trudno choćby odrobinę zmodyfikować rysunek, który się "przerysowuje"? Nie wiem, inaczej ustawić nogi żyrafy, trochę przekrzywić uszy królika, cokolwiek. I problem z głowy. Może przynajmniej te afery będą przestrogą dla innych artystów.


Weekly Utaran #123 { na ofurotaimu | mylist }
Ponieważ w tym tygodniu ranking jest dość... 'emocjonujący', to na wszelki wypadek chowam swoje komentarze, coby nikomu nie spoilerować. W każdym razie przez ostatnie dni z wiadomych przyczyn mało wchodziłam na NND, więc w ciemno obstawiałam tak:

1. Gero - Mozaik Role
2. Michaon - SakuWRAUGH
3. Dasoku
4. Senka - Piero
5. clear, Rapbeat, ryo
6. Faneru


Spoiler: pokaż / ukryj
... a tu się okazało, że Gero się nie wlicza, bo ta wersja Mozaik Role należy do sekcji muzycznej, a nie śpiewanej na NND :'D wyszło więc najlepiej, jak mogło wyjść - Michaon na pierwszym, dość niespodziewanie acz zasłużenie Senka na drugim... BA! ENE wyprzedziła nawet cleara, szok desu.

#13 (A24 - Mozaik Role) - ten klip, umarłam. Date Masamune już nigdy nie będzie taki sam.

#20 (Yoppei - Meltdown) - skok zapewne ze względu na Fukushimę. Ba, to nie dotyczy tylko Japonii, wystarczy przeczytać (niektóre NIEZWYKLE inteligentne) komentarze do oryginału na YT.


Hisayo napisał/a:
A tak z innej beczki - Crofe, odświeżyłaś bloga czy mnie oczy mylą?! Nie sądziłam, że tego dożyję *A*

|д゚) ... jeszczeniewiem

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-03-2011, 20:24   

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!


Spoiler: pokaż / ukryj
Michaon na pierwszyyyyym! Jest, jest, jest! Oj, chłopcy, zasłużyliście, i to jak. Dasoku-san (teraz zawsze jak piszę te słowa, to słyszę je wypowiadanie śmiejącym się głosem tencio, idącego obudzić Dasoka śpiącego na podłodze. I w płaszczu.) na trzecim. Hm. Ok. Jakbyś miał lepszą PVkę, kochasiu, to zająłbyś drugie, tak sądzę. Bo pomijając to, że piosenka Senki jest naprawdę wzruszająca i w ogóle ładna, to PVka swoje zrobiła; tak jak w przypadku "Aimai Elegy" Soraru. Btw. Sence prawie udało się zdasokować utaran, lol.
I faktycznie, jaki szok, że ENE (jakkolwiek bym jej nie uwielbiała) wyprzedziła cleara i spółkę. Yay for ENE. GANBA i w ogóle.


Poza tym:
#17 BadBye Inakamono - podoba mi się, jak miękko w niektórych momentach brzmi jego głos, ale ogólnie całość mogłaby brzmieć nieco bardziej... dramatycznie.

Nowe uploady:
#1 I w związku z powyższym przykro mi, że Cocolu ze swoim absolutnie boskim coverem BadBye załapała się tylko do pickupa (ale na pierwsze miejsce przynajmniej).
# 8 Panda Hero in English POPPY. Lubię covery POPPY - ma fajniutki głos, jej wymowa jest dobra, a sam tekst po angielsku jest właściwie poprawny (aż mi się przypomniało tamto pamiętne koszmarne tłumaczenie EASO... -___-). Plus o wiele lepiej śpiewa mi się piosenki po angielsku, takie Two Breaths Walking albo Mozaik Roll (śpiewane przez Nano) po jakichś trzech przesłuchaniach umiałam już na pamięć.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 16-03-2011, 18:28   

Crofesima napisał/a:
Może dojść ktoś jeszcze, po cichu liczę na Marutana.

Bingo!

Niniejszym chyba już kompletna lista utaite, którzy biorą udział w projekcie Nem's Garden to alfabetycznie: Asamaru (....), amu, clear, Gero, Jack (.............), Dasoku, nero, Faneru, Michan, REN.
Źródło

Ja. To. CHCĘ.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 17-03-2011, 22:28   

*post pod postem ale co tam*

No i charytatywny live się odbył, ponoć już nawet 13tego marca? Ponoć z jakimś skandalem w tle. Na miejsce wybrano Yoyogi Park, ale najwyraźniej później się okazało, że żeby taki koncert urządzić, to trzeba mieć odpowiednie zgody - których nie było. Na dodatek coś przewinęło się o tym, że taką zgodnę muszą mieć "profesjonalni" muzycy, natomiast amatorzy nie. Problem w tym jak zaklasyfikować utaite... Pojawiły się głosy mówiące też, że zebrane pieniądze wcale nie trafiły na cele charytatywne, były zbierane do małego woreczka, a potem urządzili sobie małe afterparty. Usa tłumaczyła się na swoim blogu... W każdym razie nawet dała zdjęcie z kwitkiem potwierdzającym ile zebrali (57 791 yenów) i że dotowali. Również dodając, że energia napędzana do sprzętu pochodziła z baterii (bo wiadomo, z racji trudnej sytuacji bardzo oszczędzają na energii elektrycznej, te planowe wyłączenia prądu i tak dalej...) i przeprosiła za niedogodności, jakie mogli sprawić.

Czemu w ogóle Usa... Bo ona zorganizowała wraz z Nomiyą Ayumi. Oczywiście przy wsparciu Foo-sana i jego brata. Zaspiewali Utate Shoujo, Choucho, Hon Kon, Yamadan. Z muzyków byli Mint, [TEST], Akai Ryuusei i G-san. Planowali wziąć udział również Gero i That, ale coś im nie wyszło.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-03-2011, 08:34   

Szczerze powiedziawszy nie chciałam o tym pisać, niech ta sprawa lepiej ucichnie jak najszybciej. Mam już dość tej afery, ugh, Usa strasznie mocno oberwała. Zresztą nie tylko ona. To co zrobiła było mocno nieodpowiedzialne, ale komentarze typu "mam nadzieję, że zginiesz" to chyba przegięcie.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group