FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Następny
  Jaka jest wasza ulubiona broń? Proszę piszcie!
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2003, 10:28   

Zakladam maske przeciwgazowom. I rzucam na ziemie granat z gazem obezwladniajacym. Potem wyjmuje z kieszeni podreczny Paralizator i kilka razy dla pewnosci paralizuje jeszcze finala. Teraz wiaze go i zakuwam w kajdany.

Trzeba wylaczyc to pole antyastralne. Odrobina trotylu tu i tam wystarczy... Czy ja mam tyle trotylu... (patrze na kuchnie) - zrobi sie.

Po 10 minutach dom finala jest roztrzaskany w drobny mak, astral znowu dziala, a ja wyjmuje z kieszeni rog i odtrambiam sygnal zakonczenia lowow. Teraz teleportuje sie do Blue Hell i umieszczam zwiazanego finala nad wejsciem jako trofeum.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-03-2003, 12:04   


<Sae wreszcie uwalnia sie od sciany i jest w strzepach ubrania, rozglada sie po bojowisku> Jest! Cos jest! <ubiera sie w jakis plaszcz> Rafli!!! Jak mogles tak nagle i rozebrac mi siostre!!! Serisiu, czy ten ex-Sailor cos Ci zrobil?? <Sae probuje wydostac sie z z hmmm pobojowiska?> Ech...i znowu gdzies mi fioletowy wyparowal!! :?

PS. Raf, jak chcesz to wysle, niech tylko znajde adres 8)

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2003, 14:11   

<pik pik pik>
<komora od Seaeri dzwoni>
tu raflik jestem u LON i prędko nie wroce a moj adres to: raflik@poczta.pless.pl
<słychać głos kobiecy No bardziejh mocniej ACH!!!>
musze konczyc narka
<odłożeniew słuchawki>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2003, 14:22   

Dobra, oto obraz z ukrytej kamery przedstawiajacy wyczyny raflika:

Widac kobiete, wyraznie podkurzonom:

No bardziej mocniej Ach! Czy ty nigdy nie trzepales dywanu!? <podchodzi do Raflika i wyrywa mu trzepaczke zaczy okładać dywan na wieszaku> Idz lepiej pozmywaj naczynia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2003, 18:15   

KURDE ZEG ZABIJE CIE
musiałes to wszystko wydac ty <piiiiii>
<słychać głos a teraz idz umyj kibel i przyządz mi kompiel a poniej zrobisz mi mazasyk ale przedtem powies pranie itd.itp.

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2003, 18:55   

<budzi sie w jakims starym lochu...na dodatek pomalowanym na rozowo> Ughhhh...po raz ostatni wybieram polityke "cos za cos"...przez odciecie chalupy od czasoprzestrzeni spadly wszystkie tarcze i byle materialny bum go rozwalilo -_-". Dobrze ze mam dokladna jego kopie gleboko w prywatnej strefie astralnej... No dobra Zeg - chcesz polowanie? Bedziesz je mial 8) .

Najpierw sie stad wydostac...<rzuca Fire Ball na sciane> Nic? :shock: No tak...w koncu ten przybytek nalezy do kompletnego wariata nic dziwnego ze zabezpieczy sciany ^^". Popelnil duzy blad nie zabierajac mi miecza <wyjmuje, ostrze zaczna swiecic sie na czerwono> Ta zabawka to jedyna namacalna korzysc z numeru jaki mi wycieto 950 lat temu ^^".<przecina sciane jednym machnieciem i wydostaje sie na glowny poziom Blue Hell...innymi slowy na scene> Ehe...prosze na mnie nie zwracac uwagi, zycze milego wieczoru ^^". SHERRA! Co co cie tak smieszy w mojej sytuacji? :twisted: <spostrzega LoN> Uszanowanko 8) .

Dobra...teraz faza 2 - zemsta :P. <dociera do kuchni i wsypuje jakis proszek do drinkow wlasciciela>. To go na chwile "sparalizuje" :D. Teraz do systemu kanalizacyjnego! <grzebie przy kontrolkach> Hehehe bedzie ladna niespodzianka 8) . <Zeg przychodzi do kuchni, lapie pierwszego z brzegu drinka i nie zwazajac na dziwny, zielony kolor wypija [Zeg : obrzydliwe! Zupelnie jakby Final byl moim barmanem...]>. Teraz poczekajmy na rezultaty...<mija kilka minut, Zegowi zaczyna bulgotac w zoladku, po czym stwierdza ze musi odwiedzic pokoj tronowy potoczie zwany kibelkiem :D >. A teraz wlaczamy interes! <nastawia wszystkie pokretla na maks i czeka...po zalatwieniu "sprawy" Zeg spuszcza wode, tylko ze wody tej przybywa i przybywa, calkowicie zalewajac pomieszczenie>. A teraz reverse! <przesuwa dziwignie na "zasysanie" i cala woda zostaje wytloczona z kibla, razem z jego wlascicielem> To sie nazywa splynac z woda ^^". Acha Zeg zebys za szybko nie wrocil...oto mala pamiatka <wrzuca w rure kanalizacyjna jeden z granatow znalezionych przy barze, ponizej slychac male bum i zduszony woda wrzask ^^">. Oki...ide przywrocic kopie bezpieczenstwa chalupy i przy okazji ulepszyc system ochronny -_-".

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2003, 19:27   

<bzyt>
AJAJAJAJAJ ZEG o bosz
<wyciąga super przyżąd<czyt wyrzymacke od klopa> i wyciąga zyga ktory jest cały mokry i jakiś brązowy>
Oka tera szuszenie i jusz zyg jak nowy<niezwazajanc na to ze ma "Trwałą>
a tera do mikrofonu i...
<blok wszystkich wyjsc i wejsc>
UWAGA UWAGA A TERAZ PUNKT KULMINACYJNY CYLI:
STRIPTIZ W WYKONANIU TEGO PANA
<światła na finala ktory własnie rozcina sciane swoim mieczem gdyż nie bylo innego wyjscia>
KCEMY KCEMY KCEMY<krzycza wsczyscy a najbardziej pani w czarym gaarniturku.. LON>
No prosimy na scene panie FINAL ostzregam ze jeśłi pan nie wystąpi każdy z zebranych rozbi panu bardzo niemiłą rzecz więć ZAPRASZAMY :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2003, 19:41   

<padaja na niego swiatla> Heeee? ^^" Striptiz?! :shock: Raflik wpadasz w najgorszych mozliwych momentach...

No wiec...eee...bede musial dzis odmowic niebywalej przyjemnosci wystapienia przed panstwem ze wzgledu na ee...GRYPE to jest to! <tlum zaczyna sie burzyc i wszyscy formuja kule energetyczne w lapach> Ale spokojnie spokojnie ^^". Dzis moim substytutem bedzie ten oto dobrze znany Mazoku! <otwiera mala szkatulke z ktorej wylatuje wkurzony Xell> Xell : zaplacisz mi za to ty...<spostrzega tlum> co to za towarzycho? ^^"
To twoja publiczonosc na ten wieczor, do roboty napalencu! <popycha Xella a sam wraca do ciecia dziury w murze> Xell : No dobra ale...co ja wlasciwie mam robic? ^^" Tlum: STRIPTIZ!! Xell : :shock: Co za niezaspokojeni goscie ^^". Oki zaczynamy! Ale bede potrzebowal asystenta do wykonania ZBIOROWEGO STRIPTIZU <kiwa do Raflika> Kolego! Choc no tu pomozesz! A i zabierz ze soba tego przypalonego kotleta czy co to tam jest ^^". No to zaczynamy! <Xell odgrywa mistrzowki striptiz z asysta Rafa i "spalonego kotleta" mimo ich wielkiej niecheci> Eee wole na to nie patrzec ^^" <final ulatnia sie przez zrobiona dziure>.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2003, 19:52   

Ech zatkal nam kibel....

Wyjmuje z pod lady bombe termojadrowom i wsadzam do paczki. Naklejam kilka znaczkow i wysylam mu do domu. Niech sie pocieszy...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-03-2003, 19:55   


Final do czego Ty zmuszasz Xella.... :shock: Moje wyczyny to faktycznie maly pikus 8) Xell i zbiorowy striptiz brrr <przechodza zimne dreszcze>

Raf, przesylka juz niedlugo bedzie u Ciebie, musze tylko Listonosza zagonic do roboty.... :?

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2003, 20:01   

<Na miesjcu gdzie kiedys stal dom spotyka listonosza> O witam :), mowi pan ze cos do mnie niesie? Hmm akutalnie jeszcze nie mam adresu ^^", ale to sie zmieni za chwile. Od kogo ta paczka? <patrzy na etykiete> Nie ma nadawcy...hmm jakby byl pan tak mily otworzyc ja i sprawdzic co to, bo mam zajete rece <dalej odmawia inkantacje, listonosz siada na pobliskim otwiera paczke> Co to za tikanie? ^^" Znam skads ten odglos...NIECH TO SZLAG! <lewituje na bezpieczna wysokosc> Ej pan wynos sie pan stamtad bo zaraz <BUUUM>...wybuchnie ^^". No coz...ktos ma niezwykle wybuchowe poczucie humoru...pozniej sie nim zajme, teraz trzeba przywrocic chalupe <wraca do pracy>.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saerie Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-03-2003, 12:11   


<Sae siedzii opatruje Listonosza> Cholera jana, ludzie! Sluzbe pocztwoa zostawcie w spokoju!!! Kto mi bedzie po sprawunki chodzil, co?! :evil: Zeby mojego niewinnego Listonosza wciagac w prywatne wojny <Sae gasi swiatlo- Listonosz sswieci jak choinka> :? Ech....i jak ja mam teraz cokolwiek wysylac?? :?

_________________
Miecz jest duszą samuraja, jeżeli kto o nim zapomni lub go utraci, nie będzie mu to wybaczone.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-03-2003, 19:32   

GRRRR
FINAl to nic z poruwaniu z tym:
Cytat:
Nagle jedna ze ścian zafalowała. Otworzyło się coś w rodzaju portalu i wyskoczyły z niego trzy postacie. Mały chłopaczek w stroju żywcem prawie ściągniętym z Sailorek, za nim inny wysoki o nieśmiałym uśmiechu, w podartym smokingu (dziwne, te dziury wyglądały jakby były zrobione przez moje szpony..) i równie strzępiastej koszuli. Spod owych strzępek wyłaniała się świetna klata, może to był celowy efekt? A trzeci był olbrzymi czarny kocur, który popijał coś dziwnie parującego. Sailorek skoczył do przodu- naprężył się parę razy jakby prezentował muskuły(których niestety nie miał...) i wreszcie przemówił.
-Strzeżcie się czarne moce, oto przychodzi światłość, która was pokona! Drżyjcie przed Ręką Sprawiedliwości! Oto dosięgnie was Zemsta Nieba(dziwne...niektóre te teksty dziwnie znajome...Amelia miała z tym coś wspólnego?)! Drużyna Filarów Sprawiedliwości nadchodzi! Oto ja! Połączenie finezji, elegancji i prawdziwej dobroci! Sailor Raflik! Mój towarzysz o bystrym umyśle i silnym instynkcie przetrwania Taxido Final!- chłopaczek uśmiechnął się speszony.- A także nasz ekspert od wysadzania zatwardziałego zła z serc –Luna-Zeg, zawsze z nie odstępującym go na krok jamnikiem bojowym Rozpruwaczem, ale biedak się chyba zapodział....
Nie wiedziałam- płakać, śmiać się, czy może od razu palnąć sobie w łeb.
-Pstt, -tan którego nazwano Taxido Finalem szepnął do Sailor Raflika –słuchaj, ten wymiar ma już swoich obrońców. Chyba nie jesteśmy tu potrzebni. Poza tym, ta tutaj-wskazał gestem na moje szpony- przypomina mi kogoś ^^”.
-Fakt, Filary na nic tu! Żegnajcie siostry i bracia w Słusznej Sprawie Walki o Światłość! ( w skrócie SSWoŚ). –obrócili się na pięcie i wskoczyli w portal którym przybyli. Ten ostatni, Luna-Zeg zanim wskoczył, stanął na dwie łapy i...ukłonił się. Portal zamknął się a po nim została tylko lekka fioletowa poświata. Czy to aby nie sprawka Xemedi-san?? No nic, idziemy dalej.

KTO TO PISAŁ BO ZABIJE ZABIJE ZABIJE
ps. po striptizku <w ktorym i tak tylko tzrymałame ubrania xsela i nidc nie robiłem>
LON zabarła.... Xsela na masaż dolnych częsci ciała<chyba nie musze mowic o co chodzi>
ale panie z WiPu chyba przesadziłay

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
final-kun


Dołączył: 08 Lip 2002
Skąd: Na zywo z gor Kataart ^^
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2003, 19:41   

Tia...Zeg wciaga niewinnych bystanderow w swoje niecne plany :P.Czy to aby nie powinno byc ukarane w imieniu sprawiedliwosci? <nadalatuje Amelia> Ame : Ma pan calkowita racje final-san! Jako obronczynie swiatlosci musze udac sie do tego nikczemnika i upewnisc sie ze zaplaci za postepki <odlatuje w strone chalupy Zega>.

Hehehe Raf ja tez wolalbym zeby nie opisywano zajsc jakie mialy miejsce w tym upiornym smokingu ^^". Ale musze przyznac ze tobie nalezy najbardziej wspolczuc :P - ta obcsla spodniczka musiala uwierac :D.
LoN zabrala Xellossa? :shock: Kurde...kto by pomyslal ze z niej taka nimfomanka...<z gory nadlatuje czarny piurun i wali prosto w tego co wlasnie wypowiedzial to zdanie> upisk<osmolony>...zapomnialem ze ona caly czas nasluchuje sie co ciekawego sie dzieje ^^". No coz chyba nie pozostaje mi nic innego jak zlozyc przeprosiny zanim mi mocniej dowali :shock: . Gomen nasai L-sama ^^". To byl tylko kiepski zart :P.

_________________
Kitto Dokoka ni "Kotae" Aru,
Umaretekita Kotae ga,
Hito wa Minna Sore o Motome,
Yarusenai Nogasenai
Yume ni Mukau no.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-03-2003, 23:26   

Buahahahaha!!!! ROTFL...

Ja wcale nie będę pokazywać palcem autorki tego fika...
[wskazuje palcem Saeri i krzyczy "To Ona!!! ONA!!!!"]

Miłej zemsty życzę :P

PS. Raflik, nie przejmuj się... Kiedyś i tak wszyscy byśmy się o tym dowiedzieli, już nie musisz się ukrywac... ^___^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 30 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 28, 29, 30  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group