FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-09-2009, 19:38   

Zaprzeczam. Sm00k dotychczas się nie pokazał więc czekamy na jego dramatyczne entre.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-09-2009, 19:39   

Wejście Sm00ka.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-09-2009, 21:45   

Karel napisał/a:
Sm00k się zgubił na arenie ( zresztą on sam już o tym napisał).
Swoją drogą czekam na twojego posta Lisie. Ktoś musi przerwać ten zastój.
Niezupełnie. Caibre nie nadaje się do FR - rozpisany na zasady kiedyś miał tak astronomiczne poziomy, że zawstydziłby Ao i Panią Bólu razem wziętych.


Velg napisał/a:
Ok, quest nie miał nikogo zmuszać do heroicznych poświęceń :P

BTW: wciąż jesteś na naszej powietrznej budowli sakralnej czy Cię zgubiono przed FR? :P

O ile dobrze pamiętam, rude i kotowate zasuwało po dachu jak go ostatni raz widziałem. Więc raczej się przeniósł razem z Wami.

Velg napisał/a:
Oh, przerwać to może tylko Daerian ;P

A mi się wydawało, że do Faerunu poszedł eNPeC sm00ka...


O toto.

Podsumowując- skorzystam z wolnej soboty i doczytam questa i okolice. A potem zobaczymy.

Odreagować muszę==
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-09-2009, 21:56   

Jeśli się zdecydujesz wsiąść udział w quescie to będzie nam miło:) Choć nie wiem, czy się przez te wszystkie posty przekopiesz.
Powrót do góry
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-09-2009, 12:16   

Karel, jeśli nie chcesz, żeby Shouka wziął na celownik również Ciebie, to racz nie ładować naszego koscioła w bezsensowne walki... (bo Alt leciał gdzie indziej)

Zresztą, nim byś doleciał, walk już dawno by nie było...

Tudzież, przy pierwszym poście mówiłem o niezależności Zakonu i tym, co czeka jego niedoszłych "dowódców"...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-09-2009, 12:50   

Nie planuje używać Shouki przeciwko graczom - bo i z zasady gracze są potężniejsi niż NPC. Inaczej stoi sprawa z Lucianem - jako, że Shouka jest opisanym NPC, tak też ściągnięcie epizodycznej postaci jest standardową czynnością dla niego. Tym bardziej jeżeli chodzi o NPC, który jawnie kpi sobie z Bractwa i przy każdej wzmiance odnośnie niego grabi sobie coraz bardziej, często wyjątkowo krytycznie (a już zwłaszcza przy opuszczeniu kościoła, co jest równoznaczne z wydaniem na siebie oficjalnego wyroku Bractwa).

*EDIT*

Zgłoszono mi, że Lucian został opisany. Tylko jak się okazuje w Portretach, zamiast w NPC. Dlatego proszę Karela o jasne i konkretne określenie się którą postacią gra i nadanie tej, która została jasnego charakteru. Do jednego gracza przypisany jest jeden portret, wyjątkiem mogą być specjalne questy, gdzie dany gracz posługuje się ze względu na specyfikę questu inną postacią. Ale taka sytuacja jest niedopuszczalna, kwestie chcę rozwiązać jak najszybciej, dlatego proszę o jasną, jednoznaczną publiczną deklarację w tej kwestii.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 25-09-2009, 14:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 25-09-2009, 14:16   

Costly, czy Lucek nie jest aby drugą postacią Karela? Ma go opisanego w portretach.
Edit:
Cytat:
Uznałem go za tak ciekawy twór że rekwiruję go sobie jako moją drugą postać.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-09-2009, 14:24   

O przepraszam Costly a co to za pytanie? Wziąłem przykład z Mary która również ma dwie postacie. I pokaz mi proszę punkt w regulaminie który zabrania mieć więcej postaci. Rzekłem.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-09-2009, 14:30   

To teraz pokaż mi quest w którym obie postacie występowały. Jak mi go nie pokażesz, to odwołam się do Seriki w tej sprawie. Sory - ale robisz sobie jaja z questu i z Bractwa, a na to nie pozwolę i podejmę wszelakie kroki jakie uznam za stosowne.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 25-09-2009, 14:33   

Proponuję zgłosić odpowiedni wniosek moderacji. Jak dla mnie posiadanie więcej niż jednej "grywalnej" postaci wprowadza tylko zamieszanie... Status NPC to chyba nic złego >___> Luckowi nie zaszkodzi.

Edit: o Costly już to napisał... no to znacie moje zdanie ;P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-09-2009, 15:23   

Osiągnęliśmy niejaki consensus - Lucian otrzymuje status NPC i jego opis zostanie przeniesiony do odpowiedniego tematu.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-09-2009, 18:30   

Melduję posłusznie, że Lucek przeprowadził się do tematu z NPCami. Fajnie, że się dogadaliście, zanim zdążyłam zacząć na Was łypać :D

Natomiast w kwestii formalnej: granica pomiędzy postacią gracza a ulubionym NPCem gracza jest moim zdaniem bardzo płynna. To, czy ktoś ma postać i NPCa, czy dwie postacie to tak naprawdę w wielu przypadkach tylko kwestia określenia, czy któraś jest "tą ważniejszą". Ja osobiście nie widzę przeciwskazań, żeby ktoś prowadził więcej niż jedną równorzędną postać, ale pod warunkiem, że innym uczestnikom questa to nie przeszkadza. Skoro przeszkadza - należy wybrać jedną i nie robić problemu. Zwłaszcza, że wobec ulubionych NPCów w sumie obowiązują podobne zasady, jak wobec postaci graczy, o ubijaniu czyjegoś ulubieńca bez zgody właściciela w ogóle nie ma mowy (co nie znaczy, że nie można go zapuszkować w magicznym więzieniu na dziesięć postów :P).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-09-2009, 11:03   

Ja tylko nadmienię, że Altruista strzela z magicznej artylerii Kościoła (vide - bitwa o przeprawę), a nie Sophistariusa (vide - Edhellond czy Minas Tirith) :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-09-2009, 11:19   

Właśnie już chciałem się oto zapytać:). Chce tylko powiedzieć, że każde wykorzystanie jakiegoś futurystycznego, lub współczesnego czegoś na bazie technicznym oznacza wzrost technologiczny wśród mojej mobilnej piechoty i Draxów. Obecnie jestem mniejwięcej na poziomie 18-19 wiek poza terenem bazy( w ograniczonym trybie). Byłoby dobrze, gdybyśmy ograniczali muszkiety. Nie wiem czy bogowie cieszyliby się na ten widok.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-09-2009, 12:01   

Caladan - jak już tłumaczono w komentarzach gondorskich, artyleria jest magiczna ;p Tak samo, jak gnomie bronie podchodzą pod magiczny steampunk itd.


Caladan napisał/a:
Obecnie jestem mniejwięcej na poziomie 18-19 wiek poza terenem bazy( w ograniczonym trybie)

A Daerian i ja zapewne na poziomie początków XV wieku (połączonego z wariackimi pomysłami Leonarda da Vinci) :P I to niespecjalnie rozpowszechnionego. :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group