FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-09-2009, 12:19   

Teraz zastanawiam się czy przypadkiem nie mówił, że ma muszkiety z póżniejszej daty. Granaty są w połowie magicznej, a w drugiej techniczne.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-09-2009, 22:02   

Nasza artyleria spełnia standardy średniowieczne (z czego nawet tak prosta technologia nie działa na terenie kościoła, proch jest w połowie magiczny, zwyczajny traci swoje wybuchowe właściwości).

Ogółem z technologią u nas jest jak z aparatem fotograficznym w świecie dysku. Tylko, jak to Velg zwrócił uwagę, większość rzeczy nie pyskuje.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-09-2009, 16:19   

Z racji ustaleń zakończyłem oficjalnie wątek bitwy... ustalajmy końcowe straty ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-09-2009, 17:19   

Moje jakie były, takie są ;) (powiększone o golemy)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 17:28   

zespół Triceratopsy 40/40
zespół Megaraptory 25/80
zespół Harluaa magowie i wywierny 20/50
zespół łupieżcy umysłu pterodonty 45/50
szkarłatni 6/6
Daemon frey 25/45
krasnoludy dzikie 300/500
Smoki z lancerami. Doliczyłem na pewno 18.
Khaasty 550/1000
Armia krwawej pięści 50/100
kapłani 1/4
Drugi oddział został nienaruszonym stanie(druidy itd).

W niektórych jednostkach było wiecej niż jedna istota.

Bardziej techniczna sprawa jak dwie takie same osoby są w jednym czasie, czy przypadkiem nie może dojść do jakiegoś paradoksu.

P.S Ten Caladan z przyszłości musiał być naprawdę głupi:). Czy to na pewno byłem ja xD. Nie wnikam to zdarzenie, ale dla mnie jest mocno naciągane, aczkolwiek ciekawe. Szczerze nie wiem czy stworzyłym specjalnie jakąś pieczęć, aby sprowadzić kogoś z Wrót chaosu, a nawet przypadkiem. Nie wiem co miałoby dać mi to cosik. Jakąs tam władzę mam. Interes się kręci w innych światach. Wieczne życie?. Żyje ponad 800 tysięcy lat jako śmiertelnik. Ascedencja po co mi. Dawno zostałbym bogiem gdzieś tam, ale nie widze żadnej radochy z tego. Podbicie Faerunu z powodu pychy. Z moich działań podczas ucieczki z dawnej mojej bazy ukazują inny stan rzeczy. Nie działam emocjonalnie. Zresztą jest nieograniczona ilość światów. Faerun niczym nie wyróżnia. Stworzenie chaosu. Hmmm byłby to trafny punkt, ale gdy spojrzy sie na mój portret to można stwierdzić ktokolwiek z tej sfery jestem moim wrogiem. Książę chaosu na wygnaniu musiał coś zrobić, ze ledwo istniała jego dusza w zniekształconej pętli wymiarowej. Zresztą jaki miałbym interes doprowadzenie do takiej sytuacji. Czas na niszczenie wszystkiego mam już za sobą. Ogólnie jest to dla mnie zagadką ta wersja przyszłości.
Mimo wszystko jestem ciekawy dalszego przebiegu sytuacji;)

P.S 2 Czas nie jest jednostajny. Ma wiele ścieżek, tworząc alternatywne rzeczywistoście
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-09-2009, 18:22   

W założeniach Caladan - wspominałeś w sposób zawoalowany o badaniu metod mojej teleportacji - która wynika z mocy Wędrowców. Opisana sytuacja to przyszłościowy Caladan, który odkrył, że moc Wędrowców pozwala im czerpać energię na różnych poziomach, ostatecznie sięgając (w przypadku najbardziej utalentowanych i doświadczonych) bezpośrednio do Oceanu Chaosu. Nie do końca natomiast rozumiał, że przecenia swoje moce oraz kontrolę (wykonanie poprawnej pieczęci to jakieś sto lat rytuałów np, nie mówiąc już o nauce jej użytkowania) i postanowił sięgnąć do pierwotnego chaosu. No i mu trochę nie wyszło ;-)

Do paradoksu dojść może, dlatego moja postać aktywnie korzysta z mocy Wędrowców cały czas. To pozwala jej zachować stabilność i istnieć częściowo poza czasem - takie manipulacje to dla niej, lekko mówiąc, pryszcz. Problemy zaczynają się przy przekroczeniu stu kopii ;p (tak, taktyka jaką moja kiedyś słaba na standardy MŚ postać planowała stosować na największych przepaków... obecnie moc ta służy mi tylko do takich efektów jak teraz, czyli bardziej komediowych/pokojowych).

Efekt alternatywnych rzeczywistości istnieje - jednak w tej chwili nici zbiegły się do supła, z którego wychodzą jedną, połączoną, grubą linia prowadzącą ku zagładzie - więc zmiana jest konieczna ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-09-2009, 21:27   

Karel, zdajesz sobie z tego sprawę, że Bractwo może nie zdzierżyć kolejnych złośliwych numerów Lucjana? ;-)

Daerian napisał/a:
Efekt alternatywnych rzeczywistości istnieje

Przyjmijmy hipotetycznie, że istnieje, ale przyjmijmy też, że taki efekt jest trudny do określenia.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-09-2009, 21:47   

Moją postać już dostatecznie zirytował. Jak go zobaczy to może się to źle skończyć.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-09-2009, 09:35   

Teraz rozumiem swoje działania i są w miarę logiczne, ale zakończyły dziwnym z końcowym wynikiem:). Twoje portale są podobne do moich Dzikich portali, więc zdarzenie jest realne. Jedynie zapięczetowanie nie pasuje. Już lepsza byłaby próba zamknięcia portalu wraz z twoimi jednostkami. Coś w tym rodzaju. Moja postać nie potrafii zapięczetować czegoś takiego w tak krótkim czasie. Własciwe nie wiem czy wogle mogłaby zrobić coś takiego. Nigdy nie próbowałem w żadnym quescie, więc watpię zebym zrobił akurat w tej zabawie. Zreszta wcześniej mówiłem, że nie bede korzystał z bardziej zaawansowanego chaosu w tej grze.

Jak przekonasz siebie do zawarcia pokoju z nami, nie doprawadzajac do paradoksu, którego skutki mogą być porównywalne do twojej wersji wydarzeń.

edit:
Chce odnotować, że z góry nie możesz kierować poczynaniami naszych postaci. Nie możesz uznać , że coś takiego na 100% zrobię, albo wydarzą się takie zdarzenia. W ten sposób łamiesz podpunkt a) z regulaminu Multiświata.

*a) Nie można tego używać jako środka nacisku, zmuszającego ludzi by robili rzeczy, których w innych warunkach by nie zrobili.

Wole przyjąć, że twoja wersja wydarzeń ma cień szansy zaistnieć, ale istnieją alternatywne zakończenia naszego konfliktu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2009, 20:59   

Caladan... to jest wizja przyszłości, do której ma NIE dojść. Nie ma mieć nic wspólnego z wydarzeniami, do jakich będziemy dążyć.
Do której doszło i do której raczej nikt nie chce doprowadzić, więc będą starania, aby ją zmienić.

Dodatkowo, Twoje portale działają na innej zasadzie niż moje. To widzę, zwłaszcza, że nie maja nic wspólnego z chaosem ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-09-2009, 21:05   

Ja z swojej strony chciałbym tylko zaznaczyć, że dla Bractwa słowa Daeriana w naturalny sposób nie mają żadnej wartości poznawczej - heretycka wizja przyszłości jest oczywiście dla nas bzdurą nie wartą uwagi (chyba, że uwagi inkwizycji). To nie rozstrzyga w żaden sposób tego, jak konkretni gracze MAC się do tego odniosą, w końcu pomału przechodzimy z motywu wojennego w polityczny, tutaj w naturalny sposób motywy prostymi być nie mogą, równie dobrze poszczególni gracze mogą w to wierzyć, czy też udawać, że w to wierzą (na jedno wychodzi). Co nie zmienia faktu, że Bractwo jako organizacja nie liczy się z takowymi słowami w żadnym stopniu.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...


Ostatnio zmieniony przez Costly dnia 28-09-2009, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-09-2009, 21:11   

Velg za to liczy się z annałami, które twierdzą, że w tym okresie stracono z oczu Kościół.

Tak czy owak - wizji owej nie ujawniam, przez co oficjalnego stanowiska Bractwa nie będzie. Oprócz zwyczajowego „heretykiem jest, więc się myli” ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-10-2009, 21:45   

Ale nikt jeszcze mojego snu nie skomentował;P Rozumiem, że mam go oficjalnie opowiedzieć xD?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-10-2009, 21:48   

Lepiej nie... Już forum z zaskoczenia zeszło na dzień, a większej liczby ofiar nie chcę ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-10-2009, 09:47   

No to małe zejście wprowadziło pewne zamieszanie, ale już jest ok. A co do kampanii, to tylko Velg wie dokąd ona nas zaprowadzi ;-)

Shizu, moja postać się przed twoja ukrywa ;p
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group