FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2009, 19:04   

Jakim innym bogom? :P

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 04-10-2009, 19:17   

Miałam na myśli innych użytkowników mających "boskie postacie" oraz takie zera jak Mystyra, Ao, Mask, Ogma, itp.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2009, 19:21   

To są moce nieczyste. Jeśli jesteś tym zainteresowana, zobacz Obsydianową Kaplicę. Jest tam Deklaracja Najjaśniej Kicającego Patriarchy i tzw. casus Chronomierza, związany z jej interpretacją ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-10-2009, 21:14   

Velg napisał/a:
casus Chronomierza, związany z jej interpretacją ;)

No jeszcze musiało ci się to przypomnieć...
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-10-2009, 21:50   

Daerian masz słuszność, ale Umbrołaki itd. były genetycznymi zmodyfiikowanymi stworzeniami. Inaczej nie miałyby prawa istnieć. Genetyka jest wpisana do mojej organizacji. Nie korzystam z żadnych laserów i innych dobrodziejstw techniki. Czyste korzystanie z energii i magii. w innym świecie inaczej byłoby. Nazywanie tego procesu genetycznym jest bardziej jasnym niż wymyślanie głupiej nowej nazwy:) Golemy wydawałoby się być skonstruowane technicznie, ale są magicznie. Chce nadmienić jeszcze, że Sarrukowie stworzyli Yuan ti, Nagi i inne stworzenia za swoich złotych czasów, czyli dla Faerunu nie jest to obce. Nie jestem pewien czy metaliczne smoki tez stworzyli. Gdzieś mi sie przewineło.

Jestem pomysłodawcą tego ataku. Velg pospieszył się i włączył do swojego postu. nie wyjaśniłęm mu jak to ma wyglądać mniejwięcej. Moja wielka wina.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2009, 22:41   

Caladan, pomińmy rozmowę na temat relacji magii epickiej i genetyki, bo jakoś czarno widzę ewentualne układy :P

Tak czy owak - niniejszym pretenduje do mediowania miedzy pozostałymi stronami :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-10-2009, 22:50   

Nie mam nic przeciwko temu, ale to zależy od drugiej strony, czy zgodzi się na moje żądania.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2009, 22:51   

Proszę wymienić żądania :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-10-2009, 23:07   

Nie wiem jak Caladan ale ja chcę 300 zakładników i samolotu do Peru.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2009, 23:11   

Złap ich sobie :P Ja już pokój podpisałem, ale póki co (znaczy - do czasu wydania dyrektyw pacyfikujących sytuację) za Twą niesubordynacje nie odpowiadam - tak jak Daerian nie odpowiada za Narthasa :P (i nie, nie jesteś podmiotem państwowym uznawanym przez prawo międzynarodowe - przez co w pokoju Cię nie uwzględniamy)

I nie, oficjalnie pokoju nie ma. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że Mozarus uciekł przez Spelljamner ;P Sam pokój jest tajną umową pomiędzy mną i Daerianem (a my egzekwujemy jej postanowienia), a nie aktem oficjalnym. Niemnej, do kancelarii wpłynie oficjalny protokół jakiegoś zawieszenia broni „na 10000 lat”, które sankcjonuje stan rzeczy dziwnie podobny do tego z umów ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-10-2009, 10:44   

Jak mam z kims zawierać rozejm na jakiś czas niech to będzie Daerian z terażniejszości. Innych Daerianów nie uznaje. O relacji waszego spotkania dowiedziałem się od Velga, który ze mna sie skontaktował. Dlatego idę kogoś. zabić, bo ewentualnego zagrożenia nie można nie docenić. Wizji tej za bardzo nie ufam, bo sam mam świetnych mistrzów objawień z Harluaa i nie pracuje nad czymś podobny, co spowodowało katastrofę.

Jak Daerian jest zainterysowany rozejmem powinnien do mnie się zgłosić . Sorry Velg , ale pośredników, ani mediatorów nie uznaje;).

Daerian myśłałem, że bedziesz starał się nie doprowadzić do tamtych ewentualnych zdarzeń w inny sposób, a nie wymuszanie na innych rozejmu, bo jesteś z przyszłości. Trochę idziesz na łatwiznę. W RPG takie moce są dosyć nie miłe i mogą popsuć zabawę. Teraz nie mam co marudzić, bo wcześniej się zgodziłem z powodu ciekawości.

P.S Daerian logiczne myślenie, co do "jasnowidztwa".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-10-2009, 11:51   

Widzę, że powoli zbliżamy się do epilogu. To dobrze, bo wiem kto go napisze ;-)
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-10-2009, 12:09   

Alt, spokojnie, jeszcze nie znalazłem siostry. Oczywiście mogę to zrobić w następnym poście, ale wolałbym nie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-10-2009, 16:56   

Alt, epilog napiszę ja. Oraz Costly, jak mi się uda go zmusić :P

I nic mnie nie obchodzi zdanie Najwyższego Kapłana.

Mój post w sobotę.

Dyspozycję - MACanci (poza Altem i Costem, tudzież Shizu) proszeni są o rychłe kończenie misji. Doceniliśmy waszą gorliwość, wpisując was z urzędu na listę MACanckiego Ochotniczego Korpusu Ekspedycyjnego - czyli Legionu „Honor”. Powinnością waszą jest teraz to, czego chcieliście - a w czym przeszkadzała wam służba w MAC. Czasowo więc walczyć będziecie poza jego strukturami, wraz z Daerianem wspomagając uciśnione narody.

I nie, MAC nie ma z tym nic wspólnego ;P

Oprócz sił, których opis podesłałem już  Daerianowi - w jego skład wejdzie kilka tysięcy dysydentów, którzy woleli wcielenie do legionu walczącego o słuszną sprawę od więzienia czy banicjo ;) 

Cost - w Sempharze, Murghom i Chessentii odbywać się mają referenda. Wiesz, co masz zrobić? ;) Nadmienię jeszcze, że od wyniku zależy nasze wsparcie humanitarne dla (wkrótce) glodującej północy FR, więc pewno Daerian będzie mniej indoktrynował ludzi ;)

Oprócz tego, ogłaszam plan Costa-Velga-Marshalla dot. pomocy w odbudowie ze zniszczeń osad z świątynią kicanska i przynajmniej 55% kican :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-10-2009, 17:00   

Velg napisał/a:
kican

A mnie się za "kicanizm" czepiali... są kicanie jest kicanizm!

Loko, nie martw się, zawsze może się "nagle okazać" że Saula nie ma w Faerunie ;]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 33 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group