FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 17:52   

Tak czy owak, a propos Tarrasque - powstaje teraz kwestia, czemuż to Twoi NPCe o wysokim SW mają być traktowani szczególnie? Zwróć uwagę na fakt, że armię dowodzoną przez lordów Nimbralu (porównywalni poziomami z Twoimi Elderami... i z książętami Pomroku) pokonuje pomoc 10 żołnierzy Sojuszu Równowagi. Jeśli mamy traktować Cię poważnie, to oznacza to, że powinniśmy przestać zważać na potęgę Pomroku i pomroków.

Edit:

Nie mówiąc już o Manipulatorach, Arcysztukmistrzach itd. - oni też byliby w takim wypadku mięsem armatnim, które ściągalibyśmy zwykłymi łucznikami.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-10-2009, 18:05   

Caladan - będę wdzięczny za nie generalizowanie owych zarzutów, albo pokazanie w którym miejscu wykonuje akcje zgodną z twoim opisem.

I przede wszystkim - Eleomy? Skąd? Jak? Co? Wtf? O co kaman? To ja sobie w następnym poście też może zacznę ściągać cholera-wie-co z cholera-wie-skąd? To wygodniejsze niż myślenie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 18:07   

Wypunktuje tu listę spraw, o do których o odniesienie byśmy Cię prosili. Na wszystkie,w jednym poście, w tej kolejności, aby nie było nieporozumień. Myślę, że inaczej do niczego nie dojdziemy.

1) Mój sojusz- sprawa rozwiązana
2) Mechanus - Velg zgodził się całkowicie wycofać ten wątek, to samo proponujemy Tobie. Tak/Nie?
3) Tarrasque - proponowana wersja wydarzeń (Twoja jest niemożliwa z powodu specyfiki stwora) - tarasek się zmęczył po regeneracji po byciu zjedzonym i poszedł spać.
4) Halruaa - bardziej realistyczny scenariusz. Dogadaj się z Zegiem.
5) Sojusz po kolei z Illithidami, Githyanki, a teraz Githtzerai - niemożliwe. Po prostu niemożliwe patrząc po rasach.
6)
Cytat:
Nadal widzę ten idiotyczny opis sytuacji w Cormyrze...
- prosimy o uczynienie jej bardziej sensowną. http://forum.tanuki.pl/tematy21/4999,705.htm#208389
7) Samarach http://forum.tanuki.pl/tematy21/4999,705.htm#208389
8) 10 żołnierzy Bractwa Równowagi i granatniki - veto. Granatniki są znacznie powyżej ustalonego poziomu technologii.
9)
Cytat:
Tak Velg Eleomy są pod moim sztandarem.
- to stwór nie istniejący w oficjalnych DnD. Prosimy o usunięcie.

Chciałbym powiedzieć, że osobiście nie widzę sensu wprowadzania mega wielkiej armii psoników, wrogiej do wszystkich. Da to tylko tyle, że będą spory, czemu idą na tego gracza, a nie na innego. Bo powiedzmy szczerze Caladan - jeśli teraz napiszę, że ruszyli by pobić Ciebie, nie uznasz, że jestem stronniczy? Tylko kłótnie z tego będą. Prosiłbym o powiedzenie, co o tym sądzą, wszystkich uczestników questa.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 18:11   

A propos Cormyru - Caladnei jest przyjaciółką Alusair. Nie bardzo widzę ją w roli popierającej Azouna V...

I, szczerze mówiąc, nie rozumiem teraz przyczyny buntu - zbuntowali się tylko po to, żeby powiesić Rytgiera (którego w Cormyrze NIE BYŁO, po raz 3 powtarzam - swoją drogą, Sigismunda też, co może potwierdzić lektura postów dot. krucjaty) i odkryć, po co się buntują? Śmieszne.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 18:32   

2) jo
3) może być, ale pod warunkiem, ze nie będzie korzystało się z takich bajerów.
4) spróbuje
5) Glithyanki padły, gilitzrei zostają wyrzucone, a Ilthidy bóg wie.
6) Samarachu zginął władca. Nie ma nic o zmianie polityki zewnętrznej, ale o handlowej.
7) Cormyr- mogę wyrzucić o Kicach. Caladnei jest uczennica Vanderghahasta, czy jakoś tak. On kształcił poprzedniego króla.
8) wyrzucają magiczne granaty śmiechu, pcheł.......
9) da się zrobić.
10 ) psiony czekaja na gracza. Moge zmienić miejsce ich wysypu.

1)prosze wyrzucić wzmiankę o znalezionych golemach adamentowych. Są epickie.

Wiecie mam ochotę dać temu spokój

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 18:40   

Caladan napisał/a:
6) Samarachu zginął władca. Nie ma nic o zmianie polityki zewnętrznej, ale o handlowej.

Ale przecież teraz nie ma jak prowadzić handlu... Ale, jak chcesz.


Caladan napisał/a:
7) Cormyr- mogę wyrzucić o Kicach. Caladnei jest uczennica Vanderghahasta, czy jakoś tak. On kształcił poprzedniego króla.

Wiesz, jeżeli król zginął, a przybył nawet "podobno dziedzic", to Alusair nie ma po co uciekać (a bo to jej sprawa?), bo Purpurowa Krucjata go nie poprze. Tak się składa, że akurat na ziemiach sojuszu Daeriana jest największe skupisko wysokich kapłanów Triady - więc sorry, ale CAŁA KRUCJATA byłaby obłożona ekskomuniką (analogicznie jak się stało z IV Krucjatą po zniszczeniu pewnego miasta chrześcijańskiego jeszcze PRZED Konstantynopolem - przywołało ich to do porządku). A przeoczenie tego nie byłoby możliwe - czar Anatema dość skutecznie uzmysławia ludziom, kogo dany bóg popiera. Zwłaszcza, że zabicia iluś tam przywódców BEZ POWODU usprawiedliwić nie mogą ŻADNI kapłani.

Tak więc - nic mnie nie boli neutralność Cormyru, ale weź się odczep od Purpurowej Krucjaty.

A adamantytowe golemy mogę usunąć.

Caladan napisał/a:
8) wyrzucają magiczne granaty śmiechu, pcheł.......

I uważasz, że to jest ekwiwalent 20k ludzi wspieranych (przez większość czasu) PRAKTYCZNIE CAŁĄ produkcję przemysłową Lantanu?

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 28-10-2009, 19:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 18:44   

Velg napisał/a:
A adamantytowe golemy mogę usunąć.


A Karel ich przypadkiem nie wykorzystuje we własnym wątku?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 18:44   

Loko napisał/a:
A Karel ich przypadkiem nie wykorzystuje we własnym wątku?

To mogą spadać do wątku Karela :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 19:22   

Po zastanowieniu mam dosyć szukania luk waszych postach. Zabawa potrwa na pewno jeszcze długi czas, ale taka zabawa nuży. Inaczej skończyłaby się dawno temu.

Oto co następuje.

Harluaa jest Zega
Cormyr i reszta nadal jest "Kicanistów"
Wszystkie moje akcje są unieszkodliwione
Psiony zostały zniszczone przez Nieuchronnych, oraz zza łe żużycie zwojów.

Powód jest prosty. Zmęczony jestem tym questem. Dłuży się za długo. atmosfera tez mi sie nie podoba.

Teraz patrze na budzik i pisze jak ..... od 3 godzin na samych komentarzach. Czasochłonna zabawa. Ktoś mądry wczoraj powiedział do mnie. Są wazniejsze rzeczy. Ma rację. Nie wiem czy warto zostawiac całe dnie na głupie pisanie i szukanie informacje o Faerunie. Naraz sobie uświadomiłem sobie

Moje końcowe Podsumowanie:

Będę z nich korzystał w następnych kampaniach jako sojuszników. Naprawdę wątpię, aby były jakieś Questy czy wojenne, czy zwykłe. Szkoda mi czasu.

Nowy Netheril- Ziemia Anauroch- Mają wszystkie ulepszenie od mnie. Rytuał udał się. Pomroki stały się długowieczne. Izolacja magiczna. Chaon całkowicie chroni okolice przed wami.

40000 Harluaa i 15000 Pomroków= Netheril
Khaasty 12000
Sarrukowie 20
Smoki chromatyczne ? Jak się uwolnią to może.
Smoki Rattelyr 20
Stworzenia inne niewiadoma ilość.
Daurgoloth jest uwolnony i ma swój kamyczek, oraz inni Faeruńscy naukowcy. Ci nie będą korzystani przez moją organizację.

Turmish jest terenem ultra neutralnym. Tak samo jak nikt nie podbij Calimportu!.

Straty w swoich ludziach minimalne. max 100 jednostek, ale przypuszczam, że znacznie mniej. Liczba własnych jednostek w kampanii około 4400.

Dziękuje za zabawę, ale powątpiewam, że zjawię się następnym razem.

Kapituluje, ale nie wiedzieć czemu się cieszę. Wolność ma słodki smak.

Moje oddziały znikły z Tanuka.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-10-2009, 19:27   

Nie rozumiem. Wychodzisz z kampanii - to jest jasne. Cała reszta jest dla mnie enigmatyczna.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 19:34   

Caladan - jeśli chcesz, możesz się wycofać z questa - Twoje prawo. Nie oznacza to jednak, że my zostawimy Pomrok i resztę organizacji, jakie nam zaszły za skórę, w spokoju.
Innymi słowy, możesz odejść, ale Twoje odejście nie oznacza, że my kończymy questa i wszystko idzie po twojej myśli.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-10-2009, 19:37   

Mój post nie dotyczy spraw drażliwych, więc proszę mi go później nie wypominać :P

(tak, uznałem Twoją wersję z Samarachem. Sasayaki jest liberalna, prawda, Sasa? :D)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 19:48   

Prawda.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-10-2009, 19:54   

Ja tak czy inaczej nie zamierzam czegoś takiego respektować na pewno. Nie widzę ku temu żadnych logicznych podstaw.

btw. powtarzanie, że Bractwo nigdy nie kontrolowało Comyru jest nudne.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 20:00   

Costly napisał/a:
Ja tak czy inaczej nie zamierzam czegoś takiego respektować na pewno. Nie widzę ku temu żadnych logicznych podstaw.

Jeśli mówisz o moim byciu Wielką Fantazmaginią (fazowa nazwa :]) to najbardziej logiczną podstawą takiego wyboru jest fakt, że nie można mnie załatwić w jednym poście ;P

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 51 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group