FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-12-2009, 18:19   

Nie znam przyczyn dla których znalazło się to online. Naprawdę, naprawdę chcę wierzyć, że to nieporozumienie albo pomyłka, pół nocy działania była ustalane i byłem absolutnie pewien, że wszyscy BARDZO PRECYZYJNIE wiedzieli co mają robić.

Zanim będę mógł wyjaśniać cokolwiek tu muszę najpierw wyjaśnić to wewnętrznie, dlatego naszego oficjalnego stanowiska na ten moment jeszcze nie będzie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 18:52   

Btw: jeśli zaś Karel naprawdę uderzył na Evereskę, to: jakie oddziały miał ze sobą?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 19:54   

Mój post jest niezależny od ewentualnych wydarzeń, zamyka kilka trwających wątków.
Czy wypowiedź Karela mam potraktować jako potwierdzenie wersji Caladana?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 21:18   

Mythal Alaoru:
1. Obszar: mniejsza wysepka Alaoru + 0,5 km promienia.
2. Moce:

- arointed spell - 8 razy, po jednym dla każdej szkoły. Keyed dla celów, które NIE są Czerwonymi Czarnoksiężnikami i / lub Wolandem.
- arointed energy type (fire). Keyed dla celów, które NIE są Czerwonymi Czarnoksiężnikami i / lub Wolandem.
- vanguard spell, at will (enlarged meteor swarm, takie epickie) - keyed dla kilkunastu najbardziej zaufanych Czerwonych Czarnoksięznikow, których zestroiłem z mythalem specjalnym rytuałem. I których ciągle kontroluję swymi mocami.  
- prevalent spell - prawdziwe widzenie.
- prevalent power:
A) (fabularnie dzięki sercu Wielkiego Lodowca, mechanicznie bo-mam-jeszcze-trochę ST do wydania) Woland (czyli keyed) może spowodować nadnaturalne zimno w całej okolicy. Ogarnia ono całą okolicę - i choć nie jest to moc ofensywna stricte, to ma wszelki potencjał w kilka minut zamrozić okoliczne morze (tym samym niszcząc choćby flotę inwazyjną). A, występują też śnieżyce.
B) antymagia - jak pole antymagii wpływajace na wszystko poza mythalem, Wolandem, Czerwonymi Czarnoksiężnikami oraz ich wyposażeniem, tudzież produkowane przez wymienionych efekty. No, drugim wyjątkiem jest czar wykrywajacy istoty z innych planów...

I tak, wiem - potężne, ale:
1) zużyłem de facto 2 artefakty na komponenty.
2) dalej - użyłem setki ludzi do rytuału.
3) jestem z Thay, głównej magokracji tego świata.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sylar Płeć:Mężczyzna
Poszukujący Prawdy


Dołączył: 11 Lis 2009
Status: offline
PostWysłany: 09-12-2009, 22:27   

Od teraz chciałbym zaznaczyć, że przejmuję władzę nad Wybrzeżem Smoka oraz Sespech. Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości, czy z czymś nie zgadzał to w razie czego mogę tu dodatkowo wszystko wyjaśnić, bądź na PW. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 22:36   

Aniechbędzie, choć Nocne Maski dostały wciry od Caladana. Ale bezpośredniego zwierzchnictwa nad Maskami nie widzę - przynajmniej dopóki Orbakh (=Manshoon, jeden z klonów) żyje i włada ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 23:09   

Pytanienzasadnicze: jakie zmiany nastąpiły w poscie Caladana?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 23:34   

Cytat:
Gaelan pokazał pismo od Altruisty zawierający deklarację, że Macanci zrzekają się z tej wyspy na rzecz prawowitych mieszkańców tej wyspy. Evermeet też wiedziano o tym od dłuższego czasu.


Wiesz, że po takim sformułowaniu pisma nowo założone państwo elfów zaraz Ci zrobi najazd razem z Halruą i Thay za ich obrazę? Elfy to honorne bestie są.

Cytat:
Z zadowoleniem obserwował zwarte szeregi korpusu ekspedycyjnego, a także towarzyszących mu magów, znajdujących się pod jego dowodzeniem. Celem wyprawy Bractwa na południe nie była inwazja, a jedynie odparcie sił wysłanych przez Halrue i zatrzymanie ich dalszej ekspansji, przez wsparcie oporu Granicznych Królestw . Wojska MAC w szybkim tempie zbliżały się do tych ziem, czekając na konfrontacje.


Naruszenie warunków pokoju z moim sojuszem, wyprawa na Halruę, z którą Thay prowadzi rozmowy o sojuszu militarnym i ekonomicznym.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 09-12-2009, 23:40   

Nie idziemy na Halruę, a jedynie zatrzymujemy ich ekspansje na ziemiach, wobec których nie posiadają oni praw i które nie mogą być respektowane przez nas jako ich ziemie. Nie jesteśmy tutaj agresorem, bronimy jedynie interesu naszych sąsiadów - bo i w tym wypadku to nasz interes. Innymi słowy, to nie my poszliśmy na Halruę, tylko ona na nas. A my chcemy to przerwać. I nic więcej, bo i nie posuwamy się dalej.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-12-2009, 23:59   

Tak czy owak - Daerian, jeśli możesz, to ujawnij wreszcie warunki pokoju. Bo
nikt z nas chyba już go nie pamięta. :D

A co do elfów - ja zaprzeczam, jakoby MAC miał jakiekolwiek prawa do tych ziem, których mógłby się zrzec.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-12-2009, 00:00   

Costly: To był bardzo poważny błąd.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-12-2009, 00:01   

Nie wątpię, że bardzo poważnym błędem jest nie dawać się otoczyć z wszystkich stron...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-12-2009, 00:04   

W zasadzie te które się jeszcze liczą:
- MAC nie kontynuuje ekspansji terytorialnej na chwilę obecną
- MAC nie inkorporuje do siebie wszystkich zależnych ziemi bez referendum (które nie zostało przeprowadzone, a ziemie MAC wyraźnie traktuje jako własne)
- Portal jest otwarty, co więcej - napływają przez niego posiłki. Bezpośrednie złamanie warunków.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-12-2009, 00:06   

A propos portalu - a to nie chodziło o wielki portal? (który miał niemal nieograniczoną przepustowosc)

...Który zresztą zamykałem, żeby nie dać się dyfuzji z drugiej strony.

A ja uparcie się będę pytał Caladana o grób Rhyalda (nie wiem, po co mu był potrzebny).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-12-2009, 00:10   

Z tego co pamiętam chyba nie został w końcu zamknięty ;-) Ale mogę się mylić. Chodziło o niego.

PS: Działania Ryuzakiego przyjmuję jako oficjalne zbrojenie się na granicy Thay. Właśnie otrzymaliście magiczną notę dyplomatyczną z prośbą (żądaniem) wyjaśnień, pod groźbą potraktowania owych działań jako aktu zaczepnego.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 64 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group