FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
  Fanzin Houko
Wersja do druku
Dark Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 11:12   

Premiera Houko 3 - No i w końcu długo oczekiwana premiera trzeciego już numeru naszego magazynu online. Tym większą wagę położyliśmy na ciekawostki oraz artykuły specjalne, takie jak wywiad z Pawłem "Mr. Jedi" Musiałowskim. Wypytaliśmy go o prawdziwy wizerunek Japonii i poprosiliśmy o porównanie świata przedstawionego w anime z realnym. Jedną z ciekawszych informacji okazały się plany otwarcia firmy, która pomagała by nam, wiernym fanom w podróży do kraju kwitnącej wiśni. Jednakże nie będę wam tutaj opisywał całego wywiadu, najlepiej będzie jeśli sami się przekonacie. Oczywiście nie zapomnieliśmy o artykułach o anime i mandze! No bo czym było by Houko bez tego co najlepsze dla prawdziwego Otaku? Najnowszy numer podobnie jak poprzedni liczy 30 stron mimo 2 miesięcznego poślizgu. Aktualnie planujemy czwarte wydanie Houko. Czy się ukaże? Oczywiście to zależy tylko od was no i w sumie od nas. Link do Houko znajdziecie jak zwykle tutaj : http://www.division69.net/viewpage.php?page_id=668

Okładka :


Zmieniliśmy także theme oraz nieco budowę naszej stronki. Lecz najlepiej będzie, jeśli sami to zobaczycie i zbadacie :).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-06-2009, 11:37   

Cytat:
[...] wywiad z Pawłem "Mr. Jedi" Musiałowskim. [...] Jedną z ciekawszych informacji okazały się plany otwarcia firmy, która pomagała by nam, wiernym fanom w podróży do kraju kwitnącej wiśni.


. . . Niby należałoby go pochwalić za upór, ale jakby mnie interesowała podróż do Japonii to chciałbym mieć pewność, że także z niej wrócę.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 11:52   

Czemu wrzuciliście numer na SendSpace? Tam na prawdę szybko pliki wygasają. Proponowałbym upload na MegaUpload.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dark Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 12:02   

Dred napisał/a:
Czemu wrzuciliście numer na SendSpace? Tam na prawdę szybko pliki wygasają. Proponowałbym upload na MegaUpload.


Hmm pliki na polskim SendSpace wygasają po miesiącu, jeśli nikt nie pobiera pliku. Póki co pierwszy numer Houko, który wyszedł pół roku temu dalej tam jest. Jak będą jakieś problemy z pobieraniem, wtedy dam na MegaUpload.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 13:11   

Mniejsza już o to. Jakieś dwa lata temu było z tym ciężko.

Co do samego numeru - pobrałem go dla wywiadu z MrJedim. Mnie aż tak bardzo Japonia nie interesuje. Szkoda, że nie zadano bardzo nurtującego mnie pytania - czemu tak niespodziewanie wycofał się z AG, a jego miejsce zajął jakiś Akashi.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2009, 17:00   

Dred napisał/a:
Mniejsza już o to. Jakieś dwa lata temu było z tym ciężko.

Co do samego numeru - pobrałem go dla wywiadu z MrJedim. Mnie aż tak bardzo Japonia nie interesuje. Szkoda, że nie zadano bardzo nurtującego mnie pytania - czemu tak niespodziewanie wycofał się z AG, a jego miejsce zajął jakiś Akashi.

Odpowiedz sobie sam. Redakcja Houko wykazała się tu taktem i profesjonalizmem, ot tyle.
Powrót do góry
Kanon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 18:29   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
[...] wywiad z Pawłem "Mr. Jedi" Musiałowskim. [...] Jedną z ciekawszych informacji okazały się plany otwarcia firmy, która pomagała by nam, wiernym fanom w podróży do kraju kwitnącej wiśni.


. . . Niby należałoby go pochwalić za upór, ale jakby mnie interesowała podróż do Japonii to chciałbym mieć pewność, że także z niej wrócę.
"Firma oferująca powroty z Japonii!"
Ja sobie takiego czegoś nie wyobrażam... o.O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dark Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 20:28   

To żeś Kanon powiedział ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 23:08   

Cytat:
Odpowiedz sobie sam. Redakcja Houko wykazała się tu taktem i profesjonalizmem, ot tyle.

Byc może. Ale moim zdaniem osobom, które przez pewien czas zaglądały na stronę AG lub po prostu osobom z fandomu przydałoby się chociaż wyjaśnienie, co, gdzie i dlaczego. Odejścia bez słowa niczego nie wyjaśniają.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2009, 23:34   

Dred napisał/a:
Cytat:
Odpowiedz sobie sam. Redakcja Houko wykazała się tu taktem i profesjonalizmem, ot tyle.

Byc może. Ale moim zdaniem osobom, które przez pewien czas zaglądały na stronę AG lub po prostu osobom z fandomu przydałoby się chociaż wyjaśnienie, co, gdzie i dlaczego. Odejścia bez słowa niczego nie wyjaśniają.

...
Jak nie lubię tłumaczyć rzeczy oczywistych. Niemniej, spróbuję. Wyobraź sobie, że gdybym Jedi mógł i chciał coś powiedzieć, już dawno by to zrobił, nie czekając na wywiad w jakimś fanzinie. Nie zrobił tego (co mnie akurat zupełnie nie dziwi) i w porządku. Przynajmniej małolaty będą miały pożywkę dla swojej wyobraźni (ileż to ja wersji histori o odejściu Dżedaja et consortes z Kawaii słyszałem, to nie zliczę).
Jeśli tak bardzo ciekawyś, było śledzić acepa, z komentarzy pod niektórymi newsami sporo byś wyczytał.
Zaś co do fandomu - Jedi nie raz w ciągu ostatnich lat pokazał, że ma go tam, gdzie światło nie dochodzi.
Powrót do góry
Dark Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2009, 19:38   

Tak jak Grisznak napisał. Niech niektórzy pomyślą, czy tak chętnie chwalili by się odejściem z pracy... Rozumiem jeśli było mu tam źle itp. Ja wiem, że ostatnio u Mr. Jedi'ego nie było lekko. Między innymi z tego powodu przełożył wywiad - poślizg z wydaniem Houko. Ostatecznie nie śmiałem się pytać o co chodzi - zapewne to "coś" było powodem odejścia z Anime-Gate.

Jak ktoś chce, to niech sam na siłę próbuje się tego dowiedzieć, a nie stara się zrobić to poprzez kogoś innego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2009, 20:59   

Nierozumiem tego ataku na mnie.
Wiem, że było by chamskie pytanie się o takie rzeczy. Dlatego ANI RAZU nie zadałem Darkowi pytania "Dlaczego nie zadałeś takiego <kłeszczyna>"?
Mówię, że fajnie by było, gdyby podzielił się z nami przyczynami. I oczywiście swego czasu śledziłem komentarze na acepie. Jednak lepiej byłoby się dowiedzieć od najbardziej zainteresowanego, o co biega.
Ja nie śmiem takiego pytania mu zadawać, ani nikim się wysługiwać.
A innych proszę o czytanko ze zrozumionkiem. ;]

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-06-2009, 01:46   

Dred napisał/a:
Szkoda, że nie zadano bardzo nurtującego mnie pytania - czemu tak niespodziewanie wycofał się z AG, a jego miejsce zajął jakiś Akashi.


Twierdzisz, że mówisz, że fajnie by było gdyby podzielił się przyczynami. Piszesz, że fajnie by było gdyby zadano mu takie pytanie. Nie wiń ludzi za to, że wkładają Ci w usta coś, co naprawdę powiedziałeś, mają rację.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dark Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 22:50   

Dobrze, proszę nie poruszajmy już tego tematu. Nie chciał bym by było to powodem jakichś nieprzyjemności :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Poszukująca
Gość
PostWysłany: 13-04-2010, 19:09   HOUKO?

Mam pytanie... nie bardzo jestem w temacie... ale może mi ktoś odpowie: czy fanzin Houko nadal się ukazuje? Jeśli tak, to gdzie go mogę "spotkać"? ;)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group