FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Jesień 2010
Wersja do druku
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2010, 18:56   

Może może może może, a im więcej może tym gorzej...

Letter Bee 2 - heh, pewnie, że obejrzę, jak tylko skończę pierwszy sezon, a na to się nie zanosi
My little sister can't be this cute - z czystej ciekawości pewnie zobaczę co to. Tzn czy to faktycznie komedia, czy może znowu któryś z twórców przenosi swoje niespełnione fantazje na ekran. Pewnie i to, i to..: /.
Och i cóż to za słitaśne chłoptasie w Starry Sky... Fabułą zapowiada się...źle, ale a nuż, widelec...

Może:

Kuragehime - bo faceci w rajtuzach są ql. Ogólnie może być ciekawe.

Na 100%

Bakuman - nawet się nie zastanawiam.
Deadman Wonderland - Bo naprawdę lubię Shiro, mimo że sama manga nie podoba mi się już tak jak kiedyś. Ale może będzie fajna krew ^_^

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-06-2010, 19:49   

Fufufu... Jesień chyba będzie mruczna :3

Tegami Bachi- Jest Gauche, jest impreza. Pewnie robię sobie za duże nadzieje, ale...
Bakuman- A właśnie ostatnio sięgnęłam po mangę. Spodziewam się uczty dla oczu, bo właśnie kreska mnie tam urzekła. No i przewodnik: jak zrobić porządny komiks. Niestety robienie name to porażka w moim wypadku.
Starry Sky- Lubię odwrócone haremy.
Shinrei Tantai Yakumo- Hm, wygląda nienajgorzej.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2010, 21:39   

Koniecznie, ale to koniecznie będę musiała obejrzeć Togainu no Chi.
Choć kreska w trailerze wygląda gorzej niż w mandze i grze. Ale będzie Guuunzi **

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2010, 23:04   

Ok, dowiedziałem się o co chodzi w Togainu no Chi... Wykreślamy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 08:00   

Trzeba zobaczyć tego Bakuma, skoro wszyscy go tak zachwalają ;) Chociaż nie wiem o czym to jest. Zainteresowało mnie też Shinrei Tantai Yakumo, więc na pewno też znajdzie się na mojej liście M&A.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 14:44   

Shinrei Tantai Yakumo - chyba w zeszłym roku czytałam tomik mangi, nawet niezły materiał na anime, może być obiecująco... No i oparte na powieści Manabu Kaminaga.
Natomiast ee Togainu no Chi, fabuła może niczego sobie, ale liczba filmików à la yaoi na youtube jest dosyć zatrważająca heh i treść hardcorowa.... Hmm (słuchając Drama CD) Shiki to jakiś psychopata, ale głos Midorikawy całkiem całkiem... No nie wiem, zajrzę do mangi...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2010, 07:22   

Z racji czasu, którego nie miałem, nie mam i nie będę mieć obejrzę tylko CG. Możliwe, że wybiorę jeszcze coś co będzie mieć opinię wyróżniającego się z sezonu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 01:29   

Ci, co dotarli do samego końca ostatniego odcinka Hakuouki, pewnie już wiedzą, a dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - w październiku ukaże się drugi sezon.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-06-2010, 22:49   

Tren napisał/a:
Dreams come true.

Na początku września ma wyjść pilotażówka do Mirai Nikki.


Okazuje się, że będzie dopiero w grudniu :( Przy okazji nie zaszkodzi wrzucić trailer.

Jak na razie rozpiska mi się nie podoba, ale może do jesieni dojdzie jeszcze coś ciekawego. Nieźle zapowiada się Kuragehime - dziewczyna i transwestyta w budynku pełnym fujoshi? Plus reżyser od Baccano i Drrr oraz fakt, że to seria noitaminowa, a te ostatnio nie zawodzą. Brzmi świetnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
난 네가 싫어 Płeć:Kobieta
ecchi lover


Dołączyła: 30 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2010, 08:50   

pestis napisał/a:

My little sister can't be this cute - z czystej ciekawości pewnie zobaczę co to. Tzn czy to faktycznie komedia, czy może znowu któryś z twórców przenosi swoje niespełnione fantazje na ekran. Pewnie i to, i to..: /.


Czytałam mangę, nic wielkiego, Kissxsis nie prześcignie, ale sam fakt, że jego siostra chowa po szafach yuri jest dziwna xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2010, 13:52   

The World God Only Knows
Pierwsza PV-ka
http://www.youtube.com/watch?v=AB8Z0zt41zc
Za dużo nie pokazuje właściwie możemy zobaczyć chara design.
CO tam pisze nie mam pojęcia krzaczki są dla mnie tylko krzaczkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 01:10   

Nowa zapowiedź na jesień.

Super Robot Wars OG: The Inspector

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-07-22/super-robot-wars-2nd-tv-anime-confirmed-for-fall
https://superrobotwar.wordpress.com/2010/07/22/super-robot-wars-og-original-generation-the-inspector-anime/
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=11760

Yeach, pierwsze anime ktorego napisałem reckę (gdy byłem młody, głupi i jedynie znałem anime takie jakie były w TV i nie miałem Hypera, przyznam szczerze że ta recka ma zawyżoną ocenę... umówmy się że o jedno oczko ;p) ma kontynuację (choć miało wcześniej tą OVE która była świetna, ale było to po wydarzeniach które będą w tym tytule).

Ale anyway, czego możecie oczekiwać.
- Ryusei z mniejszą rolą, Kyosuke jako główny bohater.
- Dużych biustów. Animatorem jest gość od Graviona... Spodziewany fanserwis (i tak już przemodelowali piersi jednego z mechów ;p)
- Nowych, dużo fajniejszych mechów niż w DW. Poza tym, tym razem w 2D.
- Dużo bardziej epickiej fabuły niż w DW (mam nadzieję że dadzą na to budżet i min 30 epizodów, OG1 nie pomieścili w 26 a tam fabuła była dużo mniej epicka).
- Przynajmniej dwa razy więcej obcych.
- Jeszcze większą masę postaci (naprawdę powinni zrobić z 30+ epizodów... Myślę, że nawet gundamowe 50 by się przydało by oddać sprawiedliwość całej obsadzie).
- Wszechogarniającego optymizmu (poza paroma sprawami).

Myśli inne:
- Nie pamiętam już stylu użytego dla postaci w DW ale mi tu jakoś Geass przypominają te facjaty... Coś jakoś Axel mi się nie podoba.
- Ponoć Terada (twórca serii) ma tym razem gapić się na ręce twórców.
- Czy oni robią adaptację wersji z GBA czy remake'a z PS2 z nowymi postaciami? Mam nadzieję że to drugie, ale w sumie nie powinni cofać się do tego co było przed retconem.
- Obari animatorem, super. Obari reżyserem... No nie wiem.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Servant
Gość
PostWysłany: 31-07-2010, 18:23   

Mam pytanko jedno, czy wiadomo cyz nowe cg bedzie anime (12=24 odc.), czy oav ?
Powrót do góry
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2010, 00:49   

We wrześniu, w Japonii rozpocznie się emisja czwartej serii Pokemonów - Pokemon Best Wishes.

Na obecną chwilę zapowiada sie obiecująco i podobno ma być trochę nowości, zwłaszcza, że akcja serialu przenosi się do regionu bazującego na USA, gdzie główna bohaterka anime jest Murzynką (zresztą zaprezentowano więcej czarnoskórych postaci, z czego kilka ma nawet afro), oprócz tego inne, mniejsze nowości, ale pewnie po pierwszych 30 odcinkach oryginalność serii zaginie, tak jak to było w wypadku Diamond and Pearl i znowu trzeba będzie oglądać te same odcinki z identycznymi wydarzeniami tylko z podmienionymi postaciami i pokemonami plus dość drobnymi zmianami w fabule.

Mogliby zrobić sobie kilka lat przerwy w produkcji anime, bo oryginalność to już ono dawno straciło, tylko niestety, pokemony to poważny biznes w Japonii i USA więc szybko się na to nie zanosi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2010, 14:44   

Link

Spis anime które są planowane na 2010 - jesien.

Nie ma na spisie CG nowego -> przeoczenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group