FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Jesień 2010
Wersja do druku
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-10-2010, 09:43   

Sm00k napisał/a:
A w drugim odcinku pierwszego odcinka mamy Virala z GL. Znaczy, seiyu. Mry.


Jeżeli go lubisz, to polecam prawie 50 odcinków pewnego anime gdzie gra główną rolę.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-10-2010, 11:07   

Oj my mamy Włatcuf Móchuf, Kapitanów Bombę i Italię. Usańce mają Simpsonów, więc dlaczego Japończyki nie mieli by się wyżyć w ten sposób na anime. Wszak to tylko nazwa filmów animowanych produkowanych w Japonii i/lub dla Japończyków. Oczywiście nasz świat zachodu, ograniczył to słowo do typowych animacji.
Ja po Panty & Stocking with Garterbelt :P Mam wrażenie, że to właśnie miało być coś takiego. Skierowane nie do otaku anime. Być może wyciągam pochopne wnioski, ale po pierwszym odcinku mam takie wrażenie. Co będzie czas pokaże.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 12:20   

Prawdę powiedziawszy nie jest źle.
Jeśli przeboleje się/podoba się toaletowy humor to P & S + G można uznać za fazowe. Styl naprawdę jak Włatcy móch , czy kapitan bomba, czy south park.
Siostrzyczka prawie jak Haruka, tylko mniej fanserwisowo i może gdzieś tam czai się fabuła (inna niż "onisan suki").
Zobaczymy Bakumana i może inne, czekając do środy, bo wtedy zjawi się bóg...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-10-2010, 17:22   

Oreimo 1
Co mnie do tego podkusiło? No nie wiem, prawdopodobnie alternatywa w postaci niekończących się stron podręcznika do biologii. Sam tytuł jest straszliwy. Zgadzam się z poprzednikami - jeżeli ten twór pozostanie komedią, może okazać się całkiem przyjemny, ale ja aż drżę ze strachu przed innym rozwiązaniem. Przy czym główny bohater całkiem przypadł mi do gustu. Przyjemne seyjuu (chociaż początkowo byłam zaskoczona) i jego opanowanie czynią z niego postać, może nie nadzwyczajną, ale dającą się lubić. Chociaż może być nudnawy. Siostrzyczka jest dobrym materiałem do gagów i nawet nie jest tak nieznośna, biorąc pod uwagę jej loli design <ble?>. Nie wiem czy sięgnę po następny odcinek...

Star Driver 1
J-j-jaki bishounen? Mamorek w roli magical boya, hell yeah, tego jeszcze nie było.
Na serio: Nic wielkiego, ale ending mnie opętał i atmosfera jest w sam raz na jesień. Ktoś napisał, że to anime przekroczyło granicę głupoty - cóż, może to prawda, ale obawiam się, że nie jest pierwsze. Myślę, że lepiej żeby seria nie kryła się z własnym idiotyzmem i dostarczała przyjemnej fazy (patrz Sengoku Basara), niż udawała, że jest wielkim dziełem i szarżowała z pseudo-filozoficznymi tekstami i w taki sposób osiągała szczyty głupoty, bo ta druga opcja po jakimś czasie staje się niemożliwa do zniesienia. Może mi się znudzi, może nie. Póki co cieszy mnie przemiana z drobnymi zmianami w kolorze włosów i tymi wszystkimi cudacznymi pozami. Absurd wcale nie boli.

Bakuman 1
Przepraszam wszystkich fanów mangi, ale co to za durne zawiązanie fabuły? I czemu Azuki (chyba tak nazywa się owa dziewoja) jest tak niemiłosiernie denerwująca? W trakcie oglądania trochę bimbałam nogami, więc żeby wciągało jak bagno to nie powiem. Chociaż dwójka głównych bohaterów ma potencjał i chyba pociągnę to jeszcze troszeczkę, żeby się przekonać czy te stada fanów mają czym się ekscytować.

Generalnie nic, poza trzecią serią Black Lagoon mnie jakoś specjalnie w tym sezonie nie pociąga. Ale nie narzekam, bo mam mnóstwo innych, starszych serii do obejrzenia.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kurt Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 19:03   

Nikt prawie nie wspomniał o Yosuga no sora ... czyżby się szykowała tandetna do bólu kaszana ? Co prawda nie kopałem w temacie, nie kojarzę fabuły VNki, z resztą wolał bym sobie nie psuć zabawy ;) Czekam cierpliwie na suba, coś czuję że może być to nawet zjadliwe .... może nawet dobre ?

Co do reszty , obejrzę na pewno nowego indexa, na pozostałe nowości rzucę okiem po odcinku chociaż, nie typuję na razie co dobre , okaże się w praniu (no ... oczywiście poza złudną nadzieją co do yosuga no sora ^^ ) .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2010, 20:23   

MM! 1
To jest chore. Sprawdzę co w drugim epie i prawdopodobnie podziękuję. Zapowiada się maraton bicia chorego bohatera, który nie trafił z miłością... do dobrej płci.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 04-10-2010, 20:24   

Shinrei Tantei Yakumo 1

O Jeeeeżu. Jaka bida z nędzą. Toż to jakiś żart chyba... No cóż. Zagadka numer jeden nudna, zawiązanie fabuły straszliwie naiwne i zero realizmu w działaniach służb. Bohaterowie straszliwie typowi: zdystansowany i nieprzystępny młodzieniec (Traumus Wielkus czyha za rogiem, anyone?) i nieodłączna towarzyszka - bez zdolności, raczej mało kumata i newynna (w tym przypadku również trauma, ale tym razem gatunek Traumus Vulgaris - czyt. do rozwiązania od zaraz...). Kreska całkiem ładna, ale scenę z tłumem, w której kukiełki przechodniów poruszały się tylko w dół i w górę przemilczę; ładna muzyka, jednak całkowicie niepasująca do wydarzeń, a próbująca nadać im poważniejszy wydźwięk. Wypada to raczej komicznie. Rzecz bardzo słaba, mocno poniżej przeciętnej. Takim seriom mówimy stanowcze NIE.

Otome Youkai Zakuro 1

Hm. Seria raczej standardowa pod wszystkimi względami: nieskomplikowana fabuła, lekki klimat, możliwe ciut mroczniejsze tajemnice i tak dalej. Bohaterowie? Też typowi, ale jacyś tacy sympatyczni, zwłaszcza Zakuro. Grafika jest ładna - nie ma fajerwerków, ale trzyma dobry poziom. Natomiast śpiewana przez dziewczęta piosenka jest PRZECUDNA. Przewiduję raczej epizodyczną fabułę z wątkiem głównym, który wyklaruje się raczej potem, o ile w ogóle. I to jest na podstawie wychodzącej mangi... No nic, liczę na chociaż częściową zamknięte zakończenie, otwarte w sumie też może być. Byle nie urywali nagle wszystkich wątków...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-10-2010, 09:32   

Kurt napisał/a:
Nikt prawie nie wspomniał o Yosuga no sora ... czyżby się szykowała tandetna do bólu kaszana ? Co prawda nie kopałem w temacie, nie kojarzę fabuły VNki, z resztą wolał bym sobie nie psuć zabawy ;) Czekam cierpliwie na suba, coś czuję że może być to nawet zjadliwe .... może nawet dobre ?

Ekranizacja eroge, więc nic dziwnego, że nie cieszy się popularnością.

Pozycję można opisać 4 zwrotami: incest, les, masturbation + naked girl attack. Starczyło mi przeczytanie opinii na MALu i przejrzenie odcinka piąte przez dziesiąte, aby wiedzieć, ze trzeba to omijać na kilometr.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-10-2010, 09:54   

Arakawa 2 - mam nadzieję, że starczy pary na całą serię i poziom nie będzie spadał z odcinka na odcinek, bo jak na razie jest nieźle, ba, nawet świetnie. Odcinek jest równie zabawny co najlepsze z pierwszej serii, pełen zaskoczeń i uroczych WTF-ów. Wypadło lepiej, niż się spodziewałem.

Otome Youkai Zakuro - chyba nie, po prostu nie moje klimaty.

Heh, na rozpiskach sezon wydawał się miałki, a teraz wygląda na to, że będzie aż za dużo serii do oglądania. Jak na razie kwalifikuje się Bakuman, Arakawa, Majty i Pończochy, ewentualnie Star Driver (co do którego obawiam się, że straci całą magię, kiedy wszystkie te idiotyzmy z pierwszego odcinka zostaną wyjaśnione...). Index 2 i Kuragehime z dużym prawdopodobieństwem też będą w porządku.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2010, 10:42   

Otome Youkai Zakuro
Rozbiło mnie. Zupełnie nie jestem targetem, ale rozbiło mnie w naprawdę pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Akcja z wychodkiem była wręcz boska. Nie wiem jak długo będę oglądał. Ale naprawdę wielki "+" za te wybuchy śmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-10-2010, 14:56   

Panty & Stockings - ja pisałem w odpowiednim wątku - zupełnie nie dla mnie...

Ore wa imouto ga konnani kawaii wake ga nai
piotrekplay napisał/a:

Po obejrzeniu odcinka nasunęło mi się pytanie: Co lepsze - mieć siostrę yaoistkę czy siostrę lubującą incest?

Jako osoba posiadająca siostrę - yaoistkę stwierdzam, że nie stanowi to najmniejszego problemu... nie wiem jak z drugą opcją :P
A sama seria naprawdę kojarzy mi się z Haruką po pierwszym odcinku, zobaczymy co dalej.

Czas wypróbować Otome Youkai Zakuro i Shinrei Tantei Yakumo... jak dla mnie ten sezon jest jednak ubogi, na Bakumana ochoty nie mam, więc jak na razie oglądać będę tylko Indexa, Iron Mana i Ore wa imouto... na szczęście mam "trochę" starych serii czekających na obejrzenie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2010, 15:02   

Dla osób zastanawiających się, czy Ore no imouto pójdzie w stronę incestową:

Spoiler: pokaż / ukryj
Z tego co pamiętam, to w 2 pierwszyc tomach mangi szczytem incestu było wywrócenie siostrzyczki i pokazanie bielizny, jedna scena.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2010, 19:20   

Keii napisał/a:
Dla osób zastanawiających się, czy Ore no imouto pójdzie w stronę incestową:

Spoiler: pokaż / ukryj
Z tego co pamiętam, to w 2 pierwszyc tomach mangi szczytem incestu było wywrócenie siostrzyczki i pokazanie bielizny, jedna scena.


Kamień spadł mi z serca.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-10-2010, 22:53   

O, ja też sprawdziłem OreImo, choć miałem się trzymać od tego z daleka... "Imouto" i "kawaii" w tytule w zasadzie wystarczyło, żeby mnie zniechęcić. Ostatecznie nie taki diabeł straszny, fanserwisu praktycznie brak, a odcinek wypada całkiem pozytywnie. Nie wiem czy będzie mi się chciało oglądać, ale mimo wszystko miłe zaskoczenie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-10-2010, 21:46   

Ło kurcze, niby takie Clannadowe, a jednak więcej obyczajowości, gdyby nie incest, to z Yosuga no Sora byłaby przyzwoita, typowa haremówka w poważniejszym stylu.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group