FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Lato 2011
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-04-2011, 18:11   

Zaraz, zaraz... Dio?!
To może ja to jednak będę oglądać?...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2011, 21:22   

Tym razem będzie leciał na loli pilotki?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-04-2011, 12:32   

Nowa rozpiska cowboybibimbopa.


Opis Kamisama no Memochou mnie z lekka zabił, zwłaszcza ostatnie zdanie. Aż mam ochotę zobaczyć chociaż jeden odcinek.
Heart no Kuni no Alice będzie mieć film? Ohohoho.
Seiyuu Sayi z BLOOD-C będzie Mizuki Nana. Ojej, o dziwo nie Hanazawa Kana...

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-04-2011, 13:17   

Moje opinie na tę chwilę:

Sprawdzić:
Appleseed XIII
Blood-C - ciekawe jak wyjdzie... projekty postaci zrobione przez CLAMP brzmią obiecująco.
Dantalian no Shoka - podoba mi się pomysł, chociaż zalatuje Indexem. Trochę jednak niepokoi mnie autor Light Novel, bo anime Asura Crying mnie odrzuciło.
Ikoku Meiro No Croisee - seria obyczajowa? Kto wie... może byc dobre, może byc fatalne.
Kamisama Dolls - w zasadzie prawie nic nie rozumiem ze skrótu fabuły, więc chcę zobaczyć co to...
Kami-sama no Memo-chou - tradycyjnie sprawdzając wszystkie kryminalne anime... gender bender Near skrzyżowany z Oracle?
Nekogami Yaoyorozu - duże wątpliwości coś mam, ale planuję zobaczyć.

Na pewno obejrzę (niestety, tylko speciale tu trafiają...):
Black Lagoon: Roberta's Blood Trail 5 - mniam, w końcu ostatni odcinek
Higurashi no Naku Koru ni Kira - wygląda na kolejną komedię w stylu Higurashi...
Hellsing Ultimate - planuję zebrać jednak całość naraz i wtedy obejrzeć... ciekawe, czy doczekam.
Kore wa Zombie desu ka? - special!
Carnival Phantasm - oficjalny crossover Tsukihime + Fate, zapewne komediowy? Ja chcę już teraz :D

Filmy (które dostać uda się najwcześniej zimą :D):
Sengoku Basara: The Last Party
Mahou Sensei Negima - ciekawe, czy to do mangi czy anime... będę musiał ustalić, bo interesuje mnie jeśli z mangi.

Będę też zapewne gromadzić "na kiedyś" 3 sezon Natsume.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2011, 13:30   

Kaito Tenshi Twin Angel - OAVka nie była taka zła, więc seria ma szansę.
Appleseed XIII - ano obaczym, co się z tego wykluje.
Usagi Drop - brzmi ciekawie, ale równie dobrze może się okazać nudne. Z josei zawsze babka na dwoje wróżyła.
R-15 - brzmi tak głupio, że ma nawet szanse okazać się dobrym. Oczywiście, może się także okazać totalnym ecchi gniotem.
Manyuu Hikenchou - jak wyżej.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2011, 19:48   

O wielki WTFie połączony z natychmiastową próchnicą....

Koto-wampir i inne kotowate by Gonzo, czyli Nyanpire.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2011, 20:31   

Pierwsze spostrzeżenie: sezon wiosenny jest dużo ciekawszy.
Ale dwa tytyuły są absolutną koniecznością:

Usagi Drop - mam przeczucie, że będzie z tego coś dobrego

Nuraihyon no Mago Second - przy pierwszym sezonie bawiłem się doskonale.

Co do reszty - nie przewiduję nadmiernych ilości czasu spędzonego w domu w tym okresie, więc jeśli spojrzę, to będzie dla mnie mała niespodzianka... Zwłaszcza, że już trzeci Natsume będzie leciał, a ja pierwszego nie skończyłem, więc wiadomo, co będę nadrabiał (i oby nie było tak jak z Kuroshitsuji, ciągle jestem w trakcie pierwszego sezonu...)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2011, 22:37   

hmmm, chyba w Otaku to było, ale nowy Higurashi ma miec chyba 22-26 odcinków i przedstawiać 4 historie w sobie. Ciekawe jak to rozwiążą. Jednym z głównych motorów higurashi była cała ta tajemnica wokół Riki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
rockmetalboy Płeć:Mężczyzna
Spam King


Dołączył: 06 Maj 2011
Skąd: Pomorze
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2011, 10:49   kizumonogatari

Wiecie może coś o Kizumonogatari??? Ja wiem że ma być w 2011 i, że będzie to pre-quel do bakemonogatari. By shaft oczywiście. Poznamy historię araragiego i shinobu (chociaż wtedy jeszcze nie miała imienia). Jako fan Shafta nie mogę się doczekać, tylko nie znam daty :(




PS
Mam coś dla takich ciekawskich jak ja :> Info o mangach też jest, chociaż raczej trudno je znaleźć.
http://myanimelist.net/forum/?topicid=250185




jeśli wklejanie linków z innych forum jest zabronione to go wykasuj. SRY

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-05-2011, 16:04   

Po pierwsze - odpowiedni temat na takie pytania

rockmetalboy napisał/a:
jeśli wklejanie linków z innych forum jest zabronione to go wykasuj. SRY

Po drugie - polecam lekturę, tak żeby było wiadomo co można, a czego nie.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 08-05-2011, 15:00   

Jak dla mnie co trzeba obadać:
- Idiotę, test i przywołane stwory - Pierwszy sezon był lekką komedią (a OVA czystą zapowiedzią) może nie arcywysokich lotów, ale mnie się spodobało i zobaczę co dalej wyprawiać będą.
- to czego brak w rozpisce Filmik Hayate no Gotoku Pierwsze 2 serie (trwające chyba 4 sezony) uważam, za jedne z najlepszych serii swojego gatunku (Komedia szkolna i harem (BEZ ecchi)). Tym bardziej jestem zadowolony, że zaraz po filmie (?jesień 2011?) wznawiają emisję serialu (chociaż nadal mnie przeraża ta ilość nadmiarowego materiału mangi i to że seria nie wydaje się mieć końca). Poza tym interesuje mnie co będzie tematem przewodnim filmu. Wycieczka w góry nie jest najbardziej epicką przygodą :-p...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2011, 11:14   

Z tego co nie ma na liście:

Detective Conan: A Secret Order from London - London Arc w mandze stał na dość dobrym poziomie, w anime ruszyła dopiero w tym tygodniu więc najprawdopodobniej będzie to jakaś oryginalna historia poboczna. Na chwilę obecną nic więcej nie wiadomo.

Z rozpiski:

Blade - Iron Man był słaby więc przerwałem oglądanie, Wolverine i X-Menów nie znoszę z całego serca więc anime z nimi było dla mnie zbędne. Z resztą uważam nawet, że Wolverine nie powinien mieć swojego oddzielnego tytułu tylko siedzieć z X-Młotkami w jednej produkcji pozostawiając miejsce dla Hulka, Fantastycznej Czwórki, Spider Mana czy Kapitana Ameryki. Dlatego mam nadzieję, że Blade wypadnie dobrze, bo jego akuratnie lubię.

Usagi Drop - Z opisu brzmi dość poważnie i mam nadzieję, że raczej tak będzie. Ostatnio mam alergię na pozycje czysto rozrywkowe.

Kami-sama no Memou-chou - Wariacji na temat detektywów nigdy za wiele. Te miśki z obrazka przekonują mnie do sięgnięcia po to :D

Sacred Seven - Tak dla poprawy samopoczucia, shonenówka o przyjaźni z supermocami, nic więcej od tego nie oczekuję.

Kinówki Pokemona - Wiadomo xD, więcej komentarzy chyba nie trzeba?

I Kinówka FMA...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-05-2011, 20:35   

A ja sobie spojrzałem do jołtuba i po wpisaniu anime summer 2011 wyskoczył dość mieszający filmik. Pierwsza rzecz jaka mnie zaniepokoiła to Otome wa Boku ni Koishiteru: Futari no Elder, wedle myanimelist coś takiego rzeczywiście ma nastąpić, tylko jeszcze nie wiadomo kiedy. Druga dość miła tym razem niespodzianka to Ika Musume season 2,której zapowiedź była już na jakimś japońskim czasopiśmie z cyklu "coming soon". Reszta filmiku raczej przemknęła tak bez echa, gdyż większość pokrywa się z banerem z pierwszej strony.
Jak myślicie, czy te serie jeszcze załapią się na lato, czy mówimy już o jesieni/zimie?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 04-06-2011, 23:11   

Cóż, jak dla mnie sezon letni może okazać się totalną klapą. Po pierwsze - już i tak z dużo rzeczy naraz oglądam. I po drugie (ale priorytetowe): Jeżeli tylko wyemitujecie trzeci sezon Natsume Yuujinchou...! tumtirimtitamtidam! Chyba nie wiem jak wyrazić swoją radość.

Oprócz tego bardzo cieszy mnie perspektywa zrobienia sequela świetnej serii jaką jest Blood+ we współpracy z Clamp'em. Nie jestem wielką fanką tej czwóreczki, ale ich prace są po prostu... "wow"? Liczę także na oryginalny i lekko alternatywny opening. Od czasów tego z piosenką UverWorld i PIĘKNĄ, eksperymentalną animacją nie trafiłam na lepszą czołówkę.

Oprócz tego pozostają nowości, których nie można będzie zlekceważyć. I będę musiała rzucić na nie okiem.
Usagi Drop - a nuż trafi się miła obyczajówka.
No 6 - bo sience-fiction to moje klimaty. Tylko odrzuca mnie autor. "Telepathy shoujo Ran"? Odpadłam po dwóch odcinkach, bo zraziły mnie płaskie charaktery.
Sacred Seven - bo czuję przypał.

Do pozycji obowiązkowych dopisać należy jeszcze film Ghibli, bo widziałam chyba wszystkie poza Ponyo i zamierzam kontynuować tą tradycję oraz nadrobić zaległości, oraz kinówkę FMA - rozumie się samo przez się (no i słuchanie Romi Paku zawsze dobrze mi szło).

A na końcu i tak, oprócz tych paru tytułów będę pewnie oglądać jeszcze jakąś zupełnie głupawą serię, zaniedbując przy tym Lady Oskar. Brawo.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-06-2011, 13:05   

Gdyby Blood miał być sikłelem to by było coś dziwnego, samo pocierpnięte wątku od grobowca i bliźniaczek było by dość podejrzane. Tak wiec to pewnie będzie wersja alternatywna, cała sieczka od początku w nowej odsłonie. Zobaczymy co z tego w ogóle wyjdzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group