FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Lato 2011
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-07-2011, 21:59   

Sacred Seven
Duże rozczarowanie, miałem nadzieję przez chwilę na coś w rodzaju Tekkamana, a tu bohater nagle się z miniaturowej Evy w supersentaia zmienił...
Seria niestety nie ma specjalnie nic, co by mnie mogło przyciągnąć - i co gorsza zapowiada się trauuuuuma... Zostawiona, chyba że ktoś potem da mi o niej pozytywna opinię, która mnie zachęci.

Kami-sama no Memo-chou
Miło z ich strony, że puścili dłuższego pilota. Niestety... bohaterowie nie zapowiadają się specjalnie ciekawie, zagadka mimo dość poważnego tematu jednak leży i kwiczy... praktycznie brak możliwości zgadywania czegoś samemu inaczej niż przez znajomość schematów...
Zaś główna bohaterka nie pociągnie serii jak w Gosicku (który miał też lepszą atmosferę, styl początków XX wieku i przede wszystkim jakieś zagadki miał) ;-)
Jeszcze 1-2 odcinki na próbę, ale zapowiada się drop.

Blood-C
Odcinek był trochę nudny, to fakt... ale...
Projekty graficzne Clampa! (Chyba) Clamp piszący scenariusz! Opening! I panienka z kataną rokująca nadzieje :-)
Ogólnie, do dalszego sprawdzenia, ale pewnie będę oglądał.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-07-2011, 08:37   

Yuru Yuri - ot, kolejna seria o moe dziewczynkach w szkole, raczej nic ciekawego, ale przynajmniej brak jakiegoś strasznie dającego po oczach fanserwisu bazującego na nagości. Jeśli ktoś lubi takie rzeczy będzie jak znalazł, bo pomimo nie wybijania się niczym szczególnym, oglądanie jakoś strasznie nie bolało.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 12 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2011, 08:58   

Daerian napisał/a:


Blood-C
Odcinek był trochę nudny, to fakt... ale...
Projekty graficzne Clampa! (Chyba) Clamp piszący scenariusz! Opening! I panienka z kataną rokująca nadzieje :-)
Ogólnie, do dalszego sprawdzenia, ale pewnie będę oglądał.


What he said. Uber kuce rzondzom.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-07-2011, 12:36   

Pozbawcie ją tych drutowatych włosów i okularów to może by coś z tego było. A tak , w tym anime grawitacja nie obowiązuje wybiórczych obiektów. W poprzednich wersjach chociaż dało się główną bohaterkę zranić. Ta albo robi to sama, albo jest niepokonywalna i niezniszczalna, fuj.
Takie włosy mogą mieć tylko postaci w stylu Petitte Charat, nie "demon slaing heroes".
(a część openingu jest zerżnięta z Blood+)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-07-2011, 13:55   

Blood C 1

O bogowie i wszyscy śnięci... Clampowi chyba coś się stało. Naprawdę. Walka z motorówką była trochę "creepy", ale generalnie nic ciekawego. Do zestawu mamy denerwujące bliźniaczki, nadopiekuńczą koleżankę, mroczne emo i nieśmiałego przewodniczącego... A już szczytem szczytów jest główna bohaterka, która, mam wrażenie, jest mocno niedorozwinięta. "Bardzo kochasz swojego tatusia, prawda?" "Tak!"- czy to jest wymiana zdań z licealistką??... Jeśli jakoś tego nie umotywują, to seria jest stracona.

Natsume 3 - 1

Awwwwww. Ta seria jest taka cudowna. Taka spokojna, prosta i po prostu sympatyczna. Potwór tygodnia okazał się być bardzo miłą staruszką, a i dowiadujemy się jeszcze więcej o Reiko. Moaaaar!

Ikoku Meiro no Croisee 1

Szkoda, szkoda. Taaaaakaaaaa wielka szkoda. To mogła być fajna seria, ale jeśli dalej będzie się rozwijać w ten sposób to... O jakości serii obyczajowych mówią szczegóły budujące spokojny i ciekawy obraz codzienności. Mogą one budować, ale też mogą niszczyć, a w tej serii podstawowe rzeczy kupy się nie trzymają. Zarówno autorka mangi, jak i twórcy postawili sobie za cel jedno: ma być słodko. Nic więcej. W związku z tym mała niby zna francuski, a niby go nie zna... Oscar tak po prostu ją sobie przywiózł... Yune łazi w stroju maiko... i zamiata kurze w drogim jak cholera furisode - oglądałam odcinek z koleżanką, która interesuje się kimonami, więc łatwo to wyłapać... Potem jeszcze wzięłam się za mangę... I wylazły podobne kfiatki. To są niby szczegóły, bardzo drobne wady, ale jeśli już się to widzi, to tym bardziej nie da się wybaczyć niedociągnięć fabularnych. BU!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-07-2011, 12:10   

Keii napisał/a:
Yuru Yuri - ot, kolejna seria o moe dziewczynkach w szkole, raczej nic ciekawego, ale przynajmniej brak jakiegoś strasznie dającego po oczach fanserwisu bazującego na nagości. Jeśli ktoś lubi takie rzeczy będzie jak znalazł, bo pomimo nie wybijania się niczym szczególnym, oglądanie jakoś strasznie nie bolało.

Zaskakujące, bo będąc fanem Azumangi i Lucky Star, oraz obejrzawszy niedawno A Channel (i oglądając Nichijou) mam zupełnie odmienne wrażenie.

Yuru Yuri
Okej... trzy (potem podobno 4) panny ze szkoły średniej... w ciągu pierwszych 5 minut (licząc opening) trzy żarty na temat pseudo "yuri" stosunków (wyjątkowo niskich lotów), w tym wyraźnie sugerowane "yuri incestowe" zainteresowanie starszej siostry młodszą... Nie żebym miał cokolwiek do oglądania yuri, ale są pewne granice gdzie wszystko robi się niesmaczne...
Aha, Theron Martin ośmiela się to porównywać do Azumangi... przypomnijcie mi, abym więcej się w życiu nie sugerował jego/jej opiniami.
Hm, przyznam że nie dokończyłem odcinka. Dropped.

Kamisama Dolls
Pomijając młodszą siostrzyczkę, seria zapowiada się ciekawe... Mamy tajemnicę, śmierć i nadprzyrodzone moce. Jeśli siostrzyczki nie będzie za dużo, seria ma potencjał. Mam tylko wrażenie, że projektanci graficzni... dośc mocno wzorowali się na innych seriach. Albo to tylko moje dziwne wrażenie, że zły pan przypomina Acceleratora, a "coś" (bożek? mech? choroba wie co) młodszej siostrzyczki kojarzy mi się z Kuebeiem...
Do sprawdzenia dalej (żeby tylko nie ta irytująca muzyczka towarzysząca wzywaniu "czegoś").

Ikoku Meiro no Croisee
Do klasycznych problemów "oni mówią w innym, ale tak naprawdę w tym samym języku" jestem przyzwyczajony, ale tutaj nie ma w zasadzie żadnej konsekwencji - a to mówi, a to nie... fakt. Muszę się też zgodzić z Enevi - seria nie trzyma się kupy... Co więcej zaś - prawdę mówiąc, nie bardzo w ogóle mnie interesuje co będzie się dziać dalej z postaciami. Nastrój jest przyjemny, ale to nie dość aby mnie zachęcić do dalszego oglądania, więc raczej sobie odpuszczę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2011, 12:36   

No.6

Opening z tańczą, końcówka i ending - it's so gay =P
Ale gay != bad.

Bohaterowie mają 12 lat ale ma być niedługo timeskip do 16 i dobrze bo ten DARKNESS ma przedwczesną mutację ;P Zresztą, wygląda on jak krzyżówka Sasuke z Joeyem, bohater też stwierdził że wygląda jak dziewczynka ;D Ale postacie są sympatyczne. DARKNESS jest po prostu łobuzem a główny to szczęśliwe miłe dziecko, który lubi burze. Pewnie będzie on ADVENTURE TIME (w sumie już jest ;p).
Mamy więc sf z utopijną cywilizacją w postapokalipycznym świecie, więc WIELKIE KŁAMSTWA nadchodzą. Dużo gadania o mózgach i geniuszach, wyczuwam nadchodzących telepatów. Projekty postaci są bardziej standardowe, ale strasznie podoba mi się tła, z chmurami i lasem na wietrze.
Na razie mieliśmy sympatyczne wprowadzenie w świat w dzieciństwie bohaterów, trza poczekać by zobaczyć o czym jeszcze ma to być.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2011, 10:35   

Sacred Seven 01-03

Szału nie ma, koncepcja dwumetrowego chłopaka jeżdżącego na młodszym bracie skuterów wygląda beznadziejnie. Armia pokojówek, tragedia. Główny bohater ? Upośledzony. Fabuła jest nudna. Jedyne co te anime oferuje to grafika i animacje. Ogólnie taki przeciętniak jak nie ma co oglądać.

A zapowiadało się tak dobrze ;).

Blood c

Czy to anime ma bezpośrednio nawiązywać do serii Blood + ? Nie znam się na tym uniwersum, a główna bohaterka chyba też nazywała się Saya. Odcinek pierwszy faktycznie nudnawy, mam nadzieje że nie jest to przedstawienie tego co nas czeka. Tak poza tym do niczego nie można się doczepić, grafika i animacje naprawdę fajne. Damy szanse.

NO.6 01-03

Najbardziej obiecujące anime tego sezonu, ciekawa fabuła zwroty akcji no i Rat jest kimś z kim można by piwko wypić. Duże nadzieje co do tej produkcji pokładam. Poniżej epicka fraza bohaterki :D.

Spoiler: pokaż / ukryj
"I want your sperm"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group