FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-12-2009, 12:32   

Przeciw. Nie mam zamiaru go bronić, bo na to nie zasługuje, ale nie widzę za co miałby go dostać. IMO taki Norka bardziej sobie zasłużył, a bana nie ma. Różnica jest taka, że Red się podkłada, ale gdybyśmy banowali za głupotę, to byłoby trzeba wieki temu Megamana zbanować.
Poza tym pierwszego osta dostał wczoraj, co znaczy, że nie będzie go prawie calutki miesiąc i pewnie do tego czasu da już sobie spokój.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-12-2009, 16:39   

Morg napisał/a:
nie będzie go prawie calutki miesiąc i pewnie do tego czasu da już sobie spokój.

...jak widać?
Lunar dostał, a szczerze mówiąc wolałabym mieć na forum Lunara, niż Reda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-12-2009, 16:45   

Morg, nie chodzi o bana za głupotę, tylko olewanie regulaminu i chociażby to 'podkładanie się".
Jestem za banem, Reda się podczas tego powrotu czytać nie da wręcz.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-12-2009, 16:56   

Serika napisał/a:
Lunar dostał, a szczerze mówiąc wolałabym mieć na forum Lunara, niż Reda.

Rozumiem podejście osobiste, naprawdę. Mnie samego Red wkurza, Was więc pewnie 20 razy bardziej. Ale za to chyba nie rozdajemy banów... chyba, że jestem na innym forum, niż myślałem.

Keii napisał/a:
Morg, nie chodzi o bana za głupotę, tylko olewanie regulaminu i chociażby to 'podkładanie się".
Jestem za banem, Reda się podczas tego powrotu czytać nie da wręcz.

W takim razie, powtórzę się, czemu Norka nie ma bana - jego olewczy stosunek do Regulaminu jest jeszcze większy, niż u Reda. Za nieczytelność dostał osta - ciężko karać dwa razy za to samo. A za podkładanie się... pozwolisz, że nie skomentuję?

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-12-2009, 16:58   

Norrc bywa wkurzający, ale oprócz tego też pisze normalnie. A Red 50% użytkowników mocno wkurza, pozostali są obojętni - czy on kiedykolwiek podczas tych powrotów napisał coś co miałoby jakąkolwiek wartość i usprawiedliwiało jego obecność? Przychodzą mi do głowy tylko dyskusje o 40k, w których jak na siebie gada z względnym sensem, co nie zmienia faktu że i tak jest mocno poniżej średniej. Jedyny problem z Redem i banem jest chyba taki, że wszystkie jego wykroczenia zasługują na osta, więc zanim zdąży zarobić na bana permanentnego dostaje tymczasowego...

(a nawiasem mówiąc pisanie z gościa w celu ominięcia czasowego bana zawsze może być jednym z pretekstów: http://forum.tanuki.pl/tematy25/3977.htm?sid=1d6041c2d6707f63b56288b9ffdea244#217523 Bo z jednej strony tak jak mówi Serik, kiedy ban się skończy to może mu się znudzi. Ale kiedy sobie przypomni, a świat go znudzi bardziej niż tanuki, to znowu przylezie ludzi wkurzać)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 17-12-2009, 16:59   

Morg, chodziło mi o omijanie bana i pisanie z gościa akurat w tym przypadku.
(i tym razem nie ma to nic wspólnego z faktem, że jak dla mnie sam fakt, że jest Redem jest uzasadnieniem dla permbana).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 17:14   

No, ja postulowałem już bana wcześniej, więc teraz zdanie podtrzymuję. Mówione było, żeby nie dawać, to się odczepi. Nie odczepił się, a tylko froum zaśmieca. A czytanie jego postów przyprawia mnie o ból oczu i głowy (dosłownie). Nie wspomnę o zachowaniu się. Jestem za banem.

Ale jeśli chodzi o Norrca, to mimo swoich fochów, facet pisze normalnie i w jakiś sposób ustosunkował się i zasymilował z forum i jego polityką. Jasne, nie do końca, ale my przecież nie jesteśmy "złym systemem", który nie pozwala na jakiekolwiek uchybienia od "jedynej idei". Ale Red to inna sprawa. Facet przegina, umyślnie, złośliwie i perfidnie. Moje zdanie.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 17:17   

O ile widzę, Red robi właśnie to samo, w temacie o Warhammerze.

Ja szczerze mówiąc nie mam zdania, bo mnie akurat ten pan nigdy nie nadepnął na odcisk. Rozpatruję go pod kątem ogólnej szkodliwości: zasadniczy problem polega na tym, że on się ostentacyjnie nie daje temperować, prezentując przy tym zachowania w rodzaju takich, jakich nie tolerowalibyśmy u żadnego użytkownika (acz bez wątpienia uważa, że na niego specjalnie się uwzięliśmy). Dopóki kłócił się z chłopakami o gry, nie widziałam specjalnego problemu, natomiast on nieodmiennie zaczyna najeżdżać na przypadkowych użytkowników w rozmaitych tematach - jasne, że po to, żeby sprowokować moderację (to się chyba "attention whore" nazywa).

Vodh podsumował sprawę dobrze: wyskoki Reda są wyskokami, za jakie wystawiamy ostrzeżenia, nie permbany - jeśli patrzeć na ich "ciężar gatunkowy". Niemniej prawdą jest, że ten akurat użytkownik nie rokuje żadnych nadziei na "poprawę", ponieważ to nie jest tak, że on nie wie, co robi - wie doskonale i robi to celowo. No i jednak różnica między nim a Norką jest taka, że Norrc, jakkolwiek mam o nim też wyrobione zdanie, pomiędzy atakami buntu przeciw światu zachowuje się jak względnie normalny użytkownik forum. I jeszcze jedno, ważniejsze: Norrc prowokuje i atakuje moderację, Red prowokuje i atakuje zwykłych użytkowników. To decyduje o różnicy traktowania. Innymi słowy, nie chcę sama podejmować decyzji o permbanie, ale jest to przypadek, w którym - jeśli większość redakcji jest za - należałoby go wręczyć prewencyjnie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-12-2009, 17:25   

Po zastanowieniu nalegam na perma.

Za przeproszeniem, ale pieprzyć regulamin, jak dla mnie gdyby chodziło tylko o to moglibyśmy co miesiąc bawić się w ping ponga. Sęk w tym, że facet nie tylko sprawia samą swoją obecnością przykrość kilku forumowiczom, ale dodatkowo gnidowato rzuca "subtelne" oskarżenia i obraża je na każdym kroku. Jednocześnie wiemy, że jest całkowicie impregnowany na argumenty, więc nie ma co się łudzić, że zrozumie, że zachowuje się jak śmieć i bydlę. Dla porównania Lunar to po prostu nieboski kretyn.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 17-12-2009, 17:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-12-2009, 17:25   

Cóż, powtórzę tutaj to co powiedziałem Ysenowi w rozmowie na gtalku. Nie widzę za co możnaby mu tego bana dać. Niemniej - swoje zdanie wypowiedziałem i więcej nie będę. Uważam, że Red zwyczajnie nie zasługuje na to, żeby go bronić - szczególnie w świetle tego co mi napisał na PW, gdzie udowodnił, że jest zwyczajnie chamem, prostakiem i idiotą. Ucieszę się jeśli zniknie, ale... sumienie (dziwne jest, bo dziwne, ale jednak moje) mi nie pozwala orędować za prewencyjnym permbanem. Wstrzymuję się wiec od głosu i dyskusji - niech reszta Redakcji zdecyduje.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-12-2009, 17:27   

Myślę, że tak. Powiedzmy szczerze - on chce tego permbana. Prosi się o nie uparcie. Dajmy mu go. To, że potem sam sobie ( i może jednej czy dwóm osobom) będzie się żalił, nas już nie powinno obchodzić.

Zdaje sobie sprawę, że niektóre osoby mają mnie tu za obrońcę Czerwonej Zarazy - cóż, podobnie jak w przypadku Ave nie miałem z nim nigdy spięć i wspominam go raczej dobrze, ale tym bardziej, mając świadomość, że nie jest to kretyn ale osoba potrafiąca myśleć, jego zachowanie wystawia mu jak najgorsze noty. Miałem po cichu nadzieję (a wyklnijcie mnie...) że być może zrozumiał swoje grzechy, pokaja się i nawet do pewnego stopnia zsocjalizuje, tak jak to uczynił Lunar. Niestety, jest dokładnie na odwrót, a jego zachowania nie tyle szkodzą i denerwują redakcje, ile zaczynają wchodzić na bogu ducha winnych forumowiczów, czyli rozwalają nam to, nad czym pracujemy od dłuższego czasu - czyli nad zbudowaniem wokół tanuka społeczności. Taka społeczność dopuszcza istnienie osobników asystemowych - vide Norka, natomiast powinna się bronić przed osobami zagrażającymi istnieniu jej spójności - vide Red.

Nie wieszczę oczywiście, aby Red był zdolny dziś zrobić to, co odwaliliśmy kiedyś we dwójkę na drugim forum mangazynu - tutaj jest nikim, nie ma za sobą żadnego poparcia ani wśród użytkowników ani wśród redakcji. Jego perman zapewne przejdzie niezauważony wśród użytkowników, zaś w redakcji wszyscy odetchną z ulgą. Toteż przychylam się do wniosku o stałe odwampirzenie forum. Rzekłem.
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 18:02   

Morg napisał/a:
Cóż, powtórzę tutaj to co powiedziałem Ysenowi w rozmowie na gtalku. Nie widzę za co możnaby mu tego bana dać.
Za dokładnie to samo, za co Lunar dostał permbana - omijanie bana czasowego (trzy ostrzeżenia) poprzez pisanie z gościa.
Zasadniczo, do Reda akurat osobiście nic nie mam (tzn poza faktem, ze swoim zachowaniem prosi się o ciągłe ostowanie), ale faktem jest, że, jeśli mamy traktować forumowiczów sprawiedliwie, to musimy albo dać bana Redowi, albo zdjąć go Lunarowi.
Zgadnijcie, które rozwiązanie wolę.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-12-2009, 18:10   

Ja poproszę o permbana. Dokładnie za to co Lunarowi, czyli za omijanie regulaminu.
I nie, Morg twoje słowa: "Rozumiem podejście osobiste, naprawdę" - NIE, NIE zrozumiesz. Co nie zmienia faktu, że Red właśnie podpadł pod casus Lunara. Li tylko i wyłącznie, na co, szczerze mówiąc liczyłam jako moderator. Bo za jego totalne Sk* i głupotę niestety Regulamin nie przewiduje uziemienia. Dlatego powinien być zastosowany środek regulaminowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-12-2009, 18:19   

IKa napisał/a:
Ja poproszę o permbana. Dokładnie za to co Lunarowi, czyli za omijanie regulaminu.

Popieram. Bezimienny, jestem tego samego zdania, nie ma nawet co zgadywać...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-12-2009, 18:22   

IKa napisał/a:
NIE, NIE zrozumiesz.

Może i nie zrozumiem o co dokładnie chodzi, ale i nie to jest moim celem. Stwierdziłem tylko, że rozumiem iż niektórzy podchodzą do sprawy Reda osobiście. Nie było to w żadnym wypadku jakimkolwiek atakiem personalnym - tak zwyczajnie zrozumiałem post Seriki. Ot, tyle.

Nie rozumiem natomiast czemu na mnie naskakujesz (a przynajmniej tak to odebrałem).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 70 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group