FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-09-2005, 16:57   

Łał, nie wiedziałem, że da się cyrylicą:>.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2005, 13:55   

Uwaga: IT. szaleje. Uparła się, że koniecznie chce taki śliczny czerwony paseczek z ostrzeżeniem, więc w rozmaitych tematach wstawia posty z mnóstwem słówek "wygwiazdkowanych". Widocznie za grzeczne z niej dziecko, żeby bluzgać naprawdę... W każdym razie ja już dwa takie skasowałam i jakby się coś pojawiało, to proszę moderację o kasowanie do skutku, bez uprzedzenia i bez reagowania poza tym. Wyślę jej w tej sprawie PW, poniżej jego treść:

Cytat:
Ponieważ nie jestem dzisiaj w najlepszym nastroju, napiszę bez owijania w bawełnę. Takie próby zdobycia naszej uwagi i czerwonego paseczka są, najłagodniej mówiąc, dzieciniadą. Mogę zapewnić, że nie otrzymasz go z dwóch powodów. Po pierwsze, ostrzeżenie jest sankcją, a nie rangą honorową i naprawdę nie ma sensu dawać go komuś, kto o nim marzy. Po drugie, istnieje kilka innych metod ograniczenia i ukrócenia czyjejś aktywności, których z pewnością za "tytuł honorowy" uznać się nie da. Mam nadzieję, że to ostatecznie wyjaśni sprawę. Mam również nadzieję, że nie postąpisz jak niejaki Aliens, który po bezskutecznych próbach sprowokowania nas sam wywiesił sobie napis, że został zbanowany i wyniósł się z forum na wieki wieków.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-09-2005, 12:50   

Skasuj jej podpisy i Avatarki... To powinno zadziałać...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-09-2005, 17:04   

Cytat:
A wy podaliście jakiś dowód że nie mam racji? Nie. Czyli mamy słowo przeciw słowu. Na jakiej zasadzie twierdzisz więc że wasze słowa (również bez dowodów) mają większą wagę?


Po tym wszystkim co Totem napisał i do czego dał linki taki tekst sugeruje, że facet w ogóle nie czyta naszych postów-_-. W każdym razie przebrała się czara goryczy, ostatni jego post jest wyraźnym dowodem na to, że nawet jeśli poprzedni ochrzan sobie wziął do serca, to zupełnie nie zrozumiał o co chodzi. Dostał ostatnią szansę i ją stracił, dziękujemy bardzo, requiestat in pacem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2005, 18:26   

Ysengrinn, ja mam wrażenie, że to TY nie czytasz cudzych postów, a jeśli czytasz, to tylko po to, żeby je ignorować. Zdaje się ustalaliśmy, że NIE TY będziesz wlepiał Lunarowi następnego osta. W dodatku jest to kolejny użytkownik, na którego masz alergię. Zgadzam się, że to kretyn, ale akurat tą wypowiedzią w niczym nie odbiegał od poprzednich. Nie ubliżył nikomu, nie obraził. Dostał osta, bo mod go nie lubił.

Zdaje się, że już raz była o tym mowa, zmuszasz mnie do bronienia tych palantów, bo ni cholery nie przyjmujesz do wiadomości, że nie jesteś jedynym modem na tym forum i że w niektórych przypadkach widać, że się na kogoś uwziąłeś. Ost mu zdejmuję, bo naprawdę nie widzę podstaw, skoro wcześniej nie dostawał za takie same wypowiedzi.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-09-2005, 18:50   

Napisałem - uzbierało mu się. Ostrzegałem go żeby tego nie robił, a teraz spełniłem ostrzeżenie. Ale jak chcesz. Po prostu Nie widzę sensu czekania aż zrobi coś grubszego, skoro już sam fakt, że nas nie słucha kwalifikuje go do wywalenia. Owszem nie powiedział nic nowego, ale powiedział to mimo wyraźnego ostrzeżenia, by tego nie robił. Ale fakt, nie ja to miałem robić...

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 23-09-2005, 18:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-09-2005, 18:55   

Ja pozwolę sobię jednak zasugerować lekkie usadzenie Reda. Bo teraz z kolei on przesadza - a jego jakoś nikt się nie czepia...

Owszem, Lunar to kretyn, ale MA PRAWO przyczepić się, że go obrażają...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-09-2005, 08:53   

Napisał w "Czy zbliża się..." że dyskusja nie ma sensu, bo moderator Ysengrinn go tępi i tak dalej. Wywaliłem na mocy poprawki o niekomentowaniu decyzji modów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2005, 09:02   

Ysen, a ile razy prosiłyśmy, żebyś się nim przestał zajmować... Zobacz, z Seriką nikt się nie kłóci, a z Tobą i owszem...

Poza tym co do tępienia go, to on ma świętą rację, bo go tępisz niezależnie od przesłanek po temu.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-09-2005, 11:03   

Tępić go owszem tępiłem, sęk w tym, że on mi zarzucił, iż uniemożliwiam mu dyskusję, co nie było prawdą. Tylko tyle.

A w ogóle to go miałem zamiar ignorować i dalej mam taki zamiar. Chyba, żeby znowu się dopierniczał do mnie osobiście.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2005, 11:55   

Ysengrinn napisał/a:
Tępić go owszem tępiłem, sęk w tym, że on mi zarzucił, iż uniemożliwiam mu dyskusję, co nie było prawdą. Tylko tyle.

A w ogóle to go miałem zamiar ignorować i dalej mam taki zamiar. Chyba, żeby znowu się dopierniczał do mnie osobiście.
Tak, tylko, że nie możesz być jednocześnie stroną w dyskusji i modem. Po pierwsze wtedy trudno o bezstronność, po drugie, nawet jak się jest bezstronnym, to nie ma siły, druga strona tak tego nie odbierze - i wyjdzie, że na tym forum mod prześladuje osoby o odmiennych poglądach (bądźmy szczerzy, nie mówię, że Lunar nie zasługiwał na osty i moderację, ale np. Red w niektórych postach również ocierał się o tę granicę, a jemu uwagi nie zwracałeś - Lunar naprawdę mógł czuć się prześladowany).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-09-2005, 12:31   

Toteż mówię, że nie mam zamiaru już z nim dyskutować. Co się stało już się nie odstanie, ale od tej pory postaram się go ignorować. Moderować zaś tylko w obronie własnej.

Offtop - A że czuje się prześladowany to normalne w sytuacji, gdy się nie umie czytać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-09-2005, 13:24   

Wysłałem mu priva (ja na prawdę mam gorączkę):

Cytat:
Sorry, że usunąłem twoje posty, ale weź pod uwagę jedno: Grisznak też jest prawicowiec a nikt go nie tępi. Nie uważasz, że to trochę dziwne?

Proszę bardzo, przedstaw swoje teorie. Tylko tym razem jednak podaj linki do stron.

Bo wybacz, ale stwierdzenie "nie mam czasu żeby szukać" nie załatwi sprawy. I ja tylko chciałem ci to uświadomić. Jeśli użyłem zbyt mocnych słów - przepraszam.


A on odpowiedział:

Cytat:
Miło że przeprosiłeś. Można mnie zrozumieć jako pospolitego oszołoma jeśli się mnie nie zna. Zapewniam że kiedy czytałem te rewelacje o których mówię byłem jeszcze bardziej sceptyczny niż wy. Ale tak wiele było dat, nazwisk, konkretnych faktów że się po prostu poddałem. Nie mogłem tego wyjaśnić przypadkami ani zarzucić komukolwiek kłamstwa...

Jestem wbrew pozorom raczej rozsądnym człowiekiem ale na razie nie dysponuję dowodami bo zapomniałem to co czytałem. Pamiętam tylko wnioski, ale nie pamiętam faktów dat i nazwisk. Dlatego żeby nie drażnić ludzi chyba jednak poczekam z dyskusją aż się ponownie dogrzebię do tego wszystkiego. :)


Gdyby głupota miała skrzydła, to głupcy byli fruwali jak ptaki. Księżycowe ptaki. Ale w każdym razie ja, jak już mówiłem, składam broń.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-09-2005, 13:39   

Ysengrinn, eeeeeeeeeeeeeeeeeee tam, http://www.weeklyworldnews.com/ i wszystko jasne. nawet z datami i nazwiskami pewnie
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-09-2005, 14:02   

Cytat:
PS moje uznanie dla Ysengrinna który ostatnio sporo zyskał w moich oczach. :) Cokolwiek mu zarzucałem bądź nie -niniejszym to odwołuję.


Ile kosztuje eutanazja?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group