FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-07-2006, 16:01   

wa-totem napisał/a:
Ambitne anime... rofl.

"ambitne" chciales powiedziec
Przejdź na dół
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 10:28   

koment do EL:
metiu : 24.07.2006 10:06:42 (88.156.71.143) - jak wlodi22
Re: A mnie sie podoba :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 11:48   

hmm.

Tilk, czy dałoby się dla naszych moderatorek zrobić jeden przycisk usuwający z tanuka WSZYSTKIE komentarze poczynione z wpisanego adresu IP? Zamiast ręcznie wywalać 60+ wpisów, masowe czesanie.

Przydałaby się też prosta ban-lista, typu
[Lista IP]

[usuń zaznaczony]
[dodaj:_________________]

Co do powyższego, sugeruję topór katowski - usunąć, zamknąć konta [w|v]lodi* i zobaczyć co się stanie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 12:45   

odbierasz nam całą przyjemność z polowania;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-07-2006, 12:55   

wa-totem napisał/a:
czy dałoby się dla naszych moderatorek zrobić jeden przycisk usuwający z tanuka WSZYSTKIE komentarze poczynione z wpisanego adresu IP?

Jak już to wyszukiwanie po IP i usunięcie tylko wybranych, inaczej można wykasować za dużo.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-07-2006, 13:14   

Możliwość wyświetlania postów według określonych filtrów? Wiecie, niegłupie...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-07-2006, 14:04   

No właśnie tak myślałem że filtrowana lista z checkboxami (i klawiszem "zaznacz wszystkie") mogłaby być użyteczna...

IKa napisał/a:
odbierasz nam całą przyjemność z polowania;)

Nie, ja tylko zwyczajnie uważam że o ile pojedyńczą mrówkę można potraktować młotkiem, to na całe mrowisko najlepszy jest jednak miotacz płomieni... >:}

Takie narzędzia pozwoliłyby wam na błyskawiczne, szybsze niż anfanowe "copy/paste/post" usuwanie bajzlu, egzekucję wstecz w razie zdemaskowania anfana (lub innego potępionego), tudzież doraźne banowanie w celu przerwania "ataku" :>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 09:00   

Na zepsucie humoru. Podpis jednego z użytkowników na DnD.pl

Cytat:
Tanuki.pl <== najwięcej recenzji anime... i najbardziej faszystowskie forum w Polsce.


Może jednak warto zastanowić nad tym, co robimy? Z jednej strony znam dość ostro moderowane fora o RPG... Z drugiej - mam wrażenie, że ostatnio troche za bardzo przesadzamy w polowaniu na trolle.

Z trzeciej strony to może być ktoś, z kim się kiedyś ostro pokłóciłem. Np. podczas ubiegłorocznej awantury o sposób moderowaia DnD.pl

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 10:06   

Tak, Zeg... Z tego, co się zorientowałam najprawdopodobniej powstal po tym, jak zacytowałeś na ichnim forum fragment naszego regulaminu (ten o niemożliwości dyskusji z moderatorem), bez dodania, jak to działa w praktyce. Suchy cytat, jako wzór działania prawidłowego forum. Nie wiem, jakich tam mają moderatorów, ale jeżeli nie mają dobrego wyczucia to niewykluczone, że taki system tam skończyłby się katastrofalnie - bo to i tak głównie od ludzi zależy, nie regułek. Podejrzewam, że tam pan mógł nawet nas na oczy nie widzieć - przeczytał regulamin i zrezygnował :)

http://dnd.pl/forum/index.php?showtopic=12876&st=80&p=256818&#entry256818
i dalsze posty (opcja szukaj rządzi :))

A poza tym proponuję porównać czas z czasem bnapisania tego posta: http://forum.tanuki.pl/tematy33/1730.htm#70776
Podejrzewam, że się może wiązać :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 11:00   

Serika napisał/a:
Tak, Zeg... Z tego, co się zorientowałam najprawdopodobniej powstal po tym, jak zacytowałeś na ichnim forum fragment naszego regulaminu (ten o niemożliwości dyskusji z moderatorem), bez dodania, jak to działa w praktyce.


Wiesz... Ja często uprawiam demagogie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 12:20   

Zeg, za przeproszeniem, co nas obchodzi podpis jakiegoś, za przeproszeniem bez urazy, kretyna - jak widać poziom podpisu świadczy o jego użytkowniku. A skoro nawet nie chciał nas bliżej poznać - jego strata.

Co do "ostrości w tępieniu trolli" - znam co najmniej dwa fora, gdzie modzi sa ostrzejsi: Mirriel i Ogame'owskie. I jakoś nie widzę, żeby leżały.

Co do polowania - polujemy na razie na jednego konkretnego, który wraca jak wrzód na czterech literach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 15:47   

Tilk, Crack...
Mam propozycję.
Czy możnaby spróbować zintegrować na forum i na tanuku blokowanie adresów z którąś z black-list, jak te podane na http://www.chatspike.net/?p=dnsbl ?
IMO najwiarygodniej wygląda AHBL...
Nawet tymczasowe dołożenie obecnej listy jako środek tymczasowy zanim się to zautomatyzuje powinno pomóc.
Sam parę razy listą AHBL oberwałem, no ale cóż, dynIP ;) Wystarczył reset neozdrady.
Jednak adresy Open Proxy nie zmieniają się aż TAK często, a automatyczne dodawanie danych z AHBL (a optymalnie też z OPM i NOMOREFUNN) do naszej ban-listy POWAŻNIE utrudniłoby rozmaitym kretynom używanie Open Proxy do omijania naszych banów.

Trzebaby tylko zrobić szerszy komunikat wyświetlany jak kogoś zablokuje. Mogę napisać.

Co do vectry, milczy.
Telefon wiecznie zajęty... >_>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-07-2006, 15:57   

Myślałem już o tym, ale parę list, które sprawdzałem, nie zawierało adresów proxy, z których anfanik korzysta. Poza tym wiele list jest nadmiernie agresywnych i wycina bez opamiętania, a my zdecydowanie nie chcemy wyciąć za dużo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2006, 16:08   

wiecie........ ale to nadal jest mlotek na 1 muche. ja jestem za rozwiazaniem ktore zaproponowal crack - ban na cookie udajacy ban na ip.
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 16:29   

jeśli zmienia proxy jak rękawiczki, to znajdzie toto w 3 minuty.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group