FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2006, 17:58   

nie koniecznie........ do zmiany proxy wystarcy how-to w necie, a tu trzeba sie jeszcze kapnac...
Przejdź na dół
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:10   

Posty z zupy:
Zeg:
Cytat:
Skoro go tu tak dobrze karmią, to się nie dziwie, że wraca.

Wa-Totem:
Cytat:
Nie Zeg, jego tu nie karmią - wręcz przeciwnie, to jedyne miejsce gdzie jest a) całkowicie olewany (to się zmienia) b) skąd go metodycznie tępią. I właśnie to ostatnie - systematyczne usuwanie jego szczyn... znaczy się, postów, boli go najbardziej.

Zeg:
Cytat:
Totem - a widziałeś tą prowadzącą do nikąd dyskusje na komentarzach? Ja bym tego nie nazwał systematycznym olewaniem.



Zeg:

Całą dyskusję w EL, całą, można usunąć trzema klinięciami, poniewaz toczy się w jednym wątku.

Natomiast powód komentów moich, Ave, Seriki i Bianki jest prosty - dowody na recydywę. Dowody na Złą Wolę. I Recydywę.

My wiemy co robimy - natomiast ganienie modów odniesie jeden skutek: Anfan pokocha ciebie wielką i niezgłębioną miłościa, że, w jego rozumieniu, wziąłeś go w obronę przed Tymi Którzy Osmielają się Mieć Inne Zdanie - czyli, że go popierasz. Wiem, że nie, ale taki będzie jego sposób rozumowania. Tak więc proszę, nie dawaj mu do tego okazji, wyżywając się na nas na ogólnym. Jeśli juz to proszę na Tajnym tam, gdzie anfan tego nie przeczyta.

I proszę te 4 posty z zupy przenieść tutaj. Takie rzeczy jak zastrzeżenia do modów nie daje się na ogólnym ==


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 26-07-2006, 18:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:18   

IKa napisał/a:

Całą dyskusję w EL, całą, można usunąć trzema klinięciami, poniewaz toczy się w jednym wątku.


Po co usuwać to, skoro już i tak dostał to, czego chciał: okazję do pokłócenia się z wami? I macie gwarancje, że następnym razem, kiedy będzie chciał się zabawić cudzym kosztem przyjdzie TU! Ja rozumiem, że chcecie się go pozbyć, ale zastosujcie też troche profilaktyki, a nie tylko leczenia antybiotykowego. Bo narazie tylko powiększacie problem.

IKa napisał/a:

My wiemy co robimy - natomiast ganienie modów odniesie jeden skutek: Anfan pokocha ciebie wielką i niezgłębioną miłościa, że, w jego rozumieniu, wziąłeś go w obronę przed Tymi Którzy Osmielają się Mieć Inne Zdanie - czyli, że go popierasz.


Jako, że wy go ścigacie z zacięciem godnym lepszej sprawy będzie tu wracał - choćby pisząc z paki. Bo tu jest prześladowany i tu może robić za męczennika i bronić swej idiotycznej sprawy. Słowem: jest karmiony zdrowym, soczystym, smacznym mięskiem. Tą metodą się go nie pozbędziecie: nawet jeśli jego prowider zgodzi się odciąć go od netu. Bo co mu przeszkadza znaleźć sobie nowego i zacząć całą zabawę od nowa, czy też pisać z kawiarenki? Przestańcie go karmić! Owszem kasujcie te jego głupoty, zbierajcie nawet te dowody, jeśli was to bawi, ale NIE WDAWAJCIE SIĘ Z NIM W DYSKUSJE! Bo jak długo będzie się mógł z kimś tu kłócić będzie tu przychodził... Nawet, jeśli w tym celu musiałby jeździć do kaffe 100 kilometrów.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 26-07-2006, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:29   

Tylo, że to służy jednemy celowi:

Jak na razie mamy czarno na białym, że WIE, że jest zbanowany tutaj, WIE, że przez IP go mozna namierzyć, POKAZUJE złą wolę przez natychmiastowe uruchomienie open proxy (przy jednoczesnym pozostaniu przy nicku i sposobie wypowiedzi) - tak, Zeg, on sobie natychmiast po tej informacji uruchomił proxy.

Tylko, że przez to dostarczył dowód na złą wolę. I recydywę.

Posty z zupy przenoszę tutaj. jeśli mi się uda.


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 26-07-2006, 18:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:30   

Zeg, do licha ciężkiego, a masz lepszy pomysł?

Użytkownik popełnia ciężkie wykroczenie i zostaje zbanowany. Po czym, jakby nigdy niec wraca. Mamy dwa wyjścia:
1. pozwalamy mu na to, bo nie chce nam się z nim użerać. Co stanowi świetny przykłąd dla innych, że nasze bany to pic na wodę i że każdy, kto ma ochotę nam podokuczać, może to robić bezkarnie - co najwyżej dostanie bana, który daje sie obejść założeniem nowego konta lub zmianą IP.
2. Jesteśmy konsekwentni i nie pozwalamy na powrót. W 95% przypadków gość się znudzi błyskawicznie. Anfan jest INNY. Ale nie widzę powodów, dla których z tego powodu miałby robić wszystko, co mu się podoba.

Naprawdę chcesz mu dać postawić na swoim i udowodnić jemu - a tym samym także wszystkim innym użytkownikom - że nie mamy nic do powiedzenia na własnej stronie? Bo dokłądnie do tego sie to sprowadza. A jeżeli masz lepszy pomysł, to może się podzielisz, bo ja Cię bardzo przepraszam, ale do tej pory jedyne, co w tej kwestii robisz, to fukanie na IKę, Mai i Avellanę, że próbują utrzymać tu minimum dyscypliny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:34   

Ale po diabła przy tym z nim dyskutujecie? Po chorobe dajecie mu okazje do napisania X postów? Odpowiedzcie mi prosze: po co robicie dokładnie to, co on od was chce?

PS1. Uważam, że zgodzenie się na usunięcie tych postów jest taktycznym błędem z mojej strony.
PS2. Tak z ciekawości: kto mi wszedł w moderacje?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:38   

Ale to chuyba widać, że dzisiaj to była bardzo oczywista, celowa prowokacja. Z naszej strony, w celu wyciągnięcia jasnego i nie budzącego żadnych podejrzeń oświadczenia, ze robito celowo i z premedytacją. Na wypadek, gdyby kablówka (czy jakikolwiek organ ścigania) chciał mieć oczywiste dowody. teraz ma.

A po drugie: łatwiej jest wyrzucić taki wątek, niż kasować kilkadziesiąt razy ten sam pojedynczy post.

A poza tym nadal nie widzę pomysłu na rozwiązanie sytuacji. Sugerujesz, żeby pozwolić mu pisać, bo on tak chce?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:42   

wr... no i tak jak przypuszczałam zgubiłam te 3 posty z zupy _^_... jesli ktos znajdzie topic "Wrr" to uprasza się o przyklejenie go tu ...

Wiesz Zeg, komentarze to nie forum - tam nie ma tak szybkiego i łatwego kasowania tak jak tutaj. Poza tym Państwo informatycy mają mozliwość wymyslenia jakiejś blokady, po obserwacji tegoo ciekawego przypadku :)

ps
Zeg, chyba ja.......
ps2
3 posty w formie cytatów ocalone przy pomocy opcji "wstecz" (kocham panele w FF!) w moim poście na górze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 18:56   

Powiem tak: moim skromnym zdaniem wasza prowokacja prowadzi tylko do eskalacji problemu. Nawet, jeśli zdołacie doprowadzić do tego, że Anfana odetną od netu (czego ŻYCZE WAM Z SERCA I DUSZY) wróci jak bumerang (choćby dzięki tepsie) z jeszcze większym poczuciem winy. Wy prawdopodobnie zaczniecie wówczas wprowadzać kolejny Sprytny Plan jego pozbycia się karmiąc jego nędzne ego swoim zainteresowaniem. W rezultacie dostarczycie mu tylko dalszej rozrywki. W nagrode dostaniecie niesłychanie atrakcyjną okazję zabawy z jeszcze wredniejszym i bardziej skrzywdzonym anfanem.

Jeśli ktoś mnie nie zrozumiał: uważam, że prowokacje, straszenia etc. nic nie dadzą. Gdybym się uwziął nękać to forum, to też by nic przeciwko mnie nie dały...

IKa napisał/a:

Wiesz Zeg, komentarze to nie forum - tam nie ma tak szybkiego i łatwego kasowania tak jak tutaj. Poza tym Państwo informatycy mają mozliwość wymyslenia jakiejś blokady, po obserwacji tegoo ciekawego przypadku :)


To się nazywa sensowny argument. Prosze następnym razem zacząć właśnie od takich.

Tyle mojej opinii. Uważam temat Anfana za niewarty dalszej dyskusji.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-07-2006, 21:58   

Zegarmistrz napisał/a:
Gdybym się uwziął nękać to forum, to też by nic przeciwko mnie nie dały...

Jesteś absolutnie pewien że 2 lata paki (nawet w zawiasach) nic nie dają?

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-07-2006, 22:09   

Jeśli na zjezdzie usłyszę "anfan" to ostrzegam, że zastrzelę z noża do masła i poderżnę gardło łyżeczką...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2006, 22:18   

wa-totem napisał/a:
Jesteś absolutnie pewien że 2 lata paki (nawet w zawiasach) nic nie dają?


Totem - gdybym był osobom chorą psychicznie (a taką hipotezę roboczą przyjmuje) to by mi nic nie dały. Co więcej - kierując się rozumowaniem anfana - ja nic złego nie zrobiłem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-07-2006, 12:17   

Tilk, prosze o uprawnienia na Anime Tanuki do banowania IP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-07-2006, 16:15   

został jeszcze wodi22 - nr IP jak vlod, więc nie ma się co cackać z nim - zbanowac i usunąc wszytkie posty (me sie zgałasza na ochotnika) bu chybaśmy zapomnieli, że na forum jeszcze jest toto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-07-2006, 16:21   

Ja nie zapomniałam, przecież mówiłam, że trzeba zbanować - -"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group