FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-07-2006, 17:27   

Pomysł perfidny:

Czy nie możemy tak ustawić forum, żeby czyjeś (anfana) posty / komentarze nie były widoczne na publicznym forum dla nikogo kto a) nie ustawiłby sobie odpowiedniej opcji w panelu administracyjnym lub moderatorskim / nie miałby IP Anfana?

Wówczas moglibyśmy po prostu zignorować zjawisko, bo nie docierałoby do naszych, ani nikogo innego oczu, a Anfan może przez czas jakiś nie domyśliłby się, że coś jest nie tak, bo swoje posty przecież by widział.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-07-2006, 17:56   

po daniu osta:
vlodi22
Cytat:
DLaczego wysłałaś mi ostrzeżenie ?
Przecież mówiłęm że nim nie jestem.

Czy w to tak ciężko uwierzyć ?


IKa:
Cytat:
Anfanie, Tomi_ , wlodi22, toczka112, master666 vel vlodi22

Czy ja wspominałam już wcześniej o proxy i o IP? Masz mnie za tak yntelygentą jak Lucy?

Wszystko, co napisałeś jest zarchiwizowane. Wszytkie posty, wklejane co chwila, wszystkie kometarze, wklejane do recenzji Elfen Lied, Prywatne wiadomości, obraza użytkownika.
Wszytkie nr IP, próby ominięcia prze proxy sa zapisane w bazie.

Każde słowo jest slicznie zapisane i wysłane do Vektry.

Twoje próby twierdzenia, że nie jesteś Anfanem własnie spaliły na panewce: mamy śliczne przyznanie się. I kasowanie nie da nic, poniewaz zostało to także zarchiwizowane.

Miłego dnia
IKa


vlodi22
Cytat:
Jeśli chodzi o vectre to na jaki niby adres wysyłasz to ?
I czy odpowiedzieli coś ?
Jaka jest ich opinia.


potrzebny jeszcze dowód?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2006, 08:44   

PM od naszego ulubieńca napisał/a:
Naprawdę byś mogła złożyć wniosek do prokuratury za takie coś ?
I mówisz że to jest przestępstwo ?

Bo ja korzystam w dobrej wierze z tej strony ,a nie żeby komuś szkodzić więc się trochę pomyliłaś.

OK, chyba się wreszcie trochę nastraszył... Pytanie do Totema i Bianki - co odpisać?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-07-2006, 12:16   

Odpisz mu:

Kod:
Został Pan zbanowany, publicznie i wielokrotnie poinformowany o tym że nie życzę sobie, aby w jakikolwiek sposób korzystał Pan z mojej własności - serwisów umieszczonych w domenie głównej tanuki.pl.
Mimo to, podejmował Pan wielokrotnie próby ominięcia nakładanych blokad, w tym poprzez zakładanie kolejnych kont przy użyciu fałszywych danych, oraz poprzez Proxy. Nie jest pan tak inteligentny jak się Panu wydaje, a pański rzeczywisty IP był możliwy do wyśledzenia przez co najmniej część proxy, m.in. tych w turcji i korei. Wystarczyło tylko odrobinę zmienić sposób działania mojego serwera...
Także do korzystania z uzyskanych wbrew mojej woli nowych kont sam się Pan przyznał.
W tej sytuacji, bredzi Pan od rzeczy twierdząc że korzysta z MOJEJ własności w "dobrej wierze".
Wynajęty przeze mnie prawnik zagwarantował mi, że w logach mojego serwera jest dość materiałów by zagwarantować Panu tak wyrok w sprawie karnej za naruszenie integralności systemu przetwarzania danych, jak i mnie odszkodowanie od Pana w sprawie przed sądem cywilnym.
Jak pan zauważył, zespół redakcyjny stale monitoruje system.
Jeśli jeszcze raz natkniemy się na ślad pańskiej bytności w MOIM systemie, prawnik otrzyma zlecenie złożenia papierów w prokuraturze, o czym nie omieszkamy poinformować także pańskiej uczelni. I samo podejrzenie nam wystarczy - więc lepiej niech się pan modli, by nie pojawił się tu ktoś o podobnym stylu wypowiedzi.
Na koniec, polecam panu rozważanie tamatu - kto zatrudni informatyka z wyrokiem za przestępstwo z użyciem komputera?

Życzę miłego dnia,

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 29-07-2006, 12:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-07-2006, 12:17   

Co prawda pytanie nie było do mnie, ale proponuję stworzyć pismo do pana prokuratora (Nie wysyłać) i przesłać anfanowi z komentarzem " Jeśli jeszcze raz Cię tu zobaczymy to naciśniemy "Wyślij""

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-07-2006, 12:29   

Czy możliwe jest dodanie do tych listów paragrafów z których moglibyśmy podać go do sądu dla spotęgowania efektu?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2006, 14:51   

To mam wysłać ten tejst Totema anfanowi, czy może coś poprawiamy? Jak dla mnie brzmi nieźle :>

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-07-2006, 14:55   

Moim zdaniem brzmi bardzo dobrze. Paragrafy były na forum :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-07-2006, 15:00   

chyba wyslac - tak mozna bedzie nastepny post olac a jak sie poda paragrafy on sie znowu zacznie wyklocac albo bedzie "priva to nie dotyczy" (buhaha)
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2006, 17:23   

Wysłane. Dokonałam tylko samowolnej modyfikacji wstawiając: "...po 15 września prawnik otrzyma zlecenie..." - bo to jest spójne z tym, co napisał w moim imieniu Totem na jawnym, a przy okazji zamknie kwestię, dlaczego nie teraz-zaraz.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2006, 17:46   

I jak go nie kochać napisał/a:
"Ślad bytności" - to czy Pani ma na myśli założenie nowego konta ?

A że jest Pani jak i cała redakcja forum zbyt nadgorliwa to to jest oczywiste.
Bo ja lubię ludzi żartobliwych czyli takich jak ja.

Powiem tylko tyle ,że ja to wszystko traktowałem jak żart i nie miałem żadnych złych intencji.

Ale proszę bardzo niech będzie jak chcesz.
Feministki już takie są :)

I'm a feminist bitch and I like it :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-07-2006, 17:49   

swoja droga.... musi byc cholernie samotny jesli lubi ludzi takich jak on, bo to chyba dosc rzadku gatunek........

ale odpowiedz ze zalozenie konta, wyslanie posta ze starego konta albo z goscia. bo czytac chyba moze...
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 29-07-2006, 17:53   

on jest żartobliwy...
lubi takich ludzi jak on....
przeszedł na Ty z Ave....
i chyba nie lubi kobiet bo wszystkie to dal niego feministki..... już wiem, CO mu sie podba w animowych kobietach... że są uległe! XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-07-2006, 18:29   

ale nie no, nawet ma zlozone zdanie w tym liscie! i pzecinek!
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-07-2006, 18:47   

Zlożone mu sie zdarzają. Nie zdarzają mu się wielokrotnie złożone - to był chyba absolutny szczyt jego możliwości.

Ale wygląda na to, że mamy to, co chcieliśmy - tanuka anfan-free! :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 30 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group