FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2006, 13:08   

Przerzucone do spamu... Myślałam, że miał ustawioną autodestrukcję.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 03-10-2006, 17:15   

Przepraszam, mój błąd, po prostu zapomniałam ustawić _^_

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2006, 15:00   

Dla ciekawych za co księciunio dostał osta:
PrinceVejita napisał/a:
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaaaa!!! Ale wy śmieszni jesteście! Ysengrinn i reszta, zdaje mi się że wy wszyscy macie po około 30 lat, stałą pracę i kochającą rodzinkę i masę innych obowiązków niż ZABAWY w Mangę, Anime i inne fantasy. Oraz pokazywanie swojej wyższości i wyżywania się na młodszych od was! Jeśli wam żona nie daje, a to pewnie jest powód waszego czepialstwa, to idźcie sobie do kibelka i sie zluzujcie jak kto lubi :)
A i jeszcze coś. M&A zajmują się przeważnie świry więc co inteligętniejsi nie mają co tutaj szukać.

Pi-es.
Podzięxowania dla Avellany za powyższy post.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-10-2006, 16:53   

Heh... To nie nasza sprawa, ale ktoś stanowczo powinien porozmawiać z Lilą na temat Schroedingera i tego jak bardzo śmieszne jest latanie po szkole w koszulce Hitlerjugend. Dziewczę wyraźnie nie rozumie co robi...

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 17-10-2006, 17:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2006, 17:07   

Wieczorem może wysmażę do niej jakiś smrodkodydaktyczny priw...

Księciunio ma drugiego osta... Za kolejny taki post będzie po prostu ban.
kretyn skończony napisał/a:
Hahahahahahahahahahahahhahahahahahaaaa!! Ysengrinn i reszta ale wy śmieszni jesteście. Gadacie jakby każdy z was miał około 30 lat dobrą pracę i kochającą rodzinkę. Skoro wam sie nie podoba to co tu robicie? Jaki jest sens czepiania się młodszych ludzi? I co ci sięYsengrinn ni podoba w moim stacie? Ja ci nie wytykam że ty masz kretyński opis. A w sumie obojętnie co powiecie na mój temat, to i tak sram na to.

Pi-es.
Avellana dzięki za obronnego posta. (Tylko czemu dałaś mi ostrzeżenie??)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2006, 20:16   

Przepraszam za double-posta, ale nie ma rady...
Księciunio na privie napisał/a:
Witaj Avellana.
Chciałbym się dowiedzieć czemu i za co dostałem drugie ostrzeżenie? i poco ten yserrinn wymyślił ten temat o salvatore? żęby się z nigo wyśmiewać? chyba tak.
A i jeszcze jedno.
Te ostrzeżenie znika po 30 dniach, tak? Ja się postaram przez ten czas nie obrażać ludzi, a w zamian Ty nie będziesz mi wlepiała punktów karnych. Oki?


Avellana w odpowiedzi napisał/a:
Oba ostrzeżenia dostałeś za to samo: wypowiedzi, o ile się nie mylę, w Twoim mniemaniu dowcipne lub przynajmniej neutralne, a moim przekonaniu zwyczajnie chamskie. Być może będzie to dla Ciebie zaskoczeniem, ale istnieją miejsca, w których argumentowanie swojego stanowiska w dyskusji poprzez odwoływanie się do problemów pożycia seksualnego rozmówcy, a także ekspresyjne wyrażanie lekceważenia, polegające na zapowiedzi wykonania czynności fizjologicznych uchodzą za niedopuszczalne. Jednym z takich miejsc jest właśnie to forum.

Pragnę też wyjaśnić, że zabierając głos wcześniej nie "broniłam Ciebie" w sensie jakiegokolwiek popierania Twojego stanowiska czy też aprobaty dla Twojego stylu wypowiedzi. Zwróciłam Ysengrinnowi uwagę, że również zbliża się do granicy tego, co na forum publicznym może padać w dyskusji. Ysengrinn, jak widać, zastosował się do tego, co napisałam.


Natomiast napisałam też PM do Leluji:
Avellana zrezygnowana napisał/a:
W zasadzie to, co dzisiaj napisałaś, kwalifikowałoby Cię do drugiego ostrzeżenia, ale postanowiłam tym razem wysłać tylko tę wiadomość. Z Twoich dzisiejszych wypowiedzi wynika niezbicie, że nie jesteś w najmniejszym stopniu świadoma, że Twoje obnoszenie się z symboliką nazistowską (nawet w celu "przebrania na Halloween) jest po prostu - używając bardzo łagodnego określenia - skrajnie niestosowne. Napiszę tylko, że bardzo dobrze rozumiem Twojego dyrektora, ponieważ jednak nie mam ani prawa, ani obowiązku Cię w jakikolwiek sposób wychowywać, daruję sobie tłumaczenie, co i dlaczego "zrobiłaś źle". Przypomnę tylko, że takiego właśnie szpanowania rzeczami niestosownymi dotyczy punkt 5 konstytucji Forum. Jeśli więc nie powściągniesz swojego entuzjazmu, moderacja będzie zmuszona wyciagnąć odpowiednie konsekwencje.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-10-2006, 18:52   

Smoczek dostał ode mnie Pmkę następującej treści:
Cytat:
Witam,

Powtarzam jeszcze raz - jeszcze jedna próba wytknięcia komukolwiek błędu ortograficznego przez Ciebie skończy się wystawieniem ostrzeżenia.
Jeśli jeszcze raz zobaczę, że wytykasz komukolwiek brak polskich znaków - wystawię ostrzeżenie, zwłaszcza, iż absolutnie nie znasz specyfiki pracy tej osoby.

Twój ostatni post w temacie jRPG i jego grzechy główne:
- złe zaznaczenie cytatu,
- "ale przecież" - brak wielkiej litery na początku zdania,
- "pojawi_ą_ją" - literówka,
- "wyłamuje się od tego" - błąd stylistyczny - "wyłamuje się Z tego"
- "znacznie mniej (...) znaczna większość" - powtórzenie,
- "Z tym się zgodzę, osobiście nigdy nie lubiłem przechodzić Fa_l_outa, czy BG bez teamu ^^." - KTOŚ sie czepiał Daerianowego Fallauta chyba?

Nie jesteś upoważniony do pouczania innych, zwłaszcza na forum publicznym. A ja na forum publicznym nie zamierzam wytykać ci każdej literówki, chociaż jako Moderator, Redaktorka i osoba zajmująca się korektą bym mogła. Gdybym była bardzo złośliwa. Analizę jednej wiadomości dostałeś na PM-ce. Oraz ostrzeżenie pisemne. Kolejne zaowocuje ostrzeżeniem realnym.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 11:52   

Hm, kawalek regulaminu z F. forum spodobal mi sie strasznie:

Cytat:
Decyzje administratora i moderatorów są nieodwołalne i w żadnym wypadku nie podlegają dyskusji. Jakiekolwiek próby podejmowania takowych będą prowadzić do kolejnego upomnienia, lub (w uzasadnionych przypadkach) do podjęcia bardziej restrykcyjnych kroków wobec użytkownika. Reguła niedziałania prawa wstecz nikogo tu nie uchroni: jeśli łamiesz reguły relacji międzyludzkich, nawet jeśli nie są one spisane (drażnisz umyślnie, prowokujesz lub w inny sposób psujesz atmosferę), przypuszczalnie zostaniesz zbanowany, niezależnie od tego, czy znajdzie się na to stosowny paragraf, czy też zostanie on stworzony na podstawie Twojego przypadku.
To forum nie jest demokratyczne, dlatego krzyczenie o wolności słowa donikąd nie zaprowadzi. Owszem, cenimy konstruktywną krytykę, jednak bezczelności i idiotyzmów tolerować nie będziemy.


Cytat:
Należy unikać spamu - ostateczna kwalifikacja tego, co jest spamem należy do moderatorów.


tak ze, nawet w polskim necie nie my jedni tak mamy![/quote]
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 12:12   

Co to jest F. Forum? Identyczne słowo w słowo punkty są w Forumokiecie Wieży Błaznów.

I w porównaniu z nimi my jesteśmy siedliskiem rozpusty - jak tam się udzielałem ścięcie trolla miało miejsce raz na tydzień-dwa a ichnie osty (status "Normalny") latały aż miło.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 20-10-2006, 12:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 12:22   

Forum Fahrenheita. Ale znaczy ze to popularny/stosowany punkt na forach literackich.... To juz wiemy czemu stoja oczko wyzej od nas?
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 12:28   

Właśnie po doświadczeniach wyniesionych z Wieży Błaznów sugerowałem swego czasu ultratwardy kurs przeciwko trollom. Tam taki Lunar, który co prawda nie potrafi dyskutować z nikim, ale nigdy też nikogo nie obraża, wyleciałby po tygodniu obawiam się. I jakoś nie zaszkodziło to popularności.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 12:35   

Wiesz, ale pamietac trzeba, ze spory odsetek naszych to jednak mlodziez. A o ile takie Lili mlode jest i ploche.... o tyle (w odroznieniu od Lunara chociazby) reformowalne
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 12:37   

Owszem, trzeba pamiętać głównie w trakcie stosowania katowskiego topora, co nie zmienia faktu, że wypadałoby go mieć w zanadrzu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 14:49   

dobra, a ja w tym momencie bardzo powaznie postuluje o postraszenie Lunara banem (albo i udzielenie ww bana). bo to "a skoro nie chce dalej placic to jest to niekonsekwencja z jej strony" mnie wkurzylo.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-10-2006, 15:58   

Zamknęłam temat w celu uniknięcia większego burdla, Ysen, Bianca, technicznie rzecz ujmując powinnam wlepić po ostrzeżeniu całej trójce. Mogę to nadrobić, jeśli dziś wieczorem GTW dojdzie do jakiś wniosków.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 33 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group