FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 16:13   

Mai - jesli Lunara sie zbanuje, to sie poswiece. Mysle, ze Ysen tez
Przejdź na dół
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 16:15   

Poświęcić się poświęcę, natomiast tak byłby to zupełny precedens na tym forum, gdyby dostał za to bana (nie żeby mi się nie podobał).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 16:16   

Za to? Za caloksztalt!
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 16:18   

Bana za całokształt dla tego pana sugerował gdzieś tak rok temu;p. Nie przeszło.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2006, 16:20   

Otworzyłem, bo żal mi tematu. Być może popełniłem błąd. Część postów Lunara, Ysena i Bianki przekleiłem do Archiwum.

Mai_chan napisał/a:
technicznie rzecz ujmując powinnam wlepić po ostrzeżeniu całej trójce.


Podzielam tą opinię.

Ysengrinn napisał/a:
Poświęcić się poświęcę,


Nie macie się poświęcać, tylko ZACHOWYWAĆ. To, że jakiś krańcowy idiota zaszczyca nas swą plugawą obecnością nie znaczy, że macie go naśladować.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 16:24   

Ysengrinn, wiesz, powiem ze cie rozumiem - przedtem przechodzilam z forum Fortecy i gry-online.... a teraz siedze troche na F.F. wiec twoje postulaty o WB i tym ze "moze byc inaczej" znajduja w mojej duszy nico inny oddwiek.

z drugiej strony, moze tez chodzic o to, ze forum sie od tamtych czasow znacznie rozroslo

Zeg - wiem....... ale nie mam cierpliwosci do idiotow. Naprawde nie mam, i nawet tego nie zaluje...
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2006, 16:29   

Cytat:
Zeg - wiem....... ale nie mam cierpliwosci do idiotow. Naprawde nie mam, i nawet tego nie zaluje...


Nie mam za złe i się nie dziwie. Zwłaszcza, że Lunar działa też i mi na nerwy.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 16:34   

Swoja droga, moze by jednak opracowac jakies srodki prewencyjne? znaczy nie w sensie "zeby banowac", tylko np. wydzielic na "forum - techniczne" dzial "propozycje usprawnien, to co laduje poza nim (chyba ze akurat sensowne) kasowac w diably, a z reszta zrobic "koniec dyskusji, temat zamkniety, proby jego podnoszenia wczesniej niz za pol roku niemile widziane"

Bo wiadomo, ze zdanie co do rzeczy typu shoutbox czy emotikony nie zmienimy, wiec po co to walkowac? A i tematy sie nie beda przewijac daleko w dol, wiec bedzie szansa zobaczyc co bylo (a jesli ktos nie spojrzy.... to tym bardziej bedzie powod to wyciac)
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 16:35   

Cóż, ja tylko twierdzę, że forum służy do dyskusji, a takie lunary ją praktycznie uniemożliwiają, jednocześnie nie obrażając nikogo, więc teoretycznie nie podpadając pod paragrafy. Należałoby znaleźć na nich sposób, bo jak się zlezie więcej w jednym czasie może być problem.

Cytat:
To, że jakiś krańcowy idiota zaszczyca nas swą plugawą obecnością nie znaczy, że macie go naśladować.


Starałem się dyskutować z sensem dopóki się dało, natomiast w gdy Bianca zapostulowała bana machnąłem ręką i wyplułem małe ad personam, bo interwencja byłaby tak czy siak.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 16:38   

Cytat:
jeśli łamiesz reguły relacji międzyludzkich, nawet jeśli nie są one spisane (drażnisz umyślnie, prowokujesz lub w inny sposób psujesz atmosferę), przypuszczalnie zostaniesz zbanowany, niezależnie od tego, czy znajdzie się na to stosowny paragraf, czy też zostanie on stworzony na podstawie Twojego przypadku.
??
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 16:41   

Zaiste. Mówiłem, na WB radzili sobie z takimi szybko i sprawnie, a złaziły się tam naprawdę wielkie ilości tego tałatajstwa.

A mówcie co chcecie, mnie bardziej obraża ktoś, kto nie słucha tego, co mówię, niż ten, kto wyzywa mnie od narządów płciowych. Lunar robi to pierwsze.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 17:09   

http://forum.tanuki.pl/tematy18/2488,45.htm#95344 - to jako komentarz do powyzszego.....
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-10-2006, 17:11   

I wcaaaaale tu nie chodzi o Tanuka...

Najbardziej rozwalają mnie zawsze ślepe trolle. Do takiego gatunku należy Mój Pasożyt Osobisty, który wyraźnie nie przyjmuje do wiadomości, że jej nie lubię, do tego gatunku należy Azag, który nie widzi tego stryczka w rękach Ave, do tego gatunku należy również nasz cholerny ptaszek, niechże falsetem śpiewa.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-10-2006, 17:15   

ale mnie zastanawia..... co zrobily te "niektore osoby" zeby do niego dotarlo ze go nie lubia???????????

natomiast ja calkiem powaznie proponuje rozwazenie tego z paragrafem. Bo o ile jestem w stanie strawic trolla w rodzaju szczurka, ktory sie miota ale wyskakuje w gore na 2 metry tylko jak pada haslo "niesprawiedliwosc spoleczna", o tyle......... no coz.......... (i nie, ja nie powiem ze to nie dlatego sie go chce pozbyc ze mnie wkurzyl tym konkretnym razem)
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-10-2006, 18:13   

Bianca ma rację. Regulamin nie jest po to, żeby sobie ładnie wyglądał i świadczył, jacy to jesteśmy praworządni, ale ma spełniać prostą funkcję - umożliwić dyskusję. Inna rzecz, że są dwie szkoły interpretacji przepisów - wedle statycznej ich znaczenie jest stałe i niezmienne, wedle dynamicznej (która właśnie przeciągnęła mnie na swą stronę) dopuszczalne jest inne interpretowanie niż kiedyś przepisu, gdy tego wymagają zmienione warunki. A obawiam się, że to co on odstawia można podciągnąć pod następujące punkty:

Cytat:

5. Uwagi lub elementy graficzne, które mogą się komuś wydać dyskryminujące lub obraźliwe, są w najoczywistszy sposób niedopuszczalne. Pamiętajmy o tym, że nawet pisanie o pewnych sprawach ironiczne lub "w cudzysłowie" może być przez kogoś źle odebrane. Dlatego tematy uznane za nazbyt kontrowersyjne mogą być zamykane, bez wnikania w "prawdziwe intencje" ich autora.

Cytat:

12. Forum nie służy do prywatnych kłótni i dyskusji. Takowe będą kasowane w najkrótszym możliwym czasie.


Cytat:
15. Ostrzeżenia administratorów/moderatorów należy traktować poważnie. Nie zastosowanie się do nich może powodować kasowanie postów, a w skrajnych przypadkach - bana. Decyzje moderatorów nie będą przedmiotem powszechnej debaty. Jeśli użytkownik uzna, że moderator przekroczył swoje uprawnienia bądź postąpił niesprawiedliwie, powinien wysłać prywatną wiadomość do administratora, uzasadniając swoje zarzuty. Skargi na łamach forum i wszelkie inne formy odwoływania się do opinii publicznej będą kasowane jako spam.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group