FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 83, 84, 85  Następny
  Użytkownicy Forum - Bany...
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 15:32   

Agreed... Facet generalnie zaczyna docierać do granicy mojej tolerancji na forumowe trolle, a to już sporo. W zasadzie kwalifikuje się do bardzo ostrego priva - ale takiego nie podlegającego dyskusji, tylko komunikującego nasze stanowisk - albo wykarczowania. Pytanie, z jakim uzasadnieniem, bo ja jestem przysypana pod robotą i nie bardzo mam czas wnikać i się rozpisywać.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 15:39   

Ja bym jednak poczekał i zobaczył dokąd Pan W. faktycznie dotrze. W razie czego byłoby widać wszystko jak na dłoni, a i bardzo konkretny argument do bana na pewno by się znalazł. Podejrzewam, że wystarczą do tego najwyżej dwa jego następne posty.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-06-2008, 15:40   

Na pewno możesz zawrzeć tam punkt o obrażaniu użytkowników, bo w ostatnim poście nawrzucał moshi bez specjalnego ukrywania się z tym.


(wolne wnioski - chociaż przez dwa trolle przyjemność z obserwowania, jak ludzie ślicznie włączają się do zabawy mi przeszła, to będziemy mieć ustrzelonego zwierza sztuk raz. Proponuję wynieść na szufelce.)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 15:43   

Ale tak czy inaczej czy mogłabym poprosić o przywrócenie defaultowych kolorów? Proponuję sekwencję "przywrócić kolory" + "wstawić bana" (tym drugim mogę się zająć). Swoją drogą, o ile się założycie, że ten pan wróci z gościa, żeby napisać Ostatni Post Pełen Świętego Oburzenia?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-06-2008, 16:04   

Raz jeszcze wystąpię w roli adwokata diabła. Ja nie jestem pewien, czy oni na pewno powinni dostać bana (choć raczej nie będę za nimi płakał ani szat rozdzierał).

Różowy kolor nie musi się podobać każdemu. Nie każdy musi mieć poczucie humoru. Regulamin nie zakazuje bycia kretynem, posiadania nadętego ego ani gburowatości. Ingerencja w wygląd profilu (czyli coś, co stanowi jednak rodzaj dobra osobistego usera) ma też prawo wzbudzić kontrowersje. Moim zdaniem sprawa jest dość głupia.

Natomiast argumentacja stosowana przez Slova i Wszczebrzeszyna jak najbardziej zasługuje na potępienie.

Swoją drogą: kto może mi przypomnieć, jaką krzywdę zrobiłem Wszczebrzeszynowi i kiedy? Znaczy się: pewnie bez winy nie jestem, ale naprawdę nie pamiętam, co to za facet.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 13-06-2008, 16:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-06-2008, 16:08   

Kolorki zejdą wieczorem

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2008, 16:10   

Dobra, analizując to, co napisali, można im zarzucić:
a) trollowanie
b) obrażanie innych użytkowników
c) -chanowanie
d) stosowanie wulgaryzmów w formie zamaskowanej
Generalnie, punkty konstytucji 5, 6, 12, 13, 15 i ich zachowanie stoją ze sobą w sprzeczności. Możemy albo wywalić, albo dać po dwa osty W. i Slovie.

Z oskarżeniami o homofobię dałbym spokój. Po kija w to mieszać ideologię? Zaraz mogą wyskoczyć z tekstem, że mamy na Czytelni jawnie homofobiczną Eksterminację.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 16:25   

Z drugiej strony na Czytelnię wchodza ponoć jakieś yaoice, ale osobiście nie sprawdzałem, więc nie wiem.

Zeg - i właśnie dlatego uważam, że ich sposób wojowania z różowym kolorem to jednak trochę za mało na bana, przynajmniej w obecnym kształcie.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2008, 16:27   

Wieczorem? Szkoda... Mam przygotowany post, którym zamierzam zamknąć temat o kolorkach, ale do zamknięcia potrzeba mi zmiany kolorów. No trudno się mówi. Bo szczerze mówiąc, im szybciej mogłabym to zrobić, tym lepiej dla wszystkich zainteresowanych.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2008, 11:39   

Wszczebrzeszyn przypomniał sobie, że do mnie też ma pretensje:
Cytat:
Pozwolę zacytować sobie fragment mojej odpowiedzi na zarzut moshi_moshi:

moshi_moshi napisał/a:
I bardzo cię proszę, daruj sobie takie żałosne i chamskie komentarze, swoja opinię dotyczącą innych orientacji seksualnych, zachowaj dla siebie...

Że jak? Jeśli to była obraza części układu napędowego rowerów, tzn. że nie mieliście lepszego pretekstu by wrzucić mi ostrzeżenie w końcu. Zegarmistrz się z tym szykował od dobrych kilku miechów. Pomyślcie przez chwilę czy mogło to być obraźliwe albo lepiej - zrobię to za was, bo co niektórzy mają z tym (myśleniem) kłopot. Kochacie kolor różowy i sądząc po waszej reakcji obronnej gotowi jesteście walczyć z każdym kto sądzi inaczej. No więc powszechnie uważany za kobiecy/homosiowy kolor nobilituje was i się nim obnosicie. A co ja napisałem? Ano tyle, byście poskarżyli się mniejszości. W którym miejscu obraziłem homoseksualistów, prosiłbym o podkreślenie tego miejsca, bo za głupi jestem. Ty su..., tfu hiper super kobieto, podobnie jak tam miało być "ped..., tfu wyjątkowo pedantycznych homosiów." O skrótach myślowych nie słyszeliście? Tak serio, jeśli kogoś obraziłem to niech osobiście się do mnie zgłosi albo mnie pozwie. Czy jest na forum jakiś gej? Nie? To o co te krzyki? Tak? To czemu się nie odzywa (przecież w necie jest w dużym stopniu anonimowy)? Może jednak nikogo nie obraziłem co? No bo w końcu tylko głupcowi nie podobałby się wspaniały, różowy kolor.

Właśnie dlatego, że przyjąłem do wiadomości Twoje ostrzeżenie nie napisałem "pedałów", ale "homosiów". Nie zastosowałem więc "tego rodzaju słownictwa na forum", widać jednak OST-y na życzenie członków redakcji też się zdarzają.


Moja odpowiedź:
Cytat:
Wszczebrzeszyn;

Ostrzeżenia udzieliłem Ci z własnej inicjatywy. Nie miało to nic wspólnego ani z osobą Zegarmistrza, ani też z Twoją postawą w związku ze zmianą kolorów, a dotyczyło wyłącznie używanego przez Ciebie słownictwa. Że zacytuję:

Cytat:
Mam niezłą zabawę widząc jak ekscytujecie się moim jednym postem, lol. Zadzwońcie jeszcze do ped... tfu, homosiów, że narzekam na róż.

Dla pełnej jasności – absolutnie nie będę tolerował żadnych pogardliwych określeń pod adresem mniejszości seksualnych (czy jakichkolwiek innych), takich jak „pedał” czy „homoś” (tak, „homoś” również jest obraźliwy), jak również odmian wykropkowanych tychże i „skrótów myślowych”. Każda tego rodzaju wypowiedź spotka się z natychmiastowym udzieleniem ostrzeżenia. Mam jednak nadzieję, że dostosujesz się do tych – mimo wszystko, łatwych do przestrzegania – zasad, i moja interwencja nie będzie więcej potrzebna.

pozdrawiam - Teukros
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2008, 13:12   

... aż mam nadzieję że odpisze coś niecenzuralnego i będzie mu można z czystym sercem bana wlepić

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-06-2008, 13:27   

http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973,585.htm#153465 - niech ktoś wreszcie wyrwie tego sromotnika z korzeniami.
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-06-2008, 13:55   

Grisznak, odpaprykuj się, co? Modem nie jesteś, a nawet jeśli to i tak paragrafu na koleżkę brak.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 15:50   

Macie na myśli muhomorniczego, czy coś z tamtąd wyleciało? (jeśli Grzybkofila, to niestety faktycznie paragrafu na to nie ma)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2008, 16:29   

Grzybowego można pociągnąć z języka polskiego, aczkolwiek szczerze pisząc, na razie jest nieszkodliwy. Gorzej, gdyby się rozpełzł na forum, to już byłoby irytujące. Ktoś go kiedyś wytropił w sieci na jakimś forum o psychologii, miał tam ponad 3000 postów w jeszcze gorszym stylu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 54 z 85 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 83, 84, 85  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group