FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2008, 17:59   

Totem, czy mówiłem ci już, że jesteś genialny? ;)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-12-2008, 19:39   

/me kłania się w pas pokwikując radośnie na widok reakcji w wątku

__^__


iaa da, ja już chcę nie kaszleć, i móc pojechać do (nieistniejących) jenotów... ^_^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2008, 03:18   

Odnośnie Zuego tematu - Mai będzie go zamykać jutro. Pozostałą część jenotów proszę o ignorowanie go do tego czasu.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-12-2008, 12:32   

Nihaha~

Poringu, ty BUENDZIE!!! __^__

/me patrzy jak Bezimienny dołącza do ZUEGO z ogonkiem i razem gocą się w kąciku

wyobraźnia podsuwa mi Tamakiego...

/me spada ze stołka i ómiera ze śmiechu

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-01-2009, 15:15   

http://forum.tanuki.pl/tematy10/1625,100.htm - ostatni post kokodina - czy ktoś mógłby zajrzeć w ten link - u mnie nie działa, a nie będe instalować jakiejś niezidentyfikowanej wtyczki dla jego postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2009, 15:35   

Sprawdziłem to. Musiałem zainstalować divxwebplayer, ale i tak to "coś" nie działa. Przeglądarka łapie zwis, albo się minimalizuje. A jak już zadziała, to w playerze cały czas widnieje connecting, po czym wyskakuje komunikat: the downloaded divx video is not a divx file.




_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-01-2009, 10:29   

Ciekawostka - nieużywane, drugie (a właściwie pierwsze) konto Fei Wang Reeda. Do kasacji?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-01-2009, 10:39   

Bo to tylko on ma takie konto?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-01-2009, 13:27   

Ktoś zwróci uwagę Kicowi na to, że ma błąd w podpisie (na pewno napisane razem)?
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-01-2009, 12:16   

Do http://forum.tanuki.pl/profiles/2920.htm została wysłana prośba o zmianę avatara.

Zalecenie co do zaczepki Ryuu - skoro nie rozumie, na czym polega ost za 15. punkt to jego sprawa.

Zalecenie do do "spoileru" Norrca - LOL. I tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 29-01-2009, 21:04   

Avalia napisał/a:
Chciała bym aby skończono już to coś na ziemiach Gondoru...z każdą chwilą robi się to coraz bardziej beznadziejne ehh...(podziwiam ciebie i moderacje za cierpliwość)

Też podziwiam. Chciałabym ten quest już wysłać w cholerę(tj. archiwum), powód niby jest ale... no właśnie, ale. Dość, że reakcję nietrudno przewidzieć to jeszcze zaledwie przed chwilą upomniałam naprawdę po przyjacielsku. A czytanie tego zwyczajnie męczy.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-01-2009, 21:54   

Mara - IMO temat poleci najdalej jutro. Jeśli go będziesz zamykać, to zrób mi przyjemność i zrób z wjazdem Valarów. W razie czego służę informacją

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-01-2009, 22:38   

Cytat:
Od: kic
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 15:53
Temat: Error Cytuj wiadomość
Czy mogłabyś wskazać konkretnie mój błąd jakim jest, cytuję:
"(...)nieumiejętność czytania ze zrozumieniem."
oraz sens i powód dość miłego dopisku, cytuję:
"Edit: Punkt 15. Konstytucji Forum."

Cytat:
Od: IKa
Do: kic
Wysłany: Dzisiaj o 16:33
Temat: Re: Error
Witam,

Każdy użytkownik rejestrując się na Forum czyta Konstytucję tegoż i akceptuje ją. Jak widać nie dosyć uważnie przeczytany przez Ciebie został podpunkt 15. Polemika z wyraźnym ostrzeżeniem Wa-Totema w temacie "Komentarze do questu..." jest widocznym przykładem nie przyswojenia tego punktu.

Szczerze mówiąc, uważam że przytaczanie szczegółowych przykładów jest pozbawione sensu. Jestem przekonana, że nie zauważysz nic niewłaściwego, nie na miejscu lub czasie, naruszającego w jakikolwiek sposób regulamin i w ogóle w najmniejszym stopniu zawadzającego komukolwiek.

Decyzja została podjęta przez zespół Moderacyjny forum i nie ulegnie zmianie.

Pozdrawiam
IKa
Moderator Tanuki.pl


kic napisał/a:

Od: kic
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 17:05
Temat: Re: Error
Cytat:
Każdy użytkownik rejestrując się na Forum czyta Konstytucję tegoż i akceptuje ją

Kłóciłbym się, że każdy ją czyta, czy też akceptuję...

Cytat:
Polemika z wyraźnym ostrzeżeniem Wa-Totema w temacie "Komentarze do questu..." jest widocznym przykładem nie przyswojenia tego punktu.

Tfu... z taką polemiką. Ino chciałem określić podmiot problemu tj. czym w końcu kieruję się Multiświat, bo on mówił, że nie można odwracać akcji, a już nie raz słyszałem, że trzeba grać tak, aby z rękawa co chwilę wyciągać Asy. Za swój język odpowiadam w całości ja sam. Potraktowałem "wa-totema" jak normalnego forumowicza, jednak dostosowując się do jego ostrzeżenia.

Cytat:
Szczerze mówiąc, uważam że przytaczanie szczegółowych przykładów jest pozbawione sensu. Jestem przekonana, że nie zauważysz nic niewłaściwego, nie na miejscu lub czasie, naruszającego w jakikolwiek sposób regulamin i w ogóle w najmniejszym stopniu zawadzającego komukolwiek.

Naprawdę nie wiem dlaczego tak myślisz. Niestety muszę Cię również zaskoczyć, ponieważ widzę swoją winę. Pierwszy akapit tego "feralnego" wpisu jednak był dość zagmatwany. Rozumiem też to, że za niego mogłem dostać to ostrzeżenie. Nie chcę podważać autorytetu moderacji, jednak nie sądziłem, że za ten mały kawałek tekstu zostanę tak sromotnie ukarany – myślałem, że co najwyżej dostanę naganę słowną.


Cytat:
Od: kic
Do: IKa
Wysłany: Dzisiaj o 21:51
Temat: Prośba Cytuj wiadomość
Chciałbym prosić o jeszcze jedną przysługę...
Mogłabyś usunąć pierwszą część „powodu” ostrzeżenia tzn.
„Za nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.”
Godzi to w moje dobre imię, a takie insynuację są tylko skrajnie subiektywnymi wnioskami.
Dlatego prosiłbym, aby powód był co zrobiłem źle, a nie co sądzą o mnie inni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2009, 22:53   

xsarg napisał/a:
Witam

Proszę o ustosunkowanie się do usunięcia mojego tematu - tłumaczenia Fate/zero. Uznanie go za nielegalne uważam za nieprawdziwe - praca nie jest licencjonowana w Polsce ja zaś tłumaczyłem z wersji angielskiej której autor udzielił mi pozwolenia na tłumaczenie.

Dowód: http://www.baka-tsuki.net/forums/viewtopic.php?f=29&t=2584 dwa ostatnie posty - jeden z nich to moja prośba o autoryzację tematu, drugi to przyzwolenie osoby się tym zajmującej.

Dodatkowo przypominam o wytkniętej przez ze mnie luki w regulaminie tanuki, no i o tym że wasz Moderator (? - nie jest pewien dokładnej rangi) piszę bzdury.

Pozdrawiam.


Moja odpowiedź:
Cytat:
Witam

Sprawdziłem linki podane w wiadomości prywatnej oraz w usuniętym temacie, i o ile się nie mylę (jeżeli tak, to proszę o dodatkowe wyjaśnienia), sytuacja wygląda następująco. Na stronie Baka-Tsuki prowadzone jest tłumaczenie gier visual novel z języka japońskiego na język angielski. Jak wynika z sekcji Baka-Tsuki:Copyrights, Baka-Tsuki nie ma żadnych praw do tłumaczonych gier, ani też zgody twórców na publikowanie tłumaczenia. W wiadomości prywatnej piszesz, że tłumaczysz tekst gry z wersji angielskiej, na co otrzymałeś pozwolenie do autora tłumaczenia angielskiego.

O ile powyżej opisany stan faktyczny jest zgodny z prawdą, niestety to co chcesz robić jest nielegalne w świetle prawa polskiego i międzynarodowego. Zgodnie z art. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie (...) jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa do utworu pierwotnego, a rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu pierwotnego (prawo zależne). Innymi słowy - nie możesz w żaden sposób rozpowszechniać, reklamować, korzystać w jakikolwiek sposób z tłumaczenia (sam dla siebie możesz tłumaczyć). A że Polska i Japonia są sygnatariuszami Konwencji berneńskiej o ochronie dzieł literackich i artystycznych, to wobec utworów japońskich stosuje się w Polsce takie samo prawo, jak wobec utworów polskich.

Co więcej, zgodnie z art. 116 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Z zasady usuwamy z forum wszystkie tematy, które w jakikolwiek sposób łamią polskie prawo. Z tego też względu, również założony przez Ciebie temat został usunięty, i nie zostanie przywrócony.

Mam nadzieję, że usatysfakcjonowały Cię moje wyjaśnienia. Jeżeli jednak nie zgadzasz się z moją decyzją, możesz się od niej odwołać do wydawcy Tanuki.pl, czyli Avellany.

pozdrawiam - Teukros
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-02-2009, 13:24   

PMka do Damiana907 w sprawie ponownego umieszczenia tematu misjonarskiego.
Cytat:
Witam,

Moderacja uprzejmie informuje, że temat "misjonarski" został usunięty z forum Tanuki.pl na podstawie:
- punktu 1. Konstytucji Forum "1. Forum Tanuki służyć ma przede wszystkim dyskusji o mandze i anime i rzeczach z nimi związanych. Pozostałe tematy są mniej lub bardziej off-topic i mogą podlegać czyszczeniu/redukcji. ";
- punktu 4. "4. (..) To samo może dotyczyć postów, których styl lub forma są skrajnie nieczytelne dla użytkowników forum."

Informuje także uprzejmie, że:
1. Zamieszczanie tego typu "ogłoszeń religijnych" należy uzgadniać z Administracją i Moderacją Forum Tanuki.pl
2. Na Forum Tanuki.pl obowiązuje zakaz dyskusji na tematy stricte polityczne i religijne.


Pozdrawiam,
IKa
Moderator Tanuki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group