FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Następny
  Użytkownicy Forum - pmki, e-maile, uwagi ogólne.
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-02-2009, 17:26   

Niech ktoś wytłumaczy Oyowi, co to jest opcja "cytuj", bo jego post w dziale o jegoż pisemku wygląda, jakby był jedną wypowiedzią, tymczasem składa się w połowie z cytatów.
Przejdź na dół
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 21-02-2009, 12:02   

MegamanNoTsukaima w PMce do mnie napisał/a:
takie mam pytanie
Czemu mój temat został skasowany i jeszcze dostałem nie uzasadnione ostrzeżenie ??


Odpowiedź napisał/a:

MegamanNoTsukaima napisał/a:
Całą seria Axess jest dostępna na serwisie AnimeTV po polsku a niktóre odcinki Serii Stream oraz całe serie Beast i Beast + na serwisie YouTube. Życzę miłego oglądania !


Konstytucja Forum Tanuki napisał/a:
2. Linki do stron oferujących ściąganie lub odtwarzanie pirackich plików (muzycznych, filmowych lub graficznych), gier i programów, a także linki do stron z crackami i pirackich serwerów będą kasowane. Pytania o takie strony będą kasowane lub ignorowane. Usuwane będą także linki do innych stron, zawierających treści zakazane przez prawo lub naruszające normy obyczajowe.


Byłeś wielokrotnie ostrzegany, i uparcie ignorujesz zasady zachowania na naszym forum.

Jeśli nie potrafisz się nauczyć zachowywać tak, jak tego oczekuje administracja forum, to nie dziw się że "obrywasz".

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-02-2009, 12:56   

Marcox2x i http://animecenter.tk/

Po standardowym odesłaniu tematu do spamu z 2 pkt. przyszła urocza odpowiedź
Marcox2x napisał/a:
tak wiec ... onemanga nie musi mieć licencji na to co robi ... w stanach to dozwolone .. tylko w Polsce takie coś jest zakazane a serwery nie sa na polskim serwerze wiec nie jest pogwałcone prawo ...

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2009, 13:02   

Faktycznie, urocze. Tych mitów w kwestiach prawnych krąży w sieci coraz więcej...

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-03-2009, 17:00   

http://forum.tanuki.pl/profiles/3154.htm
tytuł Shlizera - prawie jak admin =p

Zwrócić mu uwagę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-03-2009, 17:29   

Łodpuścić... Najwyżej ktoś będzie się do niego od ostów odwoływał :D

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-03-2009, 18:29   

IKa, ale to jest coś w rodzaju 'maluch - prawie jak samochód' :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-03-2009, 11:56   

Pan papi89 otrzymał pmkę w sprawie awatara.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-03-2009, 23:42   

Dobra, nie wiem, gdzie to wkleić. Dostałam coś takiego:
Cytat:
Od około 2 lat interesuję się tworzeniem aplikacji webowych. Jestem programistą PHP. Myślę, że mógłbym się przydać w tworzeniu serwisu.
Znam PHP, MySQL, Smarty PHP, XHTML, CSS, podstawy JS i Ajax. Od paru tygodni pogłębiam swoją wiedzę w odniesieniu do framework'a PHP zwanego Symfony.
Uważam, że mógłbym się przydać ;) Moje może nie jedyne, ale najbardziej godne zobaczenia to strona dla autorów wierszy, opowiadań, książek itp. http://poetica.pl.

Ja trochę nie rozumiem, ale oszacujcie, jeśli można - co odpowiedzieć? Czy może któryś z Was (Tilk, Crack?) mu odpisze?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 12:39   

Dobra, rzuciłam okiem na wczorajszą rozmowę z IRC-a dotyczącą powyższego maila. Ja też mam pewne wątpliwości wobec osób całkowicie "z zewnątrz", tym bardziej, że - jak już zresztą przy innej okazji była mowa - informatyk dostawałby dostęp do dość wrażliwych części Tanuka. Trudno też powiedzieć, czy on przypadkiem nie myśli, że możemy go zatrudnić na zlecenia (takie aplikacje już raz czy dwa dostałam).

Mój pomysł byłby taki, żeby odpowiedzieć mu, wyjaśniając status serwisu (w sensie: nie płacimy, bo i nie mamy z czego) i jeśli jest zainteresowany, zaprosić go na IRC (w sensie - na #tanuki.pl). Tylko uwaga: miałoby to sens, tylko gdyby któryś z informatyków go wziął na priwie w obroty i wypytał, bo z mojego punktu widzenia problem jest taki, że nie bardzo wiem, o czym należy rozmawiać i kompletnie nie jestem w stanie oszacować jego umiejętności.

Co myślicie, bo odpowiedzieć chciałabym jeszcze dzisiaj?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 12:55   

Tak, myślę że to dobry pomysł. Zaproszenie na IRC, wypytanie i zorientowanie się co to za człowiek bardzo by pomogło w rozważeniu, czy przyjmujemy jego ofertę. Popieram również pomysł wcześniejszego uświadomienia go mailowo, że na jakiekolwiek pieniądze nie ma co liczyć, tak aby wiedział czego się spodziewać, przychodząc na kanał.

I jeszcze jedno - czy na pewno na #tanuki.pl? Na kanale jest pełno osób, zawsze dużo szumu informacyjnego, nawet jeżeli poprosimy o ciszę (czego niektóre osoby na pewno nie zauważą), i tak będą pojawiać się nowi (w związku z czym powitania), spam z playerów itp. Proponuję zaprosić na redakcyjny, względnie na wydzielony kanał specjalnie do tej rozmowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2009, 13:32   

Na #tanuki.pl, bo zwykle niechętnie podaję namiary na redakcyjny. Oczywiście, że NIE będziemy go wypytywać bezpośrednio na kanale - tylko albo któryś informatyk weźmie go na priwa, albo, jeśli stwierdzimy, że to ma sens, otworzymy tymczasowy kanał/zaprosimy na redakcyjny.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2009, 14:31   

Dobra, w skrzynce mam od dwóch dni dalszy ciąg wymiany mailowej, ale nie wiem - Crack, odpowiedziałeś mu coś, czy sprawa się zawiesiła? Jeśli nie, to może zaproś go na IRC?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-04-2009, 14:37   

Jeszcze nie odpisywałem. Może niech ktoś się dziś wieczorem zainteresuje i powie CO mógł by robić bo na razie nie słyszałem nic konkretnego. Zaproszenie go i zostawienie z informacją "teraz myślimy czy coś mamy, wróć za tydzień" mi się nie uśmiecha.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2009, 14:43   

Moja propozycja - niech na początek spróbuje kalendarz zrobić, a jeżeli mu to wyjdzie, to zatrudnimy go przy drobnych zmianach na Mandze i Anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 36 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group