FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2013, 01:43   

Po tym jak Mononoke przeżywała Ixion Sagę to ja też musiałem tam nos swój wsadzić. Skutkiem jest 16 odcinków załatwionych jednym ciurkiem. Wrażenia są piorunujące. Nareszcie świat, gdzie transwestyci się nie chowają, no chyba, że do podziemia :] Ja kce to co brał autor. Sceneria bajkowa, bohaterowie kompletna zbieranina, gagi jakby świeższe niż zwykle w tego typu poezji poniżej pasa :P No ogólnie tak psychotyczny świat, że najbardziej dziwaczne rzeczy przyjmuje się bez mrugnięcia. Do tego właśnie sposób walki naszego niedoświetlonego bohatera. Użyj inkantację wroga na swoją korzyść, podobnie jak jego czułe punkty. Fakt kilka odcinków było flakowatych, ale z reszty aż się popłakałem ze śmiechu. Gdyby nie 3 odcinki startreka dzisiaj, to skończył bym to nawet zarywając noc :3 A tak mam coś "na potem".
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-05-2013, 09:50   

Cepelia napisał/a:
Może już dość pokazywania roznegliżowanych dzieciaków z dziwnie czerwonymi ramionami i kolanami

Nie.
Więcej.
WINCYJ
MOAR

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-05-2013, 18:39   

Mushibugyou 6
Wiedziałam, że ten absolutnie uroczy głos nowej postaci brzmi znajomo... FukuJun co ty robisz w tym kiepskim shounenie?! Nic dziwnego, że ten odcinek był bardziej znośny fabularnie nawet jeśli ta nowa postać miała dość irytujący styl bycia.

I om, Mamorka który jest od pierwszego odcinka też nie skojarzyłam, coś ucho mi chyba ostatnio szwankuje.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2013, 20:08   

Ixion Saga: DT – końcówka
Ta seria powinna się nazywać
Spoiler: pokaż / ukryj
Ixion Saga: Balls Transfer
. Srsly.
Dawno się tak nie uśmiałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-05-2013, 00:45   

Cytat:
Ixion Saga: DT – końcówka
Ta seria powinna się nazywać


Spoiler: pokaż / ukryj
Ixion Saga: Balls Transfer


. Srsly.
Dawno się tak nie uśmiałem.

Mogę tylko napisać, "ja też"

Poza tym zaopatrzyłem sobie pewien całkiem niegłupi filmik. No może i głupi ale uroczy.
Ookami Kodomo no Ame to Yuki
To też było bardzo zabawne, chwilami smutne, obrazowe, melodramatyczne, życiowe i surrealistyczne za razem. Półtora godziny opowieści, która przykuwa wzrok do ekranu. Młoda matka i jej niesforne wilkołaczęta :] A wszystko opowiedziane z perspektywy jednego z nich w formie pamiętnika. Rozpłynąć się można oglądając takie bajki.

edit-------------------------------------+
Lecimy dalej
Summer Wars heretycko po angielsku, dużo chyba nie straciłem, ale przynajmniej wiem skąd w AMV Pencilhead ten królik. Co prawda wielkie logo Warrnera na początku było dla mnie aż nad to, to dalej było zupełnie normalnie.
W sumie spodziewałem się czegoś innego, fakt faktem, recenzji nie czytałem z premedytacją i wyobraźnia pracowała sobie sama, tworząc obraz wielkiej bitwy na wiejskim festiwalu ulicznym. A tu proszę jaka głębia i wielkość pokonywanego kryzysu. Szkoda, że wszystko "w rodzinie". Facebook jest niebezpieczny i tyle. Babcia nieco fabułę skomplikowała a reszta "bab" była "babami" i nawet "cicho ratuję świat" im nic nie mówiło. Ale super filmik był bardzo fajny.

Dalej KYOUSOGIGA ova+web
Tutaj akurat się przyczepię, bo mimo szczerych chęci zobaczenia sensu, znajduje tutaj głównie mielone mięsko. Smaczne i soczyste ale bez kształtu. Niech ktoś dosypie sporo cebulki i usmaży z tego soczysty kotlecik. Proszę! Serio Postaci spoko ich oględne koligacje i jakaś fabuła tam były, ale to aż się prosi o zrobienie z tego poważnego filma lub serialu. Bo tak na prawdę mamy koniec jakiegoś rozdziału i wprowadzenie postaci, brakuje jeszcze sporo fabuły i jakiejś chronologii Poza tym graficznie genialne, muzycznie nie bardzo można coś powiedzieć, ale ogólnie tylko 3/5

Kolejna herezja z cyklu "bez mangi nie pojedziem"?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 14-05-2013, 20:52   

Slova napisał/a:
Cepelia napisał/a:
Może już dość pokazywania roznegliżowanych dzieciaków z dziwnie czerwonymi ramionami i kolanami

Nie.
Więcej.
WINCYJ
MOAR


Agreed. Proceed.

Also, Vajra.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-05-2013, 21:46   

A nie mówiłam, że Ixion Saga jest świetne!

Shingeki no Kyojin 6
Wiem już co mnie jeszcze wkurza w Mikasie! Jej głos. W ogóle mi do niej nie pasuje. Wcześniej tego nie zauważyłam, może przez to, że się prawie wcale nie odzywała.

Spoiler: pokaż / ukryj
A historia jej dzieciństwa jest tragicznie beznadziejna. Rozumiem, że ci goście przyszli zabrać jej matkę, żeby ją potem sprzedać? Przy czym zamiast tego bezmyślnie zaciukali ją siekierą, bo się rzuciła na nich z nożyczkami? Jeden krępował jej ręce, więc i tak nie mogła go zranić. A reszta? Heloł, trzech ich tam było. To chyba w zupełności wystarczy, żeby obezwładnić jedną kobietę i dziecko, które stoi jak słup soli zamiast uciekać (dobra, ciężko przewidzieć jak się człowiek zachowa w tak krytycznej sytuacji. Zwłaszcza mały człowiek. Szok i te sprawy. No ale trochę to trwało jednak. Jakaś opóźniona reakcja czy całkowity brak instynktu samozachowawczego?

Lol, Eren to totalny świr. Jeeeee :D Zgubiłem się w lesie... Giń ty śmieciu! Scena z dźganiem nożem drugiego oprawcy - mega. Śmiałam się jak opętana. Niestety nie kupuję tych elektrowstrząsów, błyskawic i pękającej pod stopami Mikasy podłogi (patrz jej reakcja na erenowe "tatakai!"). Natomiast scena przy ognisku bardzo fajna. Mikasa zachowywała się... cóż, bardzo prawdopodobnie. Motyw z szalikiem też mi się podobał.

A w ogóle to w tym odcinku liczyłam głównie na scenę, w której Hannah reanimuje przepołowione zwłoki Franza. A tu nie zaznaczyli tego zbyt wyraźnie. Jakbym nie widziała kadru w mandze to bym po prostu stwierdziła, że nie żyje i tyle.

Armin, zrób światu tę przysługę i po prostu umrzyj. Mam głęboko w rzyci twoje emocenie się.

Słaby odcinek.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Cepelia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Mar 2012
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2013, 22:12   

Shingeki no Kyojin 6

Spoiler: pokaż / ukryj
Mononoke napisał/a:
A w ogóle to w tym odcinku liczyłam głównie na scenę, w której Hannah reanimuje przepołowione zwłoki Franza. A tu nie zaznaczyli tego zbyt wyraźnie. Jakbym nie widziała kadru w mandze to bym po prostu stwierdziła, że nie żyje i tyle.

E, był jeden kadr, w którym to było widać, ale fakt że to tak mignęło szybko i to z boku i z daleka, że było widać tylko, że nóg nie ma. Jednocześnie (niestety?) było to ujęcie na tyle długie, że zdążyłam zacząć się śmiać. Tzn. przez to takie delikatne zasugerowanie i oszczędzanie widza efekt był przeciwny do zamierzonego.
Coś im bardzo nie wyszło w tej scenie, że na "taki dramatyzm" zareagowałam rechotem.

Fakt, słabo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-05-2013, 01:52   

Kontynuując mój dziwny nastrój
The Secret World of Arrietty tak wersja anglojęzyczna, ale jakoś dziwnie się na to patrzyło.
Przede wszystkim dubbing i dystrybucja przez Disneya, Już samo to powoduje, że stwierdzenie, iż Studio Ghibli to najbardziej Disnejowskie anime jakie można znaleźć, nabiera nowego znaczenia. Bo to po prostu jest Disnejowskie anime i bardziej, może być już tylko japońska reedycja Sitcha. Ok mniejsza o małe detale. Filmik mi się podobał, podobnie jak Pierwsze Minimki I o ile dobrze pamiętam, Królestwo Zielonej Polany (Bo tylko wydaje mi się , że to widziałem :]) Generalnie bajka o stadzie krasnoludków z Kingsajza, którzy "pożyczają" niezbędne im rzeczy, których kolei nam nie brakuje. Proste i logiczne. Jedyny problem w tym, ze Japońska Niańka jest nieco bardziej wścibska niż angielska rodzinka , której służy. I w związku z powyższym krasnoludki mają przechlapane. Na szczęście a może nieszczęście , chorowity wnuczek postanawia im pomóc. Niestety Disney zdubingował całość, i muzykę i dialogi, więc poza imieniem niańki niewiele Japonii w tym zostało, ale w końcu to adaptacja angielskiej bajki. Scenariusz fajny, wykonanie jak zawsze Ghibli level. Wiec totalne szczęście po seansie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2013, 10:00   

Baccano! 1-3
Fajny klimat, fajne miejscówki, ale gubię się w tych wszystkich imionach, nazwiskach, latach i miejscach. Mam nadzieję, że z biegiem czasu zacznę bardziej ogarniać co się tu dzieje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2013, 11:45   

Cytat:
Czy to miał być taniec brzucha? Może już dość pokazywania roznegliżowanych dzieciaków z dziwnie czerwonymi ramionami i kolanami (że niby podłogi na klęczkach szorują, czy co)? Do tego budzące się męskie instynkty Leda. Zgroza ;)

Zacząłem to oglądać i(tak z przymrużeniem oka)widzę, ze w każdym odcinku bohaterki obowiązkowo przynajmniej raz muszą zrzucić ciuchy by pofiglować tyłkiem, czy piersiami.

Enevi napisał/a:
A co do pairingu LedxAmy nie mam nic przeciwko,

A tam Amy, tam jest dużo innych, ciekawszych dziewczyn wartych uwagi Leda.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-05-2013, 13:13   

Tabris napisał/a:

A tam Amy, tam jest dużo innych, ciekawszych dziewczyn wartych uwagi Leda.


A pewnie, ale mam wrażenie, że jakby już cokolwiek miało pójść w tym kierunku to raczej stereotypowo między głównymi bohaterami. Chyba że twórcy zechcą nas miło zaskoczyć, jednak myślę, że w ogóle nie doczekamy się pełnokrwistego romansu - i dobrze...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2013, 21:34   

Enevi napisał/a:
A pewnie, ale mam wrażenie, że jakby już cokolwiek miało pójść w tym kierunku to raczej stereotypowo między głównymi bohaterami.


Też tak uważam i dlatego na ten paring narzekam. Osobiście wolałbym(pod warunkiem, że ta postać nie zginęła) by Led tak się dał porwać pani kapitan od piratów...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-05-2013, 23:58   

Shikabane Hime Aka 1-4
Nie jest tak tragiczne, jak słyszałem. Choć pewnie nie poznałem jeszcze całego haremu Shikabane Hime i innych irytujących głuptoków. Tak czy owak jest to seria z nieumarłymi bohaterkami, więc moje zachcianki zostały zaspokojone.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
C.Serafin
Gość
PostWysłany: 19-05-2013, 13:01   

Shingeki no Kyojin odcinek 7
Dobry epizodzik. Szczególnie w porównaniu do durnej retrospekcji z poprzedniego odcinka, której głównymi plusami były zejście z tego padołu łez lokalnego gangu Olsena, którego członkowie powinni dostać po nagrodzie Darwina oraz uzmysłowienie widzom, że parka głównych postaci to wariaci.

Co prawda, początek jakoś mnie nie porwał i podziwianie gadających głów stojących sobie na dachu zupełnie mnie nie przekonało, ale wraz z pojawieniem się Mikasy zaczęło się robić naprawdę nieźle. Trzeba przyznać że dziewczyna ma klasę i odwagę, choć na dłuższą metę to za mało. A gdy już wydaje się, że anime postanowi po raz drugi pokazać ile jest warty ten cały heroizm i walka do ostatniego ugryzienia pojawia się (ta tata tam!):
Spoiler: pokaż / ukryj
lokalna Godzilla z elfimi uszkami. Sic! I tak, czytając mango też byłem równie zdziwiony. Choć skoro istnieją takie cudaki jak pancerny i gigantyczny tytan, to zachowanie tego skurczybyka nie powinno aż tak dziwić. W dodatku sceny z jego udziałem były piękne, a jego ryk i głowa przeciwnika lądująca w kościelnej wieży mocno wryły mi się w pamięć. Spojrzenie Mikasy było bezcenne!


A ponieważ głupich wideo z YouTube nigdy dość to łapcie to - Shingeki no Kyojin [Live Action] . Przypominam jednak, że oglądacie na własną odpowiedzialność.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 407 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 406, 407, 408 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group