FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Następny
  Najchętniej udusiłabym/udusiłbym...
Wersja do druku
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-11-2004, 15:51   

Nie wiem czemu się tak Clausa czepiacie... dla mnie on jest sensowny - naiwny i dziecinny, ale trzeba wziąść pod uwagę jego wiek. W przeciwieństwie do Tsukasy z ./hacka, potrafi szybko podejmować decyzje, a nie siedzi wiecznie"zawieszony". Dla odmiany po przepakowanych wojownikach z ukrytymi supermocami, Claus świetnie pasuje na głównego bohatera... (gdyby tylko scenarzysta nie wciskał mu tylu marnych, wymuszonych kwestii ^^')

_________________
Multiworld Project
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2004, 14:33   

Muszę przyznać, że pani Takahashi bardzo dobre postaci tworzy. Tylko u niej znaleźć mogę takie, które nawet ja potrafię znienawidzić (to samo z ulubionymi, ale to nie ten wątek) ;P

Do listy dochodzą bohaterki Ranmy:

Shampoo - zabierzcie ode mnie to coś, gadające z tym przeuroczym chińskim akcentem, plączące się pod nogami i niewiele wnoszące ^^'' A najlepiej polejcie wodą, kocia wersja jest do zniesienia :P

Kodachi - szalenie denerwująca... o ile jeszcze jej brat, rolą niewiele się od niej różniący, potrafi czasem rozśmieszyć, to ona już tylko denerwuje. I do tego nosi ohydne wprost ubranko XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2004, 09:48   

Główną bohaterkę Please Save My Earth i chorego na serce chłopaka imieniem Haru.

Żeby dać sie tak manipulować złowrogiemu ośmioltakowi (8-latkowi) trzeba być już totalną ofiarą życiową i pozbawioną własnej woli marionetką.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 25-11-2004, 10:05   

<Szykuje garote> Pacifice Cathulle z Sutepri.
Za bycie rozpieszczona blondynka o wyjatkowo irytujacym glosie. Brr!

<Uprzedzajac grad ciosow- bardzo lubie blondynki. Ale rude bardziej >P>
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-11-2004, 15:04   

Całą ekipę z Please Save My Earth. Za niezaradność życiową, totalny brak mózgu, gadanie od rzeczy i za to, że wrobili się w taką głupotę jak reinkarnacja.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-11-2004, 15:11   

Cytat:
<Szykuje garote> Pacifice Cathulle z Sutepri.
Za bycie rozpieszczona blondynka o wyjatkowo irytujacym glosie. Brr!


Kopnij ją z raz ode mnie:P. Według założeń twórców ona miała być chyba słodka przez swoją pyskatość. A jest wyłącznie dobijająca, sztuczna, brzydka i bez wyrazu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-11-2004, 18:01   

Najchętniej zabiłbym (jak to brzmi XD):
- Kaollę i Sarę z LH - za wtrącanie się i chamstwo :>
- Tsukasę z SIGNa, bo nie podoba mi się jego aspołeczna postawa

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 01-12-2004, 18:00   

Cytat:
Kaollę i Sarę z LH - za wtrącanie się i chamstwo :>


a ja je bardzo lubie^_^

ale ja najchętniej bym udusiła.. hmm..<myśli długo XP>
oto jedna z tych postaci:
Miu z akuma na Eros T_T Przywołała szatana żeby spełnił jej zyczenie, on isę w niej zakochuje a ona ciągle w innym T_T młehT_T nudne to sie robi aż>< poza tym..
ona to idealne przedstawienie ,,kawaii" wycukrzonych panienek z mangT_T lubie shoujo.. ale czasami to naet mi poziom cukru zawyżaT_T

A ja Shippou lubię^^ Właśnie po tym sławetnym pokazywaniu rysunków po pewnej kłótni półdemona i dziewczyny >XD

jakoś tak.. trudno mi powiedzieć, kogo nie lubię.. kogo lubię to cała kopa.. ale tych nielubanych to trudniej wydobyć^^""
No wiem^^ może jeszcze Kikyou.. Ale to tylko i ze względów opisanych wczśniej< czyli żeby się mniej przewijała przez ten ekran i żeby już tak nie maciła między Inu i Kagome T_T poza tym jej nie lubię jakoś T_T>

jej.. mało tych antypati moich >XD ale.. w sumie to dobrze^.^

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2005, 21:50   

|A ja bym usudiła
1) tórców anime Inuyasha, którzy przestali rysować kolejne odcinki i pozostaje mi tylko manga, bez wspaniałych odcinków "pomiędzy", którycj powyższa nie zawiera, a które są czasem słodkie, bez muzyki ("Youkai love" czy "Inuyasha/Kagome theme" czy w ogóle openingi...) jak oni mogli...?
2) jako wierna fanka zwiazku Kagome/Inuyasha i osoba popierajaca Kagome udusiłabym bez żadnego żalu Kikyo (I hate that person!!! Ukh, czemu ona do piekła nie pójdzie sama, do licha!!!)
3) Pisces Miles (aka Virgi Ca) za to, że nigdy nie skończyłą "Slayers Resurrection" (co nie oznacza, że ja nie pisze druiej częsci ^_^)

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-09-2005, 22:04   

O, to ja się podpiszę pod wszystkimi trzema! (z załączenie do punktu 3: "I zdjęła z sieci na wieki wieków, amen. Chyba, że o czymś nie wiem"). Ja chcę więcej Inuyashy! Bo manga się nie liczy, skanlacji nie czytuję z założenia, a zanim w Polsce ukażą się tomy po zakończeniu serii, to będę na emeryturze...

Tylko jeszcze raz: spróbuj maskować spoilery, ok?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2005, 22:32   

Kotori z X-a, za dobroć i nieskazitelność, brak jakichkolwiek wad (oprócz tej, że istniała). Potem Kamui na szczęście wyleczył się z miłości do niej i przerzucił na Fuumę ;)
Sae z Peach Girl! Nie ma wredniejszej postaci od niej, naprawdę! Może reszty obsady tej mangi też nie kocham, ale ta panienka bije wszelkie rekordy!
Naaga ze Slayersów - za cyce, wieśniacki ubiór i śmiech. Nie wiem, po co oni ją w ogóle wymyślali.
Keitaro z Love Hiny, i całe rzesze podobnych bohaterów - bo są niezdarami, którym scenarzyści postanowili pomóc w życiu. A oni wcale sobie na to nie zasłużyli.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2005, 22:35   

Najnowsze przemyślenia:
Do odstrzału jest Shinn Asuka z Gundam Seed Destiny - następny miłujący pokój berserker-psychopata o słabym kręgosłupie moralnym.

Specjalne tortury ciągle rezerwuję dla Mokony z Tsubasa Chronicles (za całokształt, i za "puuu")

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-09-2005, 23:11   

Cytat:
Keitaro z Love Hiny, i całe rzesze podobnych bohaterów - bo są niezdarami, którym scenarzyści postanowili pomóc w życiu. A oni wcale sobie na to nie zasłużyli.


Tia, wszystkie takie postaci pod mur i rastrielat'. Tworzenie postaci "widzisz? On też jest taką pomyłką jak ty, a panienki się do niego lepią!" powinno być prawnie zakazane. Z kompleksami trzeba walczyć, a nie je karmić.

Cytat:
Nie wiem, po co oni ją w ogóle wymyślali.


Kanzaka nie dał rady dłużej ciągnąć pseudoromansu Gourriego i Liny, więc postanowił cofnąć się w czasie i napisać wcześniejsze przygody Liny (Gourriego chyba też, ale raczej nie wyszło; czy wspominałem, że nie lubię tych opowiadań:>?). Wziął na tapetę parodiowanie kolejnego stereotypu, tym razem "conanowej" bardzozłej czarodziejki. Wyszło jak zwykle tak sobie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 15-09-2005, 21:07   

Padło już kilka propozycji uduszenia dzieciaków np. Sary. Dopisałabym do tej listy Chibiusę z Sailor Moon. Okropny, rozpieszczony, różowy bachor. A jak już wspomniałam o SM, to chętnie pozybyłabym się również Mamoru, przede wszystkim za jego występy w roli Taxido i Księcia Księżycowej Poświaty.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
darkrael Płeć:Mężczyzna
Tańczący z przecinkami


Dołączył: 06 Mar 2005
Skąd: Janów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2005, 10:26   

Dusicie i dusicie, a istnieje pewna zabawa, w ktorej mozna dusic do woli. Wlasnie uruchomilismy na forum azunime survivora, ktory polega na eliminacji najbardziej nie lubianych postaci z konkretnych anime. Zaczelismy od evangeliona, w ktorym duszalnosc jest spora, zwlaszcza wsrod redakcji Tanuki :-) Jesli chcecie wziac udzial prosze oto link:

http://www.azunime.lonik.v24.pl/forum/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2064223
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group