FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Anime: Wpływanie na naszą podświadomość
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-03-2007, 18:29   

W skrócie:
I epoka-wczesna podstawówka- Yataman, Capitan tsubasa, Daimos, mniejszym stopniu gigi białe majteczki- polonia 1

II epoka- pózno podstawówka i gimnazjum- Dragonball głównie, Slayers i Rycerze zodiaku wtedy mnie tak nie wciagneły- rtl 7

Prehistoria internetu -3X3- gimnazjum-liceum gdzieś

III epoka TV- Liceum- Hellsing, X -Viva deutsch

I epoka internetu - studia- Love Hina od tego sie zaczęło, przez przypadek kilknełem, a potem ogladałem inne ecchi. Pierwszym z mozna powiedzieć z powązniejszych anime było Samurai champloo i Trigun
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
WilQ Płeć:Mężczyzna
Te oczy mogą kłamać


Dołączył: 18 Lut 2007
Skąd: Wasil Squad
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 22:01   

Cowboy Bebop - jest taki odcinek z grzybkami, po których wszyscy mają dobre fazy. Oglądałem to będąc w stanie upojenia pivnego. Z tego co pamiętam oglądałem ten odcinek 4 razy i taczałem sie po ziemi za każdym razem^^

_________________
Aut odit, aut amat múlier, nihil est tértium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9257712
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 22:04   

Tak, coś jest w tym odcinku że wyróżnia się spośród innych. Może dlatego że jest to jakby świat oczami Eda??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
thefear Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Lut 2007
Skąd: ZG
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2007, 22:44   

Mi też Cowboy bebop nieźle zrył psyche. Pamiętam alarm ustawiony w telefonie zęby nie zapomnieć oglądnąć na TVP kulturze jak leciał kiedyś. Jak miał lecieć ostatni odcinek to urwałem sie z imprezy i biegłem 3km do domu żeby zdążyć 20 min oglądania potem spowrotem 3km na imprezę, a wróciłem taki zdołowany , fani Bebopa wiedzą czemu ;)

Pozdro

_________________
I Hate Everything About You
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Col. Frost Płeć:Mężczyzna
Samotny Wojownik


Dołączył: 17 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2007, 22:56   

thefear napisał/a:
a wróciłem taki zdołowany , fani Bebopa wiedzą czemu ;)



Oj wiedzą, wiedzą. Coś czuję że chyba się trzeba będzie za kinówkę wziąść w najbliższym czasie. Dawno już sobie to obiecałem i zapomniałem. Na szczęście wy mi to przypomnieliście.

A co do oglądania CB w tv. Ja go oglądałem a Hyperze, ale oczywiście niemożliwością było obejrzenie wszystkich epów przy pierwszym puszzczaniu na antenie. Ile to ja się naczekałem zanim puścili tą serię po raz drugi. I ile miałem problemów żeby wyłapać epy których nie widziałem. Ech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4038477
thefear Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 27 Lut 2007
Skąd: ZG
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2007, 23:16   

Col. Frost kinówka jest pierwsza klasa. Ja swoją przygode z CB zacząłem właśnie od kinówki. To były czasy...

_________________
I Hate Everything About You
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
STASZEK Płeć:Mężczyzna
DARK MASTER

Dołączył: 21 Kwi 2007
Skąd: z POLSKI i PIEKŁA
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2007, 13:01   

Jak Anime wpływa na podświadomoś to zależy od gatunku ja osobiście lubię takie do których nie trzeba "dużego rozsądku" którego nie mam........ najbardziej podobają mi się komedie science fiction zawszę poprawiają mi humor lubie też Fantasy dwa moje ulubione tytuły to "Tenchi Muyou" + poboczne serie i "Slayers"
uwielbiam też "GTO" za dwa majsztersztyki w swoim gatunku uważam także "Helsing" i "Neo Genesis Evanglion" oraz "Battle Angel Aelita"

_________________
Miły kulturalny rodem z piekła odpowiedzialny za wielki wybuch itp niech nadejdzie noc !!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
herok Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: z Guild Wars
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2007, 22:58   

Nie na widzę doła po seriach anime zawsze mam jakiś nie dosyt czegoś mi brak ale ktoś już o tym wspomniał :D a najbardziej ostatnio brak mi czasu ;( a tak bym chciał oglądać non stop Życie jest brutalne :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8940630
Cerber Płeć:Mężczyzna
lol

Dołączył: 18 Kwi 2007
Skąd: lol
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2007, 16:58   

herok napisał/a:
Nie na widzę doła po seriach anime zawsze mam jakiś nie dosyt czegoś mi brak ale ktoś już o tym wspomniał :D


gah, też tak miałem po FLCL. Generalnie to właśnie FLCL bardzo mi się spodobało, oraz Slayers z uwagi na to, iż humor strasznie mi się spodobał, a i to było jedno z moich pierwszych bardziej świadomych anime. Ale na moją podświadomość to jednak FLCL miał największy wpływ.

_________________
lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1121734
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2007, 19:09   

Yattaman i Salior Moon, to anime które działały na mnie w wieku dziecięcym. Chciałam być czarodziejką, ratować świat, oj czego to ja sobie nie wyobrażałam...

Ja to chyba mam od dawna zryty mózg. Uwielbiam wręcz serie (to samo tyczy się też normalnych filmów fabularnych), w których na końcu/w środku giną bohaterowie, a żeby było jeszcze fajniej to niech giną właśnie ci najlepsi. Żadne anime nie wpłynęło jeszcze na mnie w sposób dołujący, na żadnym się nie popłakałam. No ale np. po zobaczeniu Hotaru no Haka, czułam się taka...pusta w środku, brakowało mi słów po obejrzeniu tego filmu.
Po obejrzeniu serii tj. Azumanga Daiou, w których jest pełno humoru, umiem cały dzień wesoła chodzić. Człowiekowi to naprawdę mało do szczęścia potrzeba^__^

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pablock Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-09-2007, 15:04   

Ojej, to bedzie w moim wypadku Dragon Ball Z.

Jako dzieciak w trakcie jakiejs wichury lub silnego wiatru (takiego, gdy smieci, kurz itp zaczynaja latac w powietrzu) stawalem z kolegami na gorce przed blokiem i robilem power upa krzyczac :D tzn. cos takiego:



jak se to przypominam to mi sie smiac chce... masakra :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aelita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2007, 16:16   

Dla mnie żle skończyło się oglądanie Slayersów. Trzy serie nagrane na kasety VHS oglądane ciurkiem pod rząd potrafią zrobić niezłą wodę z mózgu. Do tego zabójcza muzyka do przygód panny Inverse (której to, o rozpaczy, nigdzie nie mogę dostać).
Teraz magnetowid stoi zepsuty a ja mam psychozę maniakalno-depresyjną bo nie mogę raczyć swojego nałogu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Escalayer Płeć:Mężczyzna
Ophelia Total Fan


Dołączył: 28 Paź 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2007, 15:18   

U mnie rzecz jasna Claymore jedyne Anime gdzie postac kobieca mnie ujela i teraz tylk oo niej mysle to jakies poryte...... :P
A moja dziewczyna znana wszedzie jako Clare_SilverEyes jak zobaczyla Elfen Lied to przez miesiac byla jak ona czyli kazdego bila,mina jak by chciala kogos zabic,bila ludzi tylko za to ze stali jej na drodze........czyli anime cos w sobie ma tylko nie na kazdego dziala to samo anime

_________________
Ophelia,Claymorka tak samo piekna jak i niebezpieczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11051895
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-11-2007, 09:04   

Escalayer napisał/a:
A moja dziewczyna znana wszedzie jako Clare_SilverEyes jak zobaczyla Elfen Lied to przez miesiac byla jak ona czyli kazdego bila,mina jak by chciala kogos zabic,bila ludzi tylko za to ze stali jej na drodze........czyli anime cos w sobie ma tylko nie na kazdego dziala to samo anime

Po obejrzeniu calej serii ciurkiem, w nocy, ze mna, moja kolezanka miala lekkie "odpaly", choc chyba nie tak jak twoja dziewczyna;D

Co do mnie to chyba po Lain. A i zapomnialam, ze jak puszczali Shamana Kinga na jetixie to cos mi sie rzucilo na mozg. Na wf-ie wrzeszczalam Abimaru(czy jak sie on tam zwal) forma ducha! I "wkladalam" go do kija od unihokeja;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Ar-Adunakhor Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Lis 2007
Skąd: spod Dębicy
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2007, 20:33   

Co do mnie... To moja przygoda z mangą i anime zaczęła się od Sailor Moon i Tsubasy, a potem... seria Onegai - w szczególności Onegai Teacher - już n-ty raz ją oglądam z przyjemnością - i ELFEN LIED! To jest najlepsze anime i manga, jakie w życiu widziałem! Do dziś nie mogę się otrząsnąc, tak to mnie poruszyło. Uważam, że najlepsze jednak są mangi i anime poruszające poważne tematy, takie jak EL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group