FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
  Jak M&A wpływa na Wasze życie???
Wersja do druku
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 12-05-2003, 17:55   Re: ...

Hikari napisał/a:
heh ......... facet to świnia .......... każdy
O, ja bardzo przepraszam, czy ja cię kiedykolwiek próbawałem poderwać przez naeta? Obraziłem kiedyś ciebie albo kogoś z twoich znajomych? Rzuciłem niestosowną propozycję? Nie przypominam sobie, więc z jakiej paki nazywasz mnie świnią? Nie znasz mnie, nie wiesz jaki jestem, ale co tam, lepiej od razu założyć że jastem podłym bydlakiem, bo w końcu "wszyscy faceci to świnie". Jak to szło? "Liga rodzi, Liga radzi, Liga nigdy was nie zdradzi!" Czy jakoś tak...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2003, 17:59   

Liga rodzi,liga radzi Liga nigdy nas nie zdradzi!!!!!!!^______^

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2003, 18:02   

Eh, ja nie mówiłam, że dziewczyny to są takie wspaniale i takie dobre (ale teraz to mówię! :P), bo nie zaczynają takich rozmówek, chodziło mi po prostu o to, że to chyba sie zadziej zdarza, niz wśród płci przeciwnej... Zresztą nie wazne, ja tu nie jestem od myslenia i filozofowania ^^


BTW: od teraz mozna mnie kojarzyc z avatarką, bo specjalnie przeszukałam pół neta, żeby znalezc coś w miarę podobnego do oryginału ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Spairatox_Damio006

Dołączył: 12 Maj 2003
Skąd: Północna Asoria we wschodniej czę¶ci Sinsieiszy
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2003, 18:14   

A ja tak może wróce do tematu :P ( a tak przy okazji witam;). M&a bardzo zmieniło moje życie. Odkryło to jaka naprawde jestem. Mam sens istnienia! Przedtem potrafiłam się patrzyć godzinami w sufit i nie myśleć. Teraz nie mam na to czasu :P. A otoczonko moje nienawidzi m&a , ale zacznijmy do poczatku. Rodzinka - na początku płacz i lament czym to ja sie zainteresowałam. Bicie , wyrywanei peiniędzy , szlabany - chleb poprzedni. Ale jakos mi to nei przechodziło... Niom i teraz sie przyzwyczalili , lecz gdy dają mi kase zawsze rzucom - znów wydasz na te pierdoły... Przyjaciele - niom nie tak dosłownie , ale moja klasowa grupka. 2 z 3 dziewczyn przekonałam , jedna wciaż sie trzyma , ale to poziom Lopez-błyszczyk-chłopaczki. Klasa- reszta dziewczyn mnie nie toleruje i marzy aby nie zdala (ale nie z moja sredna hahaha ;P). I dołącze tu szkołe... Nikogo juz nie dziwi ze wyje po japonsku na cala pare... A nauczyciele tolerancyjni , nawet... A co do chłopaków i neta tio połowa z nich prosiła mnie o fotke i ja sie zawsze godziłam... Tylko ze dostawali mnie w postaci smoka :twisted:

_________________
Do we watch aniem to live or live to watch anime...

teva.blog.pl - gdy nie boisz sie nieznanego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2003, 06:43   

Hikari ==>
Cytat:
pewnie z tą brzydotą mają racje ....... w końcu to płeć brzydka

Właśnie dlatego chcemy napatrzeć się na płeć piękną 8)


ehh... życie faceta jest ciężkie.... jednego posta napisałem o tym - a tu już kilkanaście o tym jaka ta nasza płeć jest...

Proponuje strategicznie wrócić do dawnego tematu ;)

ka_tka ==> ładny avatarek

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2003, 17:17   

Dziękuje ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Dąbi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 29 Lip 2002
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2003, 17:59   

Cytat:
Ha! A ja zauważyłam że faceci zawsze chcą zdjęcie, a gdy ja ich proszę o to samo, zawsze się wykręcają i tłumaczą mi jacy są brzydcy i że na pewno nie chciałabym na nich patrzeć


No tu to racja ze mną było podobnie tylko że w końcu otrzymałaś moje a ja twojego nii :P

Faceci nie są okropni kobiety też nie ... i tu i tu są po prostu osobniki które psują opinię reszcie. ^^

_________________
Ludzie i narody będą działać racjonalnie, kiedy wyczerpią wszystkie inne możliwości. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1344698
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2003, 23:32   

"I cały czas słyszę ten tekst. Facet to świnia..."

Taa... Tylko o tych, co psują opinię reszcie zawsze najwięcej słychać :(
Xeniph, Rurokesusu <--- Liga rządzi, nie rodzi, wiem, bo mam "Seksmisję" na płycie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Martin Płeć:Mężczyzna
Wszechbiblia.Net Admin


Dołączył: 07 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 00:13   Re: ...

Hikari napisał/a:
heh ......... facet to świnia .......... każdy


Khym.... czy to znaczy ze ja tez? -_-" Stanowczo sobie wypraszam.


ka_tka napisał/a:

Czy mi sie wydaje, czy dziewczyny nie zaczynają rozmów w ten sposób i nie szukają masowo chłopaków przez neta? ^^


To akurat nie jest regula. Kiedys tak jak Ty mialem wpisane w status GG miasto itd... i bylem wrecz oblegany z dziewczyny z mojego miasta.. a raczej te uczace sie w Ekonomiku, poniewaz tam sa komputery na korytarzach, owe panny z nudow itp. siedza i pisza na GG. Zeby bylo jeszcze smiesniej co 2 chciala sie na randke/spotkanie umawiac.. po pierwszej rozmowie. O_o Pytania o rejon miasta i fotke jak najbardziej i tutaj tez padaly... wlasciwie w pierwszych zdaniach rozmowy. Wiec jak widzisz, obie strony robia to samo.

Heh.. wkoncu zmienilem moje dane w katalogu i odtad mam spokoj ^_^

_________________
http://www.wszechbiblia.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-05-2003, 00:34   

Martin napisał/a:
bylem wrecz oblegany z dziewczyny z mojego miasta.. Zeby bylo jeszcze smiesniej co 2 chciala sie na randke/spotkanie umawiac.. po pierwszej rozmowie. O_o Pytania o rejon miasta i fotke jak najbardziej i tutaj tez padaly... wlasciwie w pierwszych zdaniach rozmowy.

Dobrze, że ktoś mi wreszcie uświadomił, że to obustronne! Bo do tej pory byłam święcie przekonana, że tylko faceci tak robią... ^^" Pewnie dlatego, że jeszcze żadna dziewczyna nie włączyła mi się na GG i nie poprosiła o zdjęcie. :P I dlatego, że nie znam ani jednej dzieczyny, która tak robi (ale faceta chyba też nie, tak w gruncie rzeczy). Czy przypadkiem nikt nie zauważył, że jest to trochę wkurzajace? - -' Jakoś nie wierzę, żeby ktokolwiek się w ten sposób naprawdę umówił, a już tym bardziej, że coś z tego wyszło...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 01:08   

Serika napisał/a:

Czy przypadkiem nikt nie zauważył, że jest to trochę wkurzajace? - -' Jakoś nie wierzę, żeby ktokolwiek się w ten sposób naprawdę umówił, a już tym bardziej, że coś z tego wyszło...


Heh... bo z reguły nie wychodzi, ale te ludzie czerpią z tego jakąś dziwną przyjemność. To po prostu GG-owa odmiana osobników z czatów typu "towarzyski" czy inna "randka". Gorsi są od zarazy -_-''. Dobrze, że są takie miejsca, które oddzielają złoto od szajsu :D , jak np. to forum ^^ .

Serika napisał/a:

Bo do tej pory byłam święcie przekonana, że tylko faceci tak robią... ^^"


A prawda jak zwykle leży pośrodku... ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 05:28   

Z tymi randkami w necie to rzeczywiście plaga... uczucia z takiego czegoś można porównać do uczuć z wenezuelskich telenowel...

A tak przy okazji randek w internecie, to przecież chyba jasne że faceci sami ze sobą się nie umawiają - jest też pełno dziewczyn spragnionych "wrażeń". Jak takie widze w cafejce to mi się przykro robi...

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 16:14   

Chyba tez wywale miasteczko z katalogu ^^ i zmienię wiek z 14 na 8 latek :P

Te randki to jest jeszcze nic... Normalnie cholery dostaje, jak mi tu pisze jakis zbok i zaczyna gadac, ze przeleciał setki 13-latek i ze to jest wiek w sam raz na takie rzeczy (spodziewam się, że na tym forum nie ma dzieci młodszych ode mnie o więcej niz 2 lata, chyba nikomu tym postem nie zaszkodzę, nie? :P)...

A z tymi zdjęciami - napisałam tak, bo wiem, że zadna z moich znajomych (tych przechodzących własnie okres "jestem taka dojrzała i zmieniam chłopaka co tydzien, tak tylko dla zabawy") podobno (raczej im wierzę) nie zaczyna rozmów w ten dokładnie sposób...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 16:25   

eeee... mi sie jeszcze nigdy taka sytuacja nie zdarzyła ... a przecież w necie siedze dosyć często - czy ja nawet przez neta jestem olewany ? ''^^

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 17:04   

taaa, w necie jest pełno zboków.
To wszystko pewnie przez te Hentaie ;)

A tak przy okazji dorwałem ostatnio hentaiowom przeróbke Evangeliona - hehehe... :P

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group